Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

çelik Motorsikletmi-ugur Mondial Mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    exper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOOK
    Çelik ve Mondıal motorsikletletlerin bazılarını kendi bünye ve hacminde kıyaslamalar yaptım sizinde görüşlerinizi bekleyorum

YOKSA BUMU

YOKSA BUMU

YOKSA BUMU

YOKSA BUMU

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

2 side çinli çeliğin sekli dah ii gözküyor ama modnail servisim bol diyor kullannalara sormak lazım herikisde aldıktna sonra beraber geitriyor zatyen problemlerini yanlarından

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    celik var memnunum

voldemort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    Yoksa hiçbirimi? <---- evet hiçbiri. Ama illa bi tanesi diyorsan Çelik Crown 150 namı diğer enduru
    Dört duvar arası kapanmazki sendeki özgür ruh. Ölünce parçalanmazki bendeki özgür ruh. Sevişe sevişe azalmazki tendeki özgür ruh. Kopyalayarak çoğalmazki gendeki özgür ruh... BABAZULA

feritsolak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150
    çelik scooterim var 150t5 gayet memnunum servisiylede aram iyi hemde ekonomik...
    [B][CENTER]MOTOSİKLET ÖZGÜRLÜKTÜR HER YAŞTA...[/CENTER][/B]

zed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    runner vxr 200
    martian daha hoş duruyor diğerlerine bakış fiyatı nedir bilen varmı

hayabusa_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Hayabusa 2013 Sari
    Alıntı feritsolak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çelik scooterim var 150t5 gayet memnunum servisiylede aram iyi hemde ekonomik...
    Servisiyle aran iyi olur tabi çinli değilmi
    Discovery Detailing Adana

Motosikleti
    CBF150 olacak inşallah
    tabii ki mondial
    250 mct nin karizması yeter be arkadaşlar
    :bounce: önemli olan yolda olmaktır

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Çelik bence çünkü 2 servisi onlarca bayiisiyle daha güçlü bizim burda
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

Forumdan Uzaklaştırıldı solistalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150 Zat
    İlk önce hangi tarz istediğini bir belirleseydin onda,bunda,şundadırcılık yapacağına eheheh

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    illa çinli alacaksanız paranız kısıtlıysa gidin bari çinliler içinde gerçekden kalitelileride var artık 15 bini dermiş çinliler var kendilerini ispat edebilienler var arkadaşımda zealsun 150-19 var motor 12 bin km ye geldi en ufak bir sorunu akarı kokarı çıkmadı bir arkadaşımda scooter bisan senatör var ufak çok ufak bir iki problem dışında oda 15 bin kmye geldi en ufak bir sorun çıkarmadı tabiki regal raptorlar varki çinliler iinde bence tam bir avrupa malı kalitesinde bunlara yönel bence bırak mondial çelik yollara bak görürsün her yerde sağı solu kırılmış dökülmüş farı kopmuş koli bandıyla sağı solu tutturulmuş mondialler kaynıyor çeliğinde ondan aşağı kalır yanı yok.
    aynı km aralığını gelmiş 250 mctler de var. yollarda koli bandıyla tutturulan motorlarda parça kendiliğinden mi düşüyor yoksa kebapçı arkadaş siparişi sıcakken yetiştireyim diye cambazlık yaparken mi düşüyor?

kim nederse desin at sahibine göre kişner kitabına uygun olarak kullanırsan hiçbir sorun yok bir çok aksilik alan insanın ilk motoru olduğu için çıkmakta bana göre kullanıcı direkt bisikletten motosiklete geçerken ucuz olduğu için çinliyi tercih ediyor patlak ta burda veriyor. bir de önemli faktör servisler tüm ithalatçılarımızın hızlı yayılma politikasından dolayı eli tornavida tutan herkese servis yetkisi verilimiş.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    ha çelik ha mondial ikiside aynı.Sadece servisleri değişik.Servislerinde pek bir koordineli olduğu söylenemez.Ama piyasada mondial daha çok tutuluyor.

murattt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 HS(2006)
    150 hs yi tavsiye edebilirim.su an 2000 km deyim gayet guzel ve seri bi motor.
    [B][U]The Bodyguard & The Punisher[/U][/B]

[I][U]Galatasaray Sk. 1905 Uefa & Süper Cup Champion[/U][/I]

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    2side aynı pok (dandikkkkkkk)

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bayii misin abi bütün tarzları yazmışsın 2 markanın da... Reklam falan mı yapıyorsun? Insanın belli bir tarzı olur onları karşılaştırır değil mi?
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o dediğin doğru üstat ama ben genede katılmıyorum mct yi katmıyorum onlar hakkında pek bir şey duymadım zaten chopper da da fazla plastik aksam yok ama yılların tecrübesi çevremden gördüklerim duyduklarım forumlarda okuduklarıma dayanarak söyleye bilirimki mondial çelik asya v.b gibi markaların gerçekden durup dururken bile parçaları kopa biliyor ben çok forumlarda bu tip şeyler okuduğumu hatırlıyorum zaten yollardada gördüklerim bunları destekliyor bu arada benim yazdıklarım scooterları içindir chopper ları hakkında bir bilgim yok sadece jinlunu bilirim oda eski motorumdu onada artık yorum yapmıyorum tek diyiceğim allah kulunu cehenneme göndericeğine jinluna bindirsin
    anlaştık o zaman dostum
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    MCT 250
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayii misin abi bütün tarzları yazmışsın 2 markanın da... Reklam falan mı yapıyorsun? Insanın belli bir tarzı olur onları karşılaştırır değil mi?
    haklı olabilir...hem mondial bizimkiler yapıyor çinde...1,5 senedir 125 kt kullanıyorum..çok memnunum...ayrıca scooterler için yorumum olamaz

gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    Çelik motosiklet için 10 gündür jant bekliyorum.
    10 gündür İstanbul Merkezi arıyorum, kargoya verdik diyorlar, kargo şirketinin telefonunu vermiyorlar. Jantı istanbul'dan yuvarlayıp göndersen 10 günde İzmir'e varırdı yahu! Ama oradaki Yılmaz Bey midir nedir, İstanbul'a gidince bir ziyaret edeceğim. Bakalım yalan söylerken yüzü kızarıyor mu...

Servisim gayet ilgili, adam bana karşı mahçup duruma düşmemek için beni doğrudan firmayla muhatap etti ama firma ilgisiz. Üstelik jantın parasını, kargo ücretini falan ödedim, buna rağmen neyi bekliyorlar anlamış değilim. Daha önce de akü için 45 gün beklemiştim. Sanırım artık garantiyi sürdürmek için periyodik bakımlara bir ton para toslamanın da bir anlamı yok.

Bunun dışında bir sorunum yok. Seviyorum motosikletimi ve ilk gözağrım olduğu için ileride satmayı düşünmüyorum.

Bir aksilik çıkmazsa Pazartesi İstanbul'dayım. Bari gidip kendim alayım...
    ...Sergerdan...

Motosikleti
    MONDİAL 250 MCT
    250 Mct Den Memnun Olduğunu Yazmisiniz.vibrasyon,1.inci Vitesten 2.inci Vitese Geçerken Sorun çikartiyormu?servis Olayi Hakikaten Kötü.çok Büyük Arizasi Olmuyor.ama Can Sikici Ve Servis Parasi Verdiğim Bir Sürü Ariza Oldu..bilgilerini Paylaşirsan Sevinirim.

Motosikleti
    Alıntı BETERKAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 Mct Den Memnun Olduğunu Yazmisiniz.vibrasyon,1.inci Vitesten 2.inci Vitese Geçerken Sorun çikartiyormu?servis Olayi Hakikaten Kötü.çok Büyük Arizasi Olmuyor.ama Can Sikici Ve Servis Parasi Verdiğim Bir Sürü Ariza Oldu..bilgilerini Paylaşirsan Sevinirim.
    beterkan dostum 3000 e yaklaştım metemen dostum 15000 i devirdi çok ciddi bir problemimiz olmadı vibrasyon rahatsız edici değil 1 maksimum yaptığım yol 370 km civarı sorunsuz bir şekilde yol alabildim.

1. ve 2. vitese geçerken ne tür vibrasyondan bahsediyorsun anlayamadım insanı uyuşturacak kadar vibrasyon yok eğer öyle olsaydı bendeki cam siperlik kırılırdı sende de MaCiT var sanırım soru ve sorunların için seni kendi başlığımıza bekliyorum.

Sağlıcakla

(Taşıt trafiğe kapalı alanda çekilmiştir. )

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler