Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

Macera Dolu Amerika :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MK America adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çooooookkkk güzel bir haberim var

Motosikletli Kız Amerika'da blogu kısa sürede bazı mesajlarını yerine ulaştırdı!!! Akşam gazetesi benimle bir röportaj yaptı!

Hep ben yapardım röportajları, çok tuhaf hissediyorum kendimi Bu Pazar günü Akşam gazetesinin Pazar ekini alanlar sonra bana da söylesinler röportajı beğenip beğenmediklerini Sanırım internetten de ulaşılabilecek. Ben gazeteyi Türkiye'deki arkadaşlardan rica ettim. Alacaklar benim için.

Çok heyecanlıyım çok. Bunca yıldır canlı yayın yaparım hiç heyecanlanmam. Şimdi heyecanlandım işte ))

Sizle de paylaşmak istedim.

Merakla bekliyorum düşüncelerinizi ))

Selin
    tebrik ederim.şimdi internet sitesinden baktımda tamamını okumasamda güzel bi röportaj olmuş
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tebrik ederim.şimdi internet sitesinden baktımda tamamını okumasamda güzel bi röportaj olmuş
    Sen nasıl okuma tembeli bir insansın ya

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen nasıl okuma tembeli bir insansın ya
    napayım alıştım sesli özete

Motosikleti
    ybr 125 esd
    Alıntı BLCKSNRTY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sincap jet lee nin reenkarnasyonu heralde :D
    jet lee değil de bruce lee demek istedin heralde yoksa jet lee yi öldürdün mü naptın:D
    [COLOR="#DAA520"][/COLOR][B]Deveye sormuşlar neren eğri diye,bir türlü öğrenemediniz ALLAH sizi bildiği gibi yapsın demiş[/B]

hercul3367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    http://www.aksam.com.tr/motosikletli...r--35585h.html
    sevgili selin yazını okudum,cesaretin ve motosiklete gönül vermişliğinden dolayı seni
    tebrik ederim.
    yeni gezilerini ve yazılarını bekliyoruz.
    Para her şeydir diyen, para için her şeyi yapabilendir...
    Nasıl bir hayat yaşıyorsan, öyle ölürsünüz. Nasıl öldüyseniz, öylede dirilirsiniz.
    http://gezginpardus.blogcu.com/

Alıntı dr_lunata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    jet lee değil de bruce lee demek istedin heralde yoksa jet lee yi öldürdün mü naptın:D
    caktırma

speedy2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Bizim saatimizle kocaman bir günaydın size,Gazeteye manşet olması gereken yazınız sanırım kocaman bir hayatın üç (3) satıra sığdırılmaya çalışılması nedeni ile ekte yer almış,Benim temennim gazete arka sayfası olması,Neyse buda başlangıç diyelim vede mutlu eden yazılarınızı yada arkadaşlarımın tercihi sesinizi dinlemek şimdilik yetmeli diyelim.
    Gönlü kocaman kız SAĞLICAKLA!

MK America - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı speedy2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim saatimizle kocaman bir günaydın size,Gazeteye manşet olması gereken yazınız sanırım kocaman bir hayatın üç (3) satıra sığdırılmaya çalışılması nedeni ile ekte yer almış,Benim temennim gazete arka sayfası olması,Neyse buda başlangıç diyelim vede mutlu eden yazılarınızı yada arkadaşlarımın tercihi sesinizi dinlemek şimdilik yetmeli diyelim.
    Gönlü kocaman kız SAĞLICAKLA!
    Sabah sabah ne güzel bunları duymak. Az sonra yayınım var ama dayanamadım yazacağım

Herkese çok teşekkür ederim. Dedim ya çok güzel mailler aldım. Dün "hep mutluydum"

Bugün yeni yazıyı ekleyeceğim ama tabii Türkiye saati ile biraz geç olacak yine :(

Gazetelerde motosikletlileri "manşete" olmasa da "özel röportaj" başlıkları altına taşıma dileklerimle...

Herkese sevgiler...

NOT: Yazıyı ben seslendirmediğim için tam okumayanlar varmış Mesajınız alındı. Yazıları seslendirmeye devam ;)
    Selin

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Eveeeeettt... Akşam gazetesinin röportajının heyecanı bir yana bayadır aklımda olan ve daha önce size de yine bu başlık altında bahsettiğim bir konuda nihayet yazdım.

Üşengeçler için de tabii yine seslendirdim

Konu Can-am Spyder Roadster adlı 3 tekerliye dair. Yazıda size de sorularım var. Yazının altındaki Comment butonu (hala Türkçeye çevirmediler, webmaster'la el yüz olduk )
    sizin de fikirlerinizi bekliyor.

Buradan da paylaşırız aynı fikirleri. Yazının adı "2 mi 3 mü?"

Bakalım içinizden "3 tekere de evet" diyenler çıkacak mı?

Bir fragman niteliğinde:

"...
    Virginia’daki bir motosiklet mağazasında sağını solunu iyice kurcaladığım Spyder’ı Kanada merkezli Bombardier Recreational Products (BRP) üretiyormuş. “Bu markayı bir yerden çıkarıcam ama…” derken mağazadaki görevli tamamlıyor kafamdaki yarım cümleyi: “Kar motoru olarak bilinen Ski-Doo’ları ve Sea-Do jet skileri üreten firmanın ta kendisi” diyor bana.
    ..."

Devamı: http://blogs.voanews.com/turkish/sel.../25/2-mi-3-mu/

Sevgiler,
    Selin

Motosikleti
    ybr 125 esd
    Alıntı BLCKSNRTY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    caktırma
    Tamam herşey aramızda
    [COLOR="#DAA520"][/COLOR][B]Deveye sormuşlar neren eğri diye,bir türlü öğrenemediniz ALLAH sizi bildiği gibi yapsın demiş[/B]

Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Selincim nerelerdesin.?

İki satırla rahatlat beni,yoksa aklıma kötü şeyler gelecek bak ,geziyorum,işim çok,misafirim var,gece uyuyamadım,motor çalışmadı,olmadı başım ağrıyor falan bir şeyler bulda yokluğunu fark etmeyelim.
    Umarım bir sıkıntın yoktur kal sağlıcakla.!

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Selincim nerelerdesin.?

İki satırla rahatlat beni,yoksa aklıma kötü şeyler gelecek bak ,geziyorum,işim çok,misafirim var,gece uyuyamadım,motor çalışmadı,olmadı başım ağrıyor falan bir şeyler bulda yokluğunu fark etmeyelim.
    Umarım bir sıkıntın yoktur kal sağlıcakla.!
    İlahi! Taaa Colorado'lardayım. Ama Gmail'e düşen mail bana sorumluluklarımı hatırlattı Merak edenler için: Buralardan internete bağlanacak vakti bulamadım. Ama iyiyim. Birkaç gün sonra Washington'da olacağım. Bloguma yazı yazacağım. Buraya uğrayacağım.

Misafire, motora, başına çarem olmayabilir ama "varlığım yeter"se buradayım, merak etmeyin ;)

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Keyifli, eğlenceli yolculuklar
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Teşekkür ederim
    Sağ salim olman, güzel yazıların vs.3 günden fazla habersiz ayrılıklar bana,bize çok gelebilir.

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Teşekkür ederim
    Sağ salim olman, güzel yazıların vs.3 günden fazla habersiz ayrılıklar bana,bize çok gelebilir.
    İnternetin hızına bazen yetişemiyorum işte böyle. Yoksa sizi habersiz bırakmazdım Çok işler hallettim ama kısa sürede. Döndüm sonunda Washington'a...

Malum büyük olaylar patladı son iki günde. Haber koşturmacası içinde blogla da neyse ki ilgilenebildim. Keyifli fotolar koydum.

http://blogs.voanews.com/turkish/sel...cera-sevmemiz/

Artık söyletmeyin beni rica ederim Kısa hikayelerinizi, yayinlanmasini istediğiniz resim ve görüşlerinizi her zaman blogdaki konuların altında yer alan "Yorum" kısmına ya da motosikletlikiz@gmail.com adresime yollayabilirsiniz.

Bazen uzak kalsam da gözüm hep buralarda, merak etmeyin ;)

Dünyanın derdi de bitmiyor ki! Güzel röportaj yaptım bugün. Şimdi onu kesip biçip siteye koymam lazım.

Şimdilik sevgiler,

Selin

Benim fotoğraflarımı paylaştığın için çok teşekkür ederim benim için büyük bir armağan oldu
    Motosikletli Kız hep biz seni takip ediyoruz peki sen bizi takip ediyormusun?
    www.bokmavisi.com da benim blog sitem, senin kadar iyi olmasamda umarım beğenirsin

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Amerika yolları, bomboş ve harika burada nerde :(
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Benim fotoğraflarımı paylaştığın için çok teşekkür ederim benim için büyük bir armağan oldu
    Motosikletli Kız hep biz seni takip ediyoruz peki sen bizi takip ediyormusun?
    www.bokmavisi.com da benim blog sitem, senin kadar iyi olmasamda umarım beğenirsin
    Biraz geç paylaştım biliyorum ama paylaştım işte

İlginç isimli bir blog Listeme ekledim blogunu. Gidon kamera aparatı testini de izledim şimdi. GoPro High Definition kameralar hakkında bir yazı yazacağım, bu videoyu biraz kısaltıp Youtube'a koyarsan konunun bir yerinde onu da kullanmak isterim. Ne dersin?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:26 ----------

Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amerika yolları, bomboş ve harika burada nerde :(
    Ne yazık ki öyle :( Geldiğimde sürekli boş yol resmi çekiyordum. Şimdi elimde öyle çok var ki!

Türkiye'deyken de o ortası sarı çizgili yolların resimlerini bulur Wallpaper yapardım hep Motosiklet kullanımı için çoooook ideal.

Alıntı MK America adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz geç paylaştım biliyorum ama paylaştım işte

İlginç isimli bir blog Listeme ekledim blogunu. Gidon kamera aparatı testini de izledim şimdi. GoPro High Definition kameralar hakkında bir yazı yazacağım, bu videoyu biraz kısaltıp Youtube'a koyarsan konunun bir yerinde onu da kullanmak isterim. Ne dersin?
    eheh biraz öyle ama akılda kalıcı değilmi
    editleyebilirim hatta istersen dosyanın aslını sana yollayabilirim yazına hangi kısımları uygunsa o kısımları kesebilirsin
    Son yazının hemen hemen aynısını Not olarak eklemeyi düşünüyodum blogumda düşüncelerimi telafuz etmişsin, sanırım bi çok konuda hemfikiriz

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    eheh biraz öyle ama akılda kalıcı değilmi
    editleyebilirim hatta istersen dosyanın aslını sana yollayabilirim yazına hangi kısımları uygunsa o kısımları kesebilirsin
    Son yazının hemen hemen aynısını Not olarak eklemeyi düşünüyodum blogumda düşüncelerimi telafuz etmişsin, sanırım bi çok konuda hemfikiriz

Sen bana onu Youtube'a yükleyebilrisen çok daha kolay olur benim için. 1 Dakikanın altında olması da süper olur. Şu ilk kamerayı ayarladığın kısmı mutlaka olsun, sevimli olmuş Uygun olduğunda, acelesi yok. Bana da youtube linkini yollayabilirsin hem? Olur mu?

Hemfikir olabildiğimize sevindim. Çok tepki gelmeyince "ilgi çekmedi mi acaba" diyorum kendi kendime

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler