Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM 990 SMT 2010, Triumph Tiger 800 2014
    Arkadaşlar bir 990 kullanıcısı olarak 100 km'de ortalama 8,5 litre benzin yaktığımı söyleyeyim de, yarım litre için tartışanları rahatlatim.
    alperozaltin ve rmz_71 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    wincentt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok ya, benim gördüğüm kadarıyla bir ip gibi bişey var, oradan seleye, selenin altına felan bağlıyorsun sanırım. Olmadı sen kendin bişey diktirirsin, seleyi söker seleye dolarsın. Ne de olsa jel malzeme, dikiş felan sorun olmaz kılıfına.

O diğer, airhawkları da pahalı diye biliyorum ben....

Hocam şöyle anlayabileceğimiz şekilde, ortalama kaçla gittiniz, kaç litre yaktınız felan yazabilir misiniz? Bir de rüzgar arttıkça termal içlikler işe yaramaz, 10 kat kumaş giyseniz rüzgar yine içinden geçer. İlla rüzgar geçirmeyen bişey olması gerek, ozaman bir nebze daha az üşüyorsunuz ve en azından eklem yerlerine rüzgar girmemiş oluyor...
    240 km yol sonunda 7 litre benzin aldım ortalama hızım motorda 80 km görünüyordu. sanırım yolculuk süresini yapılan kmye bölerek bu veriye ulaşıyor. ben çoğunlukla 90 kmnin üzerinde bir hızla seyehat ettim. karanlık olduğu için görüşümün arttığı aydınlık yerlerde 110-120 aralığında gittim.

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Alıntı wincentt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    240 km yol sonunda 7 litre benzin aldım ortalama hızım motorda 80 km görünüyordu. sanırım yolculuk süresini yapılan kmye bölerek bu veriye ulaşıyor. ben çoğunlukla 90 kmnin üzerinde bir hızla seyehat ettim. karanlık olduğu için görüşümün arttığı aydınlık yerlerde 110-120 aralığında gittim.
    Evet ortalama hız hesabı o mantıkla çalışıyor sanırım. Işık için durunca falan tık tık tık düşüyor çünkü ortalama hız.
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    KTM 200 Duke
    ıslak zeminde lastikler çok kötü. dikkatli olmak lazım. ara sokaklarda köşe dönüyordum, durdum arabanın geçmesini bekledim, sola dönerek kalkıyordum ki, arka lastik sağa doğru savruldu. dengeyi sağladım ama sonra ıslak zeminde fren denemeleri yaptım, arka hemen sapıtıyor.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Anarchy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ıslak zeminde lastikler çok kötü. dikkatli olmak lazım. ara sokaklarda köşe dönüyordum, durdum arabanın geçmesini bekledim, sola dönerek kalkıyordum ki, arka lastik sağa doğru savruldu. dengeyi sağladım ama sonra ıslak zeminde fren denemeleri yaptım, arka hemen sapıtıyor.
    Lastikler kötüdür. Ancak asla benimkiler kadar olamaz. S.dik yarıştırmıyorum ama gerçekten benimkiler kadar kötü olamaz. Islak zeminde motorum 50~60 hp lik bir Special SM oluyor resmen. Devir farketmeksizin gaz açtığımda arka oynuyor, her daim! Viraj(sokak) çıkışlarında hiç gaz açmıyorum. Islak zeminde ortalama hızın ~15, top speed 25 km/h yi geçmiyorum... Frenlemeyi sen tahmin et artık
    #sürenadam

Lütfücüğüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rider da güzel bir koltuk minderi var, siboplu şişirmeli indirmeli

Ben rahat edemedim, git bir dene ardına uygunsa ebay neyin bekleme al gitsin.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Bana olmaz öyle şeyler. Bikere sele çok dar olduğu için üzerinde düzgün durmaz, oynar. Ve geçen eskişehirden gelirken altıma örtüyü katlayıp koydum, çok rahat oldu ama busefer de ayaklarım yere yetişmedi. Galiba ben seleyi genişleticem sadece. Altıma bişey koyunca yükseliyorum iyice Gerçi alıştım gibi seleye, bir sorun yok uzun süredir...
    Lütfücüğüm bunu beğendi.
    #sürenadam

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    ben kendi totomdan şüphe etmeye başladım duke 125 ile 150-200 km'lik yollar yaptım hiç mola vermedim ve baya virajlı yollardı o konuda hiçbir sıkıntım olmadı benimki taştan herhalde arkadaş. :D
    Lütfücüğüm ve hakanfx bunu beğendiler.
    En iyi motorcu torununu motorunun arkasına alıp dolaştıracak kadar yaşayan motorcudur.Kötü motorcular bu günleri asla göremez.

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Alıntı cem_fb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bir 990 kullanıcısı olarak 100 km'de ortalama 8,5 litre benzin yaktığımı söyleyeyim de, yarım litre için tartışanları rahatlatim.
    İlk çıktığından beri hayalini kurduğum 990 Smt.6-7 litre yakıyor diye hep hayal etmiştim.8.5 Litre yakıyormuş.Maşallah.Peki bir depoyla kaç km gidiyor ?Ve sele konforu uzun yolda nasıl ?
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Motosikleti
    KTM 990 SMT 2010, Triumph Tiger 800 2014
    Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk çıktığından beri hayalini kurduğum 990 Smt.6-7 litre yakıyor diye hep hayal etmiştim.8.5 Litre yakıyormuş.Maşallah.Peki bir depoyla kaç km gidiyor ?Ve sele konforu uzun yolda nasıl ?
    Uzun yolda 6 litreye kadar indiği oldu ama şehir içinde 8 litrenin altına hiç inmedi ki çoğu zaman 8,5'den aşağıya inmiyor. Şehiriçinde bir depoyla kırmızı yanana kadar 180-190 km, uzun yolda ise 250 km kadar gidiyor.

Sele konusunda bir sıkıntım olmadı ve bende orjinal sele var. Rahat edemeyenler için ergo sele opsiyonu da bulunuyor.

Yeni 1190'larda muhtemelen bu yakıt tüketim işini çözecekler.

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    hindistanda olan arka camurluktan almak lazım arka koltuğa kadar serpinti şeklinde camur atıyor.bajaj firmasına mesaj atsak gönderirlermi acaba ?

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Alıntı xawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hindistanda olan arka camurluktan almak lazım arka koltuğa kadar serpinti şeklinde camur atıyor.bajaj firmasına mesaj atsak gönderirlermi acaba ?
    Hah. Ula tek değilmişim demek ki. Bana da lazım ondan çünkü sade arka koltuk değil benim montun sırt kısmı, kaskın altları falan baya çamurdu. Fiyatı makul olursa ben varım ona
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hah. Ula tek değilmişim demek ki. Bana da lazım ondan çünkü sade arka koltuk değil benim montun sırt kısmı, kaskın altları falan baya çamurdu. Fiyatı makul olursa ben varım ona
    ingilizce bilen bajaj mesaj atcak biri lazım.
    bajaj sitesine giriyorum ama müşteri hizmetleri bölümünü bulamadım ceviri programıyla mesaj atcaktım oda pek sağlıklı değil karşı taraf anlamıyor ne demek istendiğini .

Ben attım başka bir parça için, iki hafta oldu hala cevap bekliyorum. Parça numarasını bulsanız yeter, satan ellibin yer vardır.

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı Lütfücüğüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben attım başka bir parça için, iki hafta oldu hala cevap bekliyorum. Parça numarasını bulsanız yeter, satan ellibin yer vardır.
    parca numarasını nasıl bulacağız? elimizde numune veya katalog yokki olsa tamam far anahtarı içinmi cevap bekliyorsun.

parca numarasını nasıl bulacağız? elimizde numune veya katalog yokki olsa tamam far anahtarı içinmi cevap bekliyorsun.
    Evet far anahtarı için.

İşte Google dan duke 125 / 200 fender india vs. yazıp bakacaksınız, yedek parça satan onlarca Hint sitesi var. Parça numarasından sonra eu veya ingiltereden sipariş vereceğiz.

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    baktımda yok hata şöyle bir site buldum pdf dosyası içinde tüm parcalar gözüküyor ama aradım parca yok http://orange.ap.teacup.com/ktmparts...m200duke_c.pdf

baktımda yok hata şöyle bir site buldum pdf dosyası içinde tüm parcalar gözüküyor ama aradım parca yok http://orange.ap.teacup.com/ktmparts...m200duke_c.pdf
    EU çünkü bu, bize india lazım.

wincentt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200
    spormotoya soran oldu mu almak isteyenler için fiyat alıp sipariş verebiliyorlar mı? eğer çok uçuk bir fiyatı yoksa ben de taktırmak isterim. arka çamurluk çom güzel duruyor bence.

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı Lütfücüğüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    EU çünkü bu, bize india lazım.
    india aradım cıkmıyor normal bize verilen manuel services el kitabının aynısı pdf olarak cıkıyor sadece.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:01 ----------

Alıntı wincentt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    spormotoya soran oldu mu almak isteyenler için fiyat alıp sipariş verebiliyorlar mı? eğer çok uçuk bir fiyatı yoksa ben de taktırmak isterim. arka çamurluk çom güzel duruyor bence.
    sordum getirmiyorlarmış.bana ebay dan bak dedi baktım dedim orda bulsaydım sizi aramazdım dedim.
    rmz_71 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)