Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

sivil polisi solladım diye önümü kesip darbelediler

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR600RR

Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ohaaaa
    Kaybedicek birşeyin yoksa asla (arkana) bakma...:cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı methal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    savcılıga gittim evime geldiğini söyledim şikayetimi geri almasını da söyledi dedim sabah 8 gittim aksam 5 gibi çıktım adlıyeden ayaklarıma kara sular indi savcı cagırdı bizi tek tek ifade aldı ve beni çıkartı o şahısı aldı sonra kırık kaskımı olay yeri inçelemeye gönderdiler fotografları falan cekıldi savçılıga gitti 3 tane rapor aldım hastaneden beyinçehrahisinden kalp ve sinir bozuklugu sebebiyetlerinden hakkımda yalan yannış savunmada bulunmuş yok biz yolda giderkene el hareketi yapmışız o da sinirlenmiş işte kendisini temize cıkartmaya çalışıyor polis arkadaşları geldi işte sen ögrençisin oda memur bu işi tatlıya baglayın sen okulundan olma oda işinden olmasın die ben dedim bunu tatlıya baglamam sonuna kadar devam edecem dedim sonra tamam sen bilirsin dediler hak adalet yerini bulmalı dedim öyle işte bugun cok yoruludum ama aşaya in yukarıcık kaleme git imza at ama bunları yapmak zorundaydım bugun bana yarın baskasına

BRAVO TEBRİK EDERİM işte olay bu sen şikayet etmeyecen ben şikayet etmeyecem bu polisler bizi dü....... kalkarlar

y.infernal Nickli Üyeden Alıntı
    Geçmiş olsun, senin anlatmadığın şeyler olduğunu düşünüyorum kimse kimseye durduk yere yumruk atmaz..

sana katılmıyorum bunlar kanun adamı kovboy değil götürür karakola sorgular yada cezalandırır

atiturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan BMW R 1150 GS önce R 1150 R vardı
    Arkadasim, konuyu yeni okudum ve sasirdim acikcasi. Öncelikle gecmis olsun. Bende Akcay'da oturuyorum. Bizim bu yörenin polislerinden acikcasi bende sikayetciyim sanki burayi onlar yönetiyor havalari var. :(

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı methal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    savcılıga gittim evime geldiğini söyledim şikayetimi geri almasını da söyledi dedim sabah 8 gittim aksam 5 gibi çıktım adlıyeden ayaklarıma kara sular indi savcı cagırdı bizi tek tek ifade aldı ve beni çıkartı o şahısı aldı sonra kırık kaskımı olay yeri inçelemeye gönderdiler fotografları falan cekıldi savçılıga gitti 3 tane rapor aldım hastaneden beyinçehrahisinden kalp ve sinir bozuklugu sebebiyetlerinden hakkımda yalan yannış savunmada bulunmuş yok biz yolda giderkene el hareketi yapmışız o da sinirlenmiş işte kendisini temize cıkartmaya çalışıyor polis arkadaşları geldi işte sen ögrençisin oda memur bu işi tatlıya baglayın sen okulundan olma oda işinden olmasın die ben dedim bunu tatlıya baglamam sonuna kadar devam edecem dedim sonra tamam sen bilirsin dediler hak adalet yerini bulmalı dedim öyle işte bugun cok yoruludum ama aşaya in yukarıcık kaleme git imza at ama bunları yapmak zorundaydım bugun bana yarın baskasına
    Eline, ayağına sağlık..

Türkiye'de kanunlar kötü değil, kanunların yürütmesini yapanlar kötü..
    Olay bu şekilde adliyeye yansıdıysa artık mümkün değil ceza almadan yırtın paçayı..

Kesinlikle davaları savsaklama hepine git..
    Manen burada arkanda olduğumuzu da unutma..

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    büyük geçmiş olsun toprağım.

üzüldüm.
    her ne kadar arkadaşlarımızın şiddetin bir çözüm olduğu fikrini benimsese de, sana bu şekilde davranan kanun adamı (!) ndan farklı düşünmediklerini idrak edemiyorlar.

umarım hukuk mücadelenden olumlu bir sonuç elde edersin.

hukukdan şaşmayın, insanın insan olabilme gayretinin sonucu oluşan bir sistemdir.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

Alıntı toor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben olsam kaskla adamın kafasını açardım :D Dostum mobese fln vardır şikayet et. Şahidinde varmış. Hiç durma git şikayet et. Aynasız köpekler. Evini fln bilirse tehdit eder ama hiçbişi yapamaz ;) olmadı çıkar bıçak çek adama evin içinde nefsi müdafaya girer :D En kısa zamanda adaletin yerini bulması dileğimle... Geçmiş olsn
    Terbiyeden nasibini alamamış bir kişinin yorumu ancak bukadar olur

Not: Yazacak çok şey var ama mapusluğumuz yeni bitti

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:40 ----------

Alıntı The Dude adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    büyük geçmiş olsun toprağım.

üzüldüm.
    her ne kadar arkadaşlarımızın şiddetin bir çözüm olduğu fikrini benimsese de, sana bu şekilde davranan kanun adamı (!) ndan farklı düşünmediklerini idrak edemiyorlar.

umarım hukuk mücadelenden olumlu bir sonuç elde edersin.

hukukdan şaşmayın, insanın insan olabilme gayretinin sonucu oluşan bir sistemdir.
    Yorumuna katılmamak mumkun degil.
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

Geçmiş olsun. Aynışekilde ben de bir otomobil tarafından zorla ve zorbalıkta durduruldum.Üstelik arkamda bayan vardı. Sözlü tartışma ile neticelendi. Hemen plakasını beynime kazıdım. Bebeklikten hem iki hem dört teker kullanan biri olarak cok zoruma gitmişti. Günümüz teknolojisi ile anında araç sahibine ulaştım. Kişi akademisyen çıktı. Arkada çocuğu olduğunu, benim, motosiklet ile trafiği, dolayısıyla çok sevdiği çocuğunun can güvenliğini tehlikeye soktuğumu ima ederek özür diledi. Memlekette bir prof.un dahi ne kadar magandalaşabileceğine tanık olduğum o günden bu yana her an bir caninin saldırısına kurban gidebileceğimi idrak ettim artık daha dikkatliyim. Ben hep söylerim mercedeslere ve siyah jeeplere korkudan yaklaşamayan, ahmakça bir yaranma ve saygı ile bakan yurdum innsanından, motosikletlere saygı göstermesini bekleyemeyiz. Şimdi arabamı kullanırken motosikletli arkadaşlara iki kat özen gösteriyorum.

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı toor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben olsam kaskla adamın kafasını açardım :D Dostum mobese fln vardır şikayet et. Şahidinde varmış. Hiç durma git şikayet et. Aynasız köpekler. Evini fln bilirse tehdit eder ama hiçbişi yapamaz ;) olmadı çıkar bıçak çek adama evin içinde nefsi müdafaya girer :D En kısa zamanda adaletin yerini bulması dileğimle... Geçmiş olsn

Allah-Allah,kırmızı yazının üstündekiyle kırmızıya renkli yazı arasında tuhaf bir tezatlık var
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Motosikleti
    VN 800
    ben de aylar önce yunusların yolumu kesip tüm evraklarımın tam olmasına rağmen kaba ve ukala davranışlarını eleştiren bi topic açmıştım burda. amacımım kesinlikle polis camiasını kötülememek olmasına rağmen birçok arkadaş tarafından eleştirlmiştim. neymiş efendim o görevini yapmışmış, herkese iyi davranılmazmış. kardeşim lafımız camiaya değil. bilirsiniz her toplumda çürük çarık vardır. bana onların haklı olduğunu ima eden arkadaşlar kask patlatmanın neresinde bi haklılık bulacaklar acaba.
    uzun lafın kısası herkes akıllı olacak kardeşim.herkes kanunların kendisine tanığı yetki çerçevesinde hareket edecek. kısacası herkes haddini bilecek. kimse kimsenin hangi ruh hali içerisinde olduğunu bilemez.

Motosikleti
    Xmax250
    geçmiş olsun arkadaşım
    o polis yada arkadaşları yanına geldimi çaktırmadan ses kaydı yap bugün en dandik telefonda bile ses kayıt var
    bunların işi belli olmaz
    sonra lazım falan olur
    motorla terörist muamelelesi görcez heralde

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    İşte bu işler böyle. Gelip senden özür dilerken yada arkadaşlarını gönderirken o akşam seni darp eden sözde delikanlıdan eser kalmadığı gibi, senin onu taciz ettiğini idda ederek yalan ifade verirken de aynı cibiliyetsizlik hat safhada. Koca adam olur yeri geldimi sen okul çocuğusun olur. "O adam sen çocuk olursun" ama "köçek gibi kıvırtan o" adam gibi delikanlı gibi davasının peşinde koşan sen. Uzakta olsakta manevi desteğimiz seninle.
    Herkese de örnek olması dileklerimle.
    Tekrar geçmiş olsun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    karakola gıt plakayı ver + onlar senı darp ıcın yonlendırcektır. arkandakı arkadasında sahıtse plaka+darp raporu+gorgu tanıgı ile polıslıklerını yakarsın.

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    geçmiş olsun arkadaş.işin zor demiyeceğim çünkü eskide kaldı keserim,biçerim olayları.emniyet müdürlüğüne,ve üst düzey yetkili makamlara'da olaydan sonraki gelişmeleri bildir.birde merak ettiğim diğer konu arkadaşını'da dövmüştü sanırsam o da rapaor alıp şikayetçi oldumu yoksa sineyemi çekti.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Alıntı AKUSTİK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de aylar önce yunusların yolumu kesip tüm evraklarımın tam olmasına rağmen kaba ve ukala davranışlarını eleştiren bi topic açmıştım burda. amacımım kesinlikle polis camiasını kötülememek olmasına rağmen birçok arkadaş tarafından eleştirlmiştim. neymiş efendim o görevini yapmışmış, herkese iyi davranılmazmış. kardeşim lafımız camiaya değil. bilirsiniz her toplumda çürük çarık vardır. bana onların haklı olduğunu ima eden arkadaşlar kask patlatmanın neresinde bi haklılık bulacaklar acaba.
    uzun lafın kısası herkes akıllı olacak kardeşim.herkes kanunların kendisine tanığı yetki çerçevesinde hareket edecek. kısacası herkes haddini bilecek. kimse kimsenin hangi ruh hali içerisinde olduğunu bilemez.
    katılıyorum, insanın nasıl bir ruh halinde olduğunu kimse bilemez ve yaklaşırken bunu bilerek yaklaşması lazım insanların birbirlerine, tabi polis veya üst düzey makamlara sahip olan kişilerin bunu daha iyi bilmesi lazım. (aslında herkezin bilmesi lazım ama hani iş veren insanları yönlendiriyorya ondan dedim kusura bakmayın).
    geçtik, be adam hangi tarihte, nerede yaşıyorsun ki sen, kim olduğunu sanıyorsun ki bu şekilde bir uygulama yapıyorsun, bu ne rezillik böle okudukça sinirlerim bozuluyor. yerinde olmak istemezdim ama olsaydımda bana acımayana, saygı göstermeyene,kendini üstün göerene herzaman hazır cevap olduğum gibi bu olayda da acımaz ve yaptığının hesabını sorardım elimden geldiği kadar.
    umarım hastanede, adliyede uğraşmana değen bir sonuç alırsın...

Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ohaaaa

Olay çok vahim geçmiş olsun. İnşallah mahkeme, suçlarının cezasını layıkıyla verir.

Bu yorumunuz beni hiç beklemediğim kahkalara boğdu.

methal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks new light 125
    bugun bize adliye üçretsiz avukat tahsil etti bakalm ne olcak
    Kask takmaya ihtiyacın olmadığını düşünüyorsan,muhtemelen
    Gece yol yapma ki; gün doğumunda uyumayasın
    Motosikletine binmek için acele et ama bindikten sonra etme

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Bende burda kaymakam'ı solladım,arkamdan selektör atıyordu
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    Çok geçmiş olsun arkadaşım...

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    her meslek grubunda ruh sağlığı bozuk insanlar var, bu olay çok doğal, öncelikle bunu kabul etmek lazım, ruh sağlığı bozuk olan bu kişiler örnekte olduğu gibi başkalarına zarar verebiliyorlarsa mutlaka meslekten uzaklaştırılmaları ya da görevlerinde değişiklik yapılması gerekiyor, bugün size yarın başkasına, hiç kaçarı yok, mutlaka daha büyük bir olay birgün gerçekleştirecek ve birinin canı çok yanacak, siz ona el işareti yapsanız bile sizi darp etmeye hakkı yok, çağırır ekipleri göz altına aldırır ...

kesinlikle şikayetçi olun,resmi işlem başlatın.böyle bir saçmalık olamaz.bu nası bi ego dur annayamadım.geçmiş olsun..
    '4' TEKER BEDENİMİ, '2' TEKER RUHUMU TAŞIR !

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)