Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı acoskun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba;
    Uzun zamandır aranızda yoktum, oğlumun YGS sınavı için İstanbul'a gittim, ordan Almanya, Avusturya, İtalya gezisi. Üzerine bir de bilgisayarım bozuldu, servisinde, kaç hafta oldu hala gelmedi. Bilgisayarım gelir gelmez formun okumadığım yerlerini okuyup, gezdiğim yerlerin fotoğraflarını yine yayınlayacağım inşallah. Herkese selamlar saygılar...
    Hoşgeldin ayhan abi epey uzaklara gitmişsin bekleriz fotoğrafları.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ERDINC_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300 A
    Selamın aleyküm arkadaslar motorumun parcaları geldi ağır bakıma soktum motorumun tüm parçaları a dan z eye herşeyi yeni taktım gayet şık oldu size soracağım soru gidonu değiştirmek istiyorum fakat gidon yükselticiye ihtiyarcım var birde sağlı sollu akü kapapları var onları krom kaplatıcam parcalar plastik plastik üzerine kaplama olurmu yada parçalrı cromdan mı yaptırmam gerekli yardımlarınızı bekliyorum saygılarımla......

Motosikleti
    hyosung gv 250
    Arkadaşlar, linkteki camı spariş ettim gectiğimiz pazar günü. sparişi vermeden önce burdaki arkadaşlara birşeye ihtiyac varsa birlikte alalım demiştim ama ses cıkmayınca ben işi bitirdim.

http://www.hyosungsource.com/index.p...roducts_id=982

sanırım bu parçayı daha önce getirten olmadı. Eğer olduysa, gümrükte sorun çıkıp çıkmadığını merak ediyorum. bu parça yarın Türkiye'de olacak gibi duruyor da..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı extactica adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım bu parçayı daha önce getirten olmadı. Eğer olduysa, gümrükte sorun çıkıp çıkmadığını merak ediyorum. bu parça yarın Türkiye'de olacak gibi duruyor da..
    Geçenlerde 3 tane normal cam tek kargoyla getirildi. Sadece bunu alıyorsan gümrükte sorun olmaz.

YurdaCooL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Model SYM Joyride Evo 200
    Merhaba, hava filtresi ihtiyacım için az önce S&T kanuni servisine uğradım ve ellerinde ve fabrikada olmadığını 3-4 hafta sonra belki gelebileceğini söylediler. Hyosung source den shipping ile birlikte biraz fazla tutuyor. Yurt içinden ve mümkünse İstanbul'dan hava filtresi alabileceğim bir yer biliyor musunuz?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı YurdaCooL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, hava filtresi ihtiyacım için az önce S&T kanuni servisine uğradım ve ellerinde ve fabrikada olmadığını 3-4 hafta sonra belki gelebileceğini söylediler. Hyosung source den shipping ile birlikte biraz fazla tutuyor. Yurt içinden ve mümkünse İstanbul'dan hava filtresi alabileceğim bir yer biliyor musunuz?
    Sahibinden.com'da Karizma motorun ilanı var. Fiyatı 30 TL ama ilan geçen sene verilmiş. Ellerinde olup oladığını telefonla sorabilirsin. 0212 6796364

Motosikleti
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahibinden.com'da Karizma motorun ilanı var. Fiyatı 30 TL ama ilan geçen sene verilmiş. Ellerinde olup oladığını telefonla sorabilirsin. 0212 6796364
    Maalesef onlarda da yok, merkezyedekparça diye bir yerde buldum netten sonuncusunu dün eskişehir'e göndermişler.. Bekleyeceğiz artık..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Maalesef onlarda da yok, merkezyedekparça diye bir yerde buldum netten sonuncusunu dün eskişehir'e göndermişler.. Bekleyeceğiz artık..
    İstanbul'daki bir kaç servisi arayarak şansını deneyebilirsin. Hava filtresi normalde servis stoğunda olan bir şeydir çünkü.

Motosikleti
    suzuki an125
    selam arkadaşlar motosikletimi satıyorum ilan adresini vereyim ilgilenen olursa bilgisi olsun
    http://www.sahibinden.com/ilan-ver/a...iedId=47779809
    Hakan GÜNDÜZ

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Hocam Kartal'da Yeşilyurt motor var ben en son yağ filtresini ve hava filtresini oradan almıştım. Oraya da bir sor istersen
    ..::.. GO ..::..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı HAZER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar motosikletimi satıyorum ilan adresini vereyim ilgilenen olursa bilgisi olsun
    http://www.sahibinden.com/ilan-ver/a...iedId=47779809
    Link yanlış. İlan verme sayfasının linkini vermişsin

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Link yanlış. İlan verme sayfasının linkini vermişsin
    Evet Hakan verdiğin linke tıkladım cep telefonu numaramı istedi
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    hoysong gv 250 2006
    kuralkan.net e baktınmı onlarda oluyor genelde son iki siparişimde hemen iki gün içinde gelmişti gecen ay bilgine

Motosikleti
    suzuki an125
    pardon yaw yanlış link koymuşum beyler

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7779809/detay/
    Hakan GÜNDÜZ

Motosikleti
    Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam Kartal'da Yeşilyurt motor var ben en son yağ filtresini ve hava filtresini oradan almıştım. Oraya da bir sor istersen
    Evet baktım, ellerinde yokmuş.

Alıntı floy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kuralkan.net e baktınmı onlarda oluyor genelde son iki siparişimde hemen iki gün içinde gelmişti gecen ay bilgine
    saol dostum şimdi onlara da üye oldum sonrasında sipariş kısmına geldim lakin sistem, filtrenin üretim aşamasında olduğunu belirtti ve şu an sipariş giremeyeceğimi söyledi. Ne filtreymiş yahu...!

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:48 ----------

Hayırlı satışlar, motorun yanında verdiklerinizle birlikte fiyatı iyiymiş, ben de maltepe/bağlarbaşında oturuyorum ne taraflardasınız, motorunuzu hiç görmedim buralarda

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250

bir ara konuşup detaylı bilgi almak isterim.. sağlıcakla..
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Motosikleti
    suzuki an125
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir ara konuşup detaylı bilgi almak isterim.. sağlıcakla..
    ne zaman istersen dostum

yurdacool dostum bende 4 bin km kullandığım kompresörle bi hava tutulup bi 4 bin km daha kullanılabilecek temiz hava filtresi var.maltepe grandhouse tam karşısında iş yerim...sokağa girince sağdan 2. bina 2. kat kuaför hakan....istersen uğra bi çay içelim tanışalım hava filtresinide vereyim sana.gayet temiz filtre aklında olsun
    Hakan GÜNDÜZ

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    ne zaman istersen dostum

yurdacool dostum bende 4 bin km kullandığım kompresörle bi hava tutulup bi 4 bin km daha kullanılabilecek temiz hava filtresi var.maltepe grandhouse tam karşısında iş yerim...sokağa girince sağdan 2. bina 2. kat kuaför hakan....istersen uğra bi çay içelim tanışalım hava filtresinide vereyim sana.gayet temiz filtre aklında olsun
    müsaitsen özelden mesaj attım bakabılırmısın ?
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Motosikleti
    hyosung gv 250
    Geçenlerde 3 tane normal cam tek kargoyla getirildi. Sadece bunu alıyorsan gümrükte sorun olmaz.
    teşekkürler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:56 ----------

yurdacool, istersen cargoya ortak olurum. ben de hava filtresi alıcam.

Motosikleti
    Suziki İntruder VL800
    Arkadaşlar merhaba
    istanbulda yedek parça bendeki kulanma klavuzunun arkasında servis telefon ve adres bildilieri var. İstanbul Karftal'da Yeşilyurt Motor dan b ir kaç malzeme almıştım. Telefonu 0216 353 14 61, Bunun haricinde Murat Oto 0212 220 66 00, Yılmaz Oto 0212 789 73 40, Kayalar Motor 0212 264 57 98 da bulabilrisiniz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler