Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

sivil polisi solladım diye önümü kesip darbelediler

Motovento
    REKLAM ALANI
    ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    dinsizin hakkından imansız gelir kardeşim sana bir şey yapamazlar korkma zaten onlar kendilerinden korkuyorlar tek başlarına kalınca bir alay ödlek oluyorlar onlar görev başında arka sokaklardaki polisler gibi olurlar
    ama kendilerinden ufak görünce üste cıkmaya çalışırlar iş mahkemelik olduysa kenarda köşede sıkıştırırlarsa git tekrar şikayet et
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    speedygogo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 & CBF 600
    öncelikle geçmiş olsun. ama adresini öğrenmesi hoş olmamış. savcılığa bu durumu da bildir bence. sonra başına (Allah korusun) bi iş gelmesin. motosikleti de bir süre ortalıkta bırakma. sonra başına iş almayasın.

bu işin takipçisi olduğun için de tebrik ederim. herkes adaletin nefesini ensesinde hissederse ancak bu ülkeyi yaşanır hale getirebiliriz. vatandaş düzeni sağlayandan korkmayacak. düzeni sağlayan da kendini üstün görmeyecek.

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun, yaşadığın çok tatsız bir olay.
    Bazı polis memurları meslek ve mevki icabı kendilerinde bunu hak olarak görse de, güç kullanmanın da yeri ve zamanı vardır. Zaten çoğu orantısız ve gereksiz güç kullanımı vakası yaşanmasının sebebi de hakkını aramayan vatandaş ve polise karşı duyulan korku-çekinceden dolayıdır. Tabi onlar da bunun farkında ve bundan cesaret alarak bu tip hareketler yapabiliyorlar. Sonuç olarak kim olursa olsun, kendini savunmak harici şiddet kullanmaya hakkı yok. Hele senin başına gelen olay, polis şiddetinin de ötesinde kesinlikle bir şehir magandalığı. Sen şikayet edince nasıl da etekler tutuşmuş..
    Hakkını aradığın ve bu işin peşini bırakmadığın için seni yürekten tebrik ediyorum.

regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    Alıntı methal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    17:20 civarı balıkesir ören yolundan burhaniye dogru yolda gidiyorum bi aracı solladım ve bana kızıp beni arkama geldi mecbur saga yanıştım ve bu sefer sagıma yanaştı direksiyonu saga dogru kırdı nerdeyse kazaya sebeb veriyordu sonra sola yanaşmak zorunda kaldm ilerde önumu kesip kıme artıslık yapıosun dedi nedediğini pek anlmadım meger sivil polis miş dedim sizi sollamaya kalktım sizde benı sıkıştıırdınız birden anlamadım kaskıma hızlıca vurdu sonra kaskı cıkartı kafamdan suratıma dogru vurmaya başladı gözüme birkaç yumruk geldi şuan hala şiş arkamda arkadaşım var siz napıorsunuz böyle dedi onada bir kaçta vurdu ve sonra olay yerinden uzaklaştılar
    KARDEŞİM HİÇ TEREDDÜT ETMEDEN ŞİKAYETCİ OL EMNİYET BU TÜR OLAYLARA MÜSAMAHA GÖSTERMEZ YANlız karakola değil emniyet mudurlune git karakoldan bişey çıkmaz
    05428381357 mustafa minyas kahraman maraş merkez şimdiye kadar motor geçmişi +++ mobilet +mz 150cc++150cccelik coper +250cc regal rabtor+vf750c honda magna++er6 n++125cckymco++er5++şimidlik suziki bandit650s ve 150cckmt çelik sport

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yazılan mesajlara biraz gözatsanız, şikayet ettiğini siz de göreceksiniz.

Motosikleti
    Suzuki AN 125
    Rapor aldınız mı ? Ne şikayetinde bulundunuz tam anlamadım ? Mala zarar demişsiniz ? ama oyle bir olay yok ? Darp raporunuz yok ? sadece tehdit diyeceksiniz heralde ? Ondan da fazla bir şey çıkmaz ne yazık ki ...

Motosikleti
    CBR600RR
    Arkadasım evıme geldı ozur dıledı dıyosun. sen sımdı vakıt kaybetmeden, emnıyet ve savcılıga, benı rahatsız edıyor evıme gelıp, benım ve aıle mın tedırgın olmamıza sebeb oluyor, dıyerek tekrar sıkayet ını yenıle bence.

Bu sıkayetın tabıkı senın maduruyetını daha fazla on plana cıkartacaktır.

Ve senı bırdaha rahatsız edemeyecektır. davandan sakın vazgecme, ve burdan bızı bılgılendır. TEBRIK edıyorum bu davranısından oturu senı.
    Kaybedicek birşeyin yoksa asla (arkana) bakma...:cat:

methal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks new light 125
    savcılıga gittim evime geldiğini söyledim şikayetimi geri almasını da söyledi dedim sabah 8 gittim aksam 5 gibi çıktım adlıyeden ayaklarıma kara sular indi savcı cagırdı bizi tek tek ifade aldı ve beni çıkartı o şahısı aldı sonra kırık kaskımı olay yeri inçelemeye gönderdiler fotografları falan cekıldi savçılıga gitti 3 tane rapor aldım hastaneden beyinçehrahisinden kalp ve sinir bozuklugu sebebiyetlerinden hakkımda yalan yannış savunmada bulunmuş yok biz yolda giderkene el hareketi yapmışız o da sinirlenmiş işte kendisini temize cıkartmaya çalışıyor polis arkadaşları geldi işte sen ögrençisin oda memur bu işi tatlıya baglayın sen okulundan olma oda işinden olmasın die ben dedim bunu tatlıya baglamam sonuna kadar devam edecem dedim sonra tamam sen bilirsin dediler hak adalet yerini bulmalı dedim öyle işte bugun cok yoruludum ama aşaya in yukarıcık kaleme git imza at ama bunları yapmak zorundaydım bugun bana yarın baskasına
    Kask takmaya ihtiyacın olmadığını düşünüyorsan,muhtemelen
    Gece yol yapma ki; gün doğumunda uyumayasın
    Motosikletine binmek için acele et ama bindikten sonra etme

efsars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz8,hayabusa, ybr125 07,08
    orası balıkesir olur öyle şeyler..

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    polisn adını soyadını ögrendim trafik polisiymiş önceden yok kaskıma hızlıca yumruk attı ve kafamdan cıkartıp yere attı ondan sonra yumrukladı beni
    yokmuydu senin elin kolun atamadın mı iki yumrukta sen valla kaskı kafasının ortasına gömerdim o hırbonun
    polis molis hikaye o ....... çocuğu kimlik gösterdimi sana elinde her telsiz olan ya... polis değildir burda çöpçüler bile polis telsiziyle geziyo

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:32 ----------

savcılıga gittim evime geldiğini söyledim şikayetimi geri almasını da söyledi dedim sabah 8 gittim aksam 5 gibi çıktım adlıyeden ayaklarıma kara sular indi savcı cagırdı bizi tek tek ifade aldı ve beni çıkartı o şahısı aldı sonra kırık kaskımı olay yeri inçelemeye gönderdiler fotografları falan cekıldi savçılıga gitti 3 tane rapor aldım hastaneden beyinçehrahisinden kalp ve sinir bozuklugu sebebiyetlerinden hakkımda yalan yannış savunmada bulunmuş yok biz yolda giderkene el hareketi yapmışız o da sinirlenmiş işte kendisini temize cıkartmaya çalışıyor polis arkadaşları geldi işte sen ögrençisin oda memur bu işi tatlıya baglayın sen okulundan olma oda işinden olmasın die ben dedim bunu tatlıya baglamam sonuna kadar devam edecem dedim sonra tamam sen bilirsin dediler hak adalet yerini bulmalı dedim öyle işte bugun cok yoruludum ama aşaya in yukarıcık kaleme git imza at ama bunları yapmak zorundaydım bugun bana yarın baskasına
    piyanist_irf bunu beğendi.
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Hemen git şikayetçi ol. Öyle var mı solladı diye durdurup dövmek. Git süründür o polisi..

Motosikleti
    rks new light 125
    yok kimlık falan göstermedi direk mevzu darp

Motosikleti
    CBR600RR
    Utanmadan bırde tehdıtmı edıyorlar? neye guvenıyo bu adamlar yav polıs sen polıs sın ne yanı asaıs ı saglamak ve kanunları uygulamak senın ısın. yakmak yıkmak ve en onemlısı yargılamak ve daha kotusu ınfaz kararı almak degıl.

sen arkadasım bu yazdıklarını tekrar olarak bana boyle boyle rahatsızlık vermekteler memur arkadasları ıle dıyerek tekrar savcıya suc duyurusunda bulun anlasınlar anyayı konyayı. yınelıyorum yarın ılk ıs savcı nın yanına yıne gıt arkadasım ısın bıraz zor olcak ancak sen ben ve herkez kazanacak saol.

Motosikleti
    rks new light 125
    Alıntı hondam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Utanmadan bırde tehdıtmı edıyorlar? neye guvenıyo bu adamlar yav polıs sen polıs sın ne yanı asaıs ı saglamak ve kanunları uygulamak senın ısın. yakmak yıkmak ve en onemlısı yargılamak ve daha kotusu ınfaz kararı almak degıl.

sen arkadasım bu yazdıklarını tekrar olarak bana boyle boyle rahatsızlık vermekteler memur arkadasları ıle dıyerek tekrar savcıya suc duyurusunda bulun anlasınlar anyayı konyayı. yınelıyorum yarın ılk ıs savcı nın yanına yıne gıt arkadasım ısın bıraz zor olcak ancak sen ben ve herkez kazanacak saol.

zor olcak ama devam bide savunma yazmıs utanmadan el kol hareketi yapmısız sözde temize cıkmaya çalışıor

y.infernal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VW Polo
    Geçmiş olsun, senin anlatmadığın şeyler olduğunu düşünüyorum kimse kimseye durduk yere yumruk atmaz..

Şikayet ederek en iyisini yapmışsın tek çözüm yolun bu..

Adamın biri gelecek kaska yumruk atacak, onu o kaska sokarım.

Motosikleti
    Piaggio x9 Evo
    gecmiş olsun dostum bende balıkesirdeyim gercektn balıkesire bir kaç kendını bılmez polis var benmde birçok olay basıma geldi darp fln Yok tabi ama böle artist hareketler fln inşallah senn lehine sonuclanır dava ...
    4 Teker Bedenimi 2 teker [COLOR="Cyan"]RUhuMU[/COLOR] TaŞıR... :bounce:

Motosikleti
    rks new light 125
    zaten basın geldi bugun adliyeye gazteye basılacak konu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:10 ----------

Alıntı y.infernal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun, senin anlatmadığın şeyler olduğunu düşünüyorum kimse kimseye durduk yere yumruk atmaz..

Şikayet ederek en iyisini yapmışsın tek çözüm yolun bu..

Adamın biri gelecek kaska yumruk atacak, onu o kaska sokarım.

bilmiorum varsa hatam vurmak zorunda değildi çagırılırdı trafik ekibi çözülürdü durum kanunda dövme diye bi madde varmı acaba ozaman her kafamızı bozanı dövelım gitsin cok çirkin şeyler bunlar

Motosikleti
    CBR600RR
    [QUOTE=methal;2185656]zaten basın geldi bugun adliyeye gazteye basılacak konu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:10 ----------

valla cok sevındım hadı gozun aydın sımdıden

Motosikleti
    rks new light 125
    yarın basılsın linki burda yayınlayacagım

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı toor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben olsam kaskla adamın kafasını açardım :D Dostum mobese fln vardır şikayet et. Şahidinde varmış. Hiç durma git şikayet et. Aynasız köpekler. Evini fln bilirse tehdit eder ama hiçbişi yapamaz ;) olmadı çıkar bıçak çek adama evin içinde nefsi müdafaya girer :D En kısa zamanda adaletin yerini bulması dileğimle... Geçmiş olsn
    ohaaaa
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)