Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tüm motosiklet ehliyeti soru ve sorunları

Motovento
    REKLAM ALANI
    goodenough - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2003 Aprilia Atlantic 500
    ben de ehliyetsizim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    ben de burdayım

miya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pegasso
    BENDE
    Ya 2. sınavımı da kaçırdım geçen hafta kısmet 3. ye ama başıma çok eğlenceli bi olay geldi ;
    Dün akşam 5 motor gidiyoruz köprüde çevirdiler bizi arklardan iki tanesi biliyodu ehliyetim olmadığını ben en sonda durdum , o0nlar da söylenmeye başladılar işte hadi çabuk çıkarın şu ehliyetleri geç kalcaz diye sonra polis bana yaklaşırken 'birlikte misiniz hepiniz?' dedi bende 'EVEEETTT' dedim 'tamam geçin' dedi , ben ölüyorum o arada heyecandan , suratımı toparlayıp ehliyet arama numarasını kesip bastım vallaa ÇOK EĞLENCELİYDİ tabi sonra köprüyü geçene kadar güldüm ve yolun sonunda arklara teş ettim saolsunlar onlar olmasa kilittim orda

Charme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    denetimler sıklaştı 1. köprüye yaklaşmayın ...

Motosikleti
    hyosung-aqulia250
    ewet sadi bey aynen doğru sınava scooter la giriliyor ancak isteyen kendi motoruylada girebiliyor ben2004te ehliyetimi villa leventten aldım..eğitimlerde scooterla başlayıp istersen yamaha dragstar 250 kullanabiliyorsun (500 emin değilim) ben 250 ye döndüm 2.gün..
    başarılar..

Motosikleti
    yamaha YZF/R1
    Akıllı Olan ehliyetini alır babalar gibi. sora zart zurt polislerden kaçmak için uğraşmazz. arkamda kız arkadaşım polis durdurdu ehliyet nerde? buyurun polis bey bukadar işte.. resil olmassın en asından

Alıntı mertmertmert adlı üyeden alıntı
    bi de bişi daha sorcam as125t gibi klasik görünümlü ama daha kaliteli bi motor varmı (125lik tabiki)
    yandın dostum sen , uykusuz geceler başlıo demektir senin için , onumu alsam bunumu alsam - onun o su , bunun bu su

kolay gele
    aaaahhhhh uykusuz geceler hangisini alsam CBR mi YBR mi Aprilla mı vs vs vs

Sertac_cagdas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende de yok Ben de kurs'a basladım yakında alcam.
    Yakında polislerden kurtulucam
    Mondial 125 MT > Mondial 250 MCT > Kawasaki EN 500 > Yamaha FZ 6 (naked) > Şu an Honda CBR 600 f

Motosikleti
    Gilera Runner VXR 200 / Gilera Nexus 500ie
    ben 2 ay önce aldım ehliyetimi
    1 senedir motor kullanıyorum. sınava kendi motorumla girdim. ancak isteyen derslerde veya sınavlarda vitesli motorla girebiliyor sınava. Ben uzunca bir süre vitesli motora terfi etmeyi düşünmediğim için kendi motorumla kullandım ve doğrusunu yaptığımı düşünüyorum. ayrıca kendi motorunla girmek büyük bir avantaj. bildiğin, alıştığın motor. sonuçta yolda başkasının motoruyla gitmeyeceksin normal zamanlarda

Motosikleti
    Gilera Runner VXR 200 / Gilera Nexus 500ie
    psycho, as125t zaten eski Honda Shadow'un birebir kopyasıdır.
    Artık google'da honda shadow yazarsan yeni chopper modeli çıkacak karşına (o da shadow). ama biraz bakınırsan eski shadow'u da görebilirsin. Artık üretimi ve satışı yok diye biliyorum. ikinci el bulabilirsin ancak...istanbulda 2 kişide gördüm şu ana kadar, birtanesi yakın bi arkadaşımın abisinde

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    iki kere ceza yememe rağmen ben
    geçen enselendik bi dünya dil döktüm
    acıdı polis kaskı tak bişey olmaz dedi
    trafik memurları yakalasada bişey demez dedi

mimo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aprilia mojito-125 (scooter)
    bende başlığa bakıp acaba ehliyetmi dağıtılıyor avantadan dedim. heyhat ehliyetsizliğe devam.scooter kullanıyorum başkada bişey kullanmayı düşünmediğim için bisikletten farkı olmayan bir alet için o kadar zahmete giremem açıkçası.oto ehliyeti var 125 likler için oda geçerli diye bir yasa çıktı çıktı yoksa aynen devam.

psycho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as 125 t olucak inşallah
    Alıntı dejavuVXR adlı üyeden alıntı
    psycho, as125t zaten eski Honda Shadow'un birebir kopyasıdır.
    Artık google'da honda shadow yazarsan yeni chopper modeli çıkacak karşına (o da shadow). ama biraz bakınırsan eski shadow'u da görebilirsin. Artık üretimi ve satışı yok diye biliyorum. ikinci el bulabilirsin ancak...istanbulda 2 kişide gördüm şu ana kadar, birtanesi yakın bi arkadaşımın abisinde
    saol o motoru görmüştüm edirnede asya sandım baştan sonra honda yazısını görünce şaşırdım hondanın sitesine girdim öle bi motor yoktu en iyisi ben 125t yi alayım spreyle asyamotor yazısını boyayayım asya motor logosunu da çıkarayım honda logosu takayım

ya ben motor alırken etrafta çok olmayan bişi istiyom farklı olsun istiyom as125tnin tipi çok hoşuma gidiyo klasiklere bayılırım ama çin malı olması düşündürüyo bide artık iyice çoğaldı as125tler

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    gel sana benim kullanmadığım 1961 model 150 lik wespayı vereyim klasik merakını bastır eşini bulursan bana haber ver tek eşi aynadaki aksi
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

psycho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as 125 t olucak inşallah
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı
    gel sana benim kullanmadığım 1961 model 150 lik wespayı vereyim klasik merakını bastır eşini bulursan bana haber ver tek eşi aynadaki aksi
    abi belki esprisine yazmışsın ama hakkaten çok severim öyle motorları çalışıyosa alayım ben onu

kahraman34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    içmeler köprüsünden aşagı in tersaneleri geç işte ben ordayım(tuzla)
    Motosikleti
    bir adet 2005 model kırmızı düldül(as150t)
    herkes ehliyetini alsın bazı kurslar neredeyse bedava ehliyet verecek b ehliyetin varsa gelişim geçen dönem 120 ytl'ye ehliyet veriyordu bence bedava ,burda a2 ehliyet fiyatları uçmuş adamlar 400 ytl diyorlar resmen kalpten gidecektim

Ehliyetsiz motor kullanmak yasal değildir bu başlık altında yazılarınızda lütfen bunu göz önünde bulundurun ...MT ehliyetsiz tüm üyelerine bir an önce ehliyet almasını tavsiye eder..

Konu hakkında her türlü sorunuza Buradan yanıt alabilirsiniz...

Ehliyetsiz yakalanırsanız başınıza gelecekleri Buradan öğrenebilirsiniz...
    [SIZE="2"][B][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Red"]gerçekleri [/COLOR][COLOR="Yellow"]tarih [/COLOR][COLOR="Red"]yazar[/COLOR],[COLOR="Yellow"]tarihi [/COLOR][COLOR="Red"]galatasaray[/COLOR] [COLOR="Yellow"]yazar[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

serhat_fb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 olacak
    ben ömür boyu a2 ehliyet almayı düşünmüyorum

para tuzağı

Sertac_cagdas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben ömür boyu a2 ehliyet almayı düşünmüyorum

para tuzağı
    Abi yapma gözünü seviyim. Ehliyet olunca istersen bin ankaradan antalya'ya git bişi olmaz...
    Beni geçen polis durdurdu (önümde giden akıllı(!) adam arabayla yolun ortasında dudu ben de fren filan zorla durdum yoksa adama arkadan bindiriodum ama benim suçum yok) Polis ne oldu orda yolun ortasında durdunuz filan baya soru sordu. Tabi ben cezayı yedim diyodum ama Allahtan ehliyet sormadan yolladı.
    Tabi baktı kask, mont tam techizat ondan yırttım.
    Bi de arkadaşlar Jandarma bölgesine ehliyetsiz girmeyin jandarma adamın gözünün yşına bakmıyo motoru baylayıp cezayı bindirio. Burda jandarma hiç acımıo valla
    Mondial 125 MT > Mondial 250 MCT > Kawasaki EN 500 > Yamaha FZ 6 (naked) > Şu an Honda CBR 600 f

B + A2

hasdevil demiş ki:

Akıllı Olan ehliyetini alır babalar gibi. sora zart zurt polislerden kaçmak için uğraşmazz. arkamda kız arkadaşım polis durdurdu ehliyet nerde? buyurun polis bey bukadar işte.. resil olmassın en asından
    Motorize olduğumdan beri , arkama atacak bir kız arkadaşım olmadı ama ; olsun ilerde birisini bulursam...
    Manitanın yanında , Trafikçilerle muhatap olmam...

kahraman34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    içmeler köprüsünden aşagı in tersaneleri geç işte ben ordayım(tuzla)
    Motosikleti
    bir adet 2005 model kırmızı düldül(as150t)
    para tuzağı demeyelim arkadaşlar basit bir bürokrasi evrağı diyelim gitsin seni trafikte herşeyden koruyor,ehliyetsizsen hiç bir hakkın yok sana gelipte herifin biri vursa yine sen haksızsın al at cüzdana ne demiş atalaramız.
    sakla samanı gelir zamanı
    [SIZE="2"][B][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Red"]gerçekleri [/COLOR][COLOR="Yellow"]tarih [/COLOR][COLOR="Red"]yazar[/COLOR],[COLOR="Yellow"]tarihi [/COLOR][COLOR="Red"]galatasaray[/COLOR] [COLOR="Yellow"]yazar[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler