Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

RKS Jaguar 100 Cup Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    derdertu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 ayrı modeli vardı bağlanan ve bağlanmayan kasa keske digerinden alsaydın servisden alabılırsın 80 lira fiyatı 2. sayfada resimler var bakabilirsin
    TÜRK OĞLU TÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    rks jaguar 100
    teşekkürler, aldığım yerde zaten tek motor kalmıştı.

ozgranl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf SB250
    Motorumu satıyorum arkadaşlar .. Link : http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-rks-temiz-rks-jaguar-100-cub-136463729/detay

on lastiği 2.50 17 den 2.75 17 ile değiştirdim mükemmel oldu mukemmellik neden peki dönülşlerdeki o dengesizlik kayacak kaygısı tamamen gitti 60 km yı gecince rüzgarı yedigimizdeki motorun kendini saga sola savurması tamamen gitti benzin nemi oldu ufak bır artış oda bana göre kattıklarının yanında hiçbirsey

cozep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FALCON ktm 100s
    janti da degistinizmi eski janta takilabiloyomu o lastik bende kalinlastirmayi dusunuyorum da bilgi verirmisiniz

hayır jantlar değişmedi arkaya hiçbirsey yapılmadı ön lastik için sübap için matkaplan havşa acıldı okadar ayrıca ilgilenirsen kendi orjinal balatalar fazla demir ihtiva ettiğinden sogukken inanılmaz ses yapıyordu onuda daha yumusak bir balata ile degiştirdim ondada sıkıntı kalmadı
    TÜRK OĞLU TÜRK

Motosikleti
    FALCON ktm 100s
    o zaman ben arka lastıgı 2.75 17 alsam taktırabılırım yanı.bana sankı jant ınce gıbı gelıyo ama bıde alırken gostermek lazım

bende samyelliydi önde arkada .. arkada 2.75 17 önde 2.50 17 vardı arkaya aynı ebat dublex attırdım eger istersen 3,00 17 dahi attırabilirsin sıkıntı çıkarmaz onde yaptıgımın aynısı sonuçta onüde buyuttum ebat ı 2.50 17 den 2.75 17 oldu çokda güzel oldu mail adresini verirsen resimlerini atarım görmüş olursun bunu bire bir usta tavsiye etti ön tarafı ruzgarda ve dönuslerde tutamıyorum deyince

Motosikleti
    FALCON ktm 100s
    gaddar_5555@hotmail.com atarsan sevinirim.jantı degıstırmeden takmak ıstıyorum ben.senın dedıgıne gore oluyomus acıkcası fazla masraf etmek ıstemıyorum.donuslerde altımdan kacacak gıbı oluyo motor bırde kıs gelıyo mecburen bınecegım.sıbob delıgını kıme actırdın

değiştirmene gerek yok jant mant servis actı zaten havsa sıkıntı yok yarın akşam atarım resimleri mailine ama ön lastiğide degiştirmessen o kaçmalar bitmez ruzgardan atmalar bitmez değiştirdikden sonrada deyme keyfine ;D
    cozep bunu beğendi.

Selam arkadaşlar 6 ay oldu RKS Jaguar 100 aldım şu an 6100 km oldu.iyiki almışım tam şehir içi motoru,uzun yolada gittim 360 km yaptım şişme yok ,titreme yok .gayet memnunum.her 2000 kmde bakıma götürdüm her gidiş 50 tl .yağ 20 tl gerisi Allah kerim.bu yağ işini kendim degiştirmek istiyorum artık her 2000 kmde 50 tl vermek istemiyorum.motoru almadan önce kimi honda al ,kimi mondial al akıl veren çok oldu ...bu motordan almak isteyen arkadaşlara bütün samimiyetimle tavsiye ederim.yalnız 2 kere arka tekerim patladı.onun için lastikleri dubleks yapmayı düşünüyorum,aşırı yağmurdan karbüratöre su gitti,birde marş motoru arızalandı onuda garanti kapsamında servis değiştirdi.başka bir arıza vermedi...

arkadaşlar motor 7 ayda 10500 oldu :D bildiginiz gibi ben normal bir sürüş yapmıyorum nasıl derseniz siz alır motoru gideceginiz yere direkt olarak ulasırsınız ben işimden dolayı dur kalklarlan o km yi yaptım sonuç debriaj bitti 10500 de bitermi bitmezmi muamma birde sol motor keçesi terleme yag kaçırma ortasında keçede degişecek yani

eveeeettt gene arıza çalıştırdık yola cıktık a aaaa oda ne kesti gazı çalışmıyor ne ayak marşı ne vurdurma ı ıııı tık yok dedim heralde ateşlemede sıkıntı var yada beyinde söktük ettik ondanda degil ötekidende bilin bakalım nedenmiiiiiiişşşşş yan ayaktaki stop mürşü su aldıgından kesmiş gazı vurdurarak çalışmayı ayak marsını herşeyi aklınızda bulunsun ;)

debriaj degiştirecektim servise sordum sipariş vercez 1 hafta sonra gelir dediler beklemek işime gelmedi özel servise gittim hallederiz dediler 1.5 saatte söküldü balatalar tum kubalar gibi enterasan cıktı tüm kubaların cogunun 2milim bunlarınki 5 milim bilin bakalım ne oldu piyasada parca yok hadi bakalım topla motoru geri :D yok arkadas kafaya koydum yamaha alıyorum

Bu cupu kullanan varmi nasil bende almayi düsunuyorum

mc-hot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Al kardeş pişman olmazsın Ben geçen sen martta aldım hiç bir sorunla karşılaşmadım ama bakımlarını düzenli olarak yaptım.

peki kardeşim kuba k100 ve falcon magic 100 ve bu model arasında kaldım sitesinde motor japon teknolojisi ile üretilmiş felan yazıyor

Yokmu yardimci olucak falcon magicmi yoksa rks jaguarmi ????

mc-hot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kuba k 100 alma bence falconuda bilmem ama bu RKS de yamaha crypton motoru var titreşimsiz güzel makina

kırsehır_onr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mc-hot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kuba k 100 alma bence falconuda bilmem ama bu RKS de yamaha crypton motoru var titreşimsiz güzel makina
    kardesm bu makinadan bende almayı düşünuyorum ama şikayeti baya var parçaları konusunda ve servis konusunda

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler