Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    elessarsst - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R (2014)
    Alıntı caucasian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Allah kaza bela göstermesin..sezonda görüşmek üzere
    Amin sağolasın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SevenGitmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Küba cr1
    öncelikle merhaba emre ben antalyadan .arkadaşlar 1 ay sonra hyosung gt250r almayı planlıyorum 2011 veya 2012 model bütcem ona yetiyor. kullanan arkadaşlar fikirlerini düşüncelerini paylaşırsa çok sevinirim teşekkürler.

vites geçişleri çok kötü boşa falan almak için sinir ediyor bazen ne yapmak gerekiyor bakım falan?, yanii tek başımızayız servisler falan tuttugunu ikiyor bizde kendi başımıza sadece yağ değiştiriyoruz başka neler yapmak gerekiyor

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    vitesi boşa alırken bir miktar ara gazı ver rahat edersin :D
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

EsHero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR 600 K6
    Arkadaşlar Kıbrısta olupta gt 250r modelini süren birisi var mı?
    Ben gt 250r almayı planlıyorum ancak boyum 175 olduğu için şüphelerim var.
    Üstüne oturup da boyum yeter mi yetmez mi bakmak istiyorum.
    Eğer satmayı düşünürse gerekli değerlendirmeyi motor başında yaparız sıkıntı yok
    İyi forumlar.

alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Selamlar.
    Satın alabileceğim arka seleye ihtiyacım var. elinde olan varsa iletişime geçerse sevinirim. 05423527376
    ya da nereden bulabilirim?

Motosikleti
    GSR 600 K6
    Alıntı EsHero adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Kıbrısta olupta gt 250r modelini süren birisi var mı?
    Ben gt 250r almayı planlıyorum ancak boyum 175 olduğu için şüphelerim var.
    Üstüne oturup da boyum yeter mi yetmez mi bakmak istiyorum.
    Eğer satmayı düşünürse gerekli değerlendirmeyi motor başında yaparız sıkıntı yok
    İyi forumlar.
    Maksat hem konu canlansın hemde yardım alalım. Güncel

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı EsHero adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maksat hem konu canlansın hemde yardım alalım. Güncel
    Kıbrısta okudum, geçen sene mezun oldum, GT250R'ım var, ama Kıbrıs'ta değilim artık
    Benim de boy 175 gayet yetiyor, oyuncak gibi oynuyorum, YBR gibi aralardan ilerliyorum Ankara trafiğinde, hiç sorun olmaz.

Motosikleti
    GSR 600 K6
    Alıntı Blackeagletr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kıbrısta okudum, geçen sene mezun oldum, GT250R'ım var, ama Kıbrıs'ta değilim artık
    Benim de boy 175 gayet yetiyor, oyuncak gibi oynuyorum, YBR gibi aralardan ilerliyorum Ankara trafiğinde, hiç sorun olmaz.
    Hocam bugün 2 tane farklı yıllara ait biri 2007 biri 2008 model iki tane gt 250r denedim ve şunu anladım bu makina bana göre değil.
    Vulture gibi touring-commuter bi motordan inip ona bindiğim için bana öyle gelmiş olabilir belki bilemiyorum ama rahatsız oturuşu bir yana gidon o kadar uzak kalıyor ki neredeyse kolumu hiç kırmadan ancak uzanabiliyorum ki sizde aynı boydaysanız ne dediğimi anlamışsınızdır.
    Fakat motor performansı olarak çok beğendiğimden İnşallah racing i değilde naked olan comet modelini almaya karar verdim fakat comet in de TÜrkiye'de kullanıcısı racing modeli kadar çok olmadığından 2.el de sıkıntı yaşatıcak gibi duruyor.
    Neyse hayırlısı o olsun.
    Kuzey Kıbrıs'da Bir Motovlog Kanalı. Tek teker - Servis - Top Speed - Viraj - Yarışlar ve çok daha fazlası...

www.youtube.com/channel/UC_LM3TAaRp-ExXrzgUOrNGA

Falcon freedom 250 takaslı, Gt 250r aranıyor. Motorum 2015 model 5 binde, ss geçmek istediğim için takas yapmak istiyorum. Düşünen olursa özel mesaj yoluyla irtibat kuralım. Para olarak altı üstü konuşulur.

Motosikleti
    hyosung 250 r
    merhaba arkadaşlar bende 2010 model 250r var mart 2015 de aldım aldıgımda hiçbir sorunu yoktu cok temiz bi motosiklet ama bi sorun ortaya cıktı motosiklete binme hevesim bile kalmadı 1,500 lira harcadım ama yinede sorunu çözemedi ustalar. motosiklet rölentide çalışmıyor sürekli stop edıyor marşa basmaktan kırmızı ısıkta gaza basılı tutmaktan bıktım. enjeksiyon dedıler sensörleri degişti bakımları yapıldı ama ne fayda arıza aynı devam. bana yardımcı olabilecek arkadaslar varmı? teşekkür ederim.

Motosikleti
    HYOSUNG GT250R
    merhaba arkadaşlar,

muayeneden kaldım hız göstergem bozuk olduğu yanlış gösterdiği 20 ile giderken 400 gösteriyor bu nedenle muayenden kaldım. bunu nasıl yaptırabilirim bana maliyeti ne olur? Birde istanbul tuzla taraflarında hyosung servisi bulamadım güzel servis öneriniz var mıdır?

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Km okuyucusu - km redüktörü diye de geçer- değişecek. Yanlış hatırlamıyorsam 170 tl civarıydı en son fiyatı

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şurayı biraz canlandıralım. İki motor 180 KM'lik Ankara-Çubuk-Karagöl turumuz.

AKIN17 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 600RR
    Kardesim öncelikle sorunun büyük ihtimalle ya rölanti sensörü yada beyinde ama sorununu çözmene yardımcı olayım problemin nerden olduğunu anlayana kadar motorun sağ tarafında tam deponun köşede hava filtresinin hemen altında depoyla şase arasından görebilirsin siemens diye bi parça var hava filtresine bağlı onu söküyosun ucunda bi çubuk var ileri geri yapar sen onu ileri geri yaparak deneye deneye yerine tak rölantiyi ayarlayan o soketini çek onun ileri geri yapa yapa deneye deneye rölantini 1500 e ayarla sonra vidalarını sık bırak. Sorunun beyindenmi ordanmı olduğunu anlayana kadar öyle kullan stop etmez ama hep o devirde çalışır rölanti yaz kış çok kirliyse temizle soketini tak yerine tak eğer olmazsa dediğim gibi yap elinle ayarla fişi çek öyle tak yuvaya böyle konularda facedeki grubumuzu kullan bunlar basit sorunlar para yedirme işi bilmeyen adamlara

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı devils37 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar bende 2010 model 250r var mart 2015 de aldım aldıgımda hiçbir sorunu yoktu cok temiz bi motosiklet ama bi sorun ortaya cıktı motosiklete binme hevesim bile kalmadı 1,500 lira harcadım ama yinede sorunu çözemedi ustalar. motosiklet rölentide çalışmıyor sürekli stop edıyor marşa basmaktan kırmızı ısıkta gaza basılı tutmaktan bıktım. enjeksiyon dedıler sensörleri degişti bakımları yapıldı ama ne fayda arıza aynı devam. bana yardımcı olabilecek arkadaslar varmı? teşekkür ederim.
    Allahım nedir şu cahil insanlardan çektiği bu motor sahiplerinin.
    Şu motorda asla arıza yapmayacak parça diye sorsalar sana enjeksiyon derim. Hangi beyinsiz o enjeksiyonu değiştirten ?

Senin motorda gaz kolu konum sensörü olmaması lazım o sebeple o ihtimaller dışında.
    Muhtemelen Hava akış selonoidi veya sıcaklık sensörüdür sorunlu olan şey. Bu parçaları test edebilir elektronikten anlayan bir servis.

Tavsiyem bu parçaları motorcuya söktürt ve bi elektronikçiye ölçtürt. Çünkü motor servisleri elektronikten anlamıyorlar.
    Facebook da Hyosung Türkiye GT 250 grubuna üye ol orada dökümanlar kısmında ingilizce olarak sensörlerin kılavuzu var. Onu indir elektronikçiye göster o çözer gerisini. Sağlam veya değil söyler.
    ver gazı... ver çoşkuyu

Motosikleti
    hyosung 250 r
    (1)rolanti hiç coğalmıyor düşmüyor motorun bazen gaza basılı haldeyken bile stop ettiği oluyor mesela gazı 3 bin devire sabitledigim zamanlarda. (2)yokuşta kaldığım zaman gazı ne kadar açarsam açıyım elimi debriyajdan çekerken kavrama noktasına gelesiye stop edıyor.(3) bide ıkı defa basıma geldi kontagı actıgında enjeksıyon sesı hiç durmaksızın calısıyor ne yaparsan yap calısmıyor, marj basıyo ama calısmıyo ve enjeksiyon sesı hıc durmadan gelıyor kutup basını cıkarıp taktıgımda duzeliyor. ben havalar ısınınca motorumu ankaraya servise getirmeyi düşünuyorum baska çarem kalmadı.

Istanbul Avrupa yakasında başakşehirdeyim 2008 model karbüratörlü hyosungumu komple bakım düşünüyorum marş basıyor motor çalışmıyor tanıdığınız ustaları önerir misiniz whatsapp beş üç sekiz yedi sıfır bir dört bir dört sıfır numaradan ulaşırsanız sevinirim

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı devils37 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    (1)rolanti hiç coğalmıyor düşmüyor motorun bazen gaza basılı haldeyken bile stop ettiği oluyor mesela gazı 3 bin devire sabitledigim zamanlarda. (2)yokuşta kaldığım zaman gazı ne kadar açarsam açıyım elimi debriyajdan çekerken kavrama noktasına gelesiye stop edıyor.(3) bide ıkı defa basıma geldi kontagı actıgında enjeksıyon sesı hiç durmaksızın calısıyor ne yaparsan yap calısmıyor, marj basıyo ama calısmıyo ve enjeksiyon sesı hıc durmadan gelıyor kutup basını cıkarıp taktıgımda duzeliyor. ben havalar ısınınca motorumu ankaraya servise getirmeyi düşünuyorum baska çarem kalmadı.
    Burada çoğu motorun geçmişi biliniyor.Plakanın bir kısmını yazsana belki geçmişi hakkında bildiğimiz birşey vardır ve daha kolay sonuca ulaşılır.

Ufuk ARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    bir hyosungun daha canını almışlar. problemin kaynagı undocab ın dedigi gibi muhtemelen selenoid yada sıcaklık sensörüydü lakin cok bilmiş kasaplar bızdıklamışlarsa nelerle karşılaşılır şimdi kimse bilemez.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler