Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yamaha xj6 parça ?

Motovento
    REKLAM ALANI

yamaha xj6 naked almayı planlıyorum fakat üretimi durdu herhangi bir sorunda yedek parça sağlayabilirmiyim bilmiyorum kafama takıldı o yüzden sizlere danışmak istedim ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Msx 125
    Selamlar, aynı motor (2015)bende var, korna problemi yaşadım hemen sorunumu çözdüler, kronik problemi yok motorun, herhangi bir sıkıntısı olursada yurtdışından hemen getirtiyorlar, canavar gibi motor yeni uzun yoldan geldik tavsiye edilir.

Çok Teşekkür ederim

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Xj6 nin üretimi durdu mu?

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    Selamlar, aynı motor (2015)bende var, korna problemi yaşadım hemen sorunumu çözdüler, kronik problemi yok motorun, herhangi bir sıkıntısı olursada yurtdışından hemen getirtiyorlar, canavar gibi motor yeni uzun yoldan geldik tavsiye edilir.
    Hangi servisten aliyorsunuz acaba? Ben genelde yurt disindan getirtiyorum parcalari, servislerle ugrasmamak icin. (partzilla.com gibi sitelerden)

Hedef_Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rx3i Evo
    Ufak tefek şeyleri temin edebilirsiniz ben 2014'te kaza yapmıştım ve ön borular için 2 ay bekledim servis anca getirdi yani ciddi birşeylere ihtiyacın olursa sıkıntı yaşamıştım ben bilgin olsun.
    (1996) Coba 175 > (2007) Yuki YK250 > (2013) Hyosung GT250R > (2014) Yamaha XJ6 Diversion F > (2014) Yamaha YZF R1 > (2015) Mondial Drift 125 > (2016) Mondial Cup 100 > (2016) Mondial RX3İ EVO

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Genel olarak satışı durdurulmuş olabilir ve bize gelmiyor olabilir. Ancak Euro normuna tabi olmayan bir çok ülke var dünya üzerinden. Bu ülkelerde ben yıllarca daha bu motorun satılabileceğini düşünüyorum. Oldukça iyi adetlerde satmış bir motor dünya çapında dolayısıyla parça anlamında sıkıntı yaşamazsınız.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)