Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Sirinbaba34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam vallahi diyecektim buluşma filan varmı diye ama bu akşam müsabakam var :( haftaya insallah bu arada saat 21:30 -22:00 gibi şiddetli yağmur var arkadaşlar bilginiz olsun...BUarada kediler benimde başıma bela birde yeni motosiklet geçen bi açtım brandayı selenin üstü çamur ve depoyu cizmiş adiler :D çözümü buldum ama.Brandayı seriyorum motorumun üstüne sonra iple koltun üstüne gelen kısmı gerdirerek sarıp düğüm atıom böylece alttan pay kalmamış oluyor ve kediler yukarı çıkamıyor Kedi gördüğüm yerde kovalıyorum artık :D
    Bir daha ki sefere artık. Akşam o saatlerde yağmur pek beklenmiyor. Hafif yağabilir, 23.00'den sonra daha kuvvetli olabilir falan. Bir şey olmaz erimeyiz herhalde azıcık yağmurdan
    Ayrıca kedilere çözüm bulduğunu sanma kedi her yere girer zamanla öğreneceksin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    eyvallah, makyajlı derken ,anlamadım ama,ufak tefek değişimler diyorsan, karbüratörlüden enjeksiyonluya geçisin ilk serisi olduğundan 2008 ve önceki yıllara ait motorlara göre eksozt vs. değişim var.
    vesselam..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

Zengibar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 Evo
    Alıntı OMENEVSE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SABAH SABAH ARABANIN BİRİ TALİ YOLDAN FIRLAYIP SOLUMDAN ÇARPTI.KORUMA DEMİRLERİ SAYESİNDE BEN VE KÜHEYLAN HAFİF SIYRIKLARLA KURTULDUK. AMAN DİYİM SABAH TRAFİĞİNE DİKKAT EDİN. KORUMA DEMİRİ OLMAYAN ARKADAŞLARADA İSTEDİKLERİ MODELDEN 150TL YE YAPTIRABİLİRİM.
    Kardeşim geçmiş olsun.

Benim de koruma demirine ihtiyacım var, yardımların için şimdiden teşekkürler.

ozgurparlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı Zengibar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim geçmiş olsun.

Benim de koruma demirine ihtiyacım var, yardımların için şimdiden teşekkürler.
    ÇOK HAKLISIN. ÇARPAN ARACIN ŞOFÖRÜ HATASINI KABULLENDİ AMA KAZANIN GERİ DÖNÜŞÜ YOK.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:55 ----------

İŞ YERİM İVEDİK ORG.SANAYİ 689.SOKAK NO 91 TARMAŞ A.Ş. NE ZAMAN İSTERSENİZ BENİ BURADA BULABİLİRSİNİZ.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:59 ----------

SLAYERR ARKADAŞ, YARDIMCI OLURSAN DEVİR SAATİ ALT PİLASTİĞİ, YANLIŞ ALMADIYSAM:GV250 techometerlowercase ÜRÜN KODU34106H93B00 VE KOLTUK KILIFI GV250 seatcover. NEREYE GİTSEM SÜREKLİ KOLTUĞUN ÜZERİNDE KEDİLER VAR BİR TÜRLÜ KURTULAMIYORUM BU KILIFLAR KEDİLERİN TIRNAKLARINDAN Bİ NEBZE KORUYABİLİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.SİPARİŞ VERİP GETİRTİRSEN SEVİNİRİM.

Açıkcası ankaranın yabancısıyım ve hafta içi saat 5 ten önce çıkmam imkansız bir hafta sonu organıze etsek. Zengibar da niyetli zaten biz daha önceden de onunla konuşmuştuk. Senin koruma demiri modeli güzel gözüküyor. Bi kaç foto koyabilirsen bir bakarız . aynısından olabilir yani. Koruma demiri yaptırmak büyük dert

ÇAYAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı audioslave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrar hayırlı olsun,korumaları kaliteli seçmişsin,özellikle diz koruması Dianess'in çok sağlamdır.Tebrik ederim,güle güle eskitmen dileğiyle.
    Alıntı Zengibar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çayan motorun ve korumaların hayırlı olsun, maşallah her şey 10 numara görünüyor. Motorun korumaları tam, o da çok büyük avantaj.
    Alıntı odeon65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çayan motorun hayırlı olsun güle güle bin
    Cihan, Onur, Volkan ve son zamanlarda hızla geçişen forum sayfaları arasında gözümden kaçmış diğer arkadaşlara tekrardan teşekkür ediyorum. Korumalar için de beğendiğinize çok sevindim. Çünkü alırken tereddütlerim vardı. Bu demektir ki seçimlerim mantıklıymış. Buna ayrıca sevindim.

Rıdvan'ın dediğine göre sigortadan kazık yememişim. 165 TL normalmiş. Gerçekten çok ilginç. Ben böyle zamlanmış olacağını asla tahayyül etmiyordum. Geçici bir Polyannacı mantıkla yeni motor sahibi birinin ilk heyecanı gereği, en azından lüzumundan fazla sigorta parası vermemiş olmama mutlu oldum. Ancak dediğim gibi bu geçici bir mantık bulanması... Neticesinde artık bir motorcuyum ve bundan gayri bana ve motorcu kardeşlerime yapılan/yapılacak zamlardan dolayı muhalefet bayrağını sırtlanmaya hazırım

SABAH SABAH ARABANIN BİRİ TALİ YOLDAN FIRLAYIP SOLUMDAN ÇARPTI.KORUMA DEMİRLERİ SAYESİNDE BEN VE KÜHEYLAN HAFİF SIYRIKLARLA KURTULDUK. AMAN DİYİM SABAH TRAFİĞİNE DİKKAT EDİN. KORUMA DEMİRİ OLMAYAN ARKADAŞLARADA İSTEDİKLERİ MODELDEN 150TL YE YAPTIRABİLİRİM.
    Omenevse, çok geçmiş olsun. Canına birşey olmasında gerisinin tümünün telafisi var.
    Liberté, Égalité, Fraternité...

mhmtrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Geçmiş olsun arkadaşım..Allah beterinden saklasın..

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:38 ----------

Yeni motor sahiplerinede hayırlı olsun dileklerimi sunuyorum..güle güle kullanmanız dileğiyle.Gezilerde etkinliklerde buluşmak üzere...

hyce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Gençler siz siz olun park ederken yan ayağı açtığınıza emin olun. Motor biraz ağır, sonra yerden kaldırması zor oluyor.
    Zengibar bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı hyce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gençler siz siz olun park ederken yan ayağı açtığınıza emin olun. Motor biraz ağır, sonra yerden kaldırması zor oluyor.
    Kaldırması o kadar zor olmuyor ben denedim bir kaç kere ama tam düşerken yakalayınca tutabildiğin ama kaldıramadığın açıda kalınca çok kötü oluyor. Bir de özellikle temiz olmayan yüzeyde (kumlu/toprak) motorun üzerinde, motoru ayaklarınızla tutarken 1 dakikadan uzun bekleyecekseniz yan ayağı açıp bekleyin. Çünkü süre uzadıkça başka bir şeyle ilgilenirken ayağınızın kayıp motorun düşme ihtimali epey yüksek oluyor, bunu da denedim bir kaç kere

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Herkese selam çoktan beri bakmıyorum sayfalar alıp basını gitmiş )

Bu arada bilen bilir benim beyin rolantide durmuyordu 3000 ila 5000 arası gidip geliyordu. Hava sensorunu iptal edip rolantiyi karburatörlü gibi ayarladım (daha once boyleydi ama farkına varınca hava sonsrounu actırmışım yani geri kapadım actırdığım yeri ) sorun yaşayan var ise hava senssorunu kapatıp rolantisini el ile ayarlıya bilir ayrıca beyin arızası için şişli merkez otoda bir alet varmış beyin arıza tespiti ve program güncelleme gibi 200 tl istiyorlar gidip denemedim.

Yeni motor alan arkdaşa hayırlı olsun.

Kaza yapan arkadaşa geçmiş olsun geçen bende polis aracı yüzünden motoru yan yatırdım ama ciddi bir sey değil sabah ssatleri dikkatli olmak gerekiyor.
    S&T kanuni Gv 250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyin arızası için şişli merkez otoda bir alet varmış beyin arıza tespiti ve program güncelleme gibi 200 tl istiyorlar gidip denemedim.
    O alet onlara ait değil Kanuni'de o aletten bir tane var lazım olan servise gönderiyorlar talebe göre. Hatta şu anda merkez motorda değil Levent'teki Kayalar motorda orayı arayıp bir fiyat sor istersen daha insaflı fiyat vereceklerini tahmin ediyorum.

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O alet onlara ait değil Kanuni'de o aletten bir tane var lazım olan servise gönderiyorlar talebe göre. Hatta şu anda merkez motorda değil Levent'teki Kayalar motorda orayı arayıp bir fiyat sor istersen daha insaflı fiyat vereceklerini tahmin ediyorum.
    Yani ben sorunu çözdüm gibi şu an için bir sıkıntım yok. Rolanti 2000 de duruyor gayet memnunum
    S&T kanuni Gv 250

odeon65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki inazuma 2014
    pazartesi sali hava iyi gidip motorumu ankaradan getireyim dedim ama bu seferde bu günlerde toplantı çıktı gene motorumu konyaya getiremedim ondan sonraki haftanın hava durumuna bakmaya devam
    kırkından sonra azanı

mhmtrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Abi sende de ne şans var şimdi senin için gidiyordur bi gitsem bi getirsem diye..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    pazartesi sali hava iyi gidip motorumu ankaradan getireyim dedim ama bu seferde bu günlerde toplantı çıktı gene motorumu konyaya getiremedim ondan sonraki haftanın hava durumuna bakmaya devam
    Bu Pazar hava çok güzel aslında.

odeon65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki inazuma 2014
    pazarada müsait değilim ancak hafta içi müsait olurum neyse acele etmeyelim de nasılsa geldimi acısını çıkaracağım
    sonrada gelsin konya fotoları

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:19 ----------

Alıntı mhmtrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi sende de ne şans var şimdi senin için gidiyordur bi gitsem bi getirsem diye..
    gitmezmi ama şu an havalar çokda müsait değil 8-10 derecelerde biraz titretiyor
    kırkından sonra azanı

g_gokhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Herkese selamlar,yarı tatilde motorumla özlemimi giderdim okul yüzünden tekrar ayrılmak zorunda kaldım.Foruma uzun süredir bakamadım ama maşallahı var gayet aktif.Bu arada OMENEVSE çok geçmiş olsun,aynı durum benim başıma geliyordur son anda yırttım.Size sormak istediğim bir kaç konu var.İlk olarak ön çamurluğumun boyası orjinal değil ve bu beni ciddi derecede rahatsız ediyor,beyaz-mavi şerit şeklinde olan çizgileri göremeyince canım sıkılıyor.Son çare olarak sıfır ön çamurluk alacağım.Bu konuda yapabileceğim başka birşey varmı tavsiyelerinize açığım neticede öğrenciyim =) son olarak depo üzerindeki hyosung çıkarmaları ufaktan kalkıyor gibi yenilerini nereden bulabilirim ?

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    [IMG][/IMG]

İyi akşamlar arkadaşlar,28 aydır kullandığım golden marka aküye hiç bakım yapmamıştım bakımsız akü yazıyordu,meğer bakmak gerekiyormuş, geçen soğuklarda marş basmayınca
    şarj ve su ekleme ile birkaç gün daha idare etti ve bittiğine oy birliği ile karar verildi bende 85 tl ye yukarıdaki resimde gördüğünüz golden marka akü le değiştirdim.
    Şimdilik sorun yok... buna bakacam ama diğeri gibi olmasın..
    vesselam..

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:51 ----------

gökhan, rıdvan, koreden sipariş vereceğim diyordu,hysoung sourch diye bir alışveriş sitesinden bir bak,
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Ben sert çanta fantazime devam ediyorum da fikir alayım dedim. GV 650 çantaları pahalı hakikaten onlardan vazgeçtim şimdilik. Ebay'den bakıyorum; şu linkteki çantaları beğenir gibi oldum. Uzunluğu 45 santimetreymiş. Çok büyük de küçük de kaçmaz heralde. Sorum şu; montaj malzemeleri bizim motora uyar mı yeterli mi resimlerden görüldüğü kadarıyla. Tam karar veremedim. Tipine laf yok ama.

http://www.ebay.com/itm/LN-Black-Mot...ab7860&vxp=mtr

Çantalar da şu firmanınmış, çok kötü değil gibi:

http://www.mutazu.com/products.php?c...=39&s=prod.php
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sert çanta fantazime devam ediyorum da fikir alayım dedim. GV 650 çantaları pahalı hakikaten onlardan vazgeçtim şimdilik. Ebay'den bakıyorum; şu linkteki çantaları beğenir gibi oldum. Uzunluğu 45 santimetreymiş. Çok büyük de küçük de kaçmaz heralde. Sorum şu; montaj malzemeleri bizim motora uyar mı yeterli mi resimlerden görüldüğü kadarıyla. Tam karar veremedim. Tipine laf yok ama.

http://www.ebay.com/itm/LN-Black-Mot...ab7860&vxp=mtr
    Bunlar da bağlantı noktaları sebebiyle artçı almanı epey zorlaştıracaktır ama aparatı biraz modifiye ederek ya da yenisini yaparak bu sorun çözülebilir. 150$ civarı kargosu tutacağını sanıyorum çünkü tek topcase 100$ tutuyor. Ama helen ısrarla eğer böyle bir şey istiyorsan 100-150 TL'ye çinlilerin çantalarından almanı tavsiye ediyorum, neredeyse aynısı.

Motosikleti
    Hyosung gv250
    Pazartesi tatil günüm benim de, eğer ki gelmiş olsaydın seni uğurlardım makasa kadar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler