Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

İftiralara kanmayın. Uyarıyorum...

Motovento
    REKLAM ALANI
    alfawings - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 1050 SE
    Bir garip türedi doğrusu nedir ve motor tecrübesi nedir sorularına israrlarla cevap vermekten kaçarak çirkin bir karalama saldırısına geçmiştir.

Doğru olan bilgilere yanlış demek ciddi şekilde tehlikeli sonuçlar doğuracakları için konu üzerinde israrla duruyorum.

Samimiyetten tamamen yoksun belli ki bir takım malum eğitmen geçinenlerden destekle bozgunculuğa kalkmıiş bu kişi tamamen iftira atmaktadır.

Yanlış olduğunu iddia eden samimi olsa doğrusunu gösterirdi. Elbette yarın bugün hatta olmayan birsürü motorcu konuyla ilgili değerlendirmelerini yapacaklardır. Bu saatte meydanı boş bulanları esasen fazla kale almayın derim.
    Karanlığa küfür edeceğinize kalkıp bir mum yakın. Konfiçyüs.
    alfamotosiklet.blogspot.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Doğrusu "Yeni Başlayanlara Dönüş Bilgileri" başlığınızda gösterilmiştir. Okuma yetinizin halen var olduğu düşüncesindeyim. Şu durumda esas iftira atan siz oluyorsunuz.

Bu konu ile ilgili doğru olan çizimler bu başlığın altında 19# numaralı postta verilmiştir.

http://www.motosiklet.net/forum/alpa...bilgileri.html
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

Motosikleti
    MONDİAL 150 ZC (Alayına Gider)
    haklısın usta kaale almamak lazım bunları..

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı Atahualpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğrusu "Yeni Başlayanlara Dönüş Bilgileri" başlığınızda gösterilmiştir. Okuma yetinizin halen var olduğu düşüncesindeyim. Şu durumda esas iftira atan siz oluyorsunuz.

Bu konu ile ilgili doğru olan çizimler bu başlığın altında 19# numaralı postta verilmiştir.

http://www.motosiklet.net/forum/alpa...bilgileri.html
    alparslan abiyi tanıyoruz ama kendinizi bir tanıtırsanız ve neden "yalancı" ithamında bulunduğunuzu yazarsanız en azından daha anlaşılır olur kanaatindeyim.siz kimsiniz?

hem, "yalancı" itham etmek için her söylediğine/yazdığına/yaptığına bakmak gerekir. diyelim ki "hata" olmuşsa ve bu süregelmemişse en fazla "hatalı" denebilir.
    ve alparslan gibi bir hocamın saygınlığının da bir-iki mesajla silineceğini sanmam.
    ve en önemlisi; ben bu satırları yazmasaydım bile bunları bilen zaten biliyordur.

saygılarımla...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    RR 250E-9
    Nerede yalancı yazdığımı gösterir misiniz ? İftira atan siz oluyorsunuz yazdım. Çünkü doğru bildiğimiz çizimleri o topicte vermediğimizi iddia ediyordu

Yanlış olduğunu iddia eden samimi olsa doğrusunu gösterirdi
    diyerek, ki doğrusunu kendisine çoktan göstermiştik.

Bu postu attığı vakit o çizimler çoktan verilmiş üzerine de tartışma devam ediyordu. O topicte yeterli tanıtım ve bilgi var. Zahmet edip başından sonuna kadar okursanız eğer; Alparslan hocanızın neye doğru dediğine ve benim bu doğrunun nesine yanlış dediğime ulaşabilirsiniz. Daha sonra kendisi ağız değiştirip sizin verdiğiniz çizimler de benim verdiğim çizimler daha önce, ben de aynı şeyi söylüyorum fakat farklı bakış açısı demiştir ki ; bu da ayrı bir anormal durum. Okur görürsünüz.

Ben başından sonuna okudum yazılarını ve yorumları
    Alparslan Abi'ye değil yazısına ve emeğine saygısızlık yapılmış. Sakin olmak mümkün değil.

Motosikleti
    RR 250E-9
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben başından sonuna okudum yazılarını ve yorumları
    Alparslan Abi'ye değil yazısına ve emeğine saygısızlık yapılmış. Sakin olmak mümkün değil.
    Ön yargılı yaklaşım hiç sağlıklı değildir. Sakin kafa ile bir daha okumanızı ve orada sorduğum son soruya bir yanıt bulabilmenizi dilerim. O başlığın şeklinin "Yeni başlayan arkadaşlar için" halen yanlış veri içerdiği fikrimi koruyorum. Diğer başlıkta (dönemecin içine bakmak) nedenlerini yazdım.

DipNot: Alparslan Bey in yazdığı her şeye karşı olduğum gibi bir kanı oluşmasın sakın, sadece Yeni Başlayanlar için Dönüş teknikleri başlığında yer alan ilk çizimin hatalı viraj çizgisini belirttiğini düşünüyorum. Özellikle yeni başlayan arkadaşalar için.

Motosikleti
    sayın Atahualpa, çizimlerin olduğu diğer başlıkta ben gördüğüm şekliyle açıklamamı yaptım.
    elbette ki sizin duyarlılığınız "samimi" ise, Alparslan Abi'ninkiler de samimi olduğuna göre geriye tek yol olarak sanırım ortak noktada birleşmek olur.

benim birajlarda bildiğim şey;

karşı şeridi görecek kadar apex noktasından yatarak girmek ve yine virajdan çıkarken karşı şeridi görebilecek kadar dışa doğru açılıp tekrardan apex noktasından sıfıra doğru inmektir. ama alparslan abi de bunu gösterirken motorun yatmaya başladığı yerden itibaren çizmiş. olay bu. ben çizime bakınca anladım, sizin çiziminizi de anladım sanırım.

ikinizde aynı şeyi farklı yönlerden istikamet alarak çiziyor ve anlatıyorsunuz sanırım

aksi halde ben yanlı algılamışımdır

Motosikleti
    RR 250E-9
    Sanırım trajikomik bir yanlış anlama olmuş. Çizimlerin yönleri konusunda farklı düşünmüşüz Alparslan hoca ile. Ben onun çiziminde sağdan sola gidildiğini var sayıyorum. O soldan sağa gidildiğini var saymış anladığım kadarı ile. Bu durumda o topicteki itirazımı da kaldırıyorum çünkü aynı şeyi söylemiş oluyoruz. Bunu fark etmemizde büyük yardımları olan Yürekçe dostumuza da çok teşekkürler

Motosikleti
    DipNot: 2 Sanırım trajikomik bir yanlış anlama olmuş. Çizimlerin yönleri konusunda farklı düşünmüşüz Alparslan hoca ile. Ben onun çiziminde sağdan sola gidildiğini var sayıyorum. O soldan sağa gidildiğini var saymış anladığım kadarı ile. Bu durumda o topicteki itirazımı da kaldırıyorum çünkü aynı şeyi söylemiş oluyoruz. Bunu fark etmemizde büyük yardımları olan Yürekçe dostumuza da çok teşekkürler
    sayın Atahualpa, olgunluğunuz ve hassasiyetiniz için çok teşekkür ederim.

bu arada mesleğinizle ilgili bir açıklama yaparmısınız?

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum çözüldü sanırım...
    www.motorumla.net

Motosikleti
    RR 250E-9
    Dramaturg Bu soru ile çok fazla karşılaştığımı söylemeden geçemeyeceğim. Kökence dramatrug drama yazarı ve sahneye koyucu anlamına gelir. Ancak bu kadar da basit bir anlamı yoktur. Meslektaşım ve çok sevdiğim bir arkadaşımın bizim işimizin tanımı ile ilgili şöyle bir yazısı var onu paylaşayım sizinle

Bir tiyatro metnini kadın olarak kabul edersek; dramaturg bu kadının sokağa çıkmadan, kamunun caddelerinde salınmadan önce makyajını yapan kişidir.
    Yönetmenin sağ koludur. O olmadan, onun rafine gözleri devreye girmeden sahnede vücut bulmuş tiyatro eksik bir tiyatrodur.

Bu kadar laf ebeliği yapmak istemezseniz beni tanıtmak için tiyatrocu deyip geçebilirsiniz Ama bununda bir okulu olduğunu 4 sene dirsek çürüttüğümüzü unutmadan

Motosikleti
    Dramaturg Bu soru ile çok fazla karşılaştığımı söylemeden geçemeyeceğim. Kökence dramatrug drama yazarı ve sahneye koyucu anlamına gelir. Ancak bu kadar da basit bir anlamı yoktur. Meslektaşım ve çok sevdiğim bir arkadaşımın bizim işimizin tanımı ile ilgili şöyle bir yazısı var onu paylaşayım sizinle

Bir tiyatro metnini kadın olarak kabul edersek; dramaturg bu kadının sokağa çıkmadan, kamunun caddelerinde salınmadan önce makyajını yapan kişidir.
    Yönetmenin sağ koludur. O olmadan, onun rafine gözleri devreye girmeden sahnede vücut bulmuş tiyatro eksik bir tiyatrodur.
    zaten google araştırmasında bulduğum sade cümlelerin gerçeği tam olarak yansıtmadığını billiyordum

üslubunuzdaki olgunluk gerçekten güzel ve seviyeli idi. sizi kaybetmek istemem

Motosikleti
    RR 250E-9
    Teveccühünüz. İyi geceler dilerim tekrar

Motosikleti
    iyi geceler...

DaBEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 125 Duke... bide 250 cc ögrenci akbili..
    noluyor diye baştan sona yazıyı okudum.. ve tartışmanın hararetlendiği yerde aklıma gelen şey ya bunlar ingiliz sistemine göre takılıyorlar ama alfa hocamız büyük olasılıkla bu şablonu buraya göre cizdi diyordum ki ortaya bu cıktı.. allahtan tartısma dönülebilcek noktayı gecmeden bitti..

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Teveccühünüz. İyi geceler dilerim tekrar
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi geceler...
    Konuyu başından sonuna kadar takip ettim. Ve bu noktada yorum yapan diğer arkadaşlar dahil hepinizi de tebrik ediyorum. Güzel ve düzeyli bir final var. Süper..konular hep böyle tartışılsa ne harika olurdu
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

HercuL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    yanlış anlaşılma varmış çözülmüş tabi bu konuda yürekçe hocamada yer vermeden geçemicem zaten onunla anlaşamayan kimseyle anlaşamaz
    sürmek için yaşa , yaşamak için sür ...

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    hah böyle kardeş kardeş çizin
    facebook.com/kaskafa

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    sorun yok abiler, telaşlanmayın.
    ben zaten anlamıyorum hiç apeks filan
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)