Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı sllnbs.okn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba sayın ktm sahipleri forumu dikkatle takip ediyorum motorumu sattım ve tek hayalim duke 200 şuan birkaç video izledim 125 likle adam neler yapmış sizde bakın belki denemek isteyen olur :D bence olmalı
    http://www.youtube.com/watch?v=liC8hBUObS0
    o adam ktm stundcusu motora para vermiyor üste para alıyor

ben bu video yu seyrettikten sonra kesin almaya karar vermiştim jantlar ve şasenin turuncu olmasına hasta olmuştum benim motoruda bu şekilde jant ve şase boyayacam ama biraz eskisin ondan sonra.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:35 ----------

Alıntı xawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o adam ktm stundcusu motora para vermiyor üste para alıyor

ben bu video yu seyrettikten sonra kesin almaya karar vermiştim jantlar ve şasenin turuncu olmasına hasta olmuştum benim motoruda bu şekilde jant ve şase boyayacam ama biraz eskisin ondan sonra.
    birde bunu seyret http://www.youtube.com/watch?v=BLDoU...eature=related

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    para biriktirir
    arkadas gelmeyen suzıkı inzumaya 40 sayfa yorum yapılmıs,
    gelen duke 200 sayfasında arayıp bulabilirsen adam bul,sevgili cemaati muslimin arada sırada birseyler karalayında
    benim gibi bu motoru takip edenler birseyler ogrensin.
    saygılar..............
    Dilim,sen benim hem servetim, hem felaketimsin.
    Beni abad edende sensin berbat edende....(Mevlana)

turbocharge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    Mesela merak ettiğin ne var duke hakkında? Çünkü son hız olsun, ivmelenme olsun, oturuş pozisyonu, gösterge paneli, selenin konfor durumu vs hakkında aslında hep yazdılar kullananlar. Ama tabi etkinlik açısından vasatlar dukeciler şöyle buluşsalar iki fotoğraf koysalar hiç fena olmazdı

inazumadakiler boş konuşuyo sayfa ondan doluyo burası kısa ve öz sansasyonel haber yok burda neyse o gelecek dediler geldi:D
    Orda vay ne zaman gelecek vay gelecekti fiyatı şu olacakmışta...

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Ama tabi etkinlik açısından vasatlar dukeciler şöyle buluşsalar iki fotoğraf koysalar hiç fena olmazdı

haklısın bizimkilerde iş yok hiç kimseden ses cıkmadı buluşma yeri zamanı hakkında .

Motosikleti
    KTM DUKE 200

---------- Post added at 21:05 ---------- Previous post was at 20:59 ----------

evet beyler resimler yüklenmiştir bu arada 125 ve 200 duke toplantısı için bu pazar günü uygun olan var mı? varsa mesajımdan sonra adını yazıp bi liste başlatsın beni de ekleyip, ben avrupa tarafındayım ama karşıya da geçerim yer önemli değil.

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    ben gelirim bende avrupa yakasındayım
    1-ozzy07
    2-xawa

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    şimdilik 2 kişiyiz xawa senin karbon kaplamaları merak ediyodum

turbocharge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    Son fotoğraf ayrı bi güzel çıkmış, dolunay harika
    ozzy07 bunu beğendi.

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı ozzy07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdilik 2 kişiyiz xawa senin karbon kaplamaları merak ediyodum
    dukkanda yaptığım arka maşa koruma takozu ve radyatör takozunuda görürsün daha bitmedi yarın hazır olur bitinçe resimlerini eklerim.

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    mustafaferah bunu beğendi.

Burantay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    katır
    çok güzel olmuş..

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    VE 4 yıllık bir bekleme sonrasında ben de İzmir Çetincandan kaptığım Duke 200 ile motoruma kavuştum!
    Fotoğraf makinem olmadığı için foto atamıyorum lakin resimlerdekilerin biraz daha kirli ve 45 plaka olanı işte plaka dışında herşeyi 10 numara valla nazar değmesin
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    hayırlı olsun.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    @xawa Koruma takozları (ön taraf) motor bloğuna mı sabitli yoksa bana mı öyle geldi. ??
    #sürenadam

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    @ syanur tam orda ufak bir civata yuvası var sanırım oraya bağlamış, orası biraz zayıf gözükmüştü bana, onun yerine şaseyi tutan civatalardan biri daha uzunuyla değiştirilip oraya takılabilir takoz.

@ umurcan hayırlı olsun üstad, tekerin düz bassın

---------- Post added at 11:35 ---------- Previous post was at 11:28 ----------

Xawa resimde gördüğüm kadarıyla senin de radyatör sürekli kirli duruyo ona paslanmazdan bir plaka felan mı yaptırsak ne dersin, pazar günü konuşuruz detaylı

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    [/COLOR]Xawa resimde gördüğüm kadarıyla senin de radyatör sürekli kirli duruyo ona paslanmazdan bir plaka felan mı yaptırsak ne dersin, pazar günü konuşuruz detaylı[/QUOTE]

hava akışını kesmiyecek bir şey yapmak lazım.

ebay de gördüğüm takozları baz aldım 2 tane modelde oraya takmışlardı .

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    @xawa Benim önceki motorumda da aynı yerde, bloğun üst kısmında, üst kapağın altında, aynı şekilde bir yuva vardı. Ancak bir yan yatma anında bildiğin bloğa yüklenicek o takoz. Bana hiç mantıklı gelmedi. Şasenin de yatay yüke zayıf olan bir kısmına bağlamamak gerek diye düşünyorum. Genelde şasenin diğer tarafıyla da bir bağlantı sağlanıyor, aksi taktirde şase tek taraflı biraz zayıf kalıp yamulabilir...
    #sürenadam

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @xawa Benim önceki motorumda da aynı yerde, bloğun üst kısmında, üst kapağın altında, aynı şekilde bir yuva vardı. Ancak bir yan yatma anında bildiğin bloğa yüklenicek o takoz. Bana hiç mantıklı gelmedi. Şasenin de yatay yüke zayıf olan bir kısmına bağlamamak gerek diye düşünyorum. Genelde şasenin diğer tarafıyla da bir bağlantı sağlanıyor, aksi taktirde şase tek taraflı biraz zayıf kalıp yamulabilir...
    yamulmaz motor bloğuda da aynı yere bağlı 2 cm ye 9 cm parca düşünün 3 adet vida yeri yapmışlar 2 sine motor 1 boşta ona taktım resim cektim yakın plan akşama eklerim .

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Teşekkür ettim herkese
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yamulmaz her halde motor bloğuda da aynı yere bağlı 2 cm ye 9 cm parca düşünün 3 adet vida yeri yapmışlar 2 sine motor 1 boşta ona taktım resim cektim yakın plan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:48 ----------

1000 km bakıma ata motoya gittiğimde sordum oraya olur ve şase zarar vermez dediler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)