Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    ilker sizde olacaktınız ki o buluşmada dahada keyifli olacaktı..yaza artık inşallah..demekki aynı olay benim arbadada var çünkü benzer bir ses arabadanda geliyor.. onada baktırmak lazım.. çoook çalışmam lazım çok...
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kilitlerse çok kötü bir olay, düşünün arka teker ve ya ön teker gitmeye çalışıyor ama diğer teker gitmiyor, allah korusun , bilmiyorum sizin motorlarda tekerleğe balans yaptırıyor musunuz ama 6 ayda bir ben balans kontrolü yaptırıyorum, o arada da gresletiyorum yatakları ve rulmanları, eğer balans kontrolü yaptırtıyorsanız gresleme yapmasını da istetin Buz motorda yaptırıyorum, memnunum
    Draggy bende yaptırmak istiyorum şu balans ve gresleme işini. Bu Buz Motor Bostancı köprüsünün orda yan yola giderkenki bir motorcu var orası mı? Doğru mu hatırlıyorum?
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    Kilitlerse çok kötü bir olay, düşünün arka teker ve ya ön teker gitmeye çalışıyor ama diğer teker gitmiyor, allah korusun , bilmiyorum sizin motorlarda tekerleğe balans yaptırıyor musunuz ama 6 ayda bir ben balans kontrolü yaptırıyorum, o arada da gresletiyorum yatakları ve rulmanları, eğer balans kontrolü yaptırtıyorsanız gresleme yapmasını da istetin Buz motorda yaptırıyorum, memnunum
    şu havalar doğru düzgün olsaydı atlar gelirdim beraber yaptırırdık ne güzel.. olmazsa yaza ayvalıka gitmeden sağlam bir bakım yaptırmak istiyorum o zaman gideriz.. bu hafta içi halledeyim fotoğraflarınıda çekip buraya koyarım yapılırken..

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Draggy bende yaptırmak istiyorum şu balans ve gresleme işini. Bu Buz Motor Bostancı köprüsünün orda yan yola giderkenki bir motorcu var orası mı? Doğru mu hatırlıyorum?
    Tam üzerine bastın ama döküm jantta balans ayarı var mıdır onu bilmiyorum açıkcası

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    ya draggy nin dediği mantıklı geldi evet ben de motoru getirmeden önce 4000 km bakımına sokacağım o zaman hepsine baktırırım.balans ayarı ve gres takviyesi.notumu aldım
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    -
    Tam üzerine bastın ama döküm jantta balans ayarı var mıdır onu bilmiyorum açıkcası
    Son bir şey daha o zaman dostum. Ne kadar tutuyor bu balans ve gresleme işlemi? Senin adını versek indirim yapar mı

Motosikleti
    hyosung-gv 250
    arkadaslar ve sonunda motorun ön camını yaptırdım yarın ayrıntılı olarak rsimlerini cekerim foruma eklerim

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son bir şey daha o zaman dostum. Ne kadar tutuyor bu balans ve gresleme işlemi? Senin adını versek indirim yapar mı
    Lastik patlamıştı, ön tekeri vız vız 10 sn de söktü -ki ben Edirne'de yarım saat uğraşmıştım Lastiği tamir edip balans makinasına soktu, balans ayarı sağlam çıkmıştı, bilyaları gresledi, ön fren den ciyaklama geliyordu balata spreyi sıktı hepiciği 35 tl aldı Maalesef tanıdığım değil ama ilk gidişimde farklı bir eleman vardı, yukarda yaptırdıklarımı ise uzun saçlı motorcu bi eleman yaptı, Balans kontrolü basit bir işlem, makinaya takıyor kontrol ediyor, tekerlek tamirinden sonra kontrol etmesi ve diğer yağlama işlemlerini de ben istemeden yapması artı puan bence

Motosikleti
    -
    Lastik patlamıştı, ön tekeri vız vız 10 sn de söktü -ki ben Edirne'de yarım saat uğraşmıştım Lastiği tamir edip balans makinasına soktu, balans ayarı sağlam çıkmıştı, bilyaları gresledi, ön fren den ciyaklama geliyordu balata spreyi sıktı hepiciği 35 tl aldı Maalesef tanıdığım değil ama ilk gidişimde farklı bir eleman vardı, yukarda yaptırdıklarımı ise uzun saçlı motorcu bi eleman yaptı, Balans kontrolü basit bir işlem, makinaya takıyor kontrol ediyor, tekerlek tamirinden sonra kontrol etmesi ve diğer yağlama işlemlerini de ben istemeden yapması artı puan bence
    Eyvallah draggy, çok sağolasın

Venom, hayırlı olsun yeni camın, burada ön cam taktırmak isteyen arkadaşlar ve ben resimlerini merakla bekliyoruz. Bende universal (yan sanayi) ön cam var ama çok çizik bir ara (muhtemelen yazın) plastiğini kestirip değiştirebilirim. O yüzden senin çizimlerin ve resimlerin önemli benim için

Motosikleti
    işini iyi yapıyorlarsa bu tarz bakımlar için iyi.. bide hem o paradan fazla alıp bide adam gibi iş çıkartmayınca acıyorum verdiğim paraya.. gerçi motor ustam iyi ama arabayı kime götürsem pişman oluyorum servisi dahil... sabah ders var ben kaçtım.. hayırlı olsun venom.. fotoları bekliyoruz..

Aceofspades - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Softail
    Buz motora ben de sik sik ugrarim sahibinin adi Ferhattir, uzun sacli abimizin adi da Mustafa. Canayakin, isini bilen insanlardir yardimci olmaya calisirlar. Fiyatlari da genelde uygundur.

Motosikleti
    S&T gv 250
    evet arkadaşlar ve beklenen fotolar geliyor

soldan sağa doğru murat(rebel), burak(herunolveo), öznur( yokki) ,koray ve ben tarkan(nightshift)

[/QUOTE]

evet arkadaşlar beklenen gün geldi ve erinmedim bu saatte sonunda aranıza katıldım.

kaç gecedir takıntılı bir şekilde airbrush araştırması yaptığımdan mutevellit normal hayattan el ve ayak çekmiş bulunmaktaydım...
    bugun üsenmedim bir umutla karşıya customchoppers'a bilem gittim...her ne kadar orada içimden dışarı çıkmayı bekleyen canavarla ilgilenmemiş olsalarda vazgeçmiycem azimle argeye devam...

artık yarın akşam bilgisayara tekrar kavuşana kadar elveda...

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    merhaba ozzone
    resimde eklermisin senin canavarı bir görelim
    enjoy your ride and enjoy forever

HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Alıntı ozzone adlı üyeden alıntı Mesajı göster

evet arkadaşlar beklenen gün geldi ve erinmedim bu saatte sonunda aranıza katıldım.

kaç gecedir takıntılı bir şekilde airbrush araştırması yaptığımdan mutevellit normal hayattan el ve ayak çekmiş bulunmaktaydım...
    bugun üsenmedim bir umutla karşıya customchoppers'a bilem gittim...her ne kadar orada içimden dışarı çıkmayı bekleyen canavarla ilgilenmemiş olsalarda vazgeçmiycem azimle argeye devam...

artık yarın akşam bilgisayara tekrar kavuşana kadar elveda...
    Aman efendim aman efendim kimler gelmiş aramıza Hoşgeldiniz hoşgeldiniz sizleri aramızda görmek ne şeref
    Tarkan ozzone'ın motorunu kendi gözlerinle gördün hatırlasana
    Kendisi bu aralar gerçekten büyük bir airbrush araştırması içerisinde Koray alıcağın olsun sen başlattın bu olayı
    İlker bu arada motorla ilgili güzel sözlerin için teşekkürler
    Orhan kardeşim sen de çok sağol ya ben bi arıyim İstanbul Motoru hele ellerinde öyle çıkma bir arka koltuk falan varsa kaçırmamak lazım ama dayanamıycam esas gidip şu vidaları İstanbul Motor'dan halledicem kendim gider takarım nasolsa evde
    Ride hard or stay at home

Motosikleti
    OZZÜNE HOŞGELDİN.. burak engelleme lütfen arkadaşımızın air braştaki yükselişini.. benden tam destek.. TARKAN ; ozzone yi hatırlarsın buluşmada cep telefonuyla oyun oynayan air brus çı arkadaş

Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    ahahahahha
    hani şu senin özün dediğin zati muhterem mi?

Motosikleti
    evet abi yengemiz.. BURAKCIM tekrar takrar maşallah ikinize nazar değmesin abi.. ömür boyu mutluluklar...

Motosikleti
    -
    özün, Hoşgeldin

Benim nişanlımda siteye üye ama sadece benim mesajları okuyor kendisi, nickini bile bilmiyorum

HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet abi yengemiz.. BURAKCIM tekrar takrar maşallah ikinize nazar değmesin abi.. ömür boyu mutluluklar...
    Amin efenim amin çok teşekkür ederiz Koray merak etme kendisini engellemiyorum zaten hele bi kapsın şu airbraş işini ben inanıyorum şahane çizimler yapıcak
    Ride hard or stay at home

Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    ucu bizede dokunur herhalde değilmi burakcım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler