Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

istanbul 500evler şahinmotorsiklet

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    herkese merhaba .
    Başımdan geçen bir mağduriyeti sizinle paylaşmak istiyorum www.sahinmotosiklet.com bu adresten yaklaşık 40 gün önce alışveriş yaptım ve 115 lira ödeme yaptım. ama gelgelelim o günden beri her hafta en az 3-4 kere aramama rağman ürünüm halaa kargoya çıkmadı.
    az önce tekrar aradım tabi yine herzamanki gibi kapat ben arıyorum dalavereleri..
    bende 20 dk sonra tekrar arıycagımı ve o aramada urunun kargo bilgilerini istiyceğimi eger ki verilmezse dükkana istanbuldaki tanıdıkları gönderip urunlerimi elden teslim edilmesi veya para iadresini oda yapılmazsa tüketici haklarına başvurcağımı söyledim.
    ama telefondan bayan esneyerek dalga geçer gibi tamam olur diyip telefonu rahatça kapattı tekrar.

bu firma ile herhangibir tanışıklıgı veya alışverişi olan yada istanbul 500evlerde yaşayıp firmayı gören duyan eden varmı.
    ben bu son gorusmeden sonra heyheylerim iyice attı istanbuldaki tüm tanıdıklara haber saldım bu firmanın ve bu yapılan saçmalığın peşini bırakmıycam.

Sizlerde lutfen google'da sık sık çıkan www.sahinmotosiklet.com adresinden alışveriş yapmayın. çunku internette sikayetvar.org adresinde benim hibi çok sayıda kişinin magdur oldugunuda bikaç gun once okudum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Aman diyim Şahin motorsiklet e bulaşmayın.
    Zamanında bende bulaştım , daha da sitelerine bile girmem .

Hatta şikayet için bende konu açacaktım Şahin motorsiklet adına , zor gelmişti.
    Sizin açtığınızı görmek sevindirdi beni.

Böyle esnaflık olmaz. Kimse alışveriş yapmasın lütfen. Ki zaten alışveriş olmaz o iş sadece veriş olur. Alış kısmını gerçekleştirmiyor şahin motorsiklet...

http://www.şahinmotorsiklet.com

Siteside budur...
    bilginozi, Darkfriairs ve dephorme bunu beğendiler.

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Bu rahatlıkları döner bir gün kendilerini rahatsız eder.

Motosiklet mağazaları şikayet konusu açsak da bu gibi konuları devamlı oradan paylaşıp takip etsek iyi olmaz mı?
    hsk, Aykut009 ve beko12345 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    şikayet başlığı var ama orda konularda yorum yapılmıyor yani ben şikayet ediyorum mağduriyetimi dile getiriyorum aynı durumdan magdur kalan arkadaşlar yorum yapamıyor. benim burda maksadım sadece şikayet değil. magdurum ve başkalarıda mağdur olmasın. bu firma ile benim yaşadıgımın aynısını yaşayanlarda buraya yazıcak ki alışveriş yapmayı dusunen bi kere daha dusunsun.
    bu arada ikinciye aradım tekrar bugun kargoya vericem dedi tekrar. bu benim urunun sozde 4. kargosu ağlancak halimize guluyorum..
    yağ değiştirmeye motor servisine gittim az once geldim daha ordaki usta'da bi kere kaza bela sipariş vermiş aynı şeyleri söyledi kendiside.
    hakanR41 bunu beğendi.

kuroscu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r25 yamaha
    şahin motorun başında celal karabulut var kardeşi yıldız da telefonlara bakar 8 aydır her hafta gitmeme rağmen 800 tl den 300 tl alacağım kaldı ve inanın bunlardan para almak çok zor 2006 yılından beridir bunlarla başım belada mümkünse bunlardan alışveriş olayına girmezseniz paranızda moralinizde yerinde olur ben çok iyi tanıyorum asla vermem demez aslada vermez zorlayacaksınız imkansızı deneyeceksiniz aldınız aldınız alamadınız zaten alamazsınız .firma üzerlerine deyil herşeyden önce dolandırıcılık yollarını çözmüş gerekeni yapmış birisidir ki kardeşine bile 400 000 tl takmış ortaklıktan ayrılmış zararla tabi uçan kuşa borcu var çarpma çırpma ile dükkanı döndürmeye çalışıyor gerisini varın siz düşünün
    telike, mterayes26, hakanR41 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Sitesinde bile meymenet yok

xbuky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yahu nasıl bir site bu. Bu kadar insanı mağdur etmiş nasıl ayakta duruyor hala?

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kapıda ödemeli alıp, yalan yanlış adres ve isim verin
    Zeronix ve 40yapar bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Bu kadar dolandırılan adamdan birisi bile savcılığa bir şikayet dilekçesi vermeye çekinir-üşenirse daha çok dolandırılan olur.

Motosikleti
    hyosung gv250, 2012
    YAHU ben anlayamadım. en büyük hata ordan alışveriş yapmak. venom tourex mont almak gibi bir aptallık ettim şahinmotodan. sordum elimizde var dediler. iki hafta boyunca hergün telefon açtım hep başka bir şey dendi. gönderdik gönderecez unutmuşuz. takip kodları zibille. sonra dayanamadım bunlara ihtar çektim. alışverişimin iptali ve para iadesi diye. ertesi gün yıldız aradı. dedi ki bedeniniz L miydi :D.
    sözüm ona tam bir ay sonra venom mont üzerimdeydi. yani dolandıcı olsalar ürün falan göndermezler ama ciddiyetsiz bir firma olduğu kesin. dikkat edin. peşin ödemeli iş yapmayın böylelerinden. ben ürünümü aldım ama azınlıkta şanslılardanım...
    Zeronix, dockerengin ve dasmehdix bunu beğendiler.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    ihtarı nerden nasıl çektiniz?
    dockerengin bunu beğendi.

Motosikleti
    hyosung gv250, 2012
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ihtarı nerden nasıl çektiniz?
    ihtarı resmi evrak şeklinde çektim. tüketici haklarına başvurunca bilgi verdiler. dilekçe şeklinde firma adresine iadeli taahhütlü olarak caydığınızı ve para iadesi istediğinizi bildiriyorsunuz.
    dockerengin ve telike bunu beğendiler.

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Şansınız Bol Olsun

Firmayı Ve YETKİLİLERİNİ tanırım,

Dükkanda Filtre Ve Zincir Dişlilerden bol bişiy yok,

Bol Şanslar Arkadaşlar

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kapıda ödemeli alıp, yalan yanlış adres ve isim verin
    Göndermiyorlarki
    tanertc ve drfettah bunu beğendiler.
    Mecnun bir bilseydi motosiklet sevgisini , severmiydi hiç Leyla zillisini ?

glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Türkiye'de ki hiçbir firmanın online store sitesinden alışveriş YAPILMAZ! Bunu unutmayın!
    Yeterli takip ve özveride bulunulmuyor! Yurtdışı siteleri gibi değil. Özellikle motosiklet ürünleri hakkında, kafadan veya tahmini şekilde alışveriş zaten yapmayın, deneyin-elleyin-inceleyin ve tuttuğunuzu alın, çıkın.

süpürgemarket diye bi site var ) oraya güvenebilirsiniz..Ben denedim adamlar çalışıyor
    cakirsalih bunu beğendi.

seljukdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR -125 ESD
    Elin Çinlisi Amerikalısı dünyanın diğer ucundan yok paraya aldığın ürünü ücretsiz kargo ile gönderiyor. Bizim halkımız parasını aldığı malı göndermiyor.. Türkiye işte..Adalet Ceza ve denetim olmadığı sürece biz böyle başlıkları çok okuruz.

Genelde site ismi vermeyi sevmem ama. Hudson ve Feyizoğlunun Dükkanlarına bizzat gittim internette görünen tüm ürünler dükkanda mevcut.Telefon edip kontrol amaçlı bir kaç üründe sordum gayet yeterli bir şekilde bilgi verdiler. Ama online mağazasından alışveriş yapmadım..
    fearlesboyy, dockerengin ve dmRhn bunu beğendiler.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı drfettah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ihtarı resmi evrak şeklinde çektim. tüketici haklarına başvurunca bilgi verdiler. dilekçe şeklinde firma adresine iadeli taahhütlü olarak caydığınızı ve para iadesi istediğinizi bildiriyorsunuz.
    teşekkürler bilgimiz olduğu iyi oldu
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

motorcumarketi de iyi çalışıyor tecrübe ile sabittir. glock arkadaşıma katılıyorum ellemeden bakılmadan denemeden bişi alınmaz ama e-ticaret sitelerinin fiyatlarından faydalanılır

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Bu yazılara sipariş verdikten sonra ulaştım. Cuma günü verilen sipariş, bakayım arayacağım diyerek geçiştiriyorlar. Bugün kargoya veriyorum dediler. bakalım ne olacak?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:43 ----------

Alıntı drfettah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YAHU ben anlayamadım. en büyük hata ordan alışveriş yapmak. venom tourex mont almak gibi bir aptallık ettim şahinmotodan. sordum elimizde var dediler. iki hafta boyunca hergün telefon açtım hep başka bir şey dendi. gönderdik gönderecez unutmuşuz. takip kodları zibille. sonra dayanamadım bunlara ihtar çektim. alışverişimin iptali ve para iadesi diye. ertesi gün yıldız aradı. dedi ki bedeniniz L miydi :D.
    sözüm ona tam bir ay sonra venom mont üzerimdeydi. yani dolandıcı olsalar ürün falan göndermezler ama ciddiyetsiz bir firma olduğu kesin. dikkat edin. peşin ödemeli iş yapmayın böylelerinden. ben ürünümü aldım ama azınlıkta şanslılardanım...
    Sen ihtarı çektikten sonra, para iadesi isteyecektin, 1 ay neden montu bekledin ki?

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)