Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

ßu Motor'a Ne YapıLaßilir ? ÖnerileRiniz..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Yaklaşık 3 -4 gün önce iLk makinamı Aldım..Artık bütçemize Göre ßana qöre iyi İdare Edicek Bir makina 6 ay 1 - yıl arası idare Etse Yeter Zaten..Şimdi ßen bunu Evden okuLa kullanıyorum Kaskım Vs Elimizden geldince kalite almaya çalıştım önce güvenLik Sonrada Biraz qüzeLlik diyelim Ne Yapabilirim..
    Görüntü ? Sesi Egzozda Bi oynama olmadığı Halde Gayet güzeL.. Performans Hava filtresi Almayı düşünüyorum stickerları sokmeyi düşünüyorum ama Hangilerini söküyüm karar veremedim ? Hepsini Söksem İzi Kalır diye korkuyorum sip siyah mı olsa..Grilermi kalsa kararsız kaldım..Sizden başka öneriler alabilirmiyim?

Not olarak ekliyorum eskiden oLsa Aynaları Sökerdim..Ama burda takıldığımdan Beri O fikri Kafamdan attım..Aynalı Kullanıyorum Kararımı değiştiren Arkadaşlara teşekkürLer..Trafikde gerçekten arkamdaki araçları rahatlıkla kontroL edebiliyorum..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

güle güle kullan. fazla değiştirmene de gerek yok . zaten arkadaşların beğenecektir

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güle güle kullan. fazla değiştirmene de gerek yok . zaten arkadaşların beğenecektir
    Abi senden yorum bekliyordum Motor gayet iyi 4-5 gündür kullanıyorum..Beklediğimden çok İyi Bir makina + DikkatDe çekiyor Motora tamamen alıştım Artık diyorum bişiler yapsam düşünüyorum düşünüyorum Şunu yapsam Mesela mavi ışık taksak Meyhane olur dıyorlar..Egzoz değiştirsem millet rahatsız olur Genede bişiler yapmak istiyo İnsan malum gençlik ateşi var içimizde

Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi senden yorum bekliyordum Motor gayet iyi 4-5 gündür kullanıyorum..Beklediğimden çok İyi Bir makina + DikkatDe çekiyor Motora tamamen alıştım Artık diyorum bişiler yapsam düşünüyorum düşünüyorum Şunu yapsam Mesela mavi ışık taksak Meyhane olur dıyorlar..Egzoz değiştirsem millet rahatsız olur Genede bişiler yapmak istiyo İnsan malum gençlik ateşi var içimizde
    mavi ışık takma. ama açık hava filtresi taktırabilirsin. 10 lira filan. eksozu açtırma hemen çok ses çıkar hem de polis ceza yazıyor

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mavi ışık takma. ama açık hava filtresi taktırabilirsin. 10 lira filan. eksozu açtırma hemen çok ses çıkar hem de polis ceza yazıyor
    Anladım abi Hava Filtresini Taktırıcam. Motorun sesi Gayet iyi Zaten Arka tekerim Normalden Büyük Yeni değiştirilmiş Bıyıkları duruyor...Yoksa ben büyütücektim Tekeri Tek korkum Arka frene tam asılmıyorum kayıyor NormaL..Ön frenDen korkuyorum Kitlenirse Ani Fren durumu oldumu NasıL yapıcam Genellikle yavaş kullanıyorum Frene Yavaş Yavaş basıyorum Ön Ve arkaya yumuşak fren uyguluyorum

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    bütün sitickerleri at gizsin
    yapışkan kalırsa sil gazla bigüzel

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bütün sitickerleri at gizsin
    yapışkan kalırsa sil gazla bigüzel
    Eywallah Çok teşekkürler Yorum İçin Bu hafta sonu Elden geçiricem

alper_satriani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nokia 6300 Gri
    bence stickerlarını söksen daha güzel durur
    BAŞKALARINI SIK SIK AFFEDİN, AMA KENDİNİZİ ASLA

ceyhun__22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    fazla bişey gerekmez bence de.Ama tüm stickerları sokersen de spot mal gibi kalır soyliyim.Benm mobylette de bile hiç yazı yok berbat olyuo .En azından bi kaç şekil bişey uydurman lazım.Kolay gelsin, güle güle kullan

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı alper_satriani adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence stickerlarını söksen daha güzel durur
    Alıntı ceyhun__22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fazla bişey gerekmez bence de.Ama tüm stickerları sokersen de spot mal gibi kalır soyliyim.Benm mobylette de bile hiç yazı yok berbat olyuo .En azından bi kaç şekil bişey uydurman lazım.Kolay gelsin, güle güle kullan
    Evet Bi yandanda Onu düşünyorum Hepsini Söktüğüm Zaman Siyah Sade kalıcak Acaba nasıL olur Güzel Stickerlar bulabilirsem Aslında yapıştırırım Uraşmak lazım bakalım nolucak Yorumlar için Teşekkürler

Yeni Fikirleri bekliyorum

Motosikleti
    Kuba cg100 sport
    hayırlı olsun kardeşim kazasız belasız kullan.
    motorun tipi güzel bana kalırsa hiç oynama
    sadece sport yazılarını silerdim yerinde olsam onun dışında hiçbirşeye gerek yok
    benim fikrim de bu hep derim en güzeli orjinali diye

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı ierisen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kardeşim kazasız belasız kullan.
    motorun tipi güzel bana kalırsa hiç oynama
    sadece sport yazılarını silerdim yerinde olsam onun dışında hiçbirşeye gerek yok
    benim fikrim de bu hep derim en güzeli orjinali diye
    Çok teşekkürler İnşallah kazasız Belasız Kullanırım. Bende Rm Sj150 Yazıyor yanlarda onları sokmeyı dusunuyorum birde Çin Yazısı Var Onu Şimdilik öyle bi görüntüsüne bakıcağım yakışmazsa bakarız çaresine Değerli Yorumun için Tekrar teşekkürler..

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanı dilerim...
    grileri azaltman yeterli olur gibi. yan tarafta japoncamı çincemi neyse bi yazı var o bölüm sadece gri kalsın yazılarda kalsın geri kalan kısmı komple siyah yap bence
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanı dilerim...
    grileri azaltman yeterli olur gibi. yan tarafta japoncamı çincemi neyse bi yazı var o bölüm sadece gri kalsın yazılarda kalsın geri kalan kısmı komple siyah yap bence
    Teşekkürler AbLa . Her zaman Bayanların fikirlerine uymak lazım

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    hayırlı olsun demeyi unuttum :D
    bnce sadelik en güzeli

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun demeyi unuttum :D
    bnce sadelik en güzeli
    Teşekkür ederim 3 ay çalıştık aldık Bu hafta zaten Bi İlgileneyim Sonra Dersler Mersler Sıkışıcaz..Herkese iyi Geceler

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    bence sonradan yapıştırılanları sök basit tutuyor motoru yani o gri demirde olan çincemi korecemi neyse o yazıları + depodakini gerikalanlar kalsın oldukça güzel duruyor bu arada şimdi baktımda kafa grenajındaki sport yazısıda sökülse iyi olur birde o yapıştırmalara bak tırnağınla hafif kaldır çukur kalıyosa sökme kesinlikle iğrenç olur birdaha yapıştırmada bulamazsın ek olarak tank pad yapıştırabilirsin.
    hayırlı olsun ...

Motosikleti
    ramzey 200cc
    bence de grileri çıkar gitsin. gaz temizler eğer iz kalırsa. janta siyah şerit çekebilrsin, nerden temin edilir bilmiyorum ama. egzostunda, motorunda vs oynama yapma sakın, bir değiştirdin mi düzen tutturamazsın.

sakin sakin kullan, antalya trafiğinde karşılaşırız belki
    [B][I]ErDeM[/I][/B]::whip:: ::xrock::

CengizhanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 '09 ve Orijinal Honda Kinetic '00
    vay kankaaaaaaaaa aldın demek ha.kasklarımız aynı he :D

aynalar süper vallahi.en çokta alıpta aynaları sökmediğin için sevindim.Allah kaza bela vermesin.

bence şasedeki japonca harfler güzel ama baktımda sanırım bazı yerlerde silinmişlik var.onları tazeleyebilirsin diye düşünüyorum.ama depodaki mavi şey uymamış.onu sökersen süper olur motor.

hayırlı olsun
    Ayvalık Motosiklet Tutkunları (A.M.T)

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    bide sport modeller için deişik aynalar satıyorlar onlarada bakabilirsin tbi uyarmı uymazmı bilmiyorum
    ve xenonun güzel durcağı kesn :D
    janta koyu kırmızı bi şert gider :D
    bende çalıstım aldım motoru
    oyuzden çok kıymetlidir :D :D

fikirlerimi aklıma geldikçe yazarım :D

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler