Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

motorcular biraz serseri galiba!

Motovento
    REKLAM ALANI

Serserilik, etrafına yaptığı hal ve hareketlerle rahatsızlık veren toplum huzurunu kaçıracak yönde davranışlar da olan yaşam formlarına denir.
    Bu bağlamda evet insanın altında motosiklet, araba veya taşıtsız olması bir şey değiştirmeyetecektir.
    Motosikletini toplumun can güvenliğini,mal güvenliğini ve huzurunu etkilemeden her insan istediği şeyi yapmakta özgürdür bana göre.

Not : Tabiki bunları yaparkende kendi canını hiçe sayıcak hareketler yaparsan seni görenler yine serseri derler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EmoTHEp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '10 Monster 696
    buna serserilik değilde "ASİ RUH" desek bence daha mantıklı olur... Normal hayatta istediğiniz kadar efendi olun, takım elbiseyi giyip toplantıya girin, önlüğü giyip laboratuara girin, veya takımları alıp arabanın altına yatın vs. vs. yani günlük hayatta efendi insan olun, ama motora gelince işler değişir bence... en basitinden motorun marşı bile değişiktir "Selam biraderrrrrrrr!!!" der adama... yada ben öyle anlarım motosiklet bambaşkadır, sen ve motor yoktur biz yada siz vardır o anda, yani insanın ruh hali değişir bence... ve motor asi bir makinedir, gerek sesi, gerek görüntüsü, gerek gidişi... ben inanmıyorumki motosiklet süren biri bugune kadar hiç ama hiç kendini zorlamamış olsun... 1000 km, 3000 km yada 100.000 km sonra farketmez illa kendi sesimizi duymayıp motora kulak verdiğimiz zaman gelir... Motor asidir, o zaman "motorcu" da asidir... Serserilik bence başka birşeydir... Motordan inince hala aynı karaktere devam ediyorsan o zaman serserisindir...
    Kim Ağlarsa Yalan Ağlar, Beni Bi'tek Duca'm Anlar...

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler