Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200 Custom
    Şu meşhur bezlerden ben de istiyorum , nereden tedarik edebilirim?

Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayıpsın kardeşim güle güle kullan dün gece giderken bıraktım motoruna..
    bu normal seviye fiber bez.. birde bunun ultra seviyesi var onu hayatta vermem
    yoksa gider bizim temizlik krallığımız [COLOR="Silver"]

Allah bağışlasın İlker

Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cihan çok geçmiş olsun dostum kusura bakma dalgınlığıma geldi,biraz geç kaldım ama, Allah daha kötülerinden hepimizi korusun..
    veee şimdi huzurlarınızda yeğeniniz Ayaz
    Armağan... Motosiklet ışıl ışıl parlıyor , kazasız belasız inşallah

Alıntı wallaby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cumartesi günü havanında güzel olmasını bahane edip yollara vurdum kendimi, sahilden sakin sakin gittim dolaştım bir bakmışım Tuzla ya gelmişim.
    Gelmişlen + senedir gitmediğim okuluma gidip bir 2 resim çekeleyim dedim. İşte geziden bir kaç kare...[/url]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Bellagio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu meşhur bezlerden ben de istiyorum , nereden tedarik edebilirim?
    Beraber kalabalık Bir buluşma yaptığımızda herkese vereceğim
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hımm Ahmetin motor ne durumda rıdvan peki.. Konuşmaktan zaman klmadı galiba foto cekmeye
    Ahmet'in motorun durumunda bir değişiklik yok. Az önce aradığımda Polat'a gitmek üzere arabaya yükleniyordu.

Beraber kalabalık Bir buluşma yaptığımızda herkese vereceğim
    Uğur sen microfiber bez satışı yapsan iyi para kazanacan

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Emin önündeyiz hatunla etkinlik yapıyoruz. Ama motorsuz

Motosikleti
    Geçen hafta motosikleti iyice bir temizleyeyim dedim bunlar da fotografları,
    bakalım Uğur'a rakip olabilecekmiyim

---------- Post added at 17:51 ---------- Previous post was at 17:47 ----------

Ahmet'in motosiklete ne oldu?

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahmet'in motorun durumunda bir değişiklik yok. Az önce aradığımda Polat'a gitmek üzere arabaya yükleniyordu.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Olmamış, lastiklerin yere basan kısımları kirli

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    arkadaş adamın canını çektiriyosunuz ya...

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250

Uğur sen microfiber bez satışı yapsan iyi para kazanacan
    5 tl den bez satılırrrr parlatma garantili

---------- Post added at 17:01 ---------- Previous post was at 16:57 ----------

öncel,kle sertifikan varmı bakim ? o yüzden rakip olamazsın

şaka tabikide..
    güzel parlıyor necati..hele ki motor shadow olunca şimdi ben pot kıramam ayıp olur
    en azından Rıdvan'ın motora kıyasla cıvıl cıvıl duruyor ( az kaldı Rıdvan aşılıcam sana bu temizlik sevdasını )

bendeki ultra mikro fiberle bi cila atsam o haline, sen o zaman parlama gör

şaka bir yana da havalar düzelse de şöyyle güzelcene hep beraber motorlarımızı yıkayıp ışıl ışıl yapsak, sonrada sahilde böyle yavaş yavaş turlasak off diyorum
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    şaka bir yana da havalar düzelse de şöyyle güzelcene hep beraber motorlarımızı yıkayıp ışıl ışıl yapsak, sonrada sahilde böyle yavaş yavaş turlasak off diyorum
    Havalar düzelse? Mart'tan önce öyle bir şey beklemiyorum artık.

Bu arada Ahmet'in motoru serviste kalmış. 30.000'de değişmesi gereken egzantrik zinciri - gergisi değişmediği için istifa edip çalışmayı bırakmış. Diğer de silindirin zinciri, gergi, contalar, yağ, filtreler, balatalar genel bakım derken yaklaşık bir asgari ücret kadar tamir + bakım masrafı çıkmış.
    Ahmet için yardım kampanyası düzenliyoruz.

Motosikleti
    GV-250
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de senin durumundayım ama 10 saatlik bi eğitim aldım ankara da..burda gv250 satılık yok uzun zamandır. gerçi olsa bile ancak nisan gibi alabilirim. eğitim almadan viteslere bu aletle alışmak seni motordan soğutabilir...bence bi fırsatını bulup ilk denemelerini daha düşük 125 cc eski bi makina da yapmalısın..ehliyetin olduğunu varsayıyorum ama o da yok herhalde...
    erro hocam evet ehliyetim yok ama kurs olayını çözdüm..Yani ehliyeti kesin alıyorum....Daha önceleri vitesli motorsiklet tecrubem var ama ben yok olarak varsayıyorum..Kısa süreli honda r600 kullandım 80 km kadar.Ama uzun yolda.Onun haricinde antalya konya altında 20 km. lik bir tecrubem var..ayrıca vitesli bir atv kullanıyorum baya kullandım hala aralıklarla kullanıyorum..Ve kuzenin scooter ı var istediğim zaman geziyorum şehir içinde..Fazla sürat meraklısı biri değilim sadece gösteriş sağlamlık ve rahatlık istediğimden dolayı forumdaki genel kanıya göre gv250 alma gereği duyuyorum...Yakından daha hiç görmedim bile..... :D Ayrıca yapıma uygun mu merak ediyorum.. 182 boy 84 kiloyum......

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Motorlarınıza iyi bakın üzerimizde lanet var galiba

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Ne oluyor bu motorlara önce Can'ın şimdi de Ahmet'in gerçi ahmetin kilometre fazlaydı onunla alakalı heralde.Bizimkilerde yavaş yavaş başlar artık gerçi ben ön balataları değişmiştim şu an akü bitik durumda yaza değişeceğim zincirde de var bişeyler ama 2-3 bin daha gider.

Alıntı adrenalin876 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erro hocam evet ehliyetim yok ama kurs olayını çözdüm..Yani ehliyeti kesin alıyorum....Daha önceleri vitesli motorsiklet tecrubem var ama ben yok olarak varsayıyorum..Kısa süreli honda r600 kullandım 80 km kadar.Ama uzun yolda.Onun haricinde antalya konya altında 20 km. lik bir tecrubem var..ayrıca vitesli bir atv kullanıyorum baya kullandım hala aralıklarla kullanıyorum..Ve kuzenin scooter ı var istediğim zaman geziyorum şehir içinde..Fazla sürat meraklısı biri değilim sadece gösteriş sağlamlık ve rahatlık istediğimden dolayı forumdaki genel kanıya göre gv250 alma gereği duyuyorum...Yakından daha hiç görmedim bile..... :D Ayrıca yapıma uygun mu merak ediyorum.. 182 boy 84 kiloyum......
    Hocam senin zaten motor tecrüben varmış eğitim alacak biryer bulamasan bile hemen adapte olacağına inanıyorum.Senin boy ve kilolarında bu motoru kullananlar vardı diye hatırlıyorum bana sorarsan hiçbir sıkıntı olmaz zaten bizim motorlar emsallerinden daha cüsseli duruyor.

Motosikleti
    GV-250
    Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne oluyor bu motorlara önce Can'ın şimdi de Ahmet'in gerçi ahmetin kilometre fazlaydı onunla alakalı heralde.Bizimkilerde yavaş yavaş başlar artık gerçi ben ön balataları değişmiştim şu an akü bitik durumda yaza değişeceğim zincirde de var bişeyler ama 2-3 bin daha gider.

Hocam senin zaten motor tecrüben varmış eğitim alacak biryer bulamasan bile hemen adapte olacağına inanıyorum.Senin boy ve kilolarında bu motoru kullananlar vardı diye hatırlıyorum bana sorarsan hiçbir sıkıntı olmaz zaten bizim motorlar emsallerinden daha cüsseli duruyor.
    teşekkur ederim hocam fikirlerin için... Kafamda herşeyi oluşturdum...Sadece temiz bir motor bulmam lazım....Onuda forumda bekleyeceğim artık motorunu satan arkadaşları...Yaza kadar vaktim var beklerim nasıl olsa binemeyeceğim.....

Motosikleti
    Deneyim konusunda bir sıkıntın olmasın , ben ilk motosikletim Gv250'yi yarım saatlik bir turlamanın ardından , Bursa'dan İstanbul'a getirmiştim.
    Fren konusunda dikkatli olmanı tavsiye edebilirim sana , aksi takdirde asfalt ile samimi anlar yaşayabilirsin
    Boyut konusunda ise seni üzeceğini düşünmüyorum GV 250'nin , emsallerine göre oldukça hacimlidir.
    İlerleyen zamanlarda hem cc hem de boyut büyütmek isteyebilirsin, o zamana kadar senin için ideal bir motosiklet .

Alıntı adrenalin876 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    Alıntı myhammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    helal ossun dünkü geceden resim yokmu

Hasan abi sen iste yeter ki

Walla Ahmet Şeyma çiftini yılın ev sahibi ödüllerinde bir numaradan adaylığını koymak istiyorum,
    kurabiye olsun menemenler olsun sıcak süte kadar hizmette sınır yok
    Şef iş başında..

Rıdvan her yerde forum takipcisi

müthiş kurabiyeler

işte yılın çifti

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:56 ----------

Havalar düzelse? Mart'tan önce öyle bir şey beklemiyorum artık.
    Bu arada Ahmet'in motoru serviste kalmış. 30.000'de değişmesi gereken egzantrik zinciri - gergisi değişmediği için istifa edip çalışmayı bırakmış. Diğer de silindirin zinciri, gergi, contalar, yağ, filtreler, balatalar genel bakım derken yaklaşık bir asgari ücret kadar tamir + bakım masrafı çıkmış.
    Ahmet için yardım kampanyası düzenliyoruz.
    eywah eywah üzüldüm benim motordan söksek mi versek ne yapsak şanssızlık...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahmet'in motorda, değişim zamanı gelmiş olan parçaların Ahmet'in haberi olmaması sebebiyle değiştirilmemiş olmasından dolayı böyle olmuş. Bizim için sürpriz olsa da aslında öyle değilmiş yani. Asıl şaşırtıcı olan Can'ın motor, sanki benzinle değil konjektörle çalışıyor.

Alıntı wallaby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eywah eywah üzüldüm benim motordan söksek mi versek ne yapsak şanssızlık...
    Lanet var üzerimizde demiştim ya, Ahmet'in aynı zamanda ön lastiği de YARILMIŞ.

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Selamlar ahmet geçmiş olsun umarım en kısa sürede kavusursun motoruna ..
    Rıdvan katılıyorum göze geldik galiba motorlara nazar duası yapıştıralim

Ev sahipliği konusunda ahmet ve seyma önceki buluşmada tam puan almışlardı zaten

Ileride bizede en güzel şekilde sizleri ağırlamak nasip olur inşallah ama içki sigara yok bide gürültu olmicak ot gibi oturup dagilcaz

Herkese Iyı geceler armağan forumda M.Ö (motordan önceki )haline dön motorun yanindami yatiyon napiyon

Uğur resimler için saol karnım acikti ama yemicem bi kaç mekik çekip yaticam

Iyı bakın kendinize Iyı geceler

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    günaydın hayırlı işler bol güneşler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı myhammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın hayırlı işler bol güneşler
    Güneş? Hangi güneş?
    Sabah bir yağmura yakalandım, o kadar şiddetliydi ki görüş mesafesi sadece önümdeki aracı görebilmeme izin veriyordu.

Motosikleti
    Suzuki Marauder 800
    Güneşi unuttuk yaaa :(

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler