Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı motocycleboyreigns adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya amma aksesuar taktınız siz..Fazla oluyorsunuz

Bu arada egzosa işlem uygulayan arkadaşlar-hocalar;sizin yaptığınız işlem bu vidyodaki mi?
    http://www.youtube.com/watch?v=2j6db...&feature=email
    kardeşim benim daha yapacağım çok şey var aksesuar açısından ama şuan ara verip aldıklarımı montajlamam lazım.şuan ön cam,ön ve arka pegler,yan çantalar,sissy bar ve sele kılıfları var.ön cam,arka peg ve çantaların montajını yapacağım gidince.bir de sissybar orjinal bende ve kısa kalıyor,o yüzden kestirip krom ile kaynak yaptırabilirsem uzatacağım sissybarı..

queequeq,benim ısmarladığım çanta modeli bu idi: http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=45518 ama bana gönderilen model bu:http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=45517 ısmarlayalı 3 ay kadar oldu ama daha kullanmadım.eğer geri kabul ederlerse değiştireceğim yoksa püsküllerini kesip kullanmayı planlıyorum..

sinan abi hocam muhabbeti benim de dikkatimi çekti ama art niyetli olarak kullanılmıyor kanımca sen neler yapıyorsun en son motor ne şimdi sinan abi?
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster

sinan abi hocam muhabbeti benim de dikkatimi çekti ama art niyetli olarak kullanılmıyor kanımca sen neler yapıyorsun en son motor ne şimdi sinan abi?
    Teşekkürederim ilker ıyıyım fırsat buldukca kaza yapıyorum Kle500 var izmirden aldım aldığım gun çarpıp kaçtılar tamirciye cektim orda sağdan soldan parça toplayıp yapılmayı beklıyor.

Memlekette donmene sevindim bukadar cok çalışma birazda gez canıııımm.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    sinan abi geçmiş olsun..üzüldüm ama sende bişi olmaması iyi..walla mesaiye çağırdıkları zaman cidden çok bozulmuştum ama yapacak bişi yok hakancım izin alır almaz hemen başlayacam işlere bakalım duruma göre artık ne zaman bitiririm bilmiyorum..

bu arada tekrar belirteyim arkadaşlar; www.hyosource.com dan güvenli ve gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.ben yaptım ve siparişlerin ele geçme süresi oldukça az..hoş valla..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

timoti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 idi, Honda VT750 oldu
    [QUOTE=HAZER;2038833]bir süre önce sipariş verdiğim pleksi birkaç gün önce elime geçti...bugün kesim çalışmalarına başladım...bikaç fotoğraf çekip sizlerle paylaşayım dedim.

Hazer ben daha önce de yazmıştım iki temel bombe var diye o bombeleri verebilirseniz süper olur hemen ben de yaparım kendime bir tane. Daha önce söylemiştim cizikler olduğundan ön camı sökmüştüm ve bugün Çorum'dan çalıştığım ilçeye motorumla 70 km aşarak geldim ama hiç memnun kalmadım hem rüzgarla boğuştum hem de kaskıma montuma yapışan sineğin böceğin haddi hesabı yoktu. Çizik de olsa hemen takacağım camı.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:26 ----------

Alıntı hawacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle herkese merhabalar.ben bu başlığı uzun süredir takip ediyorum ve motor konusunda acemiyim çok fazla bilgim ve deneyimim yok.ehliyetimi yakın bir tarihte alacağım inşallah.fiyat ve tarz olarak ikinci el bir gv 250 düşünüyorum.boyum 185cm ve 110 kiloyum.sizce bu motor bana uyar mı?
    bir de ben ankarada yaşıyorum ve nette ikinci el motorda pek fazla ankara ilanı göremiyorum.yardımcı olacak arkadaşlara sonsuz teşekkür ederim.
    Ben 1,78 75 kiloyum montla falan biraz heybetli görünmeye çalışıyorum bu motor gerçekten büyük sende de kötü durmaz ama bence öncelikle ihtiyaçlarını ve teknik özelliklerini dikkate al.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:29 ----------

Alıntı mahmut16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şükür ben de gv me kavuştum bazı terüddürlerim vardı fakat binince çoğu geçtii bir cruiser olmasına rağmen gaza basılınca o fırlaması beni öldürdüü. ses zaten muhteşem aldığım kişi deldirmiş bi de egzozu.şu an bi depoyu doldurmadım tereddütüm o şiimdilikk. 5 lt felen yakarsa sanırım kötü. bazen de gaz kesme olayı oluyor neden anlıyamadım ama o çok rahatsız etmiyorr. yağ hava filtrelrini nereden bulabilirim bilgisi olan var mı? bu arada da motoru sahibinden.com da ist avcılar dan aldım bursaya getirdim. 2006 model 6400km de 4250 ye aldım. teşekkürlerr...

güle güle kullan. gaz kesmesinin tek nedeni 250 cc den 28hp alman aslında. Motor bazı parçalarını yağlamada gecikirse otomatik olarak gaz kesip kendini koruyor zaten 1-2 sn sonra yağlama tamamlanınca fırlıyor yine.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:32 ----------

canlarım canım arkadaşlarım,abilerim kardeşlerim

ben anavatana 1 hafta önce döndüm ama gelir gelmez hemen mesaiye çağırdıkları için yoğunluktan dolayı giremedim nete..bir de eşim hakkariden izin alıp geldi ve birlikte takıldık şimdi anca fırsat buldum..
    yurda hoşgeldin

Arkadaşlar Kuralkandan 3 tane yağ filtresi siparişi verdim ve önümüzdeki hafta sonu Ankara'ya gidiyorum. Eğer filtreler elime ulaşırsa bir tanesini Ankara'dan bir arkadaşa verebilirim. 3 tane sipariş etme nedenim ise kargo ücreti idi. 1 tane de alsan 3 tane de alsan 10lira ödüyorsun kargoya. Herkese iyi günler.
    En umutsuz köle, köle olduğunu bilmeyendir.

Motosikleti
    Hyosung GV250
    kardeşim benim daha yapacağım çok şey var aksesuar açısından ama şuan ara verip aldıklarımı montajlamam lazım.şuan ön cam,ön ve arka pegler,yan çantalar,sissy bar ve sele kılıfları var.ön cam,arka peg ve çantaların montajını yapacağım gidince.bir de sissybar orjinal bende ve kısa kalıyor,o yüzden kestirip krom ile kaynak yaptırabilirsem uzatacağım sissybarı..

queequeq,benim ısmarladığım çanta modeli bu idi: http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=45518 ama bana gönderilen model bu:http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=45517 ısmarlayalı 3 ay kadar oldu ama daha kullanmadım.eğer geri kabul ederlerse değiştireceğim yoksa püsküllerini kesip kullanmayı planlıyorum..

ya bu püskülsüz olan daha güzel gibi gerçekten de. bi de hyosungsource'dan ben de egzoz borusu kaplaması sipariş edecektim de, biraz daha büyük bi parça olduğu için gümrükte takılır mı korkusundan sipariş etmedim :(

Motosikleti
    suzuki an125
    [QUOTE=timoti;2040846][QUOTE=HAZER;2038833]bir süre önce sipariş verdiğim pleksi birkaç gün önce elime geçti...bugün kesim çalışmalarına başladım...bikaç fotoğraf çekip sizlerle paylaşayım dedim.

Hazer ben daha önce de yazmıştım iki temel bombe var diye o bombeleri verebilirseniz süper olur hemen ben de yaparım kendime bir tane. Daha önce söylemiştim cizikler olduğundan ön camı sökmüştüm ve bugün Çorum'dan çalıştığım ilçeye motorumla 70 km aşarak geldim ama hiç memnun kalmadım hem rüzgarla boğuştum hem de kaskıma montuma yapışan sineğin böceğin haddi hesabı yoktu. Çizik de olsa hemen takacağım camı.[COLOR="Silver"]

senin yazını kaçırmışım sanırım..iki temel bombe nedir tekrar yazarsan sevinirim

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Selam arkadaşlar,

Cuma tatili haftasonu ile birleşince 3 gün internete pek giremedim ama yazılanları okudum.

İlkercim hoşgeldin kardeşim, koruma demiri işi kolay sen diğer aksesuarlarını hallet hele
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    hyosung gv250
    Abilerim bugun itibariyle hayırlısıysa motorumu satmış bulunuyorum, 4.700 tlye kapora aldım motoru bagladım hafta sonuna kadar bakalım.

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    İlker abi hoşgeldiniz vatana,artık motorunuzla daha haşır neşir olcaksınız ayırca forumlada...
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

timoti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 idi, Honda VT750 oldu
    [IMG][/IMG]

Hazer kusura bakma bugün windows açtım o yüzden foto çok amatörce hazırlandı. Kırmızı ovaller bombelerin olduğu yerler. Ortadaki yanlardan içe aşağıdaki alttan içe doğru bombeyi ifade ediyor. siyah noktalar orjinal bağlantı aparatının girdiği yaklaşık delikler. Şimdi malzemeye hiç bombe vermeden bağlantı noktalarının zorlamasıyla bükmeye çalışırsan yeşil işaretli yerler bence dışa doğru bakmak isteyecektir. ayrıca alttaki bombeler de olmadığından hoş bir görüntü olmayacaktır. bir a4 kağıdı camın şeklinde kesip siyah işaretli yerlerden bükersen demek istediğimi anlarsın.

Pleksiglas'ı bükme yolları varmış ısıtarak falan. Fakat bana bu yollar biraz profesyonel geldi bana. Sağlıcakla kalın yanılıyorsam da kusuruma bakmayın.
    En umutsuz köle, köle olduğunu bilmeyendir.

Yasoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    wolverinegv arkadaşım..hyosource dan da sipariş verebilirsin..

arkadaşlar hyosource sitesinden verdiğim siparişler 10 gün içinde geldi ve eksiksiz teslim etmişler ben geldiğimde evdeydi..2 tane hava filtresi,sele kılıfları,artçı için peg vs. gibi aksesuarlar aldım..gönderim hızı hiç fena değil.zira aynı zamanlar da sipariş verdiğim ebay'den aldığım ürünler hala elime geçmedi nerdeyse bir ay oluyor..

canan abi dediğin gibi aksesurlar evi doldurdu nerdeyse,hepsi beni bekliyor ama şuna izin bile kullanamadım çok yoğun bir ortamın içinde buluverdim kendimi..ama hepsini fotoğraflayıp paylaşacağım sizlerle..bu arada feyizoglundan sipariş verip aldığım yan çantalar hakan ve yasin de olanlardan değil..sanırım yanlış modeli gönderdiler..bana gelen yine kilitli ve aynı hacimde ama püskülleri var..bende yeni geldiğim için aradan bir sürü zaman geçtiği için geri göndermeyeceğim.sadece püskülleri kesip takacağım..şuan için aksesuar olarak bir tek koruma demiri kaldı..onu da orhan kardeşimle halledeceğiz..

ayhan abi resimlerin çok hoş..ben beğendim ve inan bende yalnız başıma dolaşıp senin gibi doğayla başbaşa kalmaktan keyif alıyorum..artık sezon açıldı bende başlayacağım hayırlısıyla..

hakancım yavrucuk mükemmel bişi yaa.bana da aldıracaksın böle giderse..keşke hiç büyümeyip öle kalsalar

yasin kardeşimde bir yan çanta resimleri koymadan motoru da satıp forumdan uzaklaştı yaw,acayip üzüldüm gerçekten..abi gitme motor hayatına son verme dicem ama dinlermisin?

artık bundan sonra aranızdayım tekrar tekrar inşallah..önümüzdeki bir ay içinde motoru antalyadan izmire getireceğim yine ama bu sefer tüm aksesuarları takılmış olarak çıkacağım yola..tekrar uzun ve keyifli bir yolculuk olacak inşallah..resimler yine sizlerle olacak tabiki..

şimdilik bu kadar,tekrar hoşbuldum görüşmek üzere..
    Hakan ve İlker,

Merak etmeyin hala buralardayım. Ara sıra bakarım neler yaptığınıza..

İlker çanta resimleri konusunda nekadar mahçubum anlatamam. Mail adresini verirsen sana gönderiyim resimleri, buraya nasıl konuyor bilmiyorum.

Hakan, bende kopmak istemem. İleride tekrar motor almayı düşünüyorum. Aklımda Transalp ve DL650 var. Ama yakın bir tarihte değil ne yazık ki..

Görüşürüz, kendinize iyi bakın.
    İzmite yolunuz düşerse beklerim...
    Mailden ulaşmak isterseniz yersoz@yahoo.com

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    Merhaba arkadaşlar.5 günlük taze GV250 emle birlikte ben de aranızdayım.Acemiye yardımlarınızı esirgemezsiniz umarım

Motosikleti
    suzuki an125
    Alıntı Yasoe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakan ve İlker,

Merak etmeyin hala buralardayım. Ara sıra bakarım neler yaptığınıza..

İlker çanta resimleri konusunda nekadar mahçubum anlatamam. Mail adresini verirsen sana gönderiyim resimleri, buraya nasıl konuyor bilmiyorum.

Hakan, bende kopmak istemem. İleride tekrar motor almayı düşünüyorum. Aklımda Transalp ve DL650 var. Ama yakın bir tarihte değil ne yazık ki..

Görüşürüz, kendinize iyi bakın.
    İzmite yolunuz düşerse beklerim...
    Mailden ulaşmak isterseniz yersoz@yahoo.com
    özletme kendini yasin...ara ara gir foruma

Alıntı hayati adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.5 günlük taze GV250 emle birlikte ben de aranızdayım.Acemiye yardımlarınızı esirgemezsiniz umarım
    yeni motorun hayırlı olsun..güle güle kullan

Alıntı timoti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [IMG][/IMG]

Hazer kusura bakma bugün windows açtım o yüzden foto çok amatörce hazırlandı. Kırmızı ovaller bombelerin olduğu yerler. Ortadaki yanlardan içe aşağıdaki alttan içe doğru bombeyi ifade ediyor. siyah noktalar orjinal bağlantı aparatının girdiği yaklaşık delikler. Şimdi malzemeye hiç bombe vermeden bağlantı noktalarının zorlamasıyla bükmeye çalışırsan yeşil işaretli yerler bence dışa doğru bakmak isteyecektir. ayrıca alttaki bombeler de olmadığından hoş bir görüntü olmayacaktır. bir a4 kağıdı camın şeklinde kesip siyah işaretli yerlerden bükersen demek istediğimi anlarsın.

Pleksiglas'ı bükme yolları varmış ısıtarak falan. Fakat bana bu yollar biraz profesyonel geldi bana. Sağlıcakla kalın yanılıyorsam da kusuruma bakmayın.
    tamam teşekkür ederim..zaten bombeyi bağlantı aparatlarıyla vermeyi düşünmedim..dediğin gibi öyle yaparsam kötü bir görüntü çıkar ortaya

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Hoşgeldin

Yeni motorun hayırlı olsun. Burada herkes sorularına samimi olarak cevap verecektir merak etme.
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    roadracer
    İlginize teşekkürler arkadaşlar.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    KV 250 AGUİLİA
    bende bugün sirkeciye gittim,çin motosikletler için orta sehpa 20 liraydı aldım..sadece demirini aldım yayını almadım,amacım zincir temizlerken takıp iş bitince çıkarmak...demircide küçük bir parça demir kaynatarak gv'ye uydurduk...yayını falanda alsaymışım sabitte kalabilirmiş üstünde...hiç tahmin etmediğim kadar uydu motora ...eğereti duracağını sanıyordum ama orjinalden bi fark yok neredeyse...
    HAZER Bey kardeeşş.. yahu şu orta sehpa hangi marka/model çin motosikletine aittir. Malum bir çuval ÇanÇinÇon Marka/Model var, hepsinin orta sehpaları birbirinin aynı değil ya; farklı farklı kasalar var! Şunu net olarak bir öğrenebilseydik çok makbule geçer valla
    ÖNEMLİ OLAN ZAMANA BIRAKMAK DEĞİL; ZAMANLA BIRAKMAMAK !!!

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı cumoni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HAZER Bey kardeeşş.. yahu şu orta sehpa hangi marka/model çin motosikletine aittir. Malum bir çuval ÇanÇinÇon Marka/Model var, hepsinin orta sehpaları birbirinin aynı değil ya; farklı farklı kasalar var! Şunu net olarak bir öğrenebilseydik çok makbule geçer valla
    Orta sehpa ben de taktım yuki'nin YK 250-4 modeli yeri ikitellide oradan aldım internet siteside var pimini yayını herşeyini aldım 25 tl.
    pimi biraz kalın ya pimin geçtiği yani motorun altında olan yer orasını büyütmek gerek ya da pimini hiç almayıp tornacıda bir pim bir de burç yaptırırsın ben öyle yaptırdım
    geri kalan herşeyi uyuyor boyu posu herşeyi tamam hemde sağlam bi ayak.

Motosikleti
    suzuki an125
    Alıntı cumoni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben alırken hangi markanın diye hiç sormadım..2 model vardı gözüme kestirdiğimi aldım..ama kilitcide cevaplamış sorunuzu

Motosikleti
    roadracer
    Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orta sehpa ben de taktım yuki'nin YK 250-4 modeli yeri ikitellide oradan aldım internet siteside var pimini yayını herşeyini aldım 25 tl.
    pimi biraz kalın ya pimin geçtiği yani motorun altında olan yer orasını büyütmek gerek ya da pimini hiç almayıp tornacıda bir pim bir de burç yaptırırsın ben öyle yaptırdım
    geri kalan herşeyi uyuyor boyu posu herşeyi tamam hemde sağlam bi ayak.
    Bilgi için teşekkürler,kilitçi.

Forumdan Uzaklaştırıldı

Sa

bilgi için teşekkürler,kilitçi.
    kilitci kardeşim senin aldıgın ayaklıgın boyu kaç santim ve motora baglantı yeri ara mesafesi kaç cm yani pimin geçen yer onları yazabilirsen benim motorada uyarmı ona göre gidip almak istiyorum benim motor gv650 birde yere basan ayak arası mesafe önemli onuda yazabilirsen iyi olur sana zahmet

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler