Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

istanbul 500evler şahinmotorsiklet

Motovento
    REKLAM ALANI
    BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    Şahin motordan uzak durun dolandırıcının daniskalari.hata o.ç diyebiliriz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Tüketici hakları müdürlüğüne bir adet dilekçe yazıyorsunuz.

Firma bilgilerini yazıyorsunuz, başınıza gelen hadiseyi yazıyorsunuz. Gönderdiğiniz ücreti belirtiyorsunuz. Adınızı iletişim bilgilerinizi yazıp imzalıyorsunuz. 2 adet çıktı alıyorsunuz. Ücreti ödediğinize dair banka dekontunu 2 adet çıktı alıyorsunuz. Sipariş ettiğiniz ürünün sipariş dekontunu 2 adet çıktı alıyorsunuz, Bir adet nüfus cüzdanı fotokopisi ile Tüketici hakları müdürülüğüne bırakıyorsunuz.

İlk adımı tamamlamış oluyorsunuz.
    Tüketici hakemin Masaları,dolapları tamamen şikayet dolu, Kimisi 360, kimi 800, kimi 2700 lira. Bu kadar çok dolandırıcının olması insanı üzüyor. Benim ücret ise 20 lira. Adam aptal yerine konduğu için üzülüyor.

Orada telefonlara bakan biri var.Ben stok kontrolu yapıp sıze hemen geri dönecegim diyerek aramayan.ikinci aramanızda başka bir bahane bulan birazdan arayacagını soyleyen,Uzun bir bekleyişten sonra tekrar aradıgınızda bende şimdi sizi arayacaktım diyen bir kadın var orada.Bugun kargo firmasına teslim ediyorum diyerekten 1 haftalık telefon trafıgı sonrasında malınızı kargoya veren adamlar var orada .Uzak durun arkadas bu kadar şikayet tesaduf değil...

40yapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    canını seven kaçsın

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS (2015)
    http://www.sahinmoto.com/ diğer siteleri bu... malesef bu foromu okumadığım için bende dolandırıldım. yıldız diye biri var.ürünü gönderdik dedi. günlerce ben arayacağım diye beni kandırdı.10 gün sonra zorla takip no alıp baktığımda 5 dk önce kargoya vermiş.özellikle göndermediyseniz söyleyin,ürün acil lazım dememe rağmen kandırdılar.. ne telefonlara bakıyolar.ne dönüş yapıyorlar. kargo ücretsiz yollaması gerekirken 26 lira ücret çıktı.. şuan 230 lira paramı almak için uğraşıyorum. vermezse mahkemeye vereceğim. aman diyin arkadaşlar. bulaşmayın...

peacetrain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tam umumi helalara numaraları yazılası bir durum olmuş.

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Tüketici hakem heyeti de tam "götveren" bir heyet. 20 lirayı kaptırdık hâlâ geri alamadık parayı.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Merhaba, suana kadar tuketici haklarindan bisey alan gormedim daha, daha yeni bir arkadasim bozuk cikan samsung marka telefonunu, sifir kutuda ve teknosadan alinma bi arada, iki yil sonunda karara bagladi. Ve sonuc bozuk telefonu iki yil rafta beklettiler iki yil sonra geri verdiler uzerine de 1250 tl ucret tahsil ettiler. Adam pesin para bayilmis almis son model tel sifir kutusunda bozuk cikiyo ertesi gun sikayete gidiyrsunuz iki yil suruyor ve ayni bozuk teli size veriyorlar ustune de paranizi cukkaliyorlar. Ne guzel memleket.
    Bildiginizi okumayin, okudugunuzu bilin.

Motosikleti
    2 ay sonunda şikayetim sonuçlandı. Tüketici hakem heyeti 260 TL nin tarafıma ödenmesine hükmetti.. karar yolda. bakalım iade yapacaklar mı?

Motosikleti
    -
    mumkun mertebe bolca duyurmak lazım facede gruplarda forumlarda,kı hrkes ayagını keserse zaten o rahatlıkları batmalarına sebep olur.

bu sitenin mağduru tüm arkadaşlar bu kadar mağdur insana rağmen (burda yazanların dışında daha çok var eminim) şikayet etmiyoruz dilimizde kaldığı için bu adamlar yeni insanları dolandırmaya devam edebiliyor hala iş yapabiliyor. topluca şikayet edelim. bu kadar dolandırıcılığa kamu davası bile açılır. Lütfen herkes şikayet etsin.

Hakem heyetine bir dilekçe vereceksiniz. buna üşenmeyin. ben bununla kalmayıp (sadece kendi ürünümü alamadığım için değil sürekli dolandırmaya devam ettikleri için tüm mağdurlar adına) cuhmuriyet savcılığına dilekçe vericem. Eğer savcılık gerekli görürse Kamu davası açabiliyor. bu konularda bilgim az. İşe yarar mı sizce?

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Yukarda kalsın.

berkay3212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR 2015
    Alıntı kehribar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu sitenin mağduru tüm arkadaşlar bu kadar mağdur insana rağmen (burda yazanların dışında daha çok var eminim) şikayet etmiyoruz dilimizde kaldığı için bu adamlar yeni insanları dolandırmaya devam edebiliyor hala iş yapabiliyor. topluca şikayet edelim. bu kadar dolandırıcılığa kamu davası bile açılır. Lütfen herkes şikayet etsin.

Hakem heyetine bir dilekçe vereceksiniz. buna üşenmeyin. ben bununla kalmayıp (sadece kendi ürünümü alamadığım için değil sürekli dolandırmaya devam ettikleri için tüm mağdurlar adına) cuhmuriyet savcılığına dilekçe vericem. Eğer savcılık gerekli görürse Kamu davası açabiliyor. bu konularda bilgim az. İşe yarar mı sizce?
    Evet nitelikli dolandırıcılıktan suç duyurusunda bulunabilirsin. masrafı falan yok zaten savcılık ifadeye çağırdığı zaman bile korkar bence.
    https://www.youtube.com/channel/UCG8V2OFsRDyxuCrAklq8aBg

Motosikleti
    Pulsar 200NS-Yamaha R25-Xmax 250-Fz6 Fazer
    Bir daha mı asla . .

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Motorcuları dolandırmak bu kadar kolay demek , adamlar kaç senedir piyasadalar o kadar şikayet gördük bugün n11'den dolandırılan bir arkadaş bile vardı , kimse gidip şikayet etmiyor.Sadece N11 mağazasını kapattırmak bile kaç kişiyi kurtarırdı.

Alıntı kehribar adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Ne yaparsanız yapın, herif böyle kazanıyor parasını.

Egee22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG Prince
    Konu hortlamış dedim yine şahinmotosiklet birilerini dolandırdı busefer değilmiş

Motosikleti
    Alıntı Egee22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu hortlamış dedim yine şahinmotosiklet birilerini dolandırdı busefer değilmiş
    Dolandırmış hocam bir konu daha var , hatta arkadaş yazacağım buraya demiş yazmamış (yazsa faydası olurdu) sonra yine dolandırıldım diye gelirler.
    Oysa insanlar alışveriş yapmadan şöyle bir arama yapsa görürler.

"şahin motor şikayet"

https://www.google.com.tr/search?biw...r+%C5%9Fikayet

Bu arada işin en komiği mangalda kül bırakmayan motorcular yıllardır dolandırılır ne şikayet eden var , ne hakkını arayan en son kafamın tası atacak ben alışveriş yapıp-dolandırılıp şikayet edeceğim.(Hırsızın hiç mi suçu yok diyeceksiniz de yok kardeşim bu kadarda olmaz).

Motosikleti
    arkadaşlar şahinmotoyu savcılığa ve icra mahkemesine şikayet etmiştim..dava devam ediyo.darbe filan araya girince kimse ilgilenmedi dosyayla.. gidip bilgi aldım.haciz için dilekçe ver dediler..icra için onlara mektup gitmiş cevap vermemişler.şimdi ben yarın gidip haciz için işyeri adresinide yazıp haciz talep edicem. bildiğiniz mal varlığı,konut,dükkan ,araçları,motosikleti gibi üzerlerine olan mal varsa bana yardımcı olabilirmisiniz.onlar üzerine haciz koyduracam.
    YERUÇAĞI, mgora ve badircik bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı aruzlu61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar şahinmotoyu savcılığa ve icra mahkemesine şikayet etmiştim..dava devam ediyo.darbe filan araya girince kimse ilgilenmedi dosyayla.. gidip bilgi aldım.haciz için dilekçe ver dediler..icra için onlara mektup gitmiş cevap vermemişler.şimdi ben yarın gidip haciz için işyeri adresinide yazıp haciz talep edicem. bildiğiniz mal varlığı,konut,dükkan ,araçları,motosikleti gibi üzerlerine olan mal varsa bana yardımcı olabilirmisiniz.onlar üzerine haciz koyduracam.
    İyi sonunda bir tane şikayet eden çıkmış hocam , tebrik ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)