Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Bayan Ekipmanları Hakkında . .

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Yazlık kullanıma fileli mont alırdım kışın ise prohel 4 mevsim )

[/COLOR]Riderdenim var bende kot pantolon görününlü olanlardan günlük kullanımda iyide kot olduğundan rahat ve konforlu olmuyo kumaşımsı olanlarada bakarsın belki kurye gibi görünürsün
    Seduje bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Palakadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X10 350 Executive
    Nxr kendi klasmanında başarılı bir üründür fakat ss model motorlar için üretilmiştir ve gündelik hayat için güneş vizörlü modellere bakmanız kullanım açısından daha kolaylık sağlayacaktır.

Ör : Shoei Gt air , Schubert S2 , Agv k5

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:48 ----------

Alıntı Seduje adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet siz önermeseydiniz ceketi görememiştim diğer yüksek modeline bakıyordum bu iyi oldu . Teşekkür ederimn
    Ayakkabı açısından belki st avance yerine nexus alırım eğer çok rahatsız edici gibi gelirse giymeden bilemiyorum tabi ama şekil renk uyumu bu bot güzel durdu
    Daytona nın lady modellerini araştırmanızı öneririm . Kesinlikle goretex model bakın .
    Seduje bunu beğendi.
    Son ağaç kesildiğinde, son nehir kirlendiğinde,son balık avlandığında; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak

Seduje - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 SL ABS
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazlık kullanıma fileli mont alırdım kışın ise prohel 4 mevsim )

[/COLOR]Riderdenim var bende kot pantolon görününlü olanlardan günlük kullanımda iyide kot olduğundan rahat ve konforlu olmuyo kumaşımsı olanlarada bakarsın belki kurye gibi görünürsün
    Cırt yeşil motorlu kurye.

Bu gidişle sanırım yaza kadar idare edip yaza Yeni alınacak gibi geliyor böylece seneye de ekipmanlar full hazır olacak bakalım
    Don't believe me, just watch . .

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    122 kişi cevap yazmış hala yazıyor bu soruyu soran erkek olsaydı kimse cevap vermeye tenezzül etmezdi ey gidi erkek milleti
    shruikan bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    122 kişi cevap yazmış hala yazıyor bu soruyu soran erkek olsaydı kimse cevap vermeye tenezzül etmezdi ey gidi erkek milleti
    Bence yanlış düşünüyorsunuz. Kadın erkek ile alakalı değil olay konuya yazan herkes fazlasıyla fikir verip benim seçtiğim ve seçeceğim ekipmanlar konusunda yönlendirdi. Sayelerinde doğru ekipman kombini yapabilme fırsatım oldu.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Bence yanlış düşünüyorsunuz. Kadın erkek ile alakalı değil olay konuya yazan herkes fazlasıyla fikir verip benim seçtiğim ve seçeceğim ekipmanlar konusunda yönlendirdi. Sayelerinde doğru ekipman kombini yapabilme fırsatım oldu.
    Erkekler yazınca sövüp geri gönderiyoruz çünküü

Motosikleti
    Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erkekler yazınca sövüp geri gönderiyoruz çünküü

Haklısınız doğrudur

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    tabi canım, o dediğinden.

belki yüzlerce ekipman önerisi isteyen konu var; erkek hemcinslerimin konusu...

konuyu takip etmedim, kimse dedi mi acaba "açılmış konulara bi bak orda var cevaplar muhakkak" diye? gerçi niye desinler ki? bayan yani, boru mu? millet yaldır yaldır yazmış

EDIT: he bi de biz buna sitem edince "bırakın bu seksist bakış açılarını" diye çemkirenler yok mu, asıl olay onlar zaten

Motosikleti
    Alıntı Palakadir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nxr kendi klasmanında başarılı bir üründür fakat ss model motorlar için üretilmiştir ve gündelik hayat için güneş vizörlü modellere bakmanız kullanım açısından daha kolaylık sağlayacaktır.

Ör : Shoei Gt air , Schubert S2 , Agv k5

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:48 ----------

Daytona nın lady modellerini araştırmanızı öneririm . Kesinlikle goretex model bakın .
    Ooooo işte bu modeli arıyordum. Geçen sene 6cmtopuk boyu için bunu kesin alırım diyordum sonra kaybettim bilgisayar çökünce.
    Kask için ise güneş vizörü olmayan bir kask bakmıştım hep vizörlüler köpükten yediği için güvenlik açısından sahili vizörü olmayanlara bakmıştım. Levent göçmen de aynı öneride bulundu gt air için. Ben nxr için kapora vermiştim bilemiyorum değiştirebilme şansım var mıdır diye

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)