Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kampana firen sökülüp disk firen takılırmı?

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba motorumu bugün teslim aldım rks 150 titanic analog ekran olan 2015 motorun ön freni disk arka fren ise kampana

ben kampana firen hakkında sadece disk firenden daha kötü olduğunu duydum bilgim yok ve eger kampana fireni disk ile deiştirmek istersem

böle bir imkan varmı ve nekadara mal olur ortalama?

(motor hakkında bilgileri kullanmaya başladıkdan sonra sunucam video halinde ehliyeti bekliyorum )
    Enes Bakır bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Zahmetli işlemler sonucu değişir.. ancaak değiştiğine değermi ? bence hayır.. 150cc bi motor için kampana gayet yeterli.. benim motorumunda arka freni kampana ve gayet zevk alarak kullanıyorum , alıştıktan sonra aramazsın diski..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zahmetli işlemler sonucu değişir.. ancaak değiştiğine değermi ? bence hayır.. 150cc bi motor için kampana gayet yeterli.. benim motorumunda arka freni kampana ve gayet zevk alarak kullanıyorum , alıştıktan sonra aramazsın diski..
    açıkçası kampanayı disk frenden kötü yapan ne bilmiyorum

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-atolye-teknik-servis/8116-kampana-fren-mi-iyi-disk-fren-mi.html

böyle bi konu mevcut.. iyi kötü bilgi alabilirsin
    Bilgi Sıfır bunu beğendi.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)