Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Wolf SB 250Ni Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Yasin bey öncelikle cevabınız için çok teşekkürler. İkinci el düşüncem var aslında ama güven konusu büyük problem. Çinliden uzaklaşmak isteyen birisi olarak sorunlarla boğuşmamak, servisle akraba olmamak ve sabah anahtarı alıp kapıdan çıkarken kuşkular içerisinde asansörde motordan vazgeçip akbile davranmamak istiyorum. Özet: Dayanıklılık.. Bu konuda bi fikriniz var mı??

Başka fikri olan arkadaşlarında fikrini almak isterim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yasin_942 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    bu motorla uzun yola çıktım sağanak yağmurda 15 dk sürdüm tık dahi demedi. şuana kadar bir kere bile çalışmadı deyip eve geri dönmedim. eşe dosta önerilecek bir marka sym ileride bunu satıp hd 200 yada gts 250 alabilirim malzeme kalitesi çok iyi.
    YZFR 125 2011-2012 16.000 KM / SYM WOLF SB250Ni 2012-....

Alıntı yasin_942 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motorla uzun yola çıktım sağanak yağmurda 15 dk sürdüm tık dahi demedi. şuana kadar bir kere bile çalışmadı deyip eve geri dönmedim. eşe dosta önerilecek bir marka sym ileride bunu satıp hd 200 yada gts 250 alabilirim malzeme kalitesi çok iyi.

Gerçekten çok teşekkürler cevaplar için ama son dediğinizi demeseniz iyi olucaktı sanırım.
    Artçı (eşim) için arkaya çanta düşünmeme rağmen rahat olmaz gibi geldiğinden bi gözüm gts 250ye kayıyordu devamlı şimdi siz öyle deyince.. Neyse. wolf düşüncesindeyim şimdilik ama bikaç hafta içinde almış olmam şart.

Motosikleti
    Rks Titanic 200

Ankara da Wolf 250 sahibi var mı ?

görüşebilir miyiz ?

istanbul ümraniye tarafında varsa bende bi ziyaret etmek isterim.

Cem68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf 250 Nİ
    SYM Wolf SB 250Ni Garaja girdi..

Sanırım şansım yaver gitti arkadaşlar uygun fiyata çok temiz bir motor sahibi oldum ilk gün yaptığım 250 km üzerine aklım yettiğince sizlere izlenimimi aktarayım.

2006 model ybr 125 den sonra (sıfır alıp bu güne kadar kullandım ) bu motor bana çok iyi geldi açıkcası,yol tutuşu dengesi mükemmel.
    İvmelenmesi harika,rüzgar meselesi doğru ama beni fazla yormadı,bundan evvelki motorda kollarıma çok abanırdım sanırım uzun yolculuklarda kollarım ağrır avuç içlerim sızlardı bunda öğle bir şey olmadı.
    Motoru otobanda uzun süre 6000-7000 arası kullandım çıkarken sıfırladığım km birdaha sıfırladığımda 40 tl lik benzin aldı km 254 deydi,km de 157 kuruş yakmışım.
    Motor gazı kapadımı çok rahat 135 km ye çıkıyor ondan sonrası yolu buldukça nazlana nazlana,benim beklentimi karşılıyor.
    Kısacası aldığıma çok memnunum,fikirleri ile vesile olan arkadaşlara teşekkürler.

İlk sahibi zenon taktırmış extra oldu haberimiz yoktu..

155 km sürati Lüleburgazdan gelirken ben yaptım,kısa bir süreliğine.
    makseli, K o r @ y, "Bozkurt" ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı Cem68 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://imageshack.us/a/img853/8661/20130321416.jpg

Sanırım şansım yaver gitti arkadaşlar uygun fiyata çok temiz bir motor sahibi oldum ilk gün yaptığım 250 km üzerine aklım yettiğince sizlere izlenimimi aktarayım.

2006 model ybr 125 den sonra (sıfır alıp bu güne kadar kullandım ) bu motor bana çok iyi geldi açıkcası,yol tutuşu dengesi mükemmel.
    İvmelenmesi harika,rüzgar meselesi doğru ama beni fazla yormadı,bundan evvelki motorda kollarıma çok abanırdım sanırım uzun yolculuklarda kollarım ağrır avuç içlerim sızlardı bunda öğle bir şey olmadı.
    Motoru otobanda uzun süre 6000-7000 arası kullandım çıkarken sıfırladığım km birdaha sıfırladığımda 40 tl lik benzin aldı km 254 deydi,km de 157 kuruş yakmışım.
    Motor gazı kapadımı çok rahat 135 km ye çıkıyor ondan sonrası yolu buldukça nazlana nazlana,benim beklentimi karşılıyor.
    Kısacası aldığıma çok memnunum,fikirleri ile vesile olan arkadaşlara teşekkürler.

