Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Whitehair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    Benim motoru garantili diye aldım. Sahibi bir firma adına kayıtlı. Ancak sonradan öğrendim ki firma adına satışlarda garanti süresi 1 yılmış. Tüketici Hakları filan hepsine sordum. Durum bu. Beyin yükleme,rolanti motoru, senkron ayarı vs 480 TL. fiyat benim için özel fiyatdı çünkü 2 ay önce akıllarına ben sokmuştum bu fikri. Kadıköy Piton Motor. Bora Bey,ve Salih beyler. Sitedende üyedir Salih. Nick Yanlızkurt (Böylede afişe ederim sizi işte )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı Whitehair adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motoru garantili diye aldım. Sahibi bir firma adına kayıtlı. Ancak sonradan öğrendim ki firma adına satışlarda garanti süresi 1 yılmış. Tüketici Hakları filan hepsine sordum. Durum bu. Beyin yükleme,rolanti motoru, senkron ayarı vs 480 TL. fiyat benim için özel fiyatdı çünkü 2 ay önce akıllarına ben sokmuştum bu fikri. Kadıköy Piton Motor. Bora Bey,ve Salih beyler. Sitedende üyedir Salih. Nick Yanlızkurt (Böylede afişe ederim sizi işte )
    Bu dediğiniz usta bizim motorlardaki gaz kesme problemini beyni değiştirmeden halledebiliyormu acaba.

Whitehair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu dediğiniz usta bizim motorlardaki gaz kesme problemini beyni değiştirmeden halledebiliyormu acaba.
    Halleder. 2005-2006 larda olan 6000 devir civarında devir kesme sorunu ise onuda halleder.

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı Whitehair adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Halleder. 2005-2006 larda olan 6000 devir civarında devir kesme sorunu ise onuda halleder.
    Öğrendiğim iyi oldu teşekkürler en yakın zamanda irtibata geçerim.

Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    selamlar koruma demirini sahibinden. com dan mi aldiniz? alim sureci nasil gerceklesiyor. Arstirmama gore sahibinden.com daki ila GUVENLI E TICARET degil saticiya nasil guvenebiliriz?

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Bana da timoti (Hakan) yardımcı olmuştu koruma demiri konusunda.
    Eğer aynı kişiden alacaksan sorun olmaz, ben telefonla da görüştüm. Samimi bir usta!

Bu arada millet neredesiniz yaaa? Sessizleşti başlık iyiden iyice. Herkes iyi mi?
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

Motosikleti
    suzuki an125
    Alıntı canantas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana da timoti (Hakan) yardımcı olmuştu koruma demiri konusunda.
    Eğer aynı kişiden alacaksan sorun olmaz, ben telefonla da görüştüm. Samimi bir usta!

Bu arada millet neredesiniz yaaa? Sessizleşti başlık iyiden iyice. Herkes iyi mi?
    canan herkezde yaz rehaveti var sanırım

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Umarım sadece yaz rehavetidir!
    Bu kadar sessiz kaldığını hatırlamıyorum bu başlığın, bir an endişelenmedim değil yaniii
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Alıntı canantas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Umarım sadece yaz rehavetidir!
    Bu kadar sessiz kaldığını hatırlamıyorum bu başlığın, bir an endişelenmedim değil yaniii
    Merhaba Canan Hocam;
    Ben pazar günkü gezimi anlatayım, canlandırayım biraz..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:29 ----------

Arkadaşlar Merhaba;
    Muradiye'ye bir arkadaş gelmiş İzmit'den, arkadaşlar burda da bir motorcu var diyerek benim numaramı vermişler, buluşup tanışıp görüştük. Yeni bir motosiklet almış, bir parçası arızalı, Erciş'e gittiğimde arızalı parçasını getirdim. Parçayı değiştirdikten sonra motorunu denemek istedi. Haberlerde Erçek gölüne flamingoların geldiğini duymuştum. Ver elini Erçek gölüne flamingo seyretmeye....

Burası çok doğal yolda bir çok şeyle karşılaştık.

Uploaded with ImageShack.us

Arkadaşım Yusuf Bey...

Yola devam ettiğimizde hoş görüntüler yakalamaya devam ettim

Veee Sonunda Flamingolar..

70*300 objektif kullandım, yetersiz geldiğini farkettim, en azından objektifim titreşime karşı yani VR özellikli bari olsaydı diye çok iç çektim, ama hepsi duygusal mesele olduğu için, ancak çektiğim ile yetindim...

Dönüşe geçerken Erçek kasabasından arkadaşım Yusuf Bey benzini az kaldığı için benzin almak istedi. Yörenin tek benzincisi..

Benzin tankının önüne çektiğimizde hiç istiflerini bile bozmadan "Bizde benzin bulunmaz dediler". Petrol istasyonunda benzin bulunmazmış!!! Bizde "Kimde bulunur benzin?" diye sorduk.

"Yan tarafta evde bulunur" dediler. Eve vardık, benzin istediğimizi söyledik, ne kadar istediğimizi sordular, bizde arkadaşın motoru için 5 litre dedik. Evin bitişiğindeki çardaktan su bidonu ile kırmızı renkte benzin getirdi. Söylediğine göre en kaliteli benzini kendisi satıyormuş...

Motosikletçi olunca evden başka çocuklarda çıktı, çağırdık, birçoğu utandığı için gelmedi, biz gelenlerle anı fotoğrafı çektirip Muradiye'ye döndük...

Şarköy'de Sigortacı...

timoti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 idi, Honda VT750 oldu
    Hocam çok güzel gezi olmuş. Görmek istedikten sonra her yerinde bir güzellik var Vatanımın.

Benim işler bu ara o kadar yoğun o kadar sıkıcı ki çektiğim fotoğraflara doğru düzgün bakamıyorum bile. Depresif durumumdan kurtulunca Amasya gezisi ve motorumda yaptığım son değişiklikler ile ilgili fotoğrafları yollayacağım. Hepinize mutlu günler dilerim.
    En umutsuz köle, köle olduğunu bilmeyendir.

Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Merhaba Timoti Hocam;
    Yeni fotoğrafları bekliyoruz.
    Şarköy'de Sigortacı...

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Kırmızı renkli kaliteli benzinin motorda daki etkisini nasıl oldu acaba? Seyhan 150 motorumu satılığa çıkardım. VAndan birisi telefon etti buraya gönderebilirmisin diye bende astarı yüzünü geçer be kardeş dedim yoksa benim motorda vanlı olmuştu şimdi neyse Motoru gönderemedik ama motorcu yusuf bey gitmiş izmitten vana bu arada önümüzdeki hafta izmti hopa arasını sahilden katetmek istiyorum bir çok gezi yazısı okudum kendimce hazırlıklarımı tamamlmaya çalışıyorum ama yine de bu konuda sözü olan her kese kulağımın açık olacağınıda belirtmek isterim
    kalın sağlıcakla..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

Motosikleti
    Arkadaşlar Merhaba;

Haftanın yarısını bitirmenin mutluluğu içinde hepinizi selamlıyorum. Geçen hafta iş çıkışı stres atıp fotoğraf çekmek için yaptığım minik piknikte çektiğim fotoğrafları sizlerle paylaşmak istedim.

Mutlu olun...

Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Merhaba Timotiİ
    Harika bir makro çalışması olmuş. Renkler canlı, çiçekler harika, uğur böceğide cabası. İnsanın içi açılıyor. Çalışman gerçekten çok hoşuma gitti,Daha bol fotoğraflarını bekliyoruz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:54 ----------

Merhaba Mitmuallim,
    Van'a göndermiş olsaydın, ikinci Van'daki GV250 olacaktı, harika olurdu. Eğer Van'a yine motosiklet falan göndermek isterseniz, ben artık bu konuda ustalaştım, çok cazip fiyata hatta ücretsiz bile böyle bir malzemenizi getirtebilirim.
    Bizim burda izinler terör sebebiyle kapatıldı, açılmasını bekliyoruz, en erken ekim ayını bulur. Ekimde izinler açılırsa bende Karadeniz turu düşünüyorum, eğer Kasım ayına kalırsa Mardin'e kadar planım var, inşallah gerçekleşitrebilirim. Uzun yola çıkarken, her arkadaşın önerisine ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler...
    Şarköy'de Sigortacı...

Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    beyler CARSAMBA gunu ogleden sonra 07 plaka ile MUGLA ORTACA DALYAN yolunda beyaz kaskli artci li GV surucumuz kimdi tam onumden gecti bende osirada ise gitmek icin servisimi bekliyorsum ??????

Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Merhaba Arkadaşlar;
    Sonunda bende http://www.hyosungsource.com adresinden alışveriş yaptım, 167.80 tl tuttu, 85.25 Tl da kargo, toplamda 253 Tl. Paypaldan ödedim. İstediğim malzemeler, 1 Adet elcik için rüzgar muhafazası, 1 adet hava filtresi, 1 adet yap filtresi, 1 adet topuk için vites pedalı, 1 adet ön cam ve 1 adet yağ kartesi tapası. İnşallah bir sorun yaşamam.
    Şarköy'de Sigortacı...

Motosikleti
    Alıntı acoskun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar;
    Sonunda bende http://www.hyosungsource.com adresinden alışveriş yaptım, 167.80 tl tuttu, 85.25 Tl da kargo, toplamda 253 Tl. Paypaldan ödedim. İstediğim malzemeler, 1 Adet elcik için rüzgar muhafazası, 1 adet hava filtresi, 1 adet yap filtresi, 1 adet topuk için vites pedalı, 1 adet ön cam ve 1 adet yağ kartesi tapası. İnşallah bir sorun yaşamam.
    Hocam büyük ihtimalle sorun yaşamazsınız. Ben de yeni alışveriş yaptım aynı siteden sorunsuz geldi. Fakat ürünlerin İstanbul'a gelmesi 4 gün İstanbul'dan Çorum'a gelmesi ise yine 4 gün sürdü. Benim aldığım ürünler : 2 adet hava filtresi, 1 adet koltuk kılıfı, 1 adet geniş ayaklık ( oem olandan), 1 adet seramik fren balatası ve 2 adet bu aküye ulaşmak için söktüğümüz parçayı tutan oval bir lastik var ya ondan aldım. 80-90 lira civarında kargo olmak üzere 270 lira verdim parçalara. O kadar kargo parasına rağmen hesapladım yine de ucuza geliyor hem de orjinal parçalar alıyorsunuz.

Parçalar gelince fotoğraflarını bekliyoruz. Ben haftaya bendeki yenilikleri yayınlarım.

Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Merhabalar Timoti;
    Seninle İlker Hocam etkili oldu bu siteden alışveriş yapmama. Bu koltuk kılıfı hakkında kararsız kalmıştım, sen almışsın, sevindim. Nasıl? Memnun musun? Geçen pazar günü geziye gittiğim arkadaş, döşemecide için sünger olan basit bir şey yaptırmış, ama çok faydasını gördüğünü söylüyor. Hazır alınan rahat ve kullanışlı mı? Teşekkürler...
    Şarköy'de Sigortacı...

Motosikleti
    Alıntı acoskun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar Timoti;
    Seninle İlker Hocam etkili oldu bu siteden alışveriş yapmama. Bu koltuk kılıfı hakkında kararsız kalmıştım, sen almışsın, sevindim. Nasıl? Memnun musun? Geçen pazar günü geziye gittiğim arkadaş, döşemecide için sünger olan basit bir şey yaptırmış, ama çok faydasını gördüğünü söylüyor. Hazır alınan rahat ve kullanışlı mı? Teşekkürler...
    Hocam hafta sonu Ankara'ya gitmeyi düşünüyorum isterseniz o uzun yolculuktan sonra tam olarak fikir beyan edeyim. Ama şimdilik iyi gibi biraz daha yumuşatıyor koltuğu, zaten 15 lira civarındaydı pek pahalı da değil. Bir de beni tatmin etmez ise ince bir sünger takviyesi de yapılabilir gibi fakat denedikten sonra kesin yanıt vereyim.

Her şeye rağmen koltuk kılıfı için de ta Kore'den sipariş verilmez. İşini bilen bir koltukçu da çok rahat yapabilir bu kılıfı aslında arzu ederseniz ben ölçülerini çıkarıp size gönderebilirim de.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Sele konusunda bılınmesı gereken en onemlı sey sertlık derecesıdır. Yumusak sele daha rahattır dusuncesıne sakın kapılmayın arkadaslar.

Uzun yolculuklarda sert sele daha kullanışlıdır.

Nekadar cok yumusak olursa o kadar cabuk rahatsız eder.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler