Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

sivil polisi solladım diye önümü kesip darbelediler

Motovento
    REKLAM ALANI
    MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    Alıntı Altone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardesım ozaman hep dovsunler hep izle sende. sen dayak yıyınce madalyamı takıcaklar. kanunlarında acıkca belırttıgı gıbı kendını koruma ve kollama hakkın en dogal hakkındır.
    belkide elini eline verebilirlerdi fakat iyi olmuş kavgaya girişmedikleri
    durduk yerde insanlara saldırıp suçu karşı tarafa atan birisi kavga olsa neler söylerdi kim bilir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    GSR 600 & HONDA 250 FORESİGHT
    geçmiş olsun

methal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks new light 125
    bugun ilk tebligat geldi Balikesir Valiliği il emniyet Müdürlüğünden

B.V İ E.M Ğöndermiş olduğunuz dilekçenizdeki iddialarınız ile ilğili olarak gerekli araştırma ve soruşturma yapmak üzere görevli atanmıştır.... diye bi yazı göndermişler sizinle paylaşmak istedim
    Kask takmaya ihtiyacın olmadığını düşünüyorsan,muhtemelen
    Gece yol yapma ki; gün doğumunda uyumayasın
    Motosikletine binmek için acele et ama bindikten sonra etme

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gözün aydın. umarım olumlu sonuç çıkar.
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Hadi hayırlısı inşallah hakettikleri cezayı alırlar..Bide şunu da belirtmek istiyorum ortalıkta sivil polis olduklarını söyleyen bir sürü maganda var. Hatta araçlarına sirenve megafon taktırıp rastgele motorcuları durdurup dövdüklerine şahit oldum..Yapılan onca şikayete rağmen ne araç yakalandı nede o şahıslar malesef türkiye işte.Tekrar geçmiş olsun arkadaşım
    Bahar Bulaştı Ya Hayata, Ağaca, Suya, İçimde Öyle Bir Seyahat Kımıldıyor Ki, Diren Direnebilirsen.Yüreğim Bavulunu Toplamış Çoktan .Ruhum Sırtlamış Çantasını.Uzaklar Çekiyor İçimdeki Seyyahın Tasmasını..

Motosikleti
    rks new light 125
    Bakalım ne olacak bu durum sonuna kadar gideçeğim..

BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    Geçmiş olsun arkadaşım,insanın başına bazen böyle durumlar gelebiliyor,hakkını sonuna kadar aramanı tavsiye ederim.
    Birde metehan abimin sana yazdıklarını okumanı rica ederim.

METE_HAN Nickli Üyeden Alıntı

" Sevgili motorcu kardeşim METHAL..konuyu yeni gördüm...

çok üzüldüm...eğer gerçekten bir hatan kastı aşan bir tutumun hakaretin yok ise...sana saldıran ve darp eden polis memuru kişinin adını öğrenmek için sabırsızlanıyorum...

neden diyeceksin...bir zamanlar Erdek İlçe Emn.Md olan değerli ağabeyim büyüğüm Esat Taner şu an Balıkesir İl Emniyet Müdür Yardımcısıdır...

kendisini sık sık arar hal hatır sorarım...bana her türlü hususda yardımcı olur olmuştur...

beni çok sever nazım geçer...oğlu Erkan elimizde büyüdü...Seyrantepe Polis Lojmanlarında kapı komşumdu ve eşide hemşehrimizdir ...

geçenlerde aradım bu terfi için kutladım...kaprisli bir müdür değildir....çok babacan biridir...senin bu mevzunu kendizini bizzat arayarak bildireceğim...

ama senden tek ricam olayın muhataplarını bana bildirmen sicil nolarıda varsa lütfen bana bildir...sonrasını seni darp eden polisler düşünsün artık...

gereği yapılacaktır rahat ol...ve özür falan dilenirsede dik dur şikayetinde ısrarcı ol...Mete Han...537 335 22 33...bana mesaj at seni ararım..
    facebook(Fazer Tutkunları)

İnşallah bu memleketde adalet vardır ve adalet tecelli eder.Geçmiş olsun.Asıl suç bunlara öncelik tanıyanda.Sivil araçtan resmi araç olmaz.........Sivil aracın resmiyetini anlayabiliyorsak bu sivil araçlıktan çıkar.Ben anlarsam suçlu da anlar.Köprüye yaklaşım trafiginde lambalarını takıyorlar siren felen,köprüye tam girerken lamba içeri alınıyor.Yaptıkları yalnızca evden işyerlerine yada işden evlerine gitmek.Diger saatlerde ortada yoklar..Eğer yazımın başında da belirtdigim üzere adalet varsa ve resmi görevliler adaleti tecelli ettirmek için varsa daha işin en basit yerinde bukadar egois davranan bireylerle dolu butür kurumlardan bize ne hayır gelecek merek ediyorum.Kurumlar elbetde suçsuz denilebilir şahısların suçu belki ama bu şahıslar kurumu oluşturan bireyler.Yani kurumlar butür insanlardan oluşuyor ve %99 u da böyle hertürlü iddiaya girerim.Ben şahsen başvurdugum hiçbir olaydan hakkımı alamadım hep işi bilenlerin kaçabileceği kuytularla dolu kanunlar.Ve onlarda bunları çok iyi biliyorlar.Acil uyarı gereci yalnızca acil durumlarda kullanılır,nedir acil durum merkezden gelen emir'dir.''Eve acil git'' veya ''uyuya kaldıysan sirenleri yakta gel'böyle iş olmaz.Adalet böyle savunulmaz.Eğer bakanın,amirin,başbakanın trafikte takılmasın istiyorsan önce trafik sorununu çözeceksin.Gerçek tedbirleri alacaksın.Metrobüs duragına giden geçiti kapatacaksan üç beş gün önceden bildireceksin , e-5 de emniyet şeridi mevcut kılacaksın. Hastanın hayatı senin işe geç kalmandandaha önemli olacak.Karşıyım herşeye karşıyım.Yalnış olan herşeyeHatta yeryüzündeki kurumların hepsine karşıyım.Hiçbiri insan için çalışmıyor eğer çalışıyor olsaydı insanlık bu halde olmazdı.

Motosikleti
    rks new light 125
    Alıntı BİROL 78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun arkadaşım,insanın başına bazen böyle durumlar gelebiliyor,hakkını sonuna kadar aramanı tavsiye ederim.

metahan abimiz bana yardımcı olucak kendilerine cok teşekkür ederim...

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Metehan'a selamlar...Her yerden yetişiyor
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gözün aydın arkadaş, tekrar geçmiş olsun, inşallah sonuçlandığını da görürüz burda
    Ninja

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sende peygamber sabrı varmış valla

apocahpto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olmuş kardeşim.. bütün mesajları tek tek okudum. tebrik ediyorum seni cesaretinden dolayı. Konunun takipcisiyim umarım herşey güzel olur.

Motosikleti
    Honda Silverwing 600 - 2008
    Allah yardımcın olsun. İnşallah lehine sonuçlanacak herşey.

Motosikleti
    rks new light 125
    sagolun arkadaşlar sizde olmasanız valaha ne yapacagımı bilmezdim burdan mete abimize selamlarımı gönderiyorum bugun aradı kendileri ilgililendiler cok teşekkür ederim ebimize..

BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    Alıntı Özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metehan'a selamlar...Her yerden yetişiyor
    Mete_han abiyi, çok yakında yine görücez aramızda.

Mete_hanNickli Üyeden Alıntı

Sevgili Sercan Biraderim...

Bugün Balıkesir Emniyetini aradım...santrale Esat Müdürün özel kalemiyle görüşmek istediğimi ve adımı söyleyip beklemeye başladım...

hemen aradığımı iletmişler ve kendisine direkt ulaştım...durumdan bahsettim...olayın savcılığın takibinde olduğunu söyledim...

ama teşkailatın içinde bu tip kişilerinde olduğunu ve bir polis memurunun 18 yaşında lise son öğrencisi bir genci darp etmesinin önce delikanlılığa yakışmadığını sonra kendisinin 657 ye bağlı asli görevinin vatandaşın hizmetinde memur olduğunu unutan bu kişiye gerekli yaptırımların uygulanmasını en azından bir kulağının çekilmesini istirham ettim...

kendiside bu durum karşısında üzüldüğünü sana iletmemi rica etti...Burhaniyede görevli ilgili memurun ad soyadını not aldı ve gerekli işlemin hemen başlatılacağını söyledi...

olayın detaylarını bilmediğini ve durumla özel olarak ilgilenip bana geri dönüş yapacağınıda söyledi...Sercan bende polis çocuğuyum...benim babam 25 yılını bu halka adadı...ve kimseyi dövmedi veya bizim yanımızda bile halkın arkasından konuşmadı...görev kutsaldır dedi...

gece gündüz çalışırdı Diyarbakır Silvanda 1985 yılında 72 saat babamı görmediğim günler olmuştur... yani bu seni hırpalayan girişen polis memuru ise babam neciydi acaba...

demem o ki bu hareket o memurun bir daha yapmaya cesaret edemeyeceği bir fiil olacak bundan emin ol...için rahat olsun...selametle....

facebook(Fazer Tutkunları)

Motosikleti
    rks new light 125
    Mete_han abiyi, çok yakında yine görücez aramızda.
    cok saol mete abiçim senın gibi iyi bi abi tanımamışımdır ömrü hayatımda ilğilendiğin için cok teşekkür ederim abi..

beter-böcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650
    Geçmişler olsun arkadaşım, konuyu yeni gördüm ve üzüldüm...
    Bildiğim birşey varki, ne kadar sessiz kalırsan o kadar insanın üstüne binmeye çalışıyorlar. Kaçanı her zaman kovalıyorlar ! bunun örnek alınmasını istemem ama, Geçen gece sağ şeritten normal seyir hızında giderken arkamda ısrarla korna ve sellektör yakan hyundai vardı...! iş inada bindi ısrarla yol vermedim aksine hızımı daha da düşürdüm. Daha sonra korna çalarak sol tarafımdan geçip gittiler ve dört kişilerdi..! Hemen peşlerine düştüm ve kırmızı ışıkta yakaladım,
    babanızın yolumu ulan burası dedim, ben sağdan gidiyorum ve hanginiz delikanlıyım diye geçiniyorsa gelsin beni çıkarsın bakim yoldan...
    ve hiçbirinden ses yok ve tekrar kalkış yaptıgımda aynadan baktıgımda onlar haala ışık yerindelerdi, trafiği kitledikleri içinde bu sefer arka taraftaki arabalar icabına bakıyorlardı arkadaşların sağolsunlar
    Bunlar hiç ama hiç tasvip etmediğim şeyler ama, malesef adana trafiğinde iseniz ve altınızda bir motosikletiniz var ise, bazen psikopat kesilmemek elde değil...

Motosikleti
    1994 alman mz 251(301)
    geçmş olsun bende arkadaşlara katılıyorum bu işin peşini bırakma polis olduklarından şüpeliyim kuruyu çeken direksiyona geçip terör estiriyor

Evetbu kuruyu da ne hikmetse herkes buluyor bi emniyet bulamıyor

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)