Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    yanlış bilmiyorsam fuarda satış yok....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung GT 250R
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim disk kilidi,branda vs eksiklerim kaldı,yarın filan tamamlamayı düşünüyorum,acaba fuarı beklemelimiyim diyecektim,bu tür şeylerde ciddi indirimler oluyorumu?
    keisnlikle fuarın son gününü bekle derim,getirdiklerini götürmemek için son gün son saatlerde çok ucuza veriolar...

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    @ozgurkayihan sağol dostum..

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    valla fuarı sakın bekleme hiç bi istediğimi bulamadım çok pahalıydı yani normalde neyse okadar hiç indirim yok :S
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    kymco süper 8
    fuara giriş ücreti ne kadar ve ya nerden beleşe bulabilriz bide fuarda neler vardı nasıldı yani deymez mi diyorsn

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alper bendeki kagitta ayni ilk bin bakimi ve sonrasindaki neolur ne olmaz bakimindan sonra her 4bin dir.

Motosikleti
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alper bendeki kagitta ayni ilk bin bakimi ve sonrasindaki neolur ne olmaz bakimindan sonra her 4bin dir.
    1000-3500 sonrasıda her 4binde 1 evet ama ben her 2bin kmde 1 gidip 35tl bayılıp yağımı vede yağ filtremi değiştiriyorum 2-3yıl biniceğim için problem çıksın istemiyroum aslanımın yağına dikkat ediyorum :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    Alper yağ ve yağ filtresi değişimine ne kadar veriyorsun?
    yağın markasınıda söylersen sevinirim...

Motosikleti
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alper yağ ve yağ filtresi değişimine ne kadar veriyorsun?
    yağın markasınıda söylersen sevinirim...
    ben yağ değişimlerini avcılar motoparkta yapıyorum şu yağı koyuyolar http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...59834416/detay yağ ve yağ fltresi değişimine 35tl veriyorum yağ markası için iyi dediler ama 2.000km de 1 değiştirdiğim için ne koysam 2.000km dayanır die düşündüm her gelene bunu koyuyolar :S

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    hacı eminmisin yağ filtresinin değiştiğine?
    yağ filtresi zaten o para nerdeyse...

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Tvs apache nin filitresi uyuyor o da 6tl bise.ben kalitelisini kullanip 2 bakimda 1 degistiriyorum.yagida kaliteli koyup 3500 4000 de kendim degistiriyorum 35tl tutuyor

---------- Post added at 08:01 ---------- Previous post was at 07:58 ----------

Bir de hava filitresini degistiriyorum. Suan otobusteyim.size orj ile farki gosteren vidyo aticam

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tvs apache nin filitresi uyuyor o da 6tl bise.ben kalitelisini kullanip 2 bakimda 1 degistiriyorum.yagida kaliteli koyup 3500 4000 de kendim degistiriyorum 35tl tutuyor

---------- Post added at 08:01 ---------- Previous post was at 07:58 ----------

Bir de hava filitresini degistiriyorum. Suan otobusteyim.size orj ile farki gosteren vidyo aticam
    Videoyu bekliyorum.Açık hava filtresimi taktın yoksa yıkanabilir filtredenmi aldın
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videoyu bekliyorum.Açık hava filtresimi taktın yoksa yıkanabilir filtredenmi aldın
    BMC'nin yıkanabilir filtresinden almıştı..

beyler motorum uzun süredir yatıyordu ve geçen hafta amortisörü değiştirdikten sonra kullanmaya başladım. anca en son pazar günü ufak bir gezintiden sonra motoru yine kitleyip bıraktım. 2 gün önce yine tam motora binmeye niyetlenirken çalışmadı kereta. bujileri yeni sayılır ve silindire de benzin gidiyor . ancak bujilere birde dışardan ateşleyip bakayım dedim. arka silindirin ateşlemesi ön silindirin ateşlemesine göre daha iyi hatta ön buji ateşlemiyor gibi birşey.. marş basıyor egzost duman da atmıyor anlamadım gitti. yeni buji alıp ve benzini değiştirip deneyim diyorum..
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BMC'nin yıkanabilir filtresinden almıştı..

beyler motorum uzun süredir yatıyordu ve geçen hafta amortisörü değiştirdikten sonra kullanmaya başladım. anca en son pazar günü ufak bir gezintiden sonra motoru yine kitleyip bıraktım. 2 gün önce yine tam motora binmeye niyetlenirken çalışmadı kereta. bujileri yeni sayılır ve silindire de benzin gidiyor . ancak bujilere birde dışardan ateşleyip bakayım dedim. arka silindirin ateşlemesi ön silindirin ateşlemesine göre daha iyi hatta ön buji ateşlemiyor gibi birşey.. marş basıyor egzost duman da atmıyor anlamadım gitti. yeni buji alıp ve benzini değiştirip deneyim diyorum..
    Benimde filtre değişme vaktim yaklaşıyor fiyatı abartı değilse memnunsanız ondan alayım bende,link varmı?
    Eğer benzini hep aldığın yerler dışında bi yerden almadıysan benzini değiştirmene gerek yok bence.Benzinin o kadar kötü olma olasılığı düşük.Marş motorunda sorun varmı vurdursaydın bide ?
    Eğer ön buji az ateşliyosa arka bujiyi öne takıp deneyebilirsin.bu şekilde sorun bujidemi yoksa kablodamı bulmuş olursun.Tahminimce bir çift buji alman gerekecek

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    sa, arkadaşlar varmı ankarada satan az km temiz

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Fiyatı biraz tuzlu Amerikadan getirtiyorum hala kargoda ulaşamadı Türkiyeye =/ 1haftaya ancak ulaşır.
    Ebay de bmc air filter hyosung yaz bulursun kolayca. Hem filitre hem de yağı var ikisini de aldım. Sadece filitreyi yıkamak ve daha çok hava girişi için kullanabilirsiniz. Yağ sayesinde daha fazla performans alabiliyorsunuz.
    Aşağıdaki vidyoda eleman önce fanı çok açıyor ve stok ile K&N hava filitresini tek tek deniyor. İkiside pinpon topunu tavana kadar çıkarıyor.
    Sonra fanı kısıyor tekrar filitreleri taktığında k&n yine topu tavana dikebilirken stok kımıldatmıyor bile.

http://www.youtube.com/watch?v=yFTPS...eature=related

http://www.ebay.com/itm/BMC-Air-Filt...ht_1998wt_1116
    en ucuzu 86dolar 154lira 75birim olduğundan gümrükten keyfi olarak geçer veya kalır bakalım seninki geçebilcekmi
    ama performans olarak hissedilebilir derece fark sunacak gibi gözüküyor.Filtre geldiğinde yorumlarını bekliyorum o zaman.
    154lira bana çok geldi ben normal hava filtresine bi kaç delik açtım :D tabi çözüm değil ama beleş

Motosikleti
    kymco süper 8
    arkadaşlar fuara gidecek olan var mı

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    apache nin filtresi iyi fikir...
    garantisinin bitmesine 9ay var daha daha sonra ayni sekle bizde devam ederiz(:

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadasa merhaba bende apache var bunlarn bir filtresinin ayni oldugunu duydum dogru mudur acaba

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler