Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Biten Bir Aşkın Ardından Giden Yolun Hikayesi..

Motovento
    REKLAM ALANI
    yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı ccc67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi telefonunu ver ablanin arayıp günde 10sefer yalvaran senin için nasil yaptı bunu sana okurken çok duygulandim inşallah geri döner sana
    Yıkıldı yollarını gözleyen şehir.. Artık gelse de bir gelmesede kardeşim.. Sağol yinede

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:02 ----------

Alıntı Osırıs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde ilk göz ağrım ankaradandı,sana şu kadarını söylüyorum işin ucunda ankara varsa tüm aşklar yalan dolan hocam... Hüzün dolu bir şehir orası
    Ne demiş şair; öyle deme ankara'yı sevmeyene bir zulümdür
    bu kadar insanın neden ankara'yı bu denli çok sevdiğini anlamadan
    ankara'da yaşamak..
    [I] Hayat Verilmemiş Bir Sözü Tutmaktır, Kimi Yazar Kimi Yaşar.. [I]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EverHarD* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125 Ace & HONDA Activa 100
    Yapma abi be :/ çok üzdün beni tam olacakken olmaması canımı çok sıktı

sen bilirsin bu hafta içerisinde motorsiklete binme :(

herşey olacağına varır hayat buymuş demekki

serdar22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750x
    diyecek birşey bulamıyorum kardeş. sigarayı yedim pc'nin başında

dmRhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Usta karşında saygı ile eğiliyor ve tebrik ediyorum bu gücünü gerçekten, bu denli bir sevgi ve aşk ile bağlanmış insanın ayrılık sonunda yine de bu kadar güçlü olup ayakta durabilmesi gerçekten tebrik edilesi bir motosikletli gücüdür.
    Tebrikler, tebrikler, helal olsun.
    Allah 'ım gönlüne göre birisini nasip eder inşallah, gönlünde ki yine aynı kişi ise inşallah onu sana nasip eder.
    yunusus bunu beğendi.
    şŞtt.. Ses Kes, Ses Dinle 1 Tam Gaz 1 Ara Gaz..
    Hayal kuruyorsan, ulaşmak için çaba sarf et.

xman19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb 125 ACE
    Kardeş yazdıklarımı iyi oku;

Ses vermeyince,ses gelmeyince uykusuz ve iştahsız günlerin gecelerin anlamını senin kadar ben de bilirim. 4 sene sürecinde bütün olumsuzluklara rağmen evlendim 7 sene oldu evleneli ve artık ayrı yaşıyoruz 5 sene çocuk düşünmedim düzelirsiniz dediler 1.5 yaşında oğlum var.
    Diyeceğim olmuyorsa zorlama ben zorladım ve gördüm. Severek evlenmenin boş olduğunu çok söyleyen olmuştu da hiç takmamıştım. Sıkıntı varsa üstüne gitme inan evlenince düzelmiyor daha da kötü oluyor. Hiç bir zamanda ayaklarına kapanmıyorlar. Şimdi dinlediğim şarkılar sana armağanım olsun

https://www.youtube.com/watch?v=o1o-4KDN6dA

https://www.youtube.com/watch?v=7ewZj9hrUbk

Sana ne söylesem boş olduğunu biliyorum sadece diyeceğim yaşam tarzını değiştir. Başka çare yok onu hatırlatacak şeylerden uzak dur.
    hyanax100 ve Red One bunu beğendiler.

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Abi bu nişan nede atıldı. 7 yıllık beraberlik nasıl olduda bitti. Çok büyük bir şey olması lazım.

Güven mi sarsıldı?
    Aldatma mı var?
    Aileler mi anlaşamadı?

4 yıllık beraberliğim var bu sene nişan yapacağız. Okurken boğazım düğümlendi.
    yunusus bunu beğendi.

dmRhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Alıntı ramcixx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bu nişan nede atıldı. 7 yıllık beraberlik nasıl olduda bitti. Çok büyük bir şey olması lazım.

Güven mi sarsıldı?
    Aldatma mı var?
    Aileler mi anlaşamadı?

4 yıllık beraberliğim var bu sene nişan yapacağız. Okurken boğazım düğümlendi.
    Benim birlikteliğim 10 senenin sonunda evliliğe dönebildi, ben evlenebildim. Bu kadar süre beklememizin olağan nedenleri dışında meshep ayrılığından dolayı birazda beklemek zorunda kaldık işte kız tarafını biraz ikna etme çabaları vs. yoksa benimde bu 10 sene içerisinde sadece 1 kere bitme noktasına kadar geldi ben askerdeyken ama askerlikten sonra biraz çabalama sonucu ( çünkü benden vazgeçmedi ) tekrar beraberlik devam etti ve sonu evlilik ile noktalandı. Şuanda Allah bozmasın mutluyuz...
    Red One bunu beğendi.
    şŞtt.. Ses Kes, Ses Dinle 1 Tam Gaz 1 Ara Gaz..
    Hayal kuruyorsan, ulaşmak için çaba sarf et.

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    UOTE=ramcixx;3353180]Abi bu nişan nede atıldı. 7 yıllık beraberlik nasıl olduda bitti. Çok büyük bir şey olması lazım.

Güven mi sarsıldı?
    Aldatma mı var?
    Aileler mi anlaşamadı?

4 yıllık beraberliğim var bu sene nişan yapacağız. Okurken boğazım düğümlendi. [/QUOTE]

Evet çok büyük birşey olması gerek degilmi..
    Güveni sarsan aldatmaya meyil eden kendisi oldu zamaninda ve yanlış yolda olduğunu anlattım kendisine ve o zamanları sildim çıkardım hayatımdanda ilişkimden de..
    Sonra ikimizde yolumuzu şaşırmaya başladık.. önemli olanın birlikte bir ömür yaşamak olduğunu ikimizde unutmaya başlayıp günlük olaylara prosedürlere takılmaya başladık.. daha doğrusu bunlar sorun olarak önüme sunuldukca artık 'yaa böşver canım olacagına varır, zaten prosedür bunlar takma ne olacak' ve benzeri sözleri söylemeyi bıraktım ve sinirlenmeye başladım sonrasında çıkarılan sorunlara verdigim tepkiler önüme koyulmaya başlandı ne garip degilmi.. karşındaki insan sabrını zorluyor ve tepki veriyorsun sonrada tepki verdin diye verdigin tepkiyi önüne koyup sorun olarak önüne koyuyorlar..

Seninde hakkında hayırlısı olsun ve Sana tavsiyem şu olabilir; önemli olanın sevdigin insanla birlikte bir ömür geçirmek olduğunu gerisinin boş oldugunu unutma ve unutturma..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:28 ----------

Alıntı dmRhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Usta karşında saygı ile eğiliyor ve tebrik ediyorum bu gücünü gerçekten, bu denli bir sevgi ve aşk ile bağlanmış insanın ayrılık sonunda yine de bu kadar güçlü olup ayakta durabilmesi gerçekten tebrik edilesi bir motosikletli gücüdür.
    Tebrikler, tebrikler, helal olsun.
    Allah 'ım gönlüne göre birisini nasip eder inşallah, gönlünde ki yine aynı kişi ise inşallah onu sana nasip eder.
    Teşekkürler Allah razı olsun hocam..
    Zamaninda 2 yıl süren ağır bir sinir tedavisi ve kısmi felç geçirmişliğim var bu yada benzeri bir durum yaşamamak için güçlü olduğuma bunu kaldırabileceğime inandırmam lazım kendimi.. ve önceki mesajlarımdan birinde Mevlanadan alıntıladığım üzere biliyorumki hergün öldüm desemde bu beni öldürmeyecek.. öldürmemeli...
    xman19 ve dmRhn bunu beğendiler.

metinkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Duygularını tüm açık yüreklilikle ifade edebildiğini, hayata bakış ve yaşam tarzını çok iyi yansıttığını okuyan her kes çok kolay anlayabilir. Bu derece açık, samimi, dürüst, mücadeleci ve resminden de anladığım kadarı ile aslan gibi birisini istemeyen, kabul etmeyen bence kaybeden taraftır. Seni hiç anlamamıştır, anlamaya, mücadele etmeye, direnmeye de niyeti yoktur. Yol yakınken dönmek te her zaman fayda vardır. Bazen o an için olumsuz olarak gelebilen bazı olayların aslında ne kadar hayırlı sonuçlandığı, gün geçince anlaşılıyor. Sen şimdi üzgünsün, kırılmışsın, yalnızsın ama her işte bir hayır vardır mantığı ile olaylara bakmaya çalış.
    Bir kapı kapanınca başka bir kapı açılır, birisi kaybedilince başka birisi karşına çıkar. Hayat olağan akışında devam edip gider. Önemli olan bu geçiş süresini az hasarla atlatabilmek, önümüzdeki zaman için yeni planlar, yeni hayaller, yeni hedefler bulmak.
    Mutlu ve huzurlu günler diliyorum.
    yunusus bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Herkese merhaba,

Topiği ilk görüp okumak için açtığımda 'Aha işte birisi yine motoruna satmış ve ayrılmış! vesaire... niyeti ile açıp okumuştum.
    Gelen yorumlardan da çok güzel vecizeler ve tecrübeler öğrendim.
    Herkes bir şekilde bu acıyı yaşamış. Bu şiir de benden olsun. Kalın sevgiyle hepiniz.

Gidene kal demeyeceksin....
    Gidene kal demek zavallılara
    Kalana git demek terbiyesizlere
    Dönmeyene dön demek acizlere
    Hak edene git demek asillere yakışır

Kimseye hak etmediğinden fazla değer verme yoksa değersiz olan hep sen olursun...

Düşün...
    Kim üzebilir seni senden başka?
    Kim doldurabilir içindeki boşluğu sen istemezsen?
    Kim mutlu edebilir seni sen hazır değilsen?
    Kim yıkar yıpratır sen izin vermezsen?
    Kim sever seni sen kendini sevmezsen?
    Her şey sende başlar sende biter...

Yeter ki yürekli ol . tükenme. tüketme. tükettirme içindeki yaşama sevgisini...

Ya çare sizsiniz yada çaresizsiniz. ..

Öyle bir hayat yaşadım ki cenneti de gördüm cehennemi de.
    Öyle bir aşk yaşadım ki tutkuyu da gördüm pes etmeyi de.
    Bazıları seyrederken hayatı en önden kendimi bir sahnede buldum Oynadım.
    Öyle bir rol vermişlerdi ki okudum okudum anlamadım.

Kendi kendime konuştum bazen evimde hem kızdım hem güldüm halime.
    Sonra dedim ki söz ver kendine
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin
    Sevilmek istiyorsan önce sevmeyi bileceksin
    Uçmayı biliyorsan düşmeyi de bileceksin
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredeceksin.

Öyle hayat yaşadım ki son yolculukları erken tanıdım.
    Öyle değerliymiş ki zaman hep acele etmem bundan anladım...

NİETZSCHE
    yunusus, xman19 ve JafJaf bunu beğendiler.

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı metinkilic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duygularını tüm açık yüreklilikle ifade edebildiğini, hayata bakış ve yaşam tarzını çok iyi yansıttığını okuyan her kes çok kolay anlayabilir. Bu derece açık, samimi, dürüst, mücadeleci ve resminden de anladığım kadarı ile aslan gibi birisini istemeyen, kabul etmeyen bence kaybeden taraftır. Seni hiç anlamamıştır, anlamaya, mücadele etmeye, direnmeye de niyeti yoktur. Yol yakınken dönmek te her zaman fayda vardır. Bazen o an için olumsuz olarak gelebilen bazı olayların aslında ne kadar hayırlı sonuçlandığı, gün geçince anlaşılıyor. Sen şimdi üzgünsün, kırılmışsın, yalnızsın ama her işte bir hayır vardır mantığı ile olaylara bakmaya çalış.
    Bir kapı kapanınca başka bir kapı açılır, birisi kaybedilince başka birisi karşına çıkar. Hayat olağan akışında devam edip gider. Önemli olan bu geçiş süresini az hasarla atlatabilmek, önümüzdeki zaman için yeni planlar, yeni hayaller, yeni hedefler bulmak.
    Mutlu ve huzurlu günler diliyorum.
    Kendi hayat felsefem içinde şöyle bir ayrıntı vardır; dibe ne kadar sağlam çarparsam zirveye çıkmam o kadar kolay o kadar emin olur.. bu yolculuğu yapmamın bir sebebi de vuracaksam en dibe vurayim anlayışı idi.
    Yorumunuz ve tavsiyeleriniz için çok tesekkur ediyorum.

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Ben dahil çoğu arkadaşımın kalbinde böyle bir çentik var. Kaderimiz herhalde.
    Red One bunu beğendi.

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendi hayat felsefem içinde şöyle bir ayrıntı vardır; dibe ne kadar sağlam çarparsam zirveye çıkmam o kadar kolay o kadar emin olur.. bu yolculuğu yapmamın bir sebebi de vuracaksam en dibe vurayim anlayışı idi.
    Yorumunuz ve tavsiyeleriniz için çok tesekkur ediyorum.
    Hakkında hayırlısı olsun sayın abim. Sıkma canını. İlişkileri de bitiren dediğin gibi "incir çekirdeğini doldurmayacak meseleler" derler ya.

İnsanın zorunda giden güzel anılar, yaşanılan güzellikler olsa gerek...

Motosikleti
    Honda Cbr 250 Cbr 125r/kymco super 8
    Kocaman bi düğümle okudum abi yazdıklarını. Sanki hiç tanımadığım bi adam değilde yıllardır tanıdığım arkadaşım söylüyomuş gibi geldi bana. Ama inanıyorum ki bu olaydan zaferle,tecrübelerinle ve daha güçlü çıkacak olan sensin. Hakkında hayırlısı olsun abi,sen hiç bu duruşunu bozma.
    yunusus bunu beğendi.

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Bazı yerleri atlayarak okudum,gözlerim doldu,pc karşısında ağlamamak için kesik kesik okudum.Yolun açık olsun,kesinlikle daha iyisine layıksın.Gönlünü ferah içini hoş tut,bu günler de geçecek.Hatta ileride sadece aklında bir isimden ötesi kalmayacak.Allah sana hayırlı bir eş nasip etsin.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    belki tekrar bir araya gelirsiniz...belki sadece bedenleriniz birbirinden uzaklaşmıştır...7 yılı öyle bir kenara atmak kolay olmaz..olamaz...herşey nasip diyorum...

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    belki tekrar bir araya gelirsiniz...belki sadece bedenleriniz birbirinden uzaklaşmıştır...7 yılı öyle bir kenara atmak kolay olmaz..olamaz...herşey nasip diyorum...
    Bu 7 yılı bi kaleme alsam roman olur harcanan emekler abi.. 7 yılı bir çırpıda kenara atması değil de karşısına çıktığında bakışlarındaki o sevgisizlik varya.. o koyuyor adama işte.
    Hayırlısı.. Yapacak birşey kalmadı artık. Bu yol hikayesinden sonrada epey bi mucadele ettim ama olmuyor.. anladım olmayacak.
    mete_han bunu beğendi.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Ben birine bu kadar aşık olabileceğimi düşünmüyorum. zaten bu yaşıma kadar hiç aşık olmadım. konuyu okuyunca da bir nebze haklı olduğumu anladım. zaman her şeyin ilacı kardeş. şu an muhtemelen bir dakikanı bile onu düşünmeden geçiremiyorsun. zor gelecek ama, zaman geçince belki de ileride bu hallerini düşünüp gülüp geçeceksin. sana tavsiyem kendimi işine veya okuluna ver. başarılı oldukça başarılarının unutmakta etkisinin olacağını göreceksin.

ereker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun kardeşim benim yaşım 50 senin hikayene benzer bir hikayeyi yaşamıştım vaktiyle delicesine sevdiğim kızın ben askerdeyken evlendiğini duydum inan neler hissettiğini çok iyi anlıyorum ancak zaman herşeyin ilacı şimdi 17 yıllık evliyim ve bir kızım var zamanla acılar hafifler ancak asla unutmazsın tatlı bir anı olarak kalır sakın kendini koy verme ve fazla yıpratma hayat devam ediyor kendine iyi bak.
    yunusus bunu beğendi.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Bende 12 yılı bıtırdım 20 sınde ızne cıkıyorum aynınkader yanii
    www.erkakurye.com

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)