Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhaba 16 yaşındayım ve bir mobilet almak istiyorum? abilerimin tavsiyeleri nelerdir

Motovento
    REKLAM ALANI

bir mobilet almak istiyorum ama yaşım küçük olduğu için tabiki ehliyet alamıyorum arada sırada binmek için mobilet almalımıyım ??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Ehliyetsiz süreceğin her araç risktir. Allah korusun bir kazaya filan karıştığında haklı olsanda haksız olacaksın. 1 senen kalmış zaten birazcık sabret...
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Hoş geldin kardeşim.
    Muhtemelen herkezin yorumu biribiriyle aynı olacaktır.
    metci nin bahsettigi gibi zaten ehliyetini almana 1 yıl kalmış.
    Bu 1 yıl içerisinde paranı biriktirip mobilet ile birlikte gerekli koruma ekipmanlarınıda alabilirsin.
    Riske girme.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    mondial 150 zat
    kardeşim bu mobiletlere özenme ona para verme ona vercegın paraya mondial ın 151 lik scootor larından al, alki verdigin paraya deysin

kardeşim bu mondial 151 dediğinin motorun 2. eli ne kadardır biliomusun ?

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı orkone35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim bu mondial 151 dediğinin motorun 2. eli ne kadardır biliomusun ?
    http://www.sahibinden.com/search.php?a=6&&b[search]=mondial&b[page]=1&b[sort_field]=date_first_activated&b[sort_order]=desc&c2=4741&c=4741&sKlasik=1&b[page]=1&c=5008&c2=5008

olduğu gibi kopyala öyle gir, link tam tıklanmıyor
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

abdullah_03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    ucuzun en kalitelisi mobilettir mondiali falan boşver masrafı çok olur o yaşlarda hepimiz mobiletlerle öğrendik bu işi

eyv abdullah

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda Hornet 900
    kastamonu:sana katılmıyorum arkadaşın ilk motoru sanırsam.mondial alıp parasını çöpe atması bi yana onun o janjanlı göruntusune kanıpta kaza yapma olasılıgı cook daha yüksek.
    ayrıca pejolar çin mallarından daha kaliteli bence
    En iyi sürücü, kendini karşısındakinden koruyabilendir.

methal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks new light 125
    bekle arkadaş mobılet falan da bulasma etesiğünü polisler elınden alır zaten ehliyetı al ondan sonra guzel bi motosiklet al

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:50 ----------

17 yasında peugeot vardı tabi ozamn ehliyeti almıstım arkadasımdan modifiyeli plakalı düzgün vize sigorta falan hepsi tamdı 98 modelbi motordu bizim mahalede hastalık vardı peu hastalıgı tabi ben motora bınerken kaskımı falan takıyordum dalga geçiyorlardı herneyse onlarda ehliyette yoktu bi ara motorları park ettık 7 peu vardı polisler geldi hayırdır falan filan ya işte dinleniyoruz falan polis evrak kontrolü yaptı 6 peuda sardılar götürdüler bıtek benım peu kalmıstı bi modifiyesıne laf soylemıslerdı ondanda vize sıgarta ehliyet falan tam dıe fazla yuklenmediler herneyse arızası hiç bitmemiş durmadan diyafram yakıyordu kasnak bilye dagıtıyordu kasnak dişleri kırılıyordu beşik yamuluyordu amatösörler 2 ayda bi dagıtıyordu baktım bu iş böyle gıtmıcek masraflar motorun boyutunu aştı arkadaşın biri geldi 250 tl vereyım dedi o nda motora cok kızmıstım dedım hayırlı olsun faln aldı motoru gitti yani mobilet alıcaksan ehliyet artı evrak tam olucak cok göze battıgından duz yolda durduruyorlar....
    Kask takmaya ihtiyacın olmadığını düşünüyorsan,muhtemelen
    Gece yol yapma ki; gün doğumunda uyumayasın
    Motosikletine binmek için acele et ama bindikten sonra etme

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)