Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345671555105 ... SonuncuSonuncu

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM Duke 125
    verilir diyorsunuz yani

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı ufhouck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    verilir diyorsunuz yani
    Adam diyor ki "ben verilir diyorum, başkası verilmez diyor... Yani kişiye göre olan bir durum." Kendi durumunu gözden geçirip sen karar vereceksin. Eğer sınırsız bütçe ile(misal 15.000~20.000 TL) düşünürsek aradaki fark, ekstradan verdiklerini karşılar. Bana göre verilir mesela. Ama ben +10.000 TL ye şuanda motor alamayacağım için sonuç olarak "verilemez" diyorum. Senin de bütçen ~7.000 TL ise zorlamanın bir anlamı yok. "Hayat uzun, ilerleyen yıllarda alırız inşallah" demek lazım.
    mustafaferah bunu beğendi.
    #sürenadam

Turnusoul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ufhouck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    verilir diyorsunuz yani
    Durumun çok kişisel olduğunu tekrarlamak isterim. Başkalarına öneride bulunmanın her zaman sağlıklı olmadığını anlatmak istedim. Motosiklet gibi bir ürünün, bir yerden bir yere gitmekten çok daha fazlası olduğunu hepimiz biliyoruz. Dağda bayırda, tozun toprağın içinde motosikletiyle yuvarlanan arkadaşlarımız bunun en güzel örneğidir. Biraz adrenalin, biraz macera, biraz eğlence, biraz cesaret, biraz çevre derken bu çorbada çok fazla tad var. Benim kişisel fikrim, motosiklet için bütçenin her zaman zorlanabileceğidir. Örneğin benim için bir yerden bir yere gitmek için taksi, uçak, otobüs, tramvay yeterli. Başka tatminler için motosiklet kullanmayı seviyorum ve istiyorum. Böylesi bir motivasyon paramız olduğu sürece çoğumuzu ateşler, heveslendirir.

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    Bende Turnusol denen arkadaşın dediğini demek istemiştim ben motoru bir araç olarak kullanıyorum ve kullanırken inanılmaz zevk alıyorum yeri geldiğindede gezi dağa taşa çıkmaya kısacası hobi olarak kullanma imkanına sahibim ve benim yaşam felsefeme göre bana zevk veren şeyler parayla ölçülemeyecek kadar kutsaldır Allah'a şükür durumumda musaitti bmw enduro almaya almaya ama sağlıklı motor hayatım için gittim ilk başta cbr250 aldım baktım bu fazla kaçıyor daha doğrusu beni tatmin etmeyen bir motor gerek seriliği gerekse oturuş pozisyonu olarak sattım ktm duke 125 aldım çoğu insan diyor 125 cc motora o para verilirmi diye ben tınlamıyorum bile zevk benim para benim 1000lik alsaydım ölsemiydim? Ben KTM'in her türlü motorunun (kendi açımdan konuşuyorum) aldığı parayı sonuna kadar hak ettiğini düşünüyorum ve ben şuanlık 125lik motor kullanmaktan inanılmaz zevk alıyorum inşallah iyi bir deneyim kazanırımda hayalim olan bmw k1300r'a erişebilirim deneyimlerim doğrultusunda.

Önceki yorumlarda da bir arkadaş yazmıştı az bulunana sahip olma isteği ben hayatımda bindiğim arabanın ve motorun az bulunmasını seven bir insanım tabii ilk başta alırken bunu düşünmedim ama sonrasında fark ettim bundan zevk alıyorum buda KTM kullanmanın bir ayrıcalığı bana göre çoğu motor markasından 1-2 gömlek üstte bir motor markası honda gibi markalardan ziyade bmw, ducati klansmanında motorlar üretiyor kısacası sadece motor değil bir yaşam biçimi üretiyor bu sebeplerdendirki 2500TL ile ölçülemeyecek birşeydir bu.

Motosikleti
    KTM Duke 125
    ben ktm nin artık trafikte az ve özel olduğunu düşünmüyorum. her gün bir kaç tane görüyorum. özellikle yazın duke sayısında patlama oluyor geçen yazda böyleydi. zaten ktm nin uygun fiyatlı küçük modellerini üretmesinin sebebi gençleri ve şehir içi kısa mesafe kullanıcılarına marka sadakati ve bilinirliği oluşturmak.

hani 200lük kullanıcılarına sormuştum sorumu biraz izlenimlerini aktarsalar diye. çünkü cihazı test edemiyoruz hatta şuan parasını versek bile 1 ay sonra belki alabiliyoruz. 125lik bile 1 tane kalmış.
    çoğu firmayı gezdim. italyanları tayvanlı korelileride hepsinin motorları yatıyor. ktmdeki sirkülasyon yok. pahalı ama hakediyor dediğimiz ürün peynir ekmek gibi satıyor yani dediklerinizi millet anladı arkadaşlar sorun yok.

olayın para bütçe vb. bir durum olmadığını anlamışsınızdır umarım. dediğimiz fiyatlara bisiklet alan biriyim. bir ürün fiyatının hakkını veriyorsa zaten kullanıcıları kendiliğinden oluşur.

---------- Post added 17-06-2012 at 00:05 ---------- Previous post was 16-06-2012 at 23:39 ----------

bu arada hindistanda adamlar duke 200 park lambasına nefes alma gibi smooth yanıp sönme özelliği eklemişler.

http://sunbizhosting.co.uk/~spiral/blog/?p=227

video
    http://www.youtube.com/watch?v=87rqwQBSVxQ

---------- Post added at 00:18 ---------- Previous post was at 00:05 ----------

yarışma anlayışının sınıf atlaması.
    http://www.youtube.com/watch?v=l8BnHB0Jt_Q
    mustafaferah bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    Kullanılması iyi olur aslında bu markanın kalitesinden bir ödün vermez hatta ve hatta Türkiyemizdeki bu potansiyeli anlayan distribütor firma belkide yedek parça ve motor fiyatlarını düşürürse millet honda hegomanyasından kurtulmuş olup adam akıllı motorlara binerler. Ayriyetten istinyedeki bmw motorrad'a gidip f650 gs kullandım bugün ddaha öncesinden 690 super duke ve 990 smt fırsatı bulmuştum inanın hayalim olan bmw motordan soğudum 690 super duke kullanması ayrı bir mükemmeldi amma velakin 990 smt kullanması tam anlamıyla kutsal birşeymiş bunları ktmleri çok tecrübem olmamasına rağmen kullanmıştım bmw'de biraz daha tecrübe kazanıp binmeme rağmen 690 super duke'ta ve özellikle smt'de aldığım keyifi başka motorda alabileceğimi zannetmiyorum hele o smt'nin o tasarımı ve sınıfının en hafifi olması yokmu tadından yenmiyor ama gazı en ufak açışısında motor deliriyor ben böyle bir güç görmedim o motora en az 3 sene tecrübe lazım f650 gs kullanmamdaki sebebimde motor alındığı zaman istersenin gücünü 34 beygire düşürüp alışıp sonradan 71 beygire çıkarabiliyorsunuz o olay çok cazip gelmişti ama ktm duke 125 bile bana daha çok zevk veriyor şuan burgman 200üm çürümeye bırakılmış durumda. Oturuşu bu kadar rahat kullanması bu kadar hoş başka bir motor MARKASI dikkanizi çekerim motor demiyorum motor markası diyorum varsa söylerseniz sevinirim 3 ktm motor kullandım o konfor yok hiçbirinde zaten super duke ile duke 125 çok benzer ama 990 smt'de mükemmeldi birde teknolojik zıbırtılarla doldurmamaları çok iyi olmuş sürüş tarzını baştan aşağı sen belirliyorsun.

Merhaba arkadaşlar uzun süredir ilk motorunu arayan biriyim içimde bir motor sevdası almış başını gidiyor mutlaka yaşamam gereken bir deneyim olduğunu düşünüyorum ve gayet bilinçliyim. Uzun zamandır birhayli araştırma yapmama rağmen ne alacağıma halen karar verememiştim ama son günlerde aklımda duke 125 vardı. Şimdi yazdıklarınızı okuyunca içim rahat şekilde duke 200 almaya kesin olarak karar vermiş bulunuyorum. Duke'nin ayrıcalıklı bir motor olduğunu düşünüyorum. Biraz önce spomoto'yu arayıp duke 200 sordum ellerindekilerin hepsinin satıldığını haziran sonunda yeni parti geleceğini söylediler bende yarın ya da öbürgün gidip kaporamı yatırıp haziran sonunda iyi bir duke sürücüsü olmayı planlıyorum. Dediğim gibi burada verdiğiniz değerli bilgi ve paylaşımlar bu kararımı vermemde çok etkili oldu tüm arkadaşlara teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar. Bende bir iki ay içerisinde bir motosiklet almayı istiyorum. Ktm duke 200 çok hoşuma gitti. Ama bir yandan aklımı ninja 250r çelmiyor değil. Duke 200 renk çeşitleri olarak turuncu dan başka rengini getirmiyorlar mı? Biliyorum iki motor farklı tarzda motorlar ama sizce hangisi?

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    sticker seti ile istediğin gibi yapabiliyosun, grili bi set vardı bi de yeşilli mavili bi set vardı. ama sanırım sticker'ı yapıştırmadan önce turuncu üstüne siyah veya gri bi fon atılması lazım.

Alıntı G.USTA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Bende bir iki ay içerisinde bir motosiklet almayı istiyorum. Ktm duke 200 çok hoşuma gitti. Ama bir yandan aklımı ninja 250r çelmiyor değil. Duke 200 renk çeşitleri olarak turuncu dan başka rengini getirmiyorlar mı? Biliyorum iki motor farklı tarzda motorlar ama sizce hangisi?

Cevabınız için teşekkür ederim. Birşey daha sormak istiyorum. Duke 200 ile uzun yol yapılır mı?Gerçi çok sık yapmam ama sanırım naked motorlarda uzun yol yapılacağı zaman motorun önüne cam takılıyormuş. Böyle birşey yapılabilir mi? Birde motoru yakından hiç görmedim ama pekçok video izledim. Motor sanki biraz küçük gibi mi?

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cevabınız için teşekkür ederim. Birşey daha sormak istiyorum. Duke 200 ile uzun yol yapılır mı?Gerçi çok sık yapmam ama sanırım naked motorlarda uzun yol yapılacağı zaman motorun önüne cam takılıyormuş. Böyle birşey yapılabilir mi? Birde motoru yakından hiç görmedim ama pekçok video izledim. Motor sanki biraz küçük gibi mi?
    ilk motorunuz olucaksa ve iki tarzada eşit mesafede iseniz kesinlikle duke200 sürüş tarzı, kolaylığı, pratikliği açısından 1. tercih olmalı. Duke 200 için givi kappa gibi markalar ön cam üretirler yakında... Sürekli 120+ gidilirse standart hali ile rüzgar sıkıntı olur ama 100-110 ile gayet rahat uzun yol yapılır.
    Motor hafif minyon 185 ve üstünde biraz göze batabilir

Evet ilk motorum olacak. Honda nın motosiklet sürüş kurslarına gitmeyi düşünüyorum. Ktm servisi sadece Istanbul'damı var? Bakım, yedek parça fiyatları kawasaki den ucuz mudur? En yakın a2 ehliyet sınavı eylül başıymış. Duke ye kavuşmak için daha 2 ay var nasıl sabredeceğim bilemiyorum.

Ktm servisi sadece Istanbul'da mı var?
    Güncel ve net bilgileri distribütör sitesinden elde etmek zor. Servisler hakkında bilgi almaka için telefonla Spormoto'yu aramanız gerekecek. Web sitelerinde bu konuda hiçbir bilgi bulunmuyor.

Motosikleti
    Ramzey QM125T-10V
    Arkadaşlar söğütlüçeşmeye yakın olan arkadaş varsa KTM 200 sahibi bi görmek isterim malesef ben sabah 8 akşam 9 çalıştığım için dükkandan çıkıpta gidip bakma şansım olmuyor gidişhatı ile ilgili gram şüphem yok ama sadece uzun boylu birinin altında nası durduğunu merak ediyorum ona göre para göndericem spormoto ya kendim gidip alamiyacağım için kardeşimle halletiricem işleri

Motosikleti deneyemezseniz bile bu siteye http://www.cycle-ergo.com bakabilirsiniz. Marka ve model seçiminin ardından, "Options" bölümünden "Use metric values?" seçeneğini "Yes" olarak işaretleyiniz. Böylece cm değerlerini kullanarak "Rider Dimensions" bölümünden boyunuzu ve bacak arası uzunluğu değerlerinizi girebilir, oturuş pozisyonu ile oynayarak da (Center, Front, Back) yaklaşık olarak bir fikir edinebilirsiniz.

Ancak önerim, kesinlikle fiilen denemenizdir. KTM Duke 125/200 modellerinin sele yüksekliği 81 cm'dir.

blacklord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 2010
    duke 200 TR ye geldimi ya FİYATI KAÇ PARA?
    http://www.flashokey.com

Alıntı blacklord adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    duke 200 TR ye geldimi ya FİYATI KAÇ PARA?
    Tahminlere göre 25-40 adet arası geldi ve tükendi. Haziran sonu gibi 2. partinin gelmesi bekleniyormuş. Güncel fiyatı 5000 Euro.

Motosikleti
    KTM 200 Duke
    bugün spormotoya uğradım. haziran sonu ya da temmuzun ilk haftası gelecek dediler. ilk partideki arkadaşların çok beklediklerini okuduğum için kaparo vermedim. telefonumu bıraktım. gelince arayacaklar. 5000 euro+ruhsat masrafı. 11.900tl civarı dediler. sonra honda'ya uğrayıp nc700s için uygun bir fiyat aldım. temmuzun ilk haftasını bekleyecem. gelmişse duke, gelmemişse honda alacam gibi görünüyor. aslında hala da kararsızım cbr 250 mi, ninja mı derken buralara geldik. bir de suzuki inazuma gelirse hiç karar veremeyecem sanırım.

blacklord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 2010
    Inazumayı mail atıp sordum. Suzukinin cevabı.
    Inazuma modelimizin satış tarihi Agustos veya Eylül aylarında olacaktır.
    Renkler kırmızı ve siyah'tır. Web sayfamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz

Bende motor arayışı içindeyim. İyi olsun saglam olsun güzel olsun diyorum CBR350 den girip Kawa ER6 dan çıkıyorum.
    Karar veremedim 125cc baydı artık. CBR kırmızı rengi gelse dısarıdaki hemen alıcam ama yok .. Inazuma görüntü cekici değil ve geç gelecek. Yeni kasa ER6 N ve F güzel ancak fiyat olarak cok farklı.... Fazer 250 gelmiyor. CBF 300 gelmiyor...

Kafayı yicem bu gidişle...
    http://www.flashokey.com

Dün akşam tayfunbora'yı kardeşiyle beraber Kartal sahilde tabiri caizse esir aldım :D Çok ilgilendiler sağolsunlar, motorun ıncığını cıncığını gayet içten anlattılar.

Motor, o kadar tecrübesi olmayan birisi için bile kalite olarak gayet iyi, ayrıca yakıt tüketiminde de oldukça cimri olduğunu duyunca gözümde türk liramızın yeni sembolü dönmeye başladı

Alacak arkadaşlara yakından biraz incelemiş birisi olarak söyleyebilirim ki benim çok hoşuma gitti, inşallah yakın zamana spormoto'da nihayetlendiririz bu birlikteliği

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345671555105 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)