Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Cup ile TekTeker

Motovento
    REKLAM ALANI
    SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Alıntı motocycleboyreigns adlı üyeden alıntı
    Tır ile 4 teker yapılıyomuş ama bana nasip olmadı
    Fazla atmışın ya tırlar önden çekiçlidir,
    cuplarla tek tekere kalkmak çok kolay dengeyi sağlayıp gitmek zor yerden biraz yükselir teker gazı vererek biraz gidersin işte ama 45 derece kaldırıp gitmek zor
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    Alıntı PcKopatGhostRider adlı üyeden alıntı
    yarı otomatik motorlrda ilk başka motor çok düşük hızda hareket edecek durumda olmalı.. bu sırada gaza yüklen.. ve bi anda vitese tak.. bak bakalım nasıl şahlanıyo alet..

bu arada okan gel kanki sana tek teker ööretim..
    oke gel oret benım motoru tek tekere kaldır(ama mars basmıyo)
    Yeni yine yeniden

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    bastırrıs bea.. sen kafayı yorma.. olm hala servise bırakmadın mı motoru..
    CBR 600F Honda,

Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    yok yav ne servısı peder agırdan alıyo 1 ay sonra dıyo

motosiklet.net i sevıyorum
    Yeni yine yeniden

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı okan4037 adlı üyeden alıntı
    yok yav ne servısı peder agırdan alıyo 1 ay sonra dıyo

motosiklet.net i sevıyorum

bende bende bende..
    CBR 600F Honda,

Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    selam beyler
    Yeni yine yeniden

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    selam beyler

sapıttın lem gene.. hadi neyse sanada slm..
    CBR 600F Honda,

ariulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya 150t
    Burdaki mondici arkadaşa helal olsun bende yerden 10cm anca kaldırabiliyorum. Bir defaasında nerdeyse bu arkadaş kadar kaldırdım logar kapağının üstünede gaza verdim zıpladım direksiyonu kendime bir çektim baktım uçuyorum motor yerde bu ollay bana 250 milyona patladı bi daha hayyatta yapmam gelelim cup meselesine cuplar en kolay kalkabilecek motorlardan binen arkadaşlar bilir motor dururken gaza bastınmı altından fırlar birazda direksiyona yüklendinmi tamamdır veya vitesin ucuna biraz dokun gaz ver bi sal şaha kalkarsın

Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    tamam ben vazgectım bıraktım tekteker olayını
    Yeni yine yeniden

barisci26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bildiğiniz üzere bende de cup(100kh) war. 2. viteste 25-30km hızla giderken vitesin levyesine basın(yani boşa geçsin motor)bu arada gazı kesmeyin ayağınızı vites levyesinden çekince bak motor TekTekerde.

Ama bu iş sanıldığı gibi basit değil. Yeri öpme ihtimaliniz çok yüksek.

En kısa zamanda bunu fotoyla süslemek istiyorum.
    http://www.facebook.com/bariskaykusuzphotography
    http://www.bariskaykusuz.wordpress.com/
    http://twitter.com/bariskaykusuz

Slwer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE300 & Honda CRF250
    bı aksam eve gıderken yanıma bı yamaha bws geldı 100 luk bı motoru var bu scooterın neyse kornalastık falan hafıf yokus yukarı cıkıyoruz cat bı baktım scooterın onu kalktı dusucek sandım anaa gıdıyo falan neyse onun tek teker havada ben yanmında hocam bu scooter sen ne yapıyosun falan sakalasma adam teker havada gıdıyo donmus benle muhabbet edıyo neyse durduk tanıstık motosıklet.net ı tavsıye ettım falan nese yokus yukarı ondan kolay oluıyo dımı dedım yoo dedı ve yokus ınerken kaldırdı motorun onunu adam o kadar rahatkı on teker havada donmus benle muhabbet edıyo gıderken oda solemıstı motorun gucuyle alakalı degıl sen yuklenceksın gerıye falan ama sakat demıstı cok enteresandı ama yaa cok gulmustum dızlerı ortada boslukta yon vermek ıcın bı saga bı sola cekıyo dızlerını :D
    m € c l ü q

orveg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun 200GY-A(Destina)
    bu işin en kolayını 2 zamanlı ve cross motorlar yapıyor.2 zamanlı scotter tipi motorlarda harbi usta olmak lazım ama crosslarda hiç kasmıyorsun ver gazı kalksın önü valla hele motor tam demindeyse çok zevkli oluyor ışıklarda ön kaldırıp kalkması

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    tamam ben vazgectım bıraktım tekteker olayını
    Okan kardeş , benim 2. sayfada yazdığım yöntemi uygula motorun önü
    rahat 30-40 cm kalkıyor ,
    Benim motorun debriyajı bozuk olduğu halde önünü kaldırdım böylece !
    Debriyaj neden bozuk ki der iseniz !
    Şunu derim sizlere , motor sabitken yarımgaz verdiğim halde
    ayaklarımı yola basarak motoru sabit tutabiliyorum !
    Ayaklar 45 numara tabii !

McA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vitello Life 80
    Alıntı barisci26 adlı üyeden alıntı
    Bildiğiniz üzere bende de cup(100kh) war. 2. viteste 25-30km hızla giderken vitesin levyesine basın(yani boşa geçsin motor)bu arada gazı kesmeyin ayağınızı vites levyesinden çekince bak motor TekTekerde.

Ama bu iş sanıldığı gibi basit değil. Yeri öpme ihtimaliniz çok yüksek.

En kısa zamanda bunu fotoyla süslemek istiyorum.
    Arkadaşımızın da dediği gibi vites levyesine yarım basarak gaza yuklendikten sonra, vitese attıgımızda çok rahat sekilde tekere geliyor. Bende bianchi oldugu zamanlarda sağolsun kendiliğinden tek teker yapardı bende seyrederdim..
    -McA-

umit_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TGB 303r
    sizde bişey bilmiyonuz abi be ben daha 16 yaşındayım scooter le çok rahat tektekerde gidiyom ayaklarım da ayak basma yerinde motor 4 zamanlı

:d:d

Alıntı extacy77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum scooterdaki yöntemi kullan yükünü arkaya ver yavaşla ve aniden yarımdan fazla gaz ver(tabii bu alete göre değişir)bence aniden yavaşlayıp bunu yap olur mu bilmem ama hastane masrafların bana ait değil..bu denemeyi videoya al da gülelim biraz
    evet evet cok haklısın :D:D

cycle27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KINALI KUZU
    cup türü motorlarda vites koluna hafifçe bastığınız zaman balatalar ayırma işlemini yapar.bu sırada motora gaz vermeyi es geçmeyeceksin bunun en iyisi birinci vitesde denemektir. çünkü fazala süratlenmemiş ve fazla yaralanmamış olursun.neyse devam edelim. gaz verdikten sonra vites kolundan ayağını çektinmi motor tekteker. debriyajlı motorlarda bu daha kolaydır. debriyajı sıkıyorsun 6000-7000 devir arası gaz veriyorsun debriyajdan elini hızlıca çektinmi işte sana tekteker ama yinede yapmanızı tavsiye etmem bunlar matık dışı yaralanma ihtimaliniz cup motorlarda denge sorunu olduğundan dolayı(tekerleri çok ince)yere kapaklanmanız an meselesidir.tekteker yapayım diye sağa sola hava atmaya değmez
    [B][I][COLOR="Red"]GAZİANTEP [COLOR="Black"]MT[/COLOR][/COLOR][/I][/B]
    [COLOR="Red"]ŞAHİNEM, ANTEPLİYEM AĞAM[/COLOR][COLOR="Black"]OMUZUMDA MAVZER BİR YÜK[/COLOR][COLOR="Red"]DÜŞMANLA, YUMRUKLARIMLA SAVAŞACAĞIM[/COLOR]
    [COLOR="Black"]YUMRUKLARIM MEMLEKET KADAR BÜYÜK. [/COLOR]

seLam arkadaşlar.. 150 cc 4 zamanlı motor sahibiyim.. Fotolarımı sizlerle paylaşmak istedm.. cümle aleme örnek olsn istedm..

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sakal bu konuda yanılıyosun cuplar tam eşşek ...benzetme tam yerinde taş gibi oluyolar..belki takip edeniniz olmuştur.. discovery de tüm zamanların en iyi 10 motoru üzerine bir proğram vardı...1. kim olacak diye merakla bekledim honda cup birinci oldu tüm zamanların en çok satan en sağlam motoru ...adammotoru alıp bi kızartmacıya gidiyo yağı tamamen boşaltıp içine kızartma yağı koyuyo ..kaldırımlardan inip çıkıyo motoru sağa sola vuruyo en sonunda bir apartmanın 5. katından motoru yere atıyolar..tekerler falan "s" oluyo ama motor çalışmaya devam ediyo ...yani motor değil tam eşşek

gelelim tekteker olayına tek teker genelde motorun gücü ile yapılır ama cupta bu güç olmaz bu demekki sende vicudunla motora destek çıkacaksın yani ağırlığını arkaya doğru verirken aynı anda gaza abanacaksın..bi kaç kez kıç üstü oturabilirsin ama ancak bu şekilde olur
    evet bende izlemiştim daha once o soyledigini... cok hoş ve en saglam motor secilmişti...
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı PcKopatGhostRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarı otomatik motorlrda ilk başka motor çok düşük hızda hareket edecek durumda olmalı.. bu sırada gaza yüklen.. ve bi anda vitese tak.. bak bakalım nasıl şahlanıyo alet..

bu arada okan gel kanki sana tek teker ööretim..
    vitese bi anda gecirip sansizamani yormaya ne gerek var.
    vites kolunu azicik asagi bas ayagin ile al sana motor bosta.aban gaza ve ayagini cek vites pedalindan.bak bakalim ne oluyo.2 saniye icinde gazi kesemezsen sirtin birazcik acirrr
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler