Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı Cevahir adlı üyeden alıntı Mesajı göster

teşekkür ederim
    biraz kendimden bahsedeyim dediğin gibi. yaş 33 evli 1,5 çocuk babasıyım 1 aya kadar 2 olacaklar mekan ankara.
    Merhaba arkadaşlar bir süredir foruma katılamıyordum ama geçerli bir mazeretim vardı. beklenen gün geldi ve birkaç gün önce oğlumuz dünyaya geldi. Hepinizin ellerinden öper. görüşmek üzere...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Alıntı acoskun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadir Hocam Merhaba;
    Uzun bir aradan sonra seni görmek ne güzel, bende kayboldun sanmıştım hocam. Benim 4 teker zaten vardı, sadece marka ve model değiştirdim. Kadir sizin motoru gördüm, sakın satmayım, kısmet olurda ben biraz maddi yönden rahatlayınca sizin motora talibim. O kadar temiz motoru kaçırmak istemem ;)

Arkadaşlar herkese merhaba;
    Bu gün motorum Peri'den ayrıldım, yeni alan arkadaş Çanakkale'den bir arkadaşımız, inşallah aramıza tez gelir. Her ne kadar motorsuz da olsam, siteyi yine takip ediyorum.
    Hayırlısı olsun Ayhan Hocam,
    En kısa zamanda motorize olman dileği ile!
    Bu arada ne zaman geleceksin buralara? Motoru sattığına göre aslında burada olman lazım? Eğer öyleyse neden aramadın??? Gücenirim ama :=)
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Alıntı canantas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun Ayhan Hocam,
    En kısa zamanda motorize olman dileği ile!
    Bu arada ne zaman geleceksin buralara? Motoru sattığına göre aslında burada olman lazım? Eğer öyleyse neden aramadın??? Gücenirim ama :=)
    Canan Hocam;
    Canan hocam, duana amin diyorum. Tekirdağ'a gelmedim, noterden vekaletle sattım, arayan arkadaşla telefonda görüştüm, pazarlığını yaptım, motosiklet zaten Şarköy'deydi, gelip görüp beğendi ve sattım. Herkese selamlar...
    Şarköy'de Sigortacı...

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    cevahirin oğluna hayırlı bir ömür açoskun bey e de satış için hayırlar diliyorum
    yaş kaç olursa olsun motor aşkı damarlara girdimi bir kez ruh bedenden ayrılmadıkça bu sevdada bitmiyor ,
    Bu arada bu sezona ön cam siperlik ile girmeye niyetlendim kappanın a35n,a37n ve resmini görmediğim a39n gibi modelleri gördüm, koreden getirilen orijinal olanı sanırım a35n boyutlarında ,bir de bursa da yapılanlar vardı sahibinden de görmüştüm, hangisini tercih etsem acaba?biri 100 tl civarında iken diğerleri boyutlarına göre 300 tl ye kadar çıkıyor. birde bu öncam ın yapısında hangi madde daha makbul acaba? kullananlardan yorum ve bilgi istirham edebilirmiyim..
    Vesselam..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Merhaba arkadaşlar bir süredir foruma katılamıyordum ama geçerli bir mazeretim vardı. beklenen gün geldi ve birkaç gün önce oğlumuz dünyaya geldi. Hepinizin ellerinden öper. görüşmek üzere...
    Hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün.

Alıntı mitmuallim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada bu sezona ön cam siperlik ile girmeye niyetlendim kappanın a35n,a37n ve resmini görmediğim a39n gibi modelleri gördüm, koreden getirilen orijinal olanı sanırım a35n boyutlarında ,bir de bursa da yapılanlar vardı sahibinden de görmüştüm, hangisini tercih etsem acaba?biri 100 tl civarında iken diğerleri boyutlarına göre 300 tl ye kadar çıkıyor. birde bu öncam ın yapısında hangi madde daha makbul acaba? kullananlardan yorum ve bilgi istirham edebilirmiyim..
    Vesselam..
    Hocam bi ara aşağıdaki linkteki camı almaya niyetlenmiştim.Bende ön cam var vazifesini iyi görüyor fakat görüntüsü iyi değil diye değiştirmek istemiştim istersen bi incele güzel bir cam.

http://www.hyosungsource.com/index.p...roducts_id=941

Burada da montajı hakkında bilgiler var.

http://www.alternativecruisers.com/i...46936#msg46936

Motosikleti
    suzuki an125
    Kadir Hocam Merhaba;
    Uzun bir aradan sonra seni görmek ne güzel, bende kayboldun sanmıştım hocam. Benim 4 teker zaten vardı, sadece marka ve model değiştirdim. Kadir sizin motoru gördüm, sakın satmayım, kısmet olurda ben biraz maddi yönden rahatlayınca sizin motora talibim. O kadar temiz motoru kaçırmak istemem ;)

Bu gün motorum Peri'den ayrıldım, yeni alan arkadaş Çanakkale'den bir arkadaşımız, inşallah aramıza tez gelir. Her ne kadar motorsuz da olsam, siteyi yine takip ediyorum.
    hayırlısı olsun ayhan abi
    ALLAH analı,bablı büyütsün..hayırlı evlat nasip etsin inşallah
    Hakan GÜNDÜZ

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Kilitçi arkadaşım, cam fena durmuyor fakat fiyat 143 tl kargo falan derken Kappanın a35n fiyatına geliyor.
    Birde ekran görüntüsü ile canlı görüntü arasında bayağı fark oluyor , beğenmez isem buradan satın aldığımı değiştirme veya iade imkanım daha kolay olur diye düşünüyorum,
    İlgin için teşekkürler.. sağolasın
    vesselam..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

arkadaşlar zincirle sorun yaşanaır mı bu motorlarda.hangi km de degiştirmek gerekir yoksa yamaha dragstar mı alınır

Motosikleti
    BMW F800S
    3 gün önce aküyü şarja bağlamıştım, çalıştırayım dedim, çalıştırdım,
    çalışırken öksürdü biraz ekran gitti gitti geldi,
    sonra baktım km sıfırlanmış...
    gittimi?
    yoksa tekrar eski km sine getirmem mümkünmüdür?...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı kartal1967 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motor nasıl zincirle sıkıntı yaşanır mı
    Alıntı kartal1967 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar zincirle sorun yaşanaır mı bu motorlarda.hangi km de degiştirmek gerekir yoksa yamaha dragstar mı alınır
    Zincirle sorun yaşamaktan kastın ne? Ayrıca zincirin motorun marka/modeliyle ne alakası var? Zinciri 1000 km'de bir temizleyip yağladığın zaman uzun süre kullanabilirsin. Ne kadar uzun dersen kullanım şekline göre değişir. Zincirin ne kadar uzadığına bağlı.

Alıntı memnunkygsz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 gün önce aküyü şarja bağlamıştım, çalıştırayım dedim, çalıştırdım,
    çalışırken öksürdü biraz ekran gitti gitti geldi,
    sonra baktım km sıfırlanmış...
    gittimi?
    yoksa tekrar eski km sine getirmem mümkünmüdür?...
    Mesajı yanlış konuya yazdın sanıyorum. GV250'lerde ekran yok.

Motosikleti
    BMW F800S
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zincirle sorun yaşamaktan kastın ne? Ayrıca zincirin motorun marka/modeliyle ne alakası var? Zinciri 1000 km'de bir temizleyip yağladığın zaman uzun süre kullanabilirsin. Ne kadar uzun dersen kullanım şekline göre değişir. Zincirin ne kadar uzadığına bağlı.

Mesajı yanlış konuya yazdın sanıyorum. GV250'lerde ekran yok.
    evet
    gt250r gibi gördüm başlığı...

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    herkese iyi akşamlar uzun bir aradan sonra tekrar merhaba..

öncelikle ayhan abi satışın hayırlı olsun umarım uygun ve tez zamanda tekrar iki tekerli yaşama dönersin

mehmet arkadaşımız da aramıza hoşgelmiş..

cevahir arkadaşımız senin de bebeğin hayırlara vesile olur inşallah.allah analı babalı büyütsün maşallah diyelim..

bu arada benim de bu sıralar keyfim yerinde ( nazar değmesin inşallah ) eşimin tayinin sonunda Hakkari'den İskenderun'a çıktı.hayırlısı ile haftaya geliyor ve hasret bitiyor.Allah hasret çeken herkesi bir an önce kavuştursun hasretine inşallah.

tekrar büyüklerime saygılar küçüklerime sevgiler diyorum ve iyi geceler diliyorum..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Arkadaşlar herkese teşekkür ederim, en kısa zamanda tekrar iki teker üzerinde görüşmek üzere.
    Şarköy'de Sigortacı...

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Kadir Hocam Merhaba;

Sayın üstad hayırlı uğurlu olsun öncelikle ve de her zaman elimden gelebilcek sizindir.
    Lastik konusunda yazılanları okudum. Bu konuda bizim motora sahip bir arkadaşım için araştırmıştık fuar zamanı bu bilgileri aktarayım bende; gv 250 için arjinal ebatlarında lastiği pahalı dediğiz iki markada buldu arkadaşım. Marka ismi vermek form kurallarına uygunmudur bilmem ama hatam varsa affola. Biri metzeller diğeri bridgestone. Her ikisinide bulmak,almak mümkün. Ancak met. lede arka V serisi olduğundan biraz daha pahalı ama şu an hemen alıp takmak mümkün. Diğer markada şu an ellerinde yok ama nisan gibi gelecekmiş. Ön arka takım olarak liste fiyatında iki marka aralarında 10 € oynuyor ama bayi pazarlığı mevcut tabi. Arkadaşım sürekli motoru kullandığından hiç beklemeden aynı hafta içinde ucuz dediğimiz ve orj. ebatta olmayan ama denklik tablosuna uygun kalın taban olan başka lastik aldı ve taktı. İşini görmüyormu görüyor. Ama lastik kalın olduğundan belli belirsiz biraz zincir korumaya sürtmüş, dediğine göre bunda zincir korumanın sabitleme yerinin çatlak olması nedeni ile tam yerinde olmamasıda etkenmiş. Sanırım alırken dikkat etmek lazım bu konulara.Umarım yardımcı olur bu bilgiler.
    [I][COLOR="Navy"]İmkansız yoktur, mükemmel ise biraz zaman alır.[/COLOR][/I]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı BigBull adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayın üstad hayırlı uğurlu olsun öncelikle ve de her zaman elimden gelebilcek sizindir.
    Lastik konusunda yazılanları okudum. Bu konuda bizim motora sahip bir arkadaşım için araştırmıştık fuar zamanı bu bilgileri aktarayım bende; gv 250 için arjinal ebatlarında lastiği pahalı dediğiz iki markada buldu arkadaşım. Marka ismi vermek form kurallarına uygunmudur bilmem ama hatam varsa affola. Biri metzeller diğeri bridgestone. Her ikisinide bulmak,almak mümkün. Ancak met. lede arka V serisi olduğundan biraz daha pahalı ama şu an hemen alıp takmak mümkün. Diğer markada şu an ellerinde yok ama nisan gibi gelecekmiş. Ön arka takım olarak liste fiyatında iki marka aralarında 10 € oynuyor ama bayi pazarlığı mevcut tabi. Arkadaşım sürekli motoru kullandığından hiç beklemeden aynı hafta içinde ucuz dediğimiz ve orj. ebatta olmayan ama denklik tablosuna uygun kalın taban olan başka lastik aldı ve taktı. İşini görmüyormu görüyor. Ama lastik kalın olduğundan belli belirsiz biraz zincir korumaya sürtmüş, dediğine göre bunda zincir korumanın sabitleme yerinin çatlak olması nedeni ile tam yerinde olmamasıda etkenmiş. Sanırım alırken dikkat etmek lazım bu konulara.Umarım yardımcı olur bu bilgiler.
    Markalarıyla beraber fiyatlarını yazabilir misin?

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Markalarıyla beraber fiyatlarını yazabilir misin?
    Slayer arkadaşım tüm katolog ve fiyatlar vs yi arkadaşımdan aldım bende ama hepsi işyerinde şu an. pazartesi yanlışım varsa düzeltirm ama hatırlayabildiğim kadarı ile metzeller marka olanın takımı 585 yada 535 TL idi. modeline gelince de me 88 ve me 22 serisi idi. Diğeri yani bridgestone marka olan 10 € kadar azdı, modelini hatırlayamıyorum. Zaten şu an katolag ve fiyatlar yanımda olmadığından model ve fiyat yazmamıştım
    [I][COLOR="Navy"]İmkansız yoktur, mükemmel ise biraz zaman alır.[/COLOR][/I]

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Arkadaşlar iyi dilekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Oğlumuzun hepinize selamı var. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah. Hepinize sağlık sıhhat afiyetler diliyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı BigBull adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slayer arkadaşım tüm katolog ve fiyatlar vs yi arkadaşımdan aldım bende ama hepsi işyerinde şu an. pazartesi yanlışım varsa düzeltirm ama hatırlayabildiğim kadarı ile metzeller marka olanın takımı 585 yada 535 TL idi. modeline gelince de me 88 ve me 22 serisi idi. Diğeri yani bridgestone marka olan 10 € kadar azdı, modelini hatırlayamıyorum. Zaten şu an katolag ve fiyatlar yanımda olmadığından model ve fiyat yazmamıştım
    Ben Michelin bakmaya devam edeyim o zaman Fuarda 316 TL fiyat almıştım. Kalite olarak yazdığın markalardan çok daha kötü olduğunu düşünmüyorum.

Motosikleti
    hoysong gv 250 2006
    Alıntı mitmuallim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kilitçi arkadaşım, cam fena durmuyor fakat fiyat 143 tl kargo falan derken Kappanın a35n fiyatına geliyor.
    Birde ekran görüntüsü ile canlı görüntü arasında bayağı fark oluyor , beğenmez isem buradan satın aldığımı değiştirme veya iade imkanım daha kolay olur diye düşünüyorum,
    İlgin için teşekkürler.. sağolasın
    vesselam..
    öncelikle herkese selamlar cevahir kardeş allah analı babalı büyütsün işşallah
    arkadaşım bende öncam arıyorum ve slayer arkadaşla konuştuk odaalıcak ve orjinal camını alıcaz eyer istersen sende bizimle birlikle al yurt dışındaki fiyatı 97 tl öncam fakat kargo biraz fazla tuttugu için iki yada üç kişi olursak makul olur bizim için biz bu ay sipariş vermeyi düşünüyoruz orjinal cam istersen bi düşün derim ben izmirin altını üstünü aradım bi kaç yerde konuştum onların verdigi fiyatta 300 tl gibi birakam düşün istersen

timoti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 idi, Honda VT750 oldu
    Herkese selamlar

Ayhan Hocam motoru satmanıza üzülsem de umarım gönlünüzce olmuştur.

İlker Hocam kavuşmanıza çok sevindimmutluluğunuz daha da artar umarım.

Cevahir ben de sizinle aynı günlerde amca oldum umarım sizinki başta olmak üzere bütün çocuklarsağlıklı mutlu büyür.
    En umutsuz köle, köle olduğunu bilmeyendir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler