Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı floy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar bende yeni gv 250 aldım hatta formdan 35önder48 rumuzlu önder arkadaşımızın motoruydu egsoz sesi bi garib sordum egsozun son susturucu tıpasını çıkarmış kimine göre iyi ses ama bence orjinal sesi daha güzel tok bence tavsiye etmiyorum bilginize
    Hayırlı olsun arkadaşım motorun. Kullandığın motor forumun eski üyelerinden emekkoray'ın ilk motorudur. O motoruda soğuk ve yağılşlı bir İstanbul kış akşamında Levent'ten Darıca'ya kadar ben getirmiştim. Güzel motordur kıymetini bil
    ..::.. GO ..::..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    hoysong gv 250 2006
    Alıntı HAZER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun..Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin dostum
    teşekkür ederim saolun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:34 ----------

Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun arkadaşım motorun. Kullandığın motor forumun eski üyelerinden emekkoray'ın ilk motorudur. O motoruda soğuk ve yağılşlı bir İstanbul kış akşamında Levent'ten Darıca'ya kadar ben getirmiştim. Güzel motordur kıymetini bil
    saol teşekkür ederim evet emekkorayın motoru oldugunu biliyorum yazıları okudum ve resimleride gördüm kısmet işte istanbuldan izmire kendisi şuan yok galiba forma girmiyor her halde

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    arkadaşlar sıfır comet mi gv250 mi tarzları çok farklı ama yeni bir heyecan aramaya başladım, motorumu takasla değerlendirebilirim, boy 1.67m kilo 80 kg şu an chopper'cı mı olsam naked alıp her yola korkmadan vursam mı dağa bayıra çıktığımız yok ama kırsal bölgelere gezilerde illaki giriyoruz...

Motosikleti
    hoysong gv 250 2006
    arkadaşlar nerdesiniz kimseler yok

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sıfır comet mi gv250 mi tarzları çok farklı ama yeni bir heyecan aramaya başladım, motorumu takasla değerlendirebilirim, boy 1.67m kilo 80 kg şu an chopper'cı mı olsam naked alıp her yola korkmadan vursam mı dağa bayıra çıktığımız yok ama kırsal bölgelere gezilerde illaki giriyoruz...
    Tarzına bağlı tabiki, Comet kullanmadım ama GV250'yi her türlü önerebilirim. Bende senin avatarında yazan motora kafayı taktım aslında. Motorum olsa takas düşünürdüm Sen memnun musun motorundan?

Alıntı floy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar nerdesiniz kimseler yok
    Merak etme floy arkadaşım buralardadırlar. Bu topic sahipsiz kalmaz kış geldi ya rehavet çökmüştür üyelerin üzerine
    ..::.. GO ..::..

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Tarzına bağlı tabiki, Comet kullanmadım ama GV250'yi her türlü önerebilirim. Bende senin avatarında yazan motora kafayı taktım aslında. Motorum olsa takas düşünürdüm Sen memnun musun motorundan?
    memnunum, 6000 km hiç sorun çıkarmadı, değiştireyim mi değiştirmeyeyim mi tam da karar vermedim ...

Motosikleti
    suzuki an125
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraz tarz meselesi bu tercih durumu..öncelikle bir arkadaşınızda gv250 varsa kullanmanızı tavsiye ederim..ben neden gv250 tercih ettim sorusuna cevap yazayım belki size yardımı olur....motosiklette aradığım şey hız değil,rahatlık öncelikle..gv250'yi alınca en battal boy yan çantalardan aldım taktım...ön tarafa bir sosis çanta aldım alet edavatları doldurdum..yan çantalarada ıvır zıvır bidünya eşya koyabiliyorum..örneğin motosiklet montumu,motosiklet pantalonumu çıkarıp tek çantaya koyuyorum motordan indiğimde rahat rahat dolanabiliyorum..yada alış veriş yaptığımda dünya kadar eşyayı iki çantaya doldurabiliyorum..çantamda herzaman bir tane bisiklet kilidim var..kaskımı arka koltuğa koyup sissybara kitliyorum elimde kask gezdirme derdinden kurtuluyorum aklımda kaskta kalmıyor..herzaman çantada lastik şişirme ve tamir spreyinden var..bir kaç kancalı lastik birde lastik fle var..çanta olması büyük avantaj..dediğim gibi kullanımı çok rahat ve performansı gayet güzel..kullanım şekline göre değişiklik gösterebiliyor ama agrasif kullanmadığınız taktirde yakıt sarfiyatı çok az..şehir içi ve şehir dışı kullanımı gayet rahat..beklentilerinizi bir araya toplayarak sizde bu konuda kendinize bir yön çizin ama dediğim gibi imkan varsa bir gv250 kullanın
    Hakan GÜNDÜZ

Motosikleti
    hoysong gv 250 2006

Merak etme floy arkadaşım buralardadırlar. Bu topic sahipsiz kalmaz kış geldi ya rehavet çökmüştür üyelerin üzerine
    haklısın yaw kışın ortasında motor almakta zormuş binmek istiyosun binemiyosun deliriyosun ama izmirde olmanın bi avantajı burda kış çabuk biter birazdaha sabredelim bakalım

Motosikleti
    CBR 600F
    Ben de aynen Hazer'e katılıyorum. Ben de rahatlık amacı ile GV250 aldım. Arkaya heybe çanta koydum, file de var. Carrefour'a gidip deli dolu alışveriş yapıp rahat rahat döndüğüm çok olmuştur :D Ya da yazın sıcakları başladığında sırt çantasına ihtiyaç duymadan havlu terlik falan atıp karaburun yapıp gelmişliğim de var. Yol şartlarına gelince, o konuda da güvenebilirsin GV'ye. Bir ara Şile Ağva yapmıştık arkadaşla, yol yapımı vardı taş toprak servis yoluna girmek zorunda kaldık, gayet iyi idare etti orda da. Şimdi tekrar cruiser'da devam etcem inşallah benim GV'yi satınca ( bu havalarda nasıl satacaksam artık ). Her türlü tavsiye ederim yani.

Motosikleti
    HYOSUNG Gt650 YENİ TARZIM :D
    [QUOTE=acoskun;2249307]
    Alıntı bektas46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

acoskun motorumuzun renklerı aynı ılgımı debrıyaj ve fren yerlerındekı siperler dıkkatımı cektı nerden temın edebılırız

Merhaba Bektaş46,
    Ben onu http://www.hyosungsource.com/ sitesinden getirmiştim. Faydası var. tavsiye ederim...

Ayrıca egsoz sesleri için daha önceden youtube de sesleri yayınlamıştık, ordan takip edebilirsin...

farkettım ılk dusundugum nokta bu sıteden getırmıs olabılecegın ama ben beceremedım burdan alıs verısı sanırım master kart lazım alıs verıs ıcın bır turlu beceremedım ? sıtedekı bır cok parca ılgımı cekıo cekıncelerımde var gelır mı gelmez mı sıparısım kahramanmarasa?

acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    [QUOTE=bektas46;2251690]
    Alıntı acoskun adlı üyeden alıntı Mesajı göster

farkettım ılk dusundugum nokta bu sıteden getırmıs olabılecegın ama ben beceremedım burdan alıs verısı sanırım master kart lazım alıs verıs ıcın bır turlu beceremedım ? sıtedekı bır cok parca ılgımı cekıo cekıncelerımde var gelır mı gelmez mı sıparısım kahramanmarasa?
    Merhaba Bektaş
    2 sefer alışveriş yaptım, bir haftayı geçmeden geliyor. Diğer arkadaşlarında siparişlerinden gelmeyenler olmadı. İnallah böyle bir durumda sen kalmazsın.
    Şarköy'de Sigortacı...

nahzuvay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc750 X DCT - Vespa Gts 250ie
    [QUOTE=acoskun;2251829]
    Alıntı bektas46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Merhaba Bektaş
    2 sefer alışveriş yaptım, bir haftayı geçmeden geliyor. Diğer arkadaşlarında siparişlerinden gelmeyenler olmadı. İnallah böyle bir durumda sen kalmazsın.

hocam siparişler için kargo masrafı falan ne kadar tutuyo? gümrük farkı falan alınıo mu?
    ŞEHİTLERİMİZ ÖLMEYECEK BU VATAN BÖLÜNMEYECEK...

acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    [QUOTE=nahzuvay;2251849]
    Alıntı acoskun adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hocam siparişler için kargo masrafı falan ne kadar tutuyo? gümrük farkı falan alınıo mu?
    Merhaba Yavuzhan Bey;
    Kargo masrafı alışveriş siparişi veririken orda gözüküyor. Kore'den buraya kadar da biraz fazla tutuyor. Ben daha önce arkadaşların görüşleri doğrultusunda bu zamana kadar en fazla 159 dolarlık alışveriş yaptım. Gümrükte sorun yaşamadım.
    Şarköy'de Sigortacı...

Motosikleti
    [QUOTE=acoskun;2251871]
    Alıntı nahzuvay adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Merhaba Yavuzhan Bey;
    Kargo masrafı alışveriş siparişi veririken orda gözüküyor. Kore'den buraya kadar da biraz fazla tutuyor. Ben daha önce arkadaşların görüşleri doğrultusunda bu zamana kadar en fazla 159 dolarlık alışveriş yaptım. Gümrükte sorun yaşamadım.
    çok teşekkür ederim hocam, saygılarımla...

Motosikleti
    ST GT250R
    slm arkadaslar ben aranıza yeni katıldım ve hemen motorumu alıcam allahın izniyle adım ferit batman unıversıtesınde okuyorum bıkac haftadır st GT250 R bqkıyorum sonunda buldum İSTANBULDA temız bısey sanırım ama bır sıkıntım var motora sadece ılandan bakabılıyorum yanı oraya gelme ımkanım yok lutfen kardeslerım rıca etsem forumda istanbul pendikte oturan bır kardesım varsa benım ıcın motora bakabılırmı yada motoru tanıyan varsa nasıldır soyleyebılırsenız cok memnun olurum bende ona gore gelıp alırım yardımcı olun lutfen İLAN: http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1664972/detay/

Kaynak: http://www.motosiklet.net/forum/moto...#ixzz1CSsSMu2R

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:12 ----------

slm arkadaslar ben aranıza yeni katıldım ve hemen motorumu alıcam allahın izniyle adım ferit batman unıversıtesınde okuyorum bıkac haftadır st GT250 R bqkıyorum sonunda buldum İSTANBULDA temız bısey sanırım ama bır sıkıntım var motora sadece ılandan bakabılıyorum yanı oraya gelme ımkanım yok lutfen kardeslerım rıca etsem forumda istanbul pendikte oturan bır kardesım varsa benım ıcın motora bakabılırmı yada motoru tanıyan varsa nasıldır soyleyebılırsenız cok memnun olurum bende ona gore gelıp alırım yardımcı olun lutfen İLAN: http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...41664972/detay

Motosikleti
    Alıntı tizyano adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaslar ben aranıza yeni katıldım ve hemen motorumu alıcam allahın izniyle adım ferit batman unıversıtesınde okuyorum bıkac haftadır st GT250 R bqkıyorum sonunda buldum İSTANBULDA temız bısey sanırım ama bır sıkıntım var motora sadece ılandan bakabılıyorum yanı oraya gelme ımkanım yok lutfen kardeslerım rıca etsem forumda istanbul pendikte oturan bır kardesım varsa benım ıcın motora bakabılırmı yada motoru tanıyan varsa nasıldır soyleyebılırsenız cok memnun olurum bende ona gore gelıp alırım yardımcı olun lutfen İLAN: http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1664972/detay/

Kaynak: http://www.motosiklet.net/forum/moto...#ixzz1CSsSMu2R

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:12 ----------

slm arkadaslar ben aranıza yeni katıldım ve hemen motorumu alıcam allahın izniyle adım ferit batman unıversıtesınde okuyorum bıkac haftadır st GT250 R bqkıyorum sonunda buldum İSTANBULDA temız bısey sanırım ama bır sıkıntım var motora sadece ılandan bakabılıyorum yanı oraya gelme ımkanım yok lutfen kardeslerım rıca etsem forumda istanbul pendikte oturan bır kardesım varsa benım ıcın motora bakabılırmı yada motoru tanıyan varsa nasıldır soyleyebılırsenız cok memnun olurum bende ona gore gelıp alırım yardımcı olun lutfen İLAN: http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...41664972/detay

kardeş pendik bana oldukca uzak kalıyo malesef yakın olsaydı ben anladıgım kadarıyla bakardım motora. sana tavsiyem 3-4 motor sahibiyle telefonda görüş, kafana uyarsa gel istanbula hepsine sırasıyla bak içine yatanı al dön memleketine. yoksa diger türlü zor olur. her ne kadar güveneceğin adam dahi bakmış olsa bi atasözü var ya hani : el elin eşşeğini türkü çığırarak arar... için rahat etsin...

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Arkadaşlar İstanbul'da kuralkan dışında sipariş vermeden dükkandan gv 250 parçaları alabileceğimiz yer varmı,yada Hyosung parçaları satan dükkan var mı? Bana ön fren hidrolik yatağı (fren kolunun ve aynanın bağlandığı parça kırıldı,o lazım).
    Bilgisi olan varmı arkadaşlar?Yada o parçanın muadili de olur illa orjinal olmasına gerek yok

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Alıntı audioslave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar İstanbul'da kuralkan dışında sipariş vermeden dükkandan gv 250 parçaları alabileceğimiz yer varmı,yada Hyosung parçaları satan dükkan var mı? Bana ön fren hidrolik yatağı (fren kolunun ve aynanın bağlandığı parça kırıldı,o lazım).
    Bilgisi olan varmı arkadaşlar?Yada o parçanın muadili de olur illa orjinal olmasına gerek yok
    cihan geçmiş olsun araştıralım gidon çapı ve ayna vidası kaç mm yaz muadilinde bakalım

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Gidon çapı 22mm,ayna demiri çapı 10mm olması lazım.Yanlışım varsa düzeltin arkadaşlar.

Motosikleti
    Alıntı audioslave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gidon çapı 22mm,ayna demiri çapı 10mm olması lazım.Yanlışım varsa düzeltin arkadaşlar.
    gidondan emin değilim bende 22mm olarak duymuştum ama ayna 10 mm ondan eminim ayne değiştirmiştim bende. sirkecide ki Taraş a bi telefon aç sor istersen.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler