Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    R_E_B_E_L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Hereke Gebze arası şelaleler dediğin yer Ballıkayalar olabilirmi?
    !! DİKKAT !! EJDERHA ÇIKABİLİR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

PlayLoud arkadaşım bende geçen sene 4-5 ay gv250 araştırdım. araştırırken bütün problemlerini öğrendim. buna gaz kesme dahil. Gaz kesme olayı sanki geri dönüşü olmayan bi problemmiş gibi geliyo. ama öyle değil. eğer alacağın motorun garantisi devam ediyorsa değiştiriyolar. ben motorumu aldığımda 8 aylıktı. eski sahibi gaz kesme problemi yok dedi. ama ilk binişlerimde olduğunu gördüm. servise gittim 3 gün sonra değiştirdiler garantiden. ama garanti yoksa 400 TL civarında sarınırım. o veya bu şekilde değişirse hiç bir problem yaşamıyorsun. Farkedilir mi demişsin 3. viteste 5000-6000 arası gaz yemiyo birden atlıyo sonra yani fark ediliyo. bunun yanında gv250 nin tabi problemleri var tartışılıyo ama zamanla motora alışınca ne kadar güzel bir motor olduğunu anlıyosun iyi ki bunu almışım diyosun. (tabi 250'lik istiyosan.) ama koray arkadaşım gibi motoru aldıktan 2 ay sonra yüksek hacim istersen onu bilmemmmmm. ben motorumla 10.000 km yaptım. hiç masraf yapmadım servis bakımları ve yağ değişimi haricinde (motorunu seven bakımını yaptırır yapabilirse kendi yapar dimi) yani arıza çıkarmadı. şu an zinciri değiştiriyorum biraz pahalı ama olsun gülü seven dikenine katlanır..

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    aaa evet nerden bildin abi çat diye.. gittinmi daha önce ne dersin? önce bisçileri seyrederiz sonra oraya gideriz... hep beraber.... haydi topic insanları...
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

bu ara arkadaşlar geziler konusunda bence 2 kişi anlaşsın biz gidiyoruz gelen var mı desin. ha 2 kişi ha 10 kişi ne farkeder. o zaman gelen olur. benim tanıştığım ilk gv 250 lili arkadaşım koraydır. (geçen sene gezilerde yolda görüp muhabbet ettiklerim ayrı.) sizinle gezilere katılmak isterim. fakat haziran ayından önce gelemem. ya da daha öncesinde koray gibi sonradan hep. benimde kurslarım var da....gezilerde görüşmek üzere.

Motosikleti
    Alıntı brsa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    PlayLoud arkadaşım bende geçen sene 4-5 ay gv250 araştırdım. araştırırken bütün problemlerini öğrendim. buna gaz kesme dahil. Gaz kesme olayı sanki geri dönüşü olmayan bi problemmiş gibi geliyo. ama öyle değil. eğer alacağın motorun garantisi devam ediyorsa değiştiriyolar. ben motorumu aldığımda 8 aylıktı. eski sahibi gaz kesme problemi yok dedi. ama ilk binişlerimde olduğunu gördüm. servise gittim 3 gün sonra değiştirdiler garantiden. ama garanti yoksa 400 TL civarında sarınırım. o veya bu şekilde değişirse hiç bir problem yaşamıyorsun. Farkedilir mi demişsin 3. viteste 5000-6000 arası gaz yemiyo birden atlıyo sonra yani fark ediliyo. bunun yanında gv250 nin tabi problemleri var tartışılıyo ama zamanla motora alışınca ne kadar güzel bir motor olduğunu anlıyosun iyi ki bunu almışım diyosun. (tabi 250'lik istiyosan.) ama koray arkadaşım gibi motoru aldıktan 2 ay sonra yüksek hacim istersen onu bilmemmmmm. ben motorumla 10.000 km yaptım. hiç masraf yapmadım servis bakımları ve yağ değişimi haricinde (motorunu seven bakımını yaptırır yapabilirse kendi yapar dimi) yani arıza çıkarmadı. şu an zinciri değiştiriyorum biraz pahalı ama olsun gülü seven dikenine katlanır..
    arkadaşım bak topice yeni katıldın sen benimle poleniğine girme ehehehehe... insanız arada coşuyoruz.. sen ne bakıyorsunki bana ben ankara cumhurbaşkanlığı senfoni orkestrasındada çalmak istiyorum ama çalıyormuyum hayır bak yakınsın evinide biliyorum çıkar gelirim bu saatte çay yaptırırım sana

Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Koray gittim bir kaç sefer Ballıkayalar'a.8-10 sene kadar önce güzel bir piknik-mesire yeriydi.Şimdi ki durumu nasıl bilmiyorum.

Motosikleti
    Alıntı R_E_B_E_L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koray gittim bir kaç sefer Ballıkayalar'a.8-10 sene kadar önce güzel bir piknik-mesire yeriydi.Şimdi ki durumu nasıl bilmiyorum.
    murat geçen hafta gitmişler ballandıra ballandıra anlatıyorlar.. ama farketmez.. ercanla 1 saatliğine bayramoğluna gidiyoruz o bile insanın aklını dağıtıyor... yer farketmez birlikte olalım yeter..

Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Koray pazar günü çalışma programın nasıl? 16.00 'dan sonramı müsaitsin

Motosikleti
    evet abi 4 ten sonra boş.. allahtan hava erken kararmıyor artık.. ercan varmı senin işin? bu arada devrim yok? o gelmezmiki? sinanla enderdende ses yok.. orhanda gelir belki.. özledim be buluşalım artık..

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet abi 4 ten sonra boş.. allahtan hava erken kararmıyor artık.. ercan varmı senin işin? bu arada devrim yok? o gelmezmiki? sinanla enderdende ses yok.. orhanda gelir belki.. özledim be buluşalım artık..
    Motorumuz yok sesimiz çıkmıyor birgün bizimde olr işsw o zaman görürsün
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Tarkan duydunmu abi konuştuklarımızı.

Motosikleti
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorumuz yok sesimiz çıkmıyor birgün bizimde olr işsw o zaman görürsün
    pusudamı bekliyordun arkadaş adın geçer geçmez cevap yazdın hayırlısıyla aklındakinin en temizine bin innnşşşşaaalllllaaaahhhhhhhh.... ee enderin var atlayın gelin

ben zincirimi değiştirmeden motorla çıkmam sanırım. hemde adapazarında sınavlarım var. 17.30 da bitiyo. bu hafta olmaz bi dahaki haftalarda koraycım.

Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Biri gt 250 comet' mi arıyor ne?

Motosikleti
    Alıntı brsa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben zincirimi değiştirmeden motorla çıkmam sanırım. hemde adapazarında sınavlarım var. 17.30 da bitiyo. bu hafta olmaz bi dahaki haftalarda koraycım.
    artçım ol kardeşim çok rahat oluyor hem önde oturup hem motoru kullanmamak..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:00 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:59 PM ----------

sinan hakkatten karar verdinmi abi?

Motosikleti
    gv250
    [QUOTE=PlayLoud;1582714]yakında bende bir GV250 sahibi olarak aranıza katılıcam tabi yardımınız gerekiyo...

2. el bir GV250 almayı düşünüyorum ve bir dönem gv250 lerde görünen cdi kaynaklı bir gaz kesme sorunu vardı...bu sorunu nasıl anlarız tek bir kısa test sürüşüyle anlaşılabilirmi...

motosiklet konusunda az çok teknik bilgiye ve tecrübeye sahip olsun yada gv250 kullanan bir arkadaş , almayı düşündüğüm motorlara bakmamda bana yardımcı olursa ve benimle gelirse sevinirim...hiç olmadı beraber bildiğiniz tanıdığınız bir ustayada gidebiliriz...bana yardımcı olacabilecek biri varmı acaba...istanbul içinde arabayla istediginiz bir noktadan alabilirim ve tekrar istediginiz noktaya bırakırım...

ha tabi birde yemek ısmarlarım
    .arkadaşım istanbulun neresindesin bilmiyorum amaben maslak atatürk oto sanayisitesindeyim yakınsan buralara gelbenim motora bak eksozları açıkbenim motorun gaz kesme olayı gerçekten sorun galiba muratın motorunda var ilk aldığımda benimkindede vardı amaşuaun düzeldi
    aşk...

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    artçım ol kardeşim çok rahat oluyor hem önde oturup hem motoru kullanmamak..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:00 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:59 PM ----------

sinan hakkatten karar verdinmi abi?
    Ewet arkadaşlar kararımı verdim Hyodan kopamadım

Kısmetse yarın evrak işlerini halledip ikinci el temiz bi motor sahibi olacağım. GT250

Aslında devrini alana kadar yazmayacaktım ama düşündüm ki kimse organizasyonda bulunamıyor. Sebebi ben olayım.

Yeni motoruma hayırlı olsun buluşması yapalım diyorum.

Şöyle esaslı bir tepsi baklava yerdik

Baklavadan öne mangal olayı da harika olabilir.

En iyisimi Toplaşıp bi Balıkesir yapalım Pazar günü İzmir ve civardaki arkadaşlarda iştirak etsin.

İstanbul ve izmit toplanarak gideriz.

Yoksa abant falan mı yapsak :D

Kafam karıştı şimdi. Neys dediğim gibi 1 tepsi baklava benden diyorum dahada demiyorum
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    ya ben o kadar rahatsız olmadım gaz kesme olayından.. arada bir yapıyor zaten.. acemilikten sanırım o kadar etkilenmiyorum.. muhterem napıyoruz hafta sonu? SİNAN çok sevindim.. şimdiden hayırlı uğurlu olsun.. baklava iyi olur.. mangal dahada iyi olur.. peki ne zaman ? yarın fotoları at hemen..

Motosikleti
    gv250
    arkadaşlar iki haftadır bir gezi bir gezi diye yırtınıyorum topik açıyorum ktılım olmuyor erteliyoruz ikinci hafta yine bir hevesle bişiler yazıyor akşama yine bir hevesle giriyorum topiğe ve bakıyorumki gezi konumuzla alakasız yerler alakasız saatler konumuzun konusu bile geçmiyor sizlere iyi eğlenceler hafta sonu olacağını sanmıyorumda olursada ben yokum.
    aşk...

Motosikleti

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler