Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    valla ben her gün geziyorum Ama tek olduğum için foto cekmiyorum
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    GT250R
    valla bende hergün işe gidiyorum video kamera ve aparatım olsa vatan caddesi trafiğini çekerdim :D:D yinede 7km yolu 7dkde gidiyorum
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

Maverick35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN800- 2003
    İzmir'de fazla Hyosung yok maalesef, gezi yapamıyoruz.

Ben motora bu aralar haftada 1-2 gün biniyorum, amma ters adamım ha
    Kışın o soğuklarda neredeyse hergün biniyordum.

Motoru park yerinden çıkarması ve geriye koyması zor geliyor bu sıcakta.

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    arkadaşlar biz sigortacılık yapıyoruz bu ay tüm firmaların fiyatlarında gözle görülür dercede yükselme mevcuttur illere göre göre de fiyatlar artmaktadır riskli illerin şehirlerin fiyatları yüksek olur fiyat konusunda aklı takılan olursa sadece fiyat verme konusunda bilginiz olsun istiosanız pmden mesaj atabilirsiniz

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Yalova da yaptırdım sigortamı. 40 TL tuttu ve Ankara Sigorta. Ayrıca ATV felan da geçmiyor; bildiğiniz Hyosung 250 R yazıyor
    bende kanuni gt250r yazıyor
    ne rezillik soruolar motorun markası ne ? kanunimi diyim :D hyosung desem depoda kawasai yazıo diolar
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Motosikleti
    2008 S&T GT 250R
    Alıntı aya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sayın hocam elbette değişen bir takım kriterler var bu işin içinde. trafik yoğunluğu, hasarsızlık indirimi olup olmadığı, sıfır ya da ikinci el olması gibi ama bu kadar büyük bir uçurum da olmamalı. 23 lira nerde, 80 lira nerde?
    dostum, söylediklerin büyük etkendir kesin. bizim peder baya içli dışlı bu konularla ona saorıyım bi bakalım nedicek.

Buarada farklı bir konuya değinmek istiyorum arkadaşlar aklınızda bulunsun yada belki başına gelen vardır onlar bilirler. motosikletle yaptığınız ufak kazaları, kaydadeğer olmayan ama hastaneye gidesiniz küçük cizikler kesikler olur. orda sakın motordan düştüm gibi bişi sölemeyi... başıma geldi adamlar bindereden su getirdiler adli vakka diye raporlar tutuldu bir dünya iş cıkardılar karakola git ordan adli tabibe git(30 tl bayıl orda )sonra tekrar karakola daha sonrada mahkeme filan daha neler cıkcak görücem. uyuz oldum gün boyu bunlarla uğraştım bu sıcakta

Neyde umarım hiç birinizin başına kazanın ufak türlüsüde gelmez, ama olurda gelirse ayağım kaydı düştüm deyin kurtulun

herkeze kazasız sürüşler...
    geÇTi gEçİYoR haYaT deDiğİN...:silent:

Motosikleti
    Yamaha MT-03
    Arkadaşlar faruk adlı arkadaşım gt250 yi vurdurarak çalıştırıyodu aküsü bitmiş olduğu için ve komple motor gitti inanılır gibi değil krank fiyatı 653 TL + psiton + vs.. vs.. o yüzden motorlarınız çalışmazsa sakın vurdurmayın takviye falan ayarlayın

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı Tbilge adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar faruk adlı arkadaşım gt250 yi vurdurarak çalıştırıyodu aküsü bitmiş olduğu için ve komple motor gitti inanılır gibi değil krank fiyatı 653 TL + psiton + vs.. vs.. o yüzden motorlarınız çalışmazsa sakın vurdurmayın takviye falan ayarlayın
    evet motoru alınca banada servisten öyle söylendi ışıkları motor çalışmadan fazla açma felan , bide max 7 beklet dedi motoru aküyü bitince vurdurmak motora zarar verir dedi...
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Allah allah ; Vurdurmakla krang mı kesermiş yahu
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

reflexiv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet arkadaslar vurdurarak çalısıtırmadan uzak durun.ama vurdurmak zorunda kalırsanız 2. viteste yapın

Rebornx4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 150nk
    Arkadaşlar herkese merhaba... Uzun bir süredir sitenizi, özellikle bu topici takip ediyorum. Sıcak ve samimi bir ortamınız var.Aranıza yeni katıldım. 18 yaşındayım ve eylül sonu itibari ile A2 ehliyetimi alacağım. Sizlere birkaç ufak sorum var cevaplarsanız çok sevinirim.

1- Daha önce 2-3 kez scooter kullanarak, en fazla 2-3 km yol yaptım. İlk motor olarakta GT 250 R almayı düşünüyorum acaba İLK MOTOR olarak uygunmudur?

2-Motorumu 2. el olarak almayı düşünüyorum? Acaba kaç model tavsiye edersiniz?

3-Bu krank kırma olayına kafam takıldı. Bildiğim kadarıyla bu motorda uzun süre redline gidilmedikçe kolay kolay kırılmıyor. Tabi altındaki motoru 600cc sanıp 200 görmek falan istemiorum. Ara sıra redline çıkılırsa kırılmaz diye düşünüyorum doğrumudur?

4-2 sene önce geçirdğim kaza ile sağ gozumu malesef kaybettim. Motor kullanırken tabiki bazı dezavantajları olacak ( bayağı bi )... Bu konu hakkında birkaç tavsiye alabilirmiyim?

5- Son sorum 2007 model bir 250 R ın temizi ortalama kaç TLdir

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.. Saygılarımla..

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    1-Hyosung Ağır bir motor; denge olayı diğer 125 likler gibi kolay değil. Bu nedenle kendi arkadaslarıma bile fazla tavsiye etmiyorum baslangıc için. Yalnız cok dikkat edilirse kullanılabilir tabi; yavas ve bilinçli baslamak gerek...

2-İkinci El piyasasında En hatasızlar şu an 2007 ve 2008 ler...

3-ÖYLe ara sıra Redline yapmakla kreng kıramazsın! Ama yine de Limitleri zorlamamak lazım!

4-Sağ gözün olmaması demek sağ tarafta eksiklik demek. Peki senin Ehliyetin o zaman H olmalı ??? Burayı pek anlayamadım; ehliyet konusunda açıklamanı bekliyorum!

5-5750 ile 7000 TL Arasında cesitli km lerde ve temizlikte değişen Hyosunglar mevcut!
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

GTim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150-T1 & ..... Efsane
    1-Hyosung Ağır bir motor; denge olayı diğer 125 likler gibi kolay değil. Bu nedenle kendi arkadaslarıma bile fazla tavsiye etmiyorum baslangıc için. Yalnız cok dikkat edilirse kullanılabilir tabi; yavas ve bilinçli baslamak gerek...

2-İkinci El piyasasında En hatasızlar şu an 2007 ve 2008 ler...

3-ÖYLe ara sıra Redline yapmakla kreng kıramazsın! Ama yine de Limitleri zorlamamak lazım!

4-Sağ gözün olmaması demek sağ tarafta eksiklik demek. Peki senin Ehliyetin o zaman H olmalı ??? Burayı pek anlayamadım; ehliyet konusunda açıklamanı bekliyorum!

5-5750 ile 7000 TL Arasında cesitli km lerde ve temizlikte değişen Hyosunglar mevcut!

Aynen cakalaz a katılıyorum söylediklerinde.Aslına bakarsan hanqi forumda araştırırsan araştır nedense CBR 125 yamaha YZF 125R ve HYOSUNG GT250R ve APRİLİA 125 RS modelleri başlangıç için kıyaslanır neden 3 motor 125cc iken hyosung 250cc dir diye düşünürüm Tabiki sadece fiyat .250cc lik bi motora 5.000-6.000 TL vermek gibi sonuc olarak insanlar sunuda qöz önünde bulunduruyor 125cc ile başlasam 1 sene sonra yükseltirim heralde.o yüzden direk 250cc ile başlamak onlar için biraz daha masraftan kaçış olarak görünebilir.Ama cakalaz ın dediği gibi HYOSUNG ağır bir makine ve bence oyle çok kolay olmaz kavramak.Zaten motosiklette böyle birşey scooterede binsen sadece sürüsünü kavrarsın ama asla usta bir binici olamazsınki zaten bu işte en iyisi bile ustayım demez..Geçmiş olsun qözün için üzüldüm buda senin en büyük dezavantajın olsa gerek.Çünkü trafikte motesiklet kullananlara pek dikkat ettikleri söylenemez.Bu yüzden bizim gözümüzü dört açıp dikkatli bir seyir yapmamız gerekiyor.Artistlik olsun dersen al HYOSUNG 250 GTr ı.ama tavsiye istersen 2.el bi Honda CBR 125cc fena olmaz.Ama biraz görüntü olsun şekilli olsun dersen yine 125cc olarak APRİLİA yı tercih etmeni tavsiye ederim YAMAHA fiyat olarak hepsinin üstünde 125cc olmasına rağmen.Mantıklı düşünmek lazım ne için istediğin ne amaçla bineceğin ve ne yapmak istediğinle alakalı ve birde bütçe ;) Saygılar
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

Lastiği Yak Ruhunu Değil...!

Rebornx4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 150nk
    Evet kardeş biliyorum sağ tarafta büyük eksiklik olacak. Normal bir kullanıcıdan 2 kat daha fazla dikkat etmem gerekiyor. Bu arada tek gözünde sorun olan kullanıcılara monoküler ehliyet veriyorlar... H sınıfı engelliye giriyor biz girmiyoruz ona..

Aynen cakalaz a katılıyorum söylediklerinde.Aslına bakarsan hanqi forumda araştırırsan araştır nedense CBR 125 yamaha YZF 125R ve HYOSUNG GT250R ve APRİLİA 125 RS modelleri başlangıç için kıyaslanır neden 3 motor 125cc iken hyosung 250cc dir diye düşünürüm Tabiki sadece fiyat .250cc lik bi motora 5.000-6.000 TL vermek gibi sonuc olarak insanlar sunuda qöz önünde bulunduruyor 125cc ile başlasam 1 sene sonra yükseltirim heralde.o yüzden direk 250cc ile başlamak onlar için biraz daha masraftan kaçış olarak görünebilir.Ama cakalaz ın dediği gibi HYOSUNG ağır bir makine ve bence oyle çok kolay olmaz kavramak.Zaten motosiklette böyle birşey scooterede binsen sadece sürüsünü kavrarsın ama asla usta bir binici olamazsınki zaten bu işte en iyisi bile ustayım demez..Geçmiş olsun qözün için üzüldüm buda senin en büyük dezavantajın olsa gerek.Çünkü trafikte motesiklet kullananlara pek dikkat ettikleri söylenemez.Bu yüzden bizim gözümüzü dört açıp dikkatli bir seyir yapmamız gerekiyor.Artistlik olsun dersen al HYOSUNG 250 GTr ı.ama tavsiye istersen 2.el bi Honda CBR 125cc fena olmaz.Ama biraz görüntü olsun şekilli olsun dersen yine 125cc olarak APRİLİA yı tercih etmeni tavsiye ederim YAMAHA fiyat olarak hepsinin üstünde 125cc olmasına rağmen.Mantıklı düşünmek lazım ne için istediğin ne amaçla bineceğin ve ne yapmak istediğinle alakalı ve birde bütçe ;) Saygılar
    eh işte 6000tlye kadar bütçem var o kadar motorsiklet tecrübem olmasada 4 yaşından beri bu 2 tekere hastayım. Tabiki bisikletle motorsiklet kıyaslanmaz ama bisiklette yapmadıgım hareket yok ve sanırım bu motoru alırken güvendiğim tek şey dengem.

Motosikleti
    GT250R

ya ben elcik takayım dedim dün, solu rahat taktım ama sağ tarafta gaz telini tutan plastik içliği sökemedim elcikten. varmı daha önce elcik değiştiren?
    [B]34 YVV 98[/B]

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Yakısmamıs elcikler; sök valla !
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Abiler acaba kaç kM yapıyor en fazla billgisi olan varmı ?

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    1 Kere Redline girdim ; onda da 172 KM hızı İki kişi ile gördüm; daha da basmadım
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    GT250R
    Yakısmamıs elcikler; sök valla !
    söktüm zaten, ama orjinallerde çok tırış yaa, doğru düzgün bi elcik bulursam alırım ama yine aklımda soru işareti kalacak bu sağ elcik nasıl sökülür acep

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:31 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:30 PM ----------

1 Kere Redline girdim ; onda da 172 KM hızı İki kişi ile gördüm; daha da basmadım
    valla ben 9.500 devir civarı 150 bastım burda ufacık caddede sonra yol bitti devam edemedim
    [B]34 YVV 98[/B]

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    SADO cum;

Feyizoglu.com da cok güzel elcikler var; Hem de Harris; Neden onlara bakmıyosun ?
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler