Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

sivil polisi solladım diye önümü kesip darbelediler

Motovento
    REKLAM ALANI
    methal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks new light 125
    savcılıktan çagırdılar poliste benden şikayetçi olmuş el kol hareketi yapmışım sözde öyle savunma yazmış şikayetçi olmuş ne olacak bakalm işin sonu cok merak ediyorum dövdiğünü inkar ediyor durmamamış yoluna devam etmiş beyfendi
    Kask takmaya ihtiyacın olmadığını düşünüyorsan,muhtemelen
    Gece yol yapma ki; gün doğumunda uyumayasın
    Motosikletine binmek için acele et ama bindikten sonra etme

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Ninja ZX-6R '08
    Alıntı methal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    savcılıktan çagırdılar poliste benden şikayetçi olmuş el kol hareketi yapmışım sözde öyle savunma yazmış şikayetçi olmuş ne olacak bakalm işin sonu cok merak ediyorum dövdiğünü inkar ediyor durmamamış yoluna devam etmiş beyfendi
    Peki durmamışmış ta devam etmiş ise , sen o adamın polis olduğunu adamın telsizi olduğunu fln nasıl uydurabiliyormuşsun acaba ? İlginç bir savunma gerçektende.
    ZX-6R '08 Blue

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    hastaneden rapor aldın mı sen?
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

speedygogo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 & CBF 600
    işi iyice çirkefliğe dökecek demek ki. arkadaşlarından da yardım isteyip senin en ufak açığını bulmaya çalışacaktır. evine geldiğini söylemen iyi olmuş. madem şikayetçisin ve haklısın (hani durmamış, darp etmemiş ya) niye evine gittin diye sormazlar mı adama? kafası çalışan herkes adamın şikayetinin etkiye tepki olduğunu bilir ve işleme koymaz. merakla izliyoruz gelişmeleri...

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Geçmiş olsun kardeşim,

Savcılığa gitmiş olman senin gurur meselenin en önemli kısmı.
    Hak ve adalete gelince. Savcılar ve hakimler insan sarrafıdır ve sen dediğin iddia ettiğin gibi kanun ve düzen koruyucusu bir Polis tarafından darp edildiysen ki ben sana sonuna kadar inanıyorum, Savcı ve Hakimde inancak ve gerekeni yapacaktır.
    Kişinin ya da kişilerin Polis olması hak sisteminin çalışmasını hiç bir şekilde etkilemeyecek ve hak ettikleri cezayı alacaklardır.
    Seni tehdit edecek olurlarsa, hiç zaman kaybetmeden tekrar savcılığa git ve şikayetine eklettir.
    Sonunda sen kazanacaksın çünkü, hiç bir vatandaş hele genç bir öğrenci durduğu yerde bir polis hakkında şikayette bulunmaz...işin mi yok.
    Mahkemeye çıktığında seni darp eden memurun yanındaki mesai arkadaşlarınmın da olaya seyirci kaldıklarını ifadene ekle...yoksa yapma etme dediler mi??
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Motosikleti
    rks new light 125
    bugun okula rapor vermeye gitdiğimde hocalardan biri olayı görmüş olayın karşısındaki sitelerde oturuyormuş yarın hocanın yanına gidip görgü tanıgı olmasını istiyeçegim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:49 ----------

adam herşeyi inkar ediyor cıldırcam durmandım demış evine gitmedim demiş kaskın üstünden parmak izi almadılar sadece fotograflarını cektıler parmak izi alsalar kesin cıkar yani ama savcılık gerek yok dedi ???

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:52 ----------

Alıntı Özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun kardeşim,

Savcılığa gitmiş olman senin gurur meselenin en önemli kısmı.
    Hak ve adalete gelince. Savcılar ve hakimler insan sarrafıdır ve sen dediğin iddia ettiğin gibi kanun ve düzen koruyucusu bir Polis tarafından darp edildiysen ki ben sana sonuna kadar inanıyorum, Savcı ve Hakimde inancak ve gerekeni yapacaktır.
    Kişinin ya da kişilerin Polis olması hak sisteminin çalışmasını hiç bir şekilde etkilemeyecek ve hak ettikleri cezayı alacaklardır.
    Seni tehdit edecek olurlarsa, hiç zaman kaybetmeden tekrar savcılığa git ve şikayetine eklettir.
    Sonunda sen kazanacaksın çünkü, hiç bir vatandaş hele genç bir öğrenci durduğu yerde bir polis hakkında şikayette bulunmaz...işin mi yok.
    Mahkemeye çıktığında seni darp eden memurun yanındaki mesai arkadaşlarınmın da olaya seyirci kaldıklarını ifadene ekle...yoksa yapma etme dediler mi??

yanındaki vurma yeter dedi ayırmaya çalıştı ben bunu savçılıga söyledim ama inkar ediyorlar lşim galiba hak adalet yerini bulmucak dayak yediğimizle kalçaz gibi görünüyorlar öyle bi plan yapmışlarki cıldırırsınız

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:56 ----------

Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hastaneden rapor aldın mı sen?
    evet hastaneye gidildi raporlar düzenlendi hastane biz göndeririz dediler

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    burası türkiye. moralinizi bozmak, keyfinizi kaçırmak istemem ama o adamlar bu işten 'en fazla' ufak bir uyarıyla yırtacaklar. siz harcadığınız zaman ve yediğiniz yumruklarla kalacaksınız.

çok değil, 1-2 saat önce haberlerde Istanbul Avcılar'da 4 polis memurunun bir müzik holü bastığını, içeriden 2-3 kadını 'gözaltına'(!) aldıklarını ve sonra merkeze götürmek yerine çatalcada bir yere götürüp tecavüz ettiklerini söylüyorlardı. Bunu yapanlar AHLAK POLiSi bu arada. ve bilin bakalım sonuç ne oldu. içlerinden bir tanesi tutuklandı, diğeri açığa alındı ve diğer 2'sinin görev yeri değiştirdi. HEPSi BU!

giderek 'polis devleti' haline gelen bir ülkede, ne yazıkki iktidar gücünüde arkasına almış (ama insanlıktan nasibini alamamış) bu adamlara karşı HAKLI OLSANIZ DAHi, hiçbirşey söyleyemezsiniz! Acı ama gerçek!
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burası türkiye. moralinizi bozmak, keyfinizi kaçırmak istemem ama o adamlar bu işten 'en fazla' ufak bir uyarıyla yırtacaklar. siz harcadığınız zaman ve yediğiniz yumruklarla kalacaksınız.

çok değil, 1-2 saat önce haberlerde Istanbul Avcılar'da 4 polis memurunun bir müzik holü bastığını, içeriden 2-3 kadını 'gözaltına'(!) aldıklarını ve sonra merkeze götürmek yerine çatalcada bir yere götürüp tecavüz ettiklerini söylüyorlardı. Bunu yapanlar AHLAK POLiSi bu arada. ve bilin bakalım sonuç ne oldu. içlerinden bir tanesi tutuklandı, diğeri açığa alındı ve diğer 2'sinin görev yeri değiştirdi. HEPSi BU!

giderek 'polis devleti' haline gelen bir ülkede, ne yazıkki iktidar gücünüde arkasına almış (ama insanlıktan nasibini alamamış) bu adamlara karşı HAKLI OLSANIZ DAHi, hiçbirşey söyleyemezsiniz! Acı ama gerçek!
    evet o haberi duyunca bu konu geldi benimde aklıma
    zaten beklenen hareketleri sergilemişler inkar etme filan işin içinde iş yoksa kafası çalışan herkes şikayetinizde haklı olduğunuzu anlar
    fakat yok mu görüntülü bir kanıt ortada

Motosikleti
    rks new light 125
    yok cevrede marketlere falan baktım ama benım oldugum tarafı cekmemiiş mobes te yok :s bklm ne olcak artık tarın bidaha gideçegim

ayhan2190 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer,kanuni phantom,armode mc300
    hocam bence bu olayı basına taşı,tüm haber yayın organlarına elindeki raporla sahit vs vs vs topla tarafsız bı basın yayın oragına basvur, o şiddet yapan kişininde kim oldunu öğren ,bence olayı sineye çekme ,ne buı kardeşim dağ basımı bırası benımde senın olayına benzer bı durum basıma geldi,bi arabanın sağında idim sinyal vermeden sğa döndu son anda kurtardım, adam bana sen ne gezıosun sagımda dedi,ulan sen niye sinyal vermıosun sen sinyal versen ben sagında olmazdım dedım,bu sefer senın nıe kaskın yok dıo,sanane lan dedım ben canımın derdı sanamı dustu takarım takmam keyfım bilir dedım ,Allahtan orda mobese vardı senı sikayet edecem kamera kaydetti dedim ,ya kusura bakma şöle böle demeye basladı sonra bastım gaza gittim, ama bu kişisel bişi bunu tüm polisimize maletmek hoş bir şey olmaz,ama bu görevi kötuye kullanmanın cezasınıda o kişi çekmeli,bence avrupa insan hakları mahkemesın kadar götür,aç tazminat davasını,

Motosikleti
    Honda Cd 100
    geçmiş olsun topragım yollar süprizlerle dolu dikkat etmek lazım ama gerkenleri yap arkadaşlar baya bi tavsiyelerde bulunmuş bunları boşa atma ve lütfen olayların sonucundan biz motorcu dostlarını bi haber et... tekrar geçmiş olsun topragım...
    [B]Müslümanların iman yönünden en üstünü, ahlakı en güzel olanı, hanımına, en iyi, en lütufkâr davranandır.[/B]
    [COLOR="Red"][B][Tirmizi] [/B][/COLOR]

Motosikleti
    toplu tasıma :)
    kardesım raporunu bılıyormu savcılık o onemlı bır kanıt ve savcılıga gıttıgınde gozunde sıslık varmıydı ve bır basın ve yayın organına basvurabılırsın mesela balıkesır de ozel gazeteler varsa falan ufak ufak baslayabılırsın onemlı bırsey bu cunki tekrar gecmıs olsun
    for heavy metal we would dıe

erol 62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    Bunlar daha iyi günlerimiz, maalesef korku toplumuna doğru koşar adımlarla hızla gidiyoruz. Kanun uygulayıcıları, devletin kolluk kuvetlerinde çalışıpta kendi keyfi ve çıkarları için bu gücü kullananlara yaptırım uygulamadığı sürece bu böyle devam eder. Bu ülkede malesef yapanın yanına kar kalmaktadır. Artık bu duygu toplumun kafasına kazınmıştır. Vah halkım vah, demokrasi bu ülkede yanlış çalışıyor
    MUTLU OLAMIYORSAN BAHANE ÜRETME, KAFANI DEĞİŞTİRMEYİ DENE..

umtglsr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çelik SK125-7
    aynı şeyi arkadaşım< yaşadı ve savcılıga başvurdu hala ugrasıyo
    Uçurtma, rüzgardan güç aldığı için değil, rüzgara karşı durduğu için uçar!!

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    geçmiş olsun. umarım haklılığın belli olur. bu tür polisler yüzünden polisleri sevmez olduk resmen.
    piyanist_irf bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ya bısey sorcam 2 kısıydınız sız dovseydınız ya sunları :D

Motosikleti
    rks new light 125
    Alıntı Altone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bısey sorcam 2 kısıydınız sız dovseydınız ya sunları :D
    dövünce madalyonmu takacaklar onların seviyesine düşmeye niyetim yok

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şerefsizler sana dayak atma bıkarlar polis dövülürmü ama amcan enişten milletvekiliyse başka birde hastahane raporu savcılığa gönderecek dedin içeriğini araştırsan kaç gün rapor vermişler sana darptan lehinemi aleyhinemi bi bakmaya çalış yada avukatı araya sok

Forumdan Uzaklaştırıldı
    kardesım ozaman hep dovsunler hep izle sende. sen dayak yıyınce madalyamı takıcaklar. kanunlarında acıkca belırttıgı gıbı kendını koruma ve kollama hakkın en dogal hakkındır.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı Altone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardesım ozaman hep dovsunler hep izle sende. sen dayak yıyınce madalyamı takıcaklar. kanunlarında acıkca belırttıgı gıbı kendını koruma ve kollama hakkın en dogal hakkındır.
    İstanbuldan konuşması kolay. Aynı polisi 2 kere gömebilmek için seneler geçebilir. O adam ne yapsın. Küçük yerde. Hergün o polisle karşılaşma ihtimali var. Dövüp kurtulabileceklermi. Birde adama koz mu versin. Kavganın sonumu var. Sen döv o dövsün nereye kadar. HA yok ben olsam öldürene kadar döverim konuyu kapatırım diyorsan diyecek birşey yok fakat yine de cazasını çekmekten kurtulamazsın..
    Ayrıca kanun var yasa var mahkeme var. O polisin bunlardan haberi yoksa arkadaş bu konuda kendisine en güzel şekilde yardımcı oluyor sağolsun. ellerine sağlık.
    Ayrıca şu anda bu arkadaşın yaptığı çok çok daha büyük bir cesaret işidir. Doğru olanın Allahta kulda yanında olur....

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)