Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA FORZA 250
    benimde dükkanın önünde duruyor motor,gelen geçen dönüp tekrar bakıyor,resim çektirende var

ben ixs in bu kaskını kullanıyorum...güneş vizörüde var,terekli olduğu için aldım (ufaktan cross havası veriyo )

ozzy07 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    http://www.youtube.com/watch?v=MH0wkCZNAHI
    kararsızım ktm 125 yada 200 mü? honda cbr250r mı?

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı kakare adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.youtube.com/watch?v=MH0wkCZNAHI
    kararsızım ktm 125 yada 200 mü? honda cbr250r mı?
    önçe tip olarak ne istediğine karar ver bence
    bana üste parada versen ben racing tarzı almam sevmiyorum racing tarzını ama video ya göre sen hiz istediğin anlamı cıkıyor ne yapacan drag yarışınamı katılacan
    bana göre ilaki ktm olacak diye söylemiyorum
    istanbul içi en idealı
    200cc veya 250 cc 20 hp az olmayacak bir motor

Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Alıntı xawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önçe tip olarak ne istediğine karar ver bence
    bana üste parada versen ben racing tarzı almam sevmiyorum racing tarzını ama video ya göre sen hiz istediğin anlamı cıkıyor ne yapacan drag yarışınamı katılacan
    bana göre ilaki ktm olacak diye söylemiyorum
    istanbul içi en idealı
    200cc veya 250 cc 20 hp az olmayacak bir motor
    ktm tip olarak çok hoşuma gidiyo orasına bişey demem ama 125lik fiyatı nerdeyse hondanın 250lik fiyatına eşit... 200lük almak biraz daha maliyetli... parasını babam verince biraz ayar yapmak lazım peki ktm 125 az kalır dimi? ben kadıköydeki ktm'de de bakmıştım çok güzel bence

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı kakare adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ktm tip olarak çok hoşuma gidiyo orasına bişey demem ama 125lik fiyatı nerdeyse hondanın 250lik fiyatına eşit... 200lük almak biraz daha maliyetli... parasını babam verince biraz ayar yapmak lazım peki ktm 125 az kalır dimi? ben kadıköydeki ktm'de de bakmıştım çok güzel bence
    bence ktm 200 al hemen sıkılmazsın .

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Slm arkadaslar. Bugun motorla ilk kazamı gerçekleştirdim. Cok "sayın" bir ticari taksinin kaldırıma sıkıştırması sonucu motor sağ gövde üzerinde kaydı ve beni sağ altına aldı. Radyatör kenarındaki plastik düz kapak kırıldı ve malum sağ elcigin ve ön frenin köşesi aşındı. Direksiyonda sol çekme var gibi geliyor. Servise götürdükten sonra ne kadara masraf çıktığını söylerim. Bu markanın en sevdiğim özelliğinden birisi bu tarz seylerde masraf çıkarmıyor oluşu. insallah yine öyle olur

ve hepinizden ricam, trafik kurallarını hiçe sayan motorcuları her fırsatta uyarın. Anlamıcaklar büyük ihtimal ama yinede uyarın. Onların yüzünden motorlar hiçe sayılıyor. Ben kırmızı ışıkta beklerken yanımdan her seferinde en az bir tane kurye yada paket servis motoru ışık dinlemeden geçip gidiyor. Sonra saygı bekliyoruz.

Daha önceki kısımlarda arkçı ile ilgili sorular vardı motoru düşünenlerden.
    Ben zayıf, kilolu, kısa boylu uzun boyle farklı kişileri arkçı olarak aldım. Sadece kilolu birisi bindigi takdirde arka tarafı oldukça alçalıyor ve hareketlerde rahatlığı engelliyor. AMA motorun gücünde, kalkışında, gidişinde hiç bir zorluk sıkıntı yok. 90 kilo 1,80 boyunda birisi varken yokuş yukarı çok ama çok rahat çıktım hiç boğulma belirtisi hissetmedim. ve boğazici köprüsü avrupa yakası çıkışında 110km yi gördüm çıkıştan çıkmam gerektiği için yavasladım. Hızlanmada da sorun yok kısacası. Ama bu motorun arka selesinin ebatını düşününce zayıf kişileri almanız daha rahat olacaktır.[COLOR="Silver"]

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    gecmiş olsun.

Motosikleti
    KTM Duke 200
    gecmiş olsun.
    Sagolasın..

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    Alıntı alfakir99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaslar. Bugun motorla ilk kazamı gerçekleştirdim. Cok "sayın" bir ticari taksinin kaldırıma sıkıştırması sonucu motor sağ gövde üzerinde kaydı ve beni sağ altına aldı. Radyatör kenarındaki plastik düz kapak kırıldı ve malum sağ elcigin ve ön frenin köşesi aşındı. Direksiyonda sol çekme var gibi geliyor. Servise götürdükten sonra ne kadara masraf çıktığını söylerim. Bu markanın en sevdiğim özelliğinden birisi bu tarz seylerde masraf çıkarmıyor oluşu. insallah yine öyle olur

ve hepinizden ricam, trafik kurallarını hiçe sayan motorcuları her fırsatta uyarın. Anlamıcaklar büyük ihtimal ama yinede uyarın. Onların yüzünden motorlar hiçe sayılıyor. Ben kırmızı ışıkta beklerken yanımdan her seferinde en az bir tane kurye yada paket servis motoru ışık dinlemeden geçip gidiyor. Sonra saygı bekliyoruz.

Daha önceki kısımlarda arkçı ile ilgili sorular vardı motoru düşünenlerden.
    Ben zayıf, kilolu, kısa boylu uzun boyle farklı kişileri arkçı olarak aldım. Sadece kilolu birisi bindigi takdirde arka tarafı oldukça alçalıyor ve hareketlerde rahatlığı engelliyor. AMA motorun gücünde, kalkışında, gidişinde hiç bir zorluk sıkıntı yok. 90 kilo 1,80 boyunda birisi varken yokuş yukarı çok ama çok rahat çıktım hiç boğulma belirtisi hissetmedim. ve boğazici köprüsü avrupa yakası çıkışında 110km yi gördüm çıkıştan çıkmam gerektiği için yavasladım. Hızlanmada da sorun yok kısacası. Ama bu motorun arka selesinin ebatını düşününce zayıf kişileri almanız daha rahat olacaktır.[COLOR="Silver"]
    büyük geçmiş olsun. umarım sende bişey yoktur, kırılan pek bişey olmadığı için çok bi masraf çıkcağını zannetmem ama motor sola çekiyo demişsin o önemli. servis baktıktan sonra bizlerle de paylaşırsın.

Artçı ile giderken dediğin gibi çekiş problemi yok ben dün akşam 130 gördüm sahil yolunda , artçım da 70 kilo civarıydı , tek problem motor kompresyona girdiğinde artçının öne doğru yığılması, o da sanırım artçıylaalakalı bi durum

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    sola cekiyor demişsin tanıdığın başka motor kullanmasını bilen varsa bir de ona denetir .benim ilk motorda ona benzer bir olay yaşamıştım
    banada cekiyor gibi gelmişti bir kuryeci arkadaşa kaza yaptım demedim bir denesene dedim bindi bir tur attı geldi aynen şöyle dedi çok hafif direksiyonda eğiklik var .

Motosikleti
    KTM Duke 200
    sola cekiyor demişsin tanıdığın başka motor kullanmasını bilen varsa bir de ona denetir .benim ilk motorda ona benzer bir olay yaşamıştım
    banada cekiyor gibi gelmişti bir kuryeci arkadaşa kaza yaptım demedim bir denesene dedim bindi bir tur attı geldi aynen şöyle dedi çok hafif direksiyonda eğiklik var .
    Sola çektiğinden eminim. kontrol edince birşey yok gibi duruyor ama giderken hissediliyor. Duzeltilince masrafı ve sorunuyla ilgili bilgi vercem.
    Ozzy sagolasin. Bende normal herzaman olan diz ve dirsek cizigi var kısa mesafe diye kullanmadigim korumalar yüzünden. Motor ayak bilegimin üstüne düştüğü için orda biraz sıkıntı var ama ktm için basit kazalar bunlar. Bilenler anlar ne demek istediğimi.
    Korumasiz kısa mesafe dahi demeyin. Heleki istanbuldaysaniz

Arkci için tamamen o kişinin bilmemesinden kaynaklaniyor. Gaz verince arkaya giden gaz kesince öne gelen arkci olmaz olsun
    iyi akşamlar

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Bugün bende 10gün önce aldığım motorumda bir değişiklik yaptım. Şuanda orjinal aksesuarına gücüm yetmediğinden değişikliği orjinal plakalık üzerinde yaptım beklediğimden daha güzel bir hava kattı diye düşünüyorum yorumlarınızı almayı cok isterim

ozzy07 ve kakare bunu beğendiler.

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    [QUOTE=h.can;2770940]Bugün bende 10gün önce aldığım motorumda bir değişiklik yaptım. Şuanda orjinal aksesuarına gücüm yetmediğinden değişikliği orjinal plakalık üzerinde yaptım beklediğimden daha güzel bir hava kattı diye düşünüyorum yorumlarınızı almayı cok isterim
    ben daha fuarda gördüğümde arka kuyruğu kesmeye karar vermiştim ama kesmeye kıyamadım neden dersen hem daha yeni ve su dan
    gecerken çok camur atıyor daha önceki motorumdan tecrübeyle sabittir ve ben yaz kış motor kullanırım ancak demont birşey yapmam lazım o zaman keserim kuyruğu güzel olmuş arkadaki file zaman la deriye iz yapıp sonra yırtılıyor haberin olsun.

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    güzel olmuş baya güle güle kullan plakayı aydınlatan led ışığı da iptal ettin heralde o motora çok farklı bi hava katıyodu, bir de şu gidondaki ufak aydınlatmalar motorun ince işçiliğini , kalitesini ortaya koyuyor.

Fırsatın olursa kuyruğun tam karşıdan bir resmini yükleyebilir misin?

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Motoru almadan önce alınca kestiririm diye düşünüyordum ama motora ayrı bi hava katıyor kuyrugun uzun olması. Ve söylenmiş zaten çok çamur atıyor. artik sırtına gelenlere yakınma hiç
    Ozzy haklısın, o düğme içlerindeki ışıklarin verdigi şıklık bile on numara.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Sizin motorlarda titreşim ne alemde?? KTM nin crossları meşhurdur Bunu nasıl yapmışlar merak ettim...
    #sürenadam

Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    yalnız güzel olmuş bende olsam bende böyle yapmak isterdim ama dedikleri gibi su konusu sıkıntı olabilir

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin motorlarda titreşim ne alemde?? KTM nin crossları meşhurdur Bunu nasıl yapmışlar merak ettim...
    Benim motor 1500 km oldu, simdiye kadar o sekilde bi titresim hissetmedim.

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Elimden geldiği kadar doğru açıyı ayarlamaya çalıştım en az su,çamurdan etkilenmek için ama pis bir atletle teste cıkmak şart galiba:D

Karşıdan görünüş bu şekilde

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    yakışıklı olmuş senin kerata :D , aşağıdaki de orjinal power part. Plaka kısmına gelmeden biraz daha uzatmış seninkine oranla, bir de o led ışığı da eklemiş. Sen de led'i ekleyebilseydin daha iyi olurdu ama yine d oldukça başarılı, Türkiye'de gördüğüm en yakışıklı duke bu şimdilik

---------- Post added at 15:17 ---------- Previous post was at 15:13 ----------

bir de şu ufak plakalardan taksan tadından yenmez :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)