Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kaza geliyorum demez bazan :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Toqi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa - Resimdeki Srad 600 unutamadığım aşkım
    Sahilyolunda bir mercedes coupe ile tatlı gidiyoruz hafif bir viraj vardı onu aldım 150 160km hızım vardı galiba bir baktım en sol şeritte bir kamyon duruyor karşımda diğer şeritleride kuka ile kapamış polis uygulama yapıyor.Neyse herhalde yol boş olduğu için heyecan yapmadan kukaların arasından geçtim 10 15metre sonra durdum polise böyle çok sakat ama dedim oda baktı baktı öyle sonra gittim.
    Tekerlekli sandalyede olsan yanında olurmuydu fiyakalı...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

ııııı yani mercedes coupeyle geziyorsun öylemi

çok hoşuma gitti yazı

hadi hadi

konu neydi?

maxx75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PIAGGIO X9 250 EVO'06
    okurken tırstım yalnız...ama mutlu son
    2 W H E E L S R I D E R

Sonucun kötü olmaması sevindirici..

Motosikleti
    yok yahu yanlış yazdım galiba mercedesle gidiyorum derken bende motosiklet vardı

ee yani ne demek istiyon birşey anlamadım motosikletin var iyi güzel ?
    Farklı görünsekte aynı şeyleri anlatıyor ve yaşıyoruz[B][COLOR="Black"][/COLOR][/B]

Motosikleti
    senin yok mu motosikletin? 1
    sana yazmadım anlamamakta özgürsün 2

hello_moto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı Toqi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok yahu yanlış yazdım galiba mercedesle gidiyorum derken bende motosiklet vardı

hızın da 150 160 değil 50-60 filan gibiydi galiba...

Motosikleti
    Alıntı hello_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buraya bişeler yazanda kabahat

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Sahilyolunda bir mercedes coupe ile tatlı gidiyoruz hafif bir viraj vardı onu aldım 150 160km hızım vardı galiba bir baktım en sol şeritte bir kamyon duruyor karşımda diğer şeritleride kuka ile kapamış polis uygulama yapıyor.Neyse herhalde yol boş olduğu için heyecan yapmadan kukaların arasından geçtim 10 15metre sonra durdum polise böyle çok sakat ama dedim oda baktı baktı öyle sonra gittim.
    aynı durum benim başımada geliyor...Emniyetin sahildeki uygulamaları Bakırköy gidişinde genelde yedikule ışıklara gelmeden yapılır...kukalarla yol tek şeride düşürülür...fener bozması garip bir led ışığını yıkarı aşağı sallayarak garip hareketler yapar görevli...senin hızını düşürmen arkadakinin noluyor demesine kalmadan kısa süreli panikler yaşanır...aslında polis kendi emniyetinden bihaberdir...ne bir ışıklı DUR veya YAVAŞLA tabelası koymaz...harala gürele aracların önüne atlayan trafik ekip görevlisi kendi canını bile düşünmez...yetersiz aydınlatma kurallara uymayan süratli bir sürücü o uygulamanın içine rahatlıkla dalabilir...

aynı uygulama Topkapıda E5 e çıkmadan köprü altındaki tüneldede yaşanır...100 le giderken bir bakarsın 100 metre önünde trafik durmuştur...asıl frenlere...

şehir içi, hız kurallarına uyanlar için sorun yok ama gece vakti millet dip gaz gidiyor ona yanarım...

bu arada Galerıadan sonra Ataköy düzlüğünde kocaman LED li bir tabela var...hız sınırını yazıyor...EDS hız denetleme diyor ama yaptırımı yok henüz...sadece feyk koyulmuş kameralar...neyse daha düne kadar 50 yuazıyordu...baktılar hıyarlık ettiklerini anladılar 70 e çıkardılar tabeladaki hız limitini...ama yolda boya ile halen 50 yazıyor...kendiyle çelişen sistem...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    hakkaten ya bu kadar olumsuz konuşmalar niye anlamadım. moto sohbet bölümüne başımıza bu tarz olaylar gelince yazamayacak mıyız? sonuçta maksat sohbet-muhabbet altında birşey aramayalım bence.

Motosikleti
    Alıntı hello_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada buradan hoş olmayan şeyler yazmayayım lafını bil kendinle karıştırma başkalarını

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı durum benim başımada geliyor...Emniyetin sahildeki uygulamaları Bakırköy gidişinde genelde yedikule ışıklara gelmeden yapılır...kukalarla yol tek şeride düşürülür...fener bozması garip bir led ışığını yıkarı aşağı sallayarak garip hareketler yapar görevli...senin hızını düşürmen arkadakinin noluyor demesine kalmadan kısa süreli panikler yaşanır...aslında polis kendi emniyetinden bihaberdir...ne bir ışıklı DUR veya YAVAŞLA tabelası koymaz...harala gürele aracların önüne atlayan trafik ekip görevlisi kendi canını bile düşünmez...yetersiz aydınlatma kurallara uymayan süratli bir sürücü o uygulamanın içine rahatlıkla dalabilir...

aynı uygulama Topkapıda E5 e çıkmadan köprü altındaki tüneldede yaşanır...100 le giderken bir bakarsın 100 metre önünde trafik durmuştur...asıl frenlere...

şehir içi, hız kurallarına uyanlar için sorun yok ama gece vakti millet dip gaz gidiyor ona yanarım...

bu arada Galerıadan sonra Ataköy düzlüğünde kocaman LED li bir tabela var...hız sınırını yazıyor...EDS hız denetleme diyor ama yaptırımı yok henüz...sadece feyk koyulmuş kameralar...neyse daha düne kadar 50 yuazıyordu...baktılar hıyarlık ettiklerini anladılar 70 e çıkardılar tabeladaki hız limitini...ama yolda boya ile halen 50 yazıyor...kendiyle çelişen sistem...
    mete ben yolda başıma gelenleri anlatsam bir çok insan hadi lan der..... burası türkiye her sey normal...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    150 160km hızım vardı galiba

Bu hızla şehir içinde yol alırken kaza geliyorum der elbette..

Uygulama yapılan nokta şehir içi hız sınırlarına göre kukalanmıştır muhtemelen..
    Kaza yapmaman sevindirici elbette lakin kusura bakma ama ben pek haklı bir tarafını göremedim senin..

Motosikleti
    Cbf150
    Bu arada buradan hoş olmayan şeyler yazmayayım lafını bil kendinle karıştırma başkalarını
    BABA BU ARADA KONUYA BAŞTAN BAŞLASANA

AMA FARKLI KELİME VE CÜMLELERLE

LAKİN BİRAZ DERİNLİK KAT ŞÖLE POLİS ÖNÜME ATLADI FALAN
    CANIM KIZIM HERŞEYİM

Motosikleti
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu hızla şehir içinde yol alırken kaza geliyorum der elbette..

Uygulama yapılan nokta şehir içi hız sınırlarına göre kukalanmıştır muhtemelen..
    Kaza yapmaman sevindirici elbette lakin kusura bakma ama ben pek haklı bir tarafını göremedim senin..
    Haklılık mesele değil sahil yolunda gidiyosun viraj dönüyosun karşında yol kapalı tek şerittede kamyon duruyor..
    Ne kadar dikkatli gitsende aklının ucundan geçmeyenler başına gelebiliyor bazan.
    Yol uygun birde öyle mahalle arasında caddelerde apaçilik yapmıyoruz pek.
    150 160km süratten gören lama arkadaşlara başka hikayelerde yazıcam tabi daha sonra

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Haklılık mesele değil sahil yolunda gidiyosun viraj dönüyosun karşında yol kapalı tek şerittede kamyon duruyor..
    Ne kadar dikkatli gitsende aklının ucundan geçmeyenler başına gelebiliyor bazan.
    150 160km süratten gören lama arkadaşlara başka hikayelerde yazıcam tabi daha sonra
    Burada lama ben mi oluyorum tam anlayamadım?

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Sahil yolu diyorsunuz !!!
    Şehirler arasında bile okadar hıza izin verilmezken 150 veya 160 km. ile gitmek hiçte bile marifet değil.
    Burada neyi kastetmek istiyorsunuz ki..
    Konuyu hiç açmamış olsaydınız daha isabetli olurdu.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    eee, o bakışmadan sonra ilk elektriklenme filan... sonra sonra??
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Siz ve sizin gibiler yüzünden siteye çok nadir giriyorum artık.. Konunuz dikkatimi çekti okumak istedim, keşke okumasaydım...

Kusura bakmayın ama bu ne ukalalık? Aslında kusura da bakabilirsiniz, hiç farketmez.. İnsanlar sizin konunuza gayet düzgün şekilde cevap vermişler ama siz işinize gelmeyen her mesaja, tabiri caizse laf sokmuşsunuz.. Sizi şiddetle kınıyorum! Ayrıca 150-160km. hızı hızdan saymamışsınız ya, o hızla o kamyona çarpsaydınız burda site sakinlerine bu şekilde laf sokup yine dalganızı geçebilecek miydiniz acaba? Ortak bir paylaşım alanındasınız, haddinizi bilin...
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler