Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

eken h9plus kendi kendine açılıp kapanıyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    daha 3 ay önce almıştım ne oldu kameraya çözemiyorum hafıza kartını 3 aydır kullanıyordum samsung32gb var acaba pilimi bozuldu anlayan varmı şu kamera işlerinden

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Çok fazla ve farklı nedenlerden kaynaklanıyor olabilir. Yeni aldıysan servis di değişim di falan olmuyor mu bu tarz bir şey? Batarya kaynaklı da olabilir elektrik bir soruda neden oluyor olabilir. Ne desek yalan buradan. Geçmiş olsun.

Motosikleti
    garantisi işe yarıyor mu bunun onuda bilmiyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Araştırdım biraz ama pekte bir şey çıkmadı. Türkçe ve İngilizce olarak baktım. Senin dışında aynı sorunu yaşayan insanlar var onlarda konu açmış ama kimse cevap vermemiş. Bazı yerlerde ürünün garantisi olmadığı yazıyordu. Bir kaç yerde de güncelleme falan yazmışlar ama onların yanında bir de R işareti vardı. Hatta sende başka bir yerde daha konu açmışsın az önce ona kadar baktım da sonuç yok ne yazık ki.

Motosikleti
    aynen güncelleme muhabbeti dönüyor ama biride garantiye göndermem gerektiğini yazmış 500 lira verdim ne anladım bu işten

Motosikleti
    falcon flash 100
    Bende eken kamera kullanıyorum f/p oranı çok iyi fakat bu kameralarda sapıtma problemi var. Ucuz etin yahnisi misali servisti garantiydi hiç uğraşma.
    Bu kamerayı kim getiriyor, kim nasıl satıyor belli değil arkasında duran yok. Satım kaçtım misali. Bence görüntü kalitesi çok iyi hatta en iyisi ama ayarlarında sapıtma problemi olma ihtimali çok yüksek. Sapıttımı hiç uğraşma olduğu kadar idare et.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fw güncellemesi varsa yap yazılım da bug felan olduysa düzelir belki. Sonra garantiye verirsin.

Açılması iyi bir şey

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Böyle yapmayın.

Ne demek ne garantisi var ne birşey, yenisi al ucuz bilmemne...

Böyle düşündüğünüz ve hareket ettiğiniz sürece inek misali sağılmaya mahkumsunuz.

Elinde fiş/fatura yok mu arkadaşım? Kredi kartı veya benzeri bir ödeme kaydı/makbuzu yok mu?

Önce sana satan firma/kişi ile iletişime geç, ancak telefonla değil mail veya mesaj yolları ile ki yarın kanıtın olsun.

Sonra onarım, ardından gerekirse değişim talebinde bulunabilirsin. Baktın ki reddediyor, alakasız ilgisiz. Çok daha güzel.

Doğrudan tüketici hakem heyetine gideceksin. Bak bakalım 1 TL' lik ürünü dahi nasıl tıpış tıpış somurta somurta paşa paşa değiştiriyor, para iadesi yapıyor gör.

Çok kolay pes ediyorsunuz. Aaa, bozuldu, neyse ucuzdu zaten.

İyi o zaman. Gel vatandaş geeel bende size yırtık don satayım ucuzundan. Nasılsa ucuz, yıryık mırtık giyeriz artık birşey olmaz

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle yapmayın.

Ne demek ne garantisi var ne birşey, yenisi al ucuz bilmemne...

Böyle düşündüğünüz ve hareket ettiğiniz sürece inek misali sağılmaya mahkumsunuz.

Elinde fiş/fatura yok mu arkadaşım? Kredi kartı veya benzeri bir ödeme kaydı/makbuzu yok mu?

Önce sana satan firma/kişi ile iletişime geç, ancak telefonla değil mail veya mesaj yolları ile ki yarın kanıtın olsun.

Sonra onarım, ardından gerekirse değişim talebinde bulunabilirsin. Baktın ki reddediyor, alakasız ilgisiz. Çok daha güzel.

Doğrudan tüketici hakem heyetine gideceksin. Bak bakalım 1 TL' lik ürünü dahi nasıl tıpış tıpış somurta somurta paşa paşa değiştiriyor, para iadesi yapıyor gör.

Çok kolay pes ediyorsunuz. Aaa, bozuldu, neyse ucuzdu zaten.

İyi o zaman. Gel vatandaş geeel bende size yırtık don satayım ucuzundan. Nasılsa ucuz, yıryık mırtık giyeriz artık birşey olmaz
    Çok güzel anlatıyorsun da maalesef

1 - Eken kameraları kimin ürettiği belli değil Çin de bir sürü eken kamera bulabilirsin.

2 - Getirenler de öyle büyük kelli felli firmalar değil. Bir çoğunun masa sandalyesini bile bulamazsın tabela şahıs şirketi ayarında ithalatçılar. Adam bir şekilde 3 bin 5 bin kamera ithal ediyor onları malum pazarlama sitelerinde bir şekilde eritip konuyu kapatıyor.

Eken alırken bunları bilip kabul edip ne çıkarsa diyeceksin yoksa almayacaksın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)