http://img441.imageshack.us/img441/6246/20130321419.jpg

http://img705.imageshack.us/img705/5316/20130321420.jpg
    http://img715.imageshack.us/img715/6099/20130321421.jpg

hayırlı olsun

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı Cem68 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://imageshack.us/a/img853/8661/20130321416.jpg

http://img441.imageshack.us/img441/6246/20130321419.jpg

http://img705.imageshack.us/img705/5316/20130321420.jpg
    http://img715.imageshack.us/img715/6099/20130321421.jpg
    hayırlı olsun abi,,

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Ciddi ciddi düşünmeye başladım artık.Aklıma girdi iyice.Yakıtının uygunluğu olsun.Sym kalitesi olsun.
    Yokuş 2 kişi performansını yazabilecek olan arkadaş varsa çok sevinirim.
    Cbf'm şuan 2011 model 18.500.Eğer şuan satarsam.Değerinin çok çok altında satılacak gerçekten.
    Diyorum gelecek sene satayım.Hem fazla değer kaybetmemiş olur.O zamana da 2.el piyasası güçlenmiş olur.
    7.500 Tl'ye 8.000 tl'ye sade ve şık beyaz Wolf 250 NB sahibi olurum.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Motosikleti
    REGAL RAPTOR DAYTONA 350 2012 ve Asya TAY 200 2011
    para olsa alırdım. yok. wolf benzeri kanuni fantom gördüm. o da 5 lira. 5 lira da yok bende. bana maaşı az vereni sinemaya ısmarlayayım.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ciddi ciddi düşünmeye başladım artık.Aklıma girdi iyice.Yakıtının uygunluğu olsun.Sym kalitesi olsun.
    Yokuş 2 kişi performansını yazabilecek olan arkadaş varsa çok sevinirim.
    Cbf'm şuan 2011 model 18.500.Eğer şuan satarsam.Değerinin çok çok altında satılacak gerçekten.
    Diyorum gelecek sene satayım.Hem fazla değer kaybetmemiş olur.O zamana da 2.el piyasası güçlenmiş olur.
    7.500 Tl'ye 8.000 tl'ye sade ve şık beyaz Wolf 250 NB sahibi olurum.
    normal rampada ,açı olarak %45 gibi düşün; tek başıma rahatça 100 km hızla çıkıyorum.. iki kişi denemedim ama geçen gün kardeşimi işe bıraktım gaz vermeden bile kendi kalkıyor.. umarım soruna cevap olmuştur

---------- Post added at 18:22 ---------- Previous post was at 17:06 ----------

buda full dolu bi wolf

Adem Balkan bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    kanka karının kask a bayıldım leopar şekli
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka karının kask a bayıldım leopar şekli
    kanka, panter melehat duymasın.. leopar ,kask bunlar onu bozar..

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Yenge baskın çıktı.Çantayı adama geçirmiş
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Motosikleti
    REGAL RAPTOR DAYTONA 350 2012 ve Asya TAY 200 2011
    geçen yıl uğradığım motosiklet mağazasında WOLF ile RR DAYTONA 350 yan yana duruyordu. ikisi de aynı fiyattı. DAYTONA'yı aldım.
    daytona 8 bin liraya kadar düştü. wolf aynı fiyatı sürdürüyor.
    daytonayı heybeti, 160 km'ye kadar hız yapması, kara düzen-bozulmaz bir motor olması, 350'lik motoru ve iki egzozu-şırıl şırıl homurtusu nedeniyle beğenmiştim ve hala severek kullanıyorum.
    wolf'u o zaman şu gerekçelerle istememştim:
    1.Göstergesi bozulsa göndermezler-gönderemezler korkusu.
    2.Enjeksiyonu bozulsa 1000 lira derler korkusu.
    3.Lastikleri kayar-kızaklama yapar da değiştirirken iki lastik için 1000 liradan fazla para gider korkusu.
    4.bir de 100-120 aralığında sürülebilen bir motor izlenimi uyandırması.

yanılıyor olabilirim tabii ki. kullanıcılarının detaylı kullanım ve sürüş bilgileriyle Wolf'a eğilim olabilir hepimizde.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı agarta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen yıl uğradığım motosiklet mağazasında WOLF ile RR DAYTONA 350 yan yana duruyordu. ikisi de aynı fiyattı. DAYTONA'yı aldım.
    daytona 8 bin liraya kadar düştü. wolf aynı fiyatı sürdürüyor.
    daytonayı heybeti, 160 km'ye kadar hız yapması, kara düzen-bozulmaz bir motor olması, 350'lik motoru ve iki egzozu-şırıl şırıl homurtusu nedeniyle beğenmiştim ve hala severek kullanıyorum.
    wolf'u o zaman şu gerekçelerle istememştim:
    1.Göstergesi bozulsa göndermezler-gönderemezler korkusu.
    2.Enjeksiyonu bozulsa 1000 lira derler korkusu.
    3.Lastikleri kayar-kızaklama yapar da değiştirirken iki lastik için 1000 liradan fazla para gider korkusu.
    4.bir de 100-120 aralığında sürülebilen bir motor izlenimi uyandırması.

yanılıyor olabilirim tabii ki. kullanıcılarının detaylı kullanım ve sürüş bilgileriyle Wolf'a eğilim olabilir hepimizde.
    sanırım parça korkusu yaşayıp vazgeçmişsiniz. Şu bi gerçek ki; Türkiye Cumhuruiyeti' nde hondadan başka yedek parça ve servis konusunda işini
    yapan ne adam var, nede firma.. Yamaha, Suzuki, Kawasaki diyeceksiniz belki ama Allah ellerine düşürmesin
    Redmoon bunu beğendi.

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım parça korkusu yaşayıp vazgeçmişsiniz. Şu bi gerçek ki; Türkiye Cumhuruiyeti' nde hondadan başka yedek parça ve servis konusunda işini
    yapan ne adam var, nede firma.. Yamaha, Suzuki, Kawasaki diyeceksiniz belki ama Allah ellerine düşürmesin
    demişsin demesine ama bir honda cg vadı ne egzoz ne ön fren merkezi nede karbiratör bulabildim buldugum efe honda da ise alma sadece bak der gibilerdi fiyatı uçuşa geçmiş haldeydi model 2006 aynı model ybr de parça sıkıntısı yok denecek halde :=)

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı cellat_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    demişsin demesine ama bir honda cg vadı ne egzoz ne ön fren merkezi nede karbiratör bulabildim buldugum efe honda da ise alma sadece bak der gibilerdi fiyatı uçuşa geçmiş haldeydi model 2006 aynı model ybr de parça sıkıntısı yok denecek halde :=)
    ee işte malzeme bu ,handadan daha iyisi yok.. Tecrübeyle sabittir..

Adem Balkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter 150
    250 cc karşılaştırılması yapılmış, ama SYM Wolf 250 ismi doğru dürüst geçmiyor.
    http://www.motosiklet.net/forum/test-merkezi/114199-altin-elbiseli-adam-250cc-karsilastirma.html

kullananlar hep kendi motorunu iyi göstermeye çalışmış. wolf 250 de titreşimin çok olduğunu söylemiş bir tanesi.zaten karşılaştırmada yanlış yapılmış. Racing ve naked ler 250 cc sınıfında karşılaştırmaya çalışmışlar.Yalnız Suzuki İnazuma hepsinin beğenisini almış. Karşılaştırmayı ben pek olumlu bulmadım.Daha iyisi olabilirdi. Fiyat, yakıt, kullanım, yol tutuşu oturuş pozisyonu, arkadaki yolcu rahatlığı ve aklıma gelmeyen diğer konularda bilgi verilebilirdi.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı Adem Balkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 cc karşılaştırılması yapılmış, ama SYM Wolf 250 ismi doğru dürüst geçmiyor.
    http://www.motosiklet.net/forum/test-merkezi/114199-altin-elbiseli-adam-250cc-karsilastirma.html

kullananlar hep kendi motorunu iyi göstermeye çalışmış. wolf 250 de titreşimin çok olduğunu söylemiş bir tanesi.zaten karşılaştırmada yanlış yapılmış. Racing ve naked ler 250 cc sınıfında karşılaştırmaya çalışmışlar.Yalnız Suzuki İnazuma hepsinin beğenisini almış. Karşılaştırmayı ben pek olumlu bulmadım.Daha iyisi olabilirdi. Fiyat, yakıt, kullanım, yol tutuşu oturuş pozisyonu, arkadaki yolcu rahatlığı ve aklıma gelmeyen diğer konularda bilgi verilebilirdi.
    Kısacası herkes SYM ye giydirmiş mi diyorsunuz Barkın reyis dahil
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler