Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

ekşi sözlük

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    parali askerlerin cirit attigi bir yer olmus.sirketler bunlara üç bes bir sey atiyor olumune savunuyorlar bunlarda.viral reklamlarla dolup taşmış

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kemalist değilim,bir insanı kendi olduğu için severim.Hiç kimseye karşı aşırılığım yok.Olmaz olamazda.Herkes etten kemikden ademoğlu.O ateist sitede Atatürkün aleyhine atıp tutan adiler bunu maksatlı yapıyorlar zaten.Buna kol kürek olanıda ALLAH bildiği gibi yapsın.Atatürkde bizi idare eden yöneticilerimizden biri idi iyi veya kötü tasarrufu bize ait değil.Bu ülkeden olmayıp bu ülkedenmiş gibi davranan soysuzların Atatürke veya herhangi bir türk büyüğüne hakaret veya küfür etmesi kabul edilemez birşey.Ben ne Atatürkü nede herhangi bir türk büyüğünü yerdirmem.Bu ülkeye varolmuş kişiler belirli kesiminde malı değildir.Zaten Atatürkü belirli kesime mal edip milleti karşı karşıya getiriyorlar.Aklı eksiklerde bu köfteye ekmek oluyorlar.Herkes kendini bilse sıkıntı yok.

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben bunun için takip ediyorum güzel bilgiler oluyor.
    DERİNLİK SARHOŞLUĞU
    bu durum genelde tüplü dalışlarda 30 metreyi aşan derinliklerde rastlanan bir durumdur. fakat kişinin bünyesine ve sinirsel reaksiyonlarla uğraşan ilaç, alkol, uyuşturucu vb. maddelere bağışıklıkla doğrudan alakalı olabiliyor.

helyum dışındaki solunabilen tüm gazların bünyeye narkotik etkisi vardır. bu nedenle katedilen derinlik arttıkça vücudumuzdaki azot da basıncın etkisiyle aynı oranda kanda çözülmeye başlayacaktır. tüpün içindeki hava da basıncın etkisiyle sıkışacağı için tek seferde alınan azot ve oksijen miktarı aynı oranda artacaktır. bu da kişi de kontrolünün dışında ve bir anda meydana gelen sarhoşluk etkisi yaratmaktadır.

özellikle 11 metrenin altına inildikçe bu risk bünyesi zayıf, hayatında alkol sigara gibi alışkanlıklar olmayan insanlarda daha sık görülebiliyor. belirgin bir semptomu bulunmayan bu durum kişiden kişiye göre farklılık gösterebilir. mesela bir seferinde rescue (dalış güvenliğini sağlamak için, dalan grubun 3-4 metre üstünde kontrol sağlama) görevi yaparken hatunun birinde hemen fark ettim bu durumu. önce istemsizce tek paletini sallamayı bıraktı ve tek palet hareketi de tekne mantığı gibi düz gitmek yerine kendini sağa doğru istemsizce sürüklemeye başladı. sonra da yukarı bana dönüp anlamsız hareketler yaparak regülatörünü (tüpten hava solumamıza yarayan ağızlık aparatı ve setleri) ağzından çıkartarak var gücüyle bağırmaya başladı. bu durum kişinin hareketlerini kontrol edememesi nedeniyle aniden sudan çıkma eğilimi gösterip vurgun yemeye kadar götürebilecek hatalar silsilesinin başlangıcı olabilen bir riske sokuyor. lakin bu durumun çözümü de aynı oranda etkili ve basittir. tek yapacağınız bu durumdaki kişiyi kedi yavrusu gibi enseden tutup 3-4 metre yukarıya almak. böylece vücut ve bünyede dolaşan sıvılaşmış gazlar basınç dengesini ayarlayarak normal konumuna gelecektir. o anda suratlarındaki şoku da görmenizi isterdim ama. bu tarz 3 olay geldi başıma. biri bu hatun, diğerinde gene başka bir hatun vücuduna bağlı tüm aparatları sökmeye çalışmıştı. nihayetinde maskesini çıkartıp badisine fırlatmıştı. en sonuncusu da sistemini kapattı. bildiğin durdu adam. sağa, sola bakıyor. balıklara el kol hareketleriyle derdini anlatıyor. en sonunda da bir balığa kilitlenip badisini, grubu bırakıp peşinden yampiri yampiri açık denize doğru yüzmeye başladı ki kaptım enseden.

olur da bir gün başınıza böyle bir durum gelirse bu cümleler aklınızda olsun… sakın ama sakın deniz kızını takip etmeyin…
    g shark

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Galiba Türk internet aleminde en kanser kitle bu sitede toplanmış. Dün gece 1-4 arası erişim yasağı nedeniyle gelişmeleri ekşi sözlükten takip etmeye niyetlendim ama her girip çıktığımda kanser oldum. Birine hakaret etmeden kimse birşey yazamıyor. Bir görüşün tam tersini söyleyeni anında oçocuğu ilan ediyorlar.
    İşten yorgun argın eve gelmiş kocasına çemkiremeyen karılar gibi bık bıkbık sürekli birşeyden şikayet edenler koca götüyle oturduğu yerden ülkeyi kurtaranlar savaş çığırtkanlığı yapanlar, yönetim istifa diyen salak sürüsü her türlüsü var. Aklı selim insanın gireceği sayfalar değil kesinlikle.
    Hayatta hiçbir başarısı olmayan ama herşeyin en iyisini kendisinin yaptığını kendisinin bildiğini sanan tiplerin sürekli birbirine küfür etmesi, sokakta küfür ettiği kişiyi görse korkudan titreyecek tipler elinde klavye internetin özgürlüğünden faydalanıyorlar.
    Sözlüğün eski halini hiç bilmiyorum 1 dakikadan fazla sadece dün gece bulundum bu haliyle tam bir kaos ortamı.
    Bu forumda da forumun delisi drejj diye bir arkadaş vardı psikolojik problemleri olan, kendini sürekli kanıtlamaya çalışan, sürekli gergin gezen.. ondan yüzlerce olduğunu sürekli birbirlerine küfür edip üste çıkmaya çalıştıkları bir platform düşünün öyle çekilmez bir yer
    tayfunley bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Galiba Türk internet aleminde en kanser kitle bu sitede toplanmış. Dün gece 1-4 arası erişim yasağı nedeniyle gelişmeleri ekşi sözlükten takip etmeye niyetlendim ama her girip çıktığımda kanser oldum. Birine hakaret etmeden kimse birşey yazamıyor. Bir görüşün tam tersini söyleyeni anında oçocuğu ilan ediyorlar.
    İşten yorgun argın eve gelmiş kocasına çemkiremeyen karılar gibi bık bıkbık sürekli birşeyden şikayet edenler koca götüyle oturduğu yerden ülkeyi kurtaranlar savaş çığırtkanlığı yapanlar, yönetim istifa diyen salak sürüsü her türlüsü var. Aklı selim insanın gireceği sayfalar değil kesinlikle.
    Hayatta hiçbir başarısı olmayan ama herşeyin en iyisini kendisinin yaptığını kendisinin bildiğini sanan tiplerin sürekli birbirine küfür etmesi, sokakta küfür ettiği kişiyi görse korkudan titreyecek tipler elinde klavye internetin özgürlüğünden faydalanıyorlar.
    Sözlüğün eski halini hiç bilmiyorum 1 dakikadan fazla sadece dün gece bulundum bu haliyle tam bir kaos ortamı.
    Bu forumda da forumun delisi drejj diye bir arkadaş vardı psikolojik problemleri olan, kendini sürekli kanıtlamaya çalışan, sürekli gergin gezen.. ondan yüzlerce olduğunu sürekli birbirlerine küfür edip üste çıkmaya çalıştıkları bir platform düşünün öyle çekilmez bir yer
    ben cogunun böyle oldugunu düşünüyorum bu adamların

Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    2010 öncesi çok daha makul kişilerin yazdığı doğrudur. Zaman içinde maddiyat ve nesil değişmesi sebebiyle içi boşaltıldı. Bence öldürüp gömmeye gerek yok. Sanal bir platform sonuç olarak. Bir çok denginde olduğu gibi her türlü karakteri bünyesinde barındırıyor.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    savaş çığırtkanlığı yapanlar buyursun savaşsınlar, biz savaş istemiyoruz, hele haksız olduğumuz bir davada ve mecbur kalmadığımız halde bir savaş hiç istemiyoruz.

savaş mecburiyet dışında bir cinayettir, bir grup salağın emriyle bir dünya şehit verdik son zamanlarda, hep şehit veriyoruz, TSK teşkilatında ve ülke yönetiminde ki çelişkiler yüzünden ben askerde kalmaktan ve rütbeli asker olmaktan vazgeçtim...

bakın Türkiye de terör ile mücadele yok, halkın refahı için bir çalışma yok, ekonomiyi geliştirmek adına geleceğe dönük bir yatırım yapılmıyor, halihazırda halktan toplanan fahiş vergiler küçük bir grup tarafından cebe indiriliyor, halk param parça ediliyor, her türlü bizi mahvediyorlar, Türkiye yi yıkıyorlar resmen,

savaş sadece cephede top tüfekle mi oluyor? insanlıktan nasibimizi ne zaman alacağız merak ediyorum.

edit: zamanında kilis bölgemize ne bileyim hatay bölgemize falan bomba düşüyormuş, o zamanlar bizim toprağımıza bomba atanların F-16 lar ile vurabilirdik, gerekçe olarak ülkemizde bomba yağıyor derdik ve ülke güvenliğimiz için savaşa hazırız der ağırlığımızı koyardık...

şimdi elin topraklarında tam ortada hedef tahtası gibi bom boş bir iş yapıyoruz, bir dünya şehit veriliyor ve halk biraz teselli olsun diye " .... ülkesinin generallerini uçurduk patlattık" zırvaları söyleniyor...

benim canım gitmiş banane karşı tarafın kaybından? sınırımızı korumak için başka ülkelerin taa içerlerine girmenin mantıklı bir gerekçesi olamaz.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)