Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Biten Bir Aşkın Ardından Giden Yolun Hikayesi..

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı gorefest adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkes bi şekilde yaşıyor aynı şeyleri, kendini teselli etmek istiyorsan kendine bikaç şey söylebilirsin sağlığım yerinde, sevdiklerim yanımda,

Kendi hikayemi anlatmicam ama sana tavsiyem unutmaya çalışmaya, unutmaya çalıştıkça daha çok hatırlıyorsun, bırak yaşasın bi kenarda, benim kendi tesellim ulen insanlar boşanıyor çoluklu çocuklu haldeyken diye olmuştu, hep daha fenalarını düşünmüştüm falan

Ama unutmayacaksın onun yeri hep ayrı olacak, hayatına başkaları da girse, başkaları seni çok daha mutlu bile etse sen yine onda kalıcaksın ama zamanla hafifler bu zamanda epey bi sürebilir
    İnsan insandan boşanıyorsa iki tarafta birbirini sevmiyor demektir.Birçok ayrılık tek taraflı bunu unutmamak lazım.Boşanma olayı zor durumdur zaman açısından fakat ayrılık olayı bambaska gerçekten duygusal olarak ve psikolojik olarak çöküyor insan.

Ben 6 yıl arkadaş 7 yıl diyor bunlar çok ciddi ve uzun süreler. İnsanın kafasını sürekli meşgul ediyor boşanınca bitiyor benim gördüğüm kadarıyla.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi o silah ne? yapma Allah aşkına...

Bknz nick'im Co2 Karbondioxid tüp ile çalışan, BB denilen metal bilya atan, fatura ile evinizde sıkıntısız bulundurulan, bir tür yetişkin/genç atış terbiye ve disiplini için tercih edilen,bir hobby aleti.

Sanırım ıssız/kamp alanı yabanıl yırtıcı hayvan yahut " 2 ayaklı hayvanlara " karşı tedbiren taşımız, bir suç unsuru/büyütecek durum yoktur.

Elbette muzur kullanım sonucu ciddi hasalara sebeb verebilir.

Neyse kardeşimiz yavaştan şoku atlatıyor/atlatacak.
    rumelian bunu beğendi.

chcts1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crypton s 2019
    usta aman ha dikkat
    daha çok gidilecek yollar var

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neyse kardeşimiz yavaştan şoku atlatıyor/atlatacak.
    Üzülme der Mevlana ve devam eder..
    Kaybettiğin herşey birgun başka bir surette geri döner..
    Geçecek illaki.. Belki bi daha bu kadar acitmayacak ne bir yara nede izi ama geçecek bir şekilde
    cenkito ve Drayke bunu beğendiler.
    [I] Hayat Verilmemiş Bir Sözü Tutmaktır, Kimi Yazar Kimi Yaşar.. [I]

Didem17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr-250
    Motorları araştırırken birden böyle bir yazıyla karşılaşıp ağlayacağım hiç aklıma gelmezdi...Böyle etkilenmemizin sebebi bizim de hayatımızdan bazı şeyleri anlatmış olmanız.Yazınızı da tümüyle okudum yorumları da...Söylenebilecek her şey söylenmiş zaten...Vardır her şeyde bir hayır

Drayke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6N
    Derin bir ah cektim ve 10 yil once benzer anilarimi hatirlayarak.Pesinden binlerce dusunce huzun keder pismanlik keske aci ozlem akin akin ruhuma hucum etti.pesinden yine deriin bir ic sizisiyla koca bir ahh daha cektim.unutugumu sandigim unutamadiklarimi hatirladim :(
    Birkac gune kadar herseyin olanin o masada en yabanci olmasi kadar ruhunu parcalayan,vedalasirken dilenen sahte esenlikler,giderken arkana bakmak isteyipte donup bakamamak kadar tarifsiz bir izdirap yoktur herhalde.
    Aslinda avucuna birakilan yuzuk degildir kendini ve birlikteligini umutlarini herseyini birakmissindir.ondan buyuk bir parcada kalbinin uzerine cokmus tonlarca agirligini hayatinin sonuna kadar tasimak uzere almissindir.

Daha fazla yazip daha fazla hatirlamak istemedigim icin yazamayacagim.
    Tavsiye edilir kulagin duymaz olur,aylarca yillarca surecek bir huzunlu bir yalnizliga hazir olmalisin. Bu travma oyle kolay atlatilir cinsten degil. Belkide baskasini baskalarini sevemeyeceksin. Yada evlenemeyeceksin :(
    Sana ilgi gosterenlerde onu yada onda hissttiklerini arayacaksin.fazla umitlenme bulamyacaksin.Bunlara hazirmisin.
    Tek teselli ise yillar gectikce agirligi tasimaya beden alisiyor,ama unutamiyorsun. Unuttum sandigin en rahat aninda seni rahatsiz edebiliyor anilarin.
    Sana Allah kolaylik versin,ama dedigim gibi en derin acilarin ilaci zamandir. Zmana birakmalisin.herseyi unutamasanda onsuz yasamayi ogreniyorsun.
    banro bunu beğendi.

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Unutamasanda alışacaksın.. Aslında herşey geçmişte kalacak ama hiçbirşey geçmeyecek.
    Drayke bunu beğendi.

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Bugün düğünümüz vardı be..

Camo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650 F
    Cnm Kardeşim,Yaşadıkların tabiiki üzücü ama inan bir çok erkek ayrılıklar acılar v.s. çekmiştir.Ben tmm ben evlenemem artık dedim.Bi baktım nişanlanmışım,Nşanı atıcam çok sıkıldım dedim kendimi düğünde buldum Şimdide Allah nasip ederse Çocugumuz geliyor Yani hayatta aslında canını sıkıcak o kadar çok şey varki inan tencere kapak misali mutlaka birisi çıkıcak karşına ve geçmişi tamamen unutacaksın bu yaşadıklarını daha sonra forum arşivlerinden bakıp güleceksin.Allaha şükür Yakışıklısın gençsin daha önünde çok zaman var.Senden tek isteğim dertlenip İçip motora binmemen Herşeyden önce bir Ailen olduğunu ve kendine herhangi birşey geldiğinde ailenin biteceğini düşün.
    rogget bunu beğendi.

Motosikleti
    600 rr
    birşey olmuyorsa ya olmaması gerektigi için yada allah daha iyisini verecegi için olmuyordur
    işin allaha kalmışsa olmuş bil !
    ramcixx bunu beğendi.

rogget - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 esd,ybr250,dragstar650,kanuni tiger 250
    hocam bende ayrıldım valla hemde yüzükten 1 hafta sonra yani geçen hafta eylülde düğün vardı yalan oldu bodrumdayım zaten saksıda hormonsuz tomatis yetiştirir kendime gelirim heralde.bide kross motor aldımmıydı dağlara vururum kendimi.bikaçgün zorduda alıştım artık.evlendikten sonra aynı şeyleri yaşıyıp ayrılmaktansa yol yakınken koparmak daha mantıklı.sağlık olsun kızmı yok bize

EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    muezzin demiş ki
    siradaki ezan sevip de kavusamayanlara gelsin
    rogget, hyanax100 ve potasyum bunu beğendiler.

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Abi telefonunu ver ablanin arayıp günde 10sefer yalvaran senin için nasil yaptı bunu sana okurken çok duygulandim inşallah geri döner sana

585858 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1955 r25 Mz 1990 251 Honda cb 125 e
    Vardır bi hayırlısı, Allah yardımcınız olsun;
    YALAN DÜNYA, YALANDAN YÜZÜME GÜLEN DÜNYA.
    ZEMHERİ!

Osırıs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benimde ilk göz ağrım ankaradandı,sana şu kadarını söylüyorum işin ucunda ankara varsa tüm aşklar yalan dolan hocam... Hüzün dolu bir şehir orası
    yunusus bunu beğendi.

deep_far - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    bu nöbette bu yazıyı okumamalıydım

allah sabır verisin

yaşaki göresin yaşaki bilesin beni benden aldın be usta

Karachali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Naptın abi sen, gözlerim doldu okurken, okumamalıydım. Çok geçmiş olsun.

benimde 7 senelik ilişkim bitti. Motosikleti'mi bile kız almıştı hatta. Bu şekilde şeyler paylaştıkca anılarda yaşarsın yalnız söyleyeyim. Paylaşım fevkelade ve böyle bir erkek için hatunlar kendilerini kesip biçiyor. Senin denk geldiğin kişi doğru kişi değilmiş. Ne demiş büyüklerimiz: başarılarımı ilk karıma, ikinci karımı başarılarıma borçluyum. Sana bana herkese bu biten uzun ilişkiler çok iyi ders oluyor. Göremiyoruz kör oluyoruz cünkü alışkanlıklar yüzünden. Halbuki doğru kişi değil ama öyle alışıyoruz ki, sanki onunla evlenmek zorundaymışız gibi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:45 ----------

Alıntı rumelian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi o silah ne? yapma Allah aşkına...
    Havalı tabanca o. yanında boncuklar var bak panik yok

Pisman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    hayırlısı olsun kardeşim, sen üstüne düşeni yapmışsın, ilerde keşke bi daha deneseydim diye üzülme ihtimalini ortadan kaldırmışsın, ama bi kere koptumu aradaki bağ sonra birleşsede eskisinden zayıf oluyor, daha zor oluyor devam etmek...
    yunusus bunu beğendi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)