Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Ramazan Erzaklarını Dağıttık, Hekese Teşekkürler

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    çocuk yuvası olması çok güzel fikir çocuklarıda motorların üstüne oturturuz zaten kendileri hemen gelip oturuyorlar ve sevinçlerine bakın ama gözlerinin içine o ufacık gözlerinin içindeki umutlara

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gelişim Sürücü Kursu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    merhaba arkadaşlar "GELİŞİM SÜRÜCÜ KURSU" olarak bizde varız......
    Gelişim Sürücü Kursu
    0216 330 54 44
    0216 336 62 77
    www.gelisimsurucu.com
    msn: ehliyet@msn.com

Motosikleti
    honda cbr125
    arkadaşlar çok iyi düşünmüşsünüz bende katılmak isterim fakat samsunda yaşıyorum fazla bi katkı yapma imkanım olmaz ancak samsundaki arkadaşlar bu işe el atarsa beraber samsunda bi etkinlik yaparız...

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    O tarafta işim vardı ve Okmeydanı Çocuk Yuvasına uğradım, sağolsunlar çok sıcak kanlı karşıladılar.

Gördüklerim; yiyecek yardımı bolca yapılıyor, giyecek de öyle. Yapanlardan Allah razı olsun. Oyuncaklara da ihtiyaçları yok çünkü hepsi okul çağında çocuklar. Bence kalıcı bişeyler yapmalıyız, yeni düzenledikleri bir salon var ve boş. Oraya koltuklar alabiliriz gücümüz yettiğince, yada bir kütüphane olabilir. Ama sanırım koltuk daha mantıklı olur çünkü salon boş.

Acaba içimizde bu sektörle ilgilenen var mı? Nasıl ve kaça temin ederiz bu koltukları? 3 lü dediğimiz koltuklardan 10-15 tane alır orası. Gerçi çok para tutabilir ama biz elimizden ne gelirse onu yaparız.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

makarna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Liberty 200
    Merhaba arkadaslar,
    maalesef basligi cok gec farkettim. Eyong harika bir fikir!
    Ama gene de paylasmak istedigim bir durum var. Bogazici Universitesi Sosyal Hizmet Klubu olarak Toplum Gonulluleri Vakfı ile ortaklasa yuruttugumuz cocuk projelerimiz var. Cocuk esirgeme kurumu yuvalarinda yurutulen projeler de var aralarinda.
    onumuzdeki ilk toplantida bu fikirlerinizi dile getirecegim ve belki klüp olarak bizim de corbada tuzumuz bulunabilir. Okulda bir kitap toplama kampanyasi vs baslatabiliriz.
    Bu tarz bir sinerji iyi olur derseniz haberleşelim.
    sevgiler
    [FONT="Fixedsys"][SIZE="4"][COLOR="Magenta"]Ebru[/COLOR][/SIZE][/FONT]

A rh+
    Piaggio Liberty200
    34 DM 8840
    İstanbul

benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    güzel fikirler çıkıyor ortaya ne güzel. eee son karar nedir.biz uzaktakiler neler yapabiliriz?

alestevardiya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pink Panther :)
    Eyong

Toplayalim para o zaman, 10-20 neyse kim ne kadar verebilirse, alalim koltuk cocuklara. Evet calisan var mi mobilya sektorunde? Eyong sizin oralarda yok mu tanidiklar?? Spot olabilir, outlet olabilir buluruz bence uygun ve saglam...
    makarna da toplayabilirse kitaplari getirir salona...

Kimler ne diyor bu fikirlere??
    Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
    Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
    Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
    Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.
    ::pembe:: ::pembe:: ::pembe::

makarna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Liberty 200
    su an okulayim ben, arkadaslarla da bir yandan konusuyorum.
    eger kitaplarin hangi yas grubunda cocuklar icin toplanacagina karar verirsek haftasonu afisleri hazırlatip kitap toplama isine baslayabiliriz.
    ancak bu olay hayli cabuk gelistigi icin okuldan stand icin yer izni alacak vaktimiz kalamiyor. Getirilen kitaplari klüp odasinda toplar, oradan yuvaya gotururuz dedik. Bu konuda musait olacak arkadaslardan da yardım isteyebiliriz. Ben tek basima ulastirmakta zorlanabilirim bir kac koli kitabi.
    sevgiler
    [FONT="Fixedsys"][SIZE="4"][COLOR="Magenta"]Ebru[/COLOR][/SIZE][/FONT]

A rh+
    Piaggio Liberty200
    34 DM 8840
    İstanbul

alestevardiya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pink Panther :)
    Yas 7-12 olmasi lazim. Eyong bi telefon acip onaylarmisin?
    Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
    Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
    Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
    Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.
    ::pembe:: ::pembe:: ::pembe::

muvattali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    Bu güzel fikre canıgönülden katılıyorum. Maddi manevi üzerime düşen ne varsa ben de yardıma hazırım.

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Evet yaş grubu ilköğretim çağı, bu arada dediğim koltukları sordum aldığım en ucuz fiyat 200 YTL. E orayada 15 koltuk filan ancak yeter. Buda 3 milyar gibi bir para, altından kalkabilecek miyiz bilmem?

Bu arada kalbimden geçeni yazamadan edemeyeceğim. Bu kampanyanın asıl amacı gıda olsa, bu mübarek Ramazan ayında daha mantıklı olmaz mı? Yani o çocukların yiyecek ve giyeceğe ihtiyaçları yok şu an. Biz yine bir gıda yardımında yoğunlaşsak, herkes marketlerden bu Ramazan erzaklarından alsa, bir araya toplanıp gidip muhtaç bir mahalleye dağıtsak. Daha iyi olmaz mı? Kargaşa olur beceremeyiz diyenler olursa şunu söyliim, muhtarda yardım isteyebiliriz, yani adresler belirlr ve evlere dağıtıp geliriz.

Ramazandan sonra da bu çocuklar için dediğimiz koltuk veya kütüphane olayını gerçekleştiririz. Nasılsa acil bi olay değil bu, bilmem ne dersiniz....
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    bence eyong aş evlerinden yemek almak için bekleyenlere ramazan erzakları alıp dağıtsak diyom zaten yemek almaya gelenlerin evinde erzak olsa gelmezler aş evine yemek almaya bide bu kişler zannedersem vesika ile alıyorlar yemeklerini yani biyerde bu belge sıcak yemeğe bile ihtiyacı göteren belge oluyo

(ihtiyacı olanın karnını doyurmak daha mantıklı geliyor açı açına oruç tutanları unutmayalım bu arada)

Motosikleti
    Honda NC 750X
    e_erdun,
    +1
    Ama oraya gidersek kargaşa olur, beceremeyebiliriz. Gerçi araştırır ve deneriz ama bir mahalle belirlesek ve muhtardan bilgi alırsak daha kolay ve hayırlı olur sanki. Bence bu gıda yardımı işini yapalım, Ramazan dan sonra yada vakit olursa yine Ramazan da çocuklar için bişey yaparız. Nasılsa başlık açmak için admin e para ödemiyoz yeter ki yardım etmek isteyelim, bir araya gelmek kolay...

rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    EEE n'oldu şimdi son kararınız nedir????

Motosikleti
    yarın bimden veya tansaştan veya migrosta ramazan paket fiatlarını öğrenelim neresi uygunsa önümüzdeki hafta içinde bir gün toplu olarak alışverişi yapıp nereye vereceğimizi kararlaştırıp oraya yardımımızı yapalım diyiyorum

migros'tan ben bu akşam öğrendim
    1- küçük boy paketler 16 ytl
    2- orta boy paketler 26 ytl
    3- büyük boy paketler 50 ytl
    (paketlerin içerikleri aynı hemen hemen fakat paket büyüdükçe kg fazlalaşıyor)

eyong kardeşimde yarın bimden öğrenecek oda yazar

tansaşı kim öğrenecek

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    fikir çok harika aranızda olmayı isterdim
    ERASER WİLL COME BACK

Motosikleti
    valla arkadaşlar akşam düşündümde bu işler karışacak gibi geldi bana yardım paketi hazırlasak dağıtsak curcuna olacak iyi niyetler suihtmal olacak çocuk esirgeme kurumuna daha sonra yardımlarda bulunucağız en iyisi 15 -16 ekimde avprupa ve anadolu yakası buluşup topluca gidilip bütçemize göre en makulu deniz feneri bürosuna gidip üyeleri olarak maddi yardımda bulunmak çünkü bu işleri en iyi organisazyonu deniz feneri yapıyor toplu gittiğimiz zamanda da mutlaka bizi haber yaparlar başka motor grublarınıda özendirirler bizler bunlarada vesile oluruz hiç olmazsa

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Bir yardım yapalım dedik, 50 tane fikir ürettik
    Ama amaç en mantıklısını yapmak di mi? e_erdun abinin dediği doğru galiba, çünkü böyle dağıtım filan yapmak sıkı organizasyon ister. Elimize yüzümüze bulaştırmayalım.
    Eee ne diyosunuz arkadaşlar ses versenize, böyle böyle en iyi fikri bulacağız inşallah...

motoman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL650V Transalp
    e_erdun, abinin fikrine katılıyorum çünkü ne kadar hallederiz desekte mutlaka erzak dağıtımı esnasında bir kargaşa yaşanacaktır ve gören geliyo bir anda düşündüğünüzden çok daha fazla bir kitle toplanıyor bunun çeşitli örneklerini sık sık izliyoruz tv de sonra kaş yapalım derken göz çıkartma olmasın, Birde fazla detaya girmeyeceğim ama geçen akşam bi muhabbete şahit oldum bir mahallede ihtiyacı olanlara kömür dağıtımında süistimal şeklinde bişeyler midem bulandı pek muhtar falanda karıştırmayalım derim. Deniz feneri olayı bencede daha mantıklı.
    GÖZLERDE YAŞ YOKSA RUH GÖKKUŞAĞINA SAHİP OLAMAZ

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bende yazılanları geç farkettim,geçmiş dönemlerde bizlerde şirket çalışanları olarak aramızda para toplayıp ihtiyacı olanlara erzak alarak yardımda bulunmaya çalıştık.Fakat bu işi en sağlıklı yapan kurum olarak deniz feneri ortada duruyor.Bence de deniz feneri uygundur.
    güzel bakan , güzel görür.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler