Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Emrello'nun Kaçış Rotaları 6- (Yeni Sezon!) Kurna-Riva Sahil Yolu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Touring
    güzel gezi de abi öle yerlere tek gitme işin zorlaşır valla..ben mesela dün dörtyol sahildey dim (dörttaş) sahil orda bazı insan evlatları içimiş içmiş şişeyi sahil yolunda kırmışlar.birde noldu dersin baktım yolda giderken jant yere yapıştı iç ve dış lastiği cam yardı 2cm lik bir cam.sahilden ev arası 5 km birde tam akşam hava kararırken kestirme falan filan ararken sst 22:00 civarı oldu zaten benim cross ta yit yit gitmior eşşek ölüsü gibi.bence hiç tavsiye etmem belki senin gittiğin yolda cam yok yarılma ihtimali olmaz ama lastiğin dublex deilse iç lastiğe sıvı veya toz olarak bir madde koyuyorlar patlamayı önlüor vede geciktiriyor.bunun gibi önlemler alarak yola çık bence ben iç lastik için 2 adet patlama önleyici sıvı sipariş ettim bile 2-3 gün içinde gelior hemen koyduracam iç lastiğin içine

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TA '07 (Anya)
    Alıntı wertcvb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezi de abi öle yerlere tek gitme işin zorlaşır valla..ben mesela dün dörtyol sahildey dim (dörttaş) sahil orda bazı insan evlatları içimiş içmiş şişeyi sahil yolunda kırmışlar.birde noldu dersin baktım yolda giderken jant yere yapıştı iç ve dış lastiği cam yardı 2cm lik bir cam.sahilden ev arası 5 km birde tam akşam hava kararırken kestirme falan filan ararken sst 22:00 civarı oldu zaten benim cross ta yit yit gitmior eşşek ölüsü gibi.bence hiç tavsiye etmem belki senin gittiğin yolda cam yok yarılma ihtimali olmaz ama lastiğin dublex deilse iç lastiğe sıvı veya toz olarak bir madde koyuyorlar patlamayı önlüor vede geciktiriyor.bunun gibi önlemler alarak yola çık bence ben iç lastik için 2 adet patlama önleyici sıvı sipariş ettim bile 2-3 gün içinde gelior hemen koyduracam iç lastiğin içine
    Aslında haklısın. Bu tip yollara tek başına girmek çok da akıllıca değil. Ama yapıyoruz işte.

Patlama önleyici sıvıları ben de duyduma ama iç lastikli kullanımda memnun olana rastlamadım. İç lastiğe genelde çivi giriyor, sıvı belli bir miktar kapatıyor ama sonra çivi deliği daha da genişliyor.

Ben bunun yerine lastik tamir kiti + levyeler + pompa taşıyorum. Lastikler bu hafta değişecek. Eski iç lastiklerimi de yedek olarak alacağım bundan sonra yanıma. Durum sakata binerse bir yere kadar toparlarım gibime geliyor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:36 ----------

TORAMAN abi teşekkürler, beğendiğine sevindim.
    Ağır metal insanı...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ybr 250, işallah 2012'de Kawasaki Versys
    Alıntı emrello adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında haklısın. Bu tip yollara tek başına girmek çok da akıllıca değil. Ama yapıyoruz işte.

Patlama önleyici sıvıları ben de duyduma ama iç lastikli kullanımda memnun olana rastlamadım. İç lastiğe genelde çivi giriyor, sıvı belli bir miktar kapatıyor ama sonra çivi deliği daha da genişliyor.

Ben bunun yerine lastik tamir kiti + levyeler + pompa taşıyorum. Lastikler bu hafta değişecek. Eski iç lastiklerimi de yedek olarak alacağım bundan sonra yanıma. Durum sakata binerse bir yere kadar toparlarım gibime geliyor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:36 ----------

TORAMAN abi teşekkürler, beğendiğine sevindim.
    lastik tamir tüpü kullanma gerçekten iyi birşey değil, o tüp zaten sadece yolda seni bırakmaması için gezin bittikten sonra lastiği tamir ettirmen lazım, bizim arkadaş bir seferinde kullanmıştı sonrasında lastiği söktüğünde içler acısıydı, jantı falan paslandırmış pis sular çıktı içinde

Motosikleti
    TA '07 (Anya)
    Alıntı edremitli10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lastik tamir tüpü kullanma gerçekten iyi birşey değil, o tüp zaten sadece yolda seni bırakmaması için gezin bittikten sonra lastiği tamir ettirmen lazım, bizim arkadaş bir seferinde kullanmıştı sonrasında lastiği söktüğünde içler acısıydı, jantı falan paslandırmış pis sular çıktı içinde
    Yav aslında bilen bir ustadan lastik değiştirme eğitimi alma gibi bir şey olsa süper bir olay olurdu. Dağ tepe dolaşıyoruz, lastik patlasa Amerika'yı yeniden keşfetmek gibi olacak. Uğraş dur...
    Ağır metal insanı...

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    bu pazar geziniz var mı

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    kaçış rotaları adı altında faydalı bir gezi olduğunu düşünüyorum ,gitmek isteyenler için yönlendirici bir yazı olmuş,ben müstefid oldum, tebrik ederim
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu pazar geziniz var mı
    Pazar yok Selim'cim..
    Emre'de benden, cumartesici

Bu Cumartesi işin yoksa gel seninle bir yerlere gidelim..Birazdan arıyorum seni aç telefonu

Motosikleti
    TA '07 (Anya)
    Alıntı mitmuallim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaçış rotaları adı altında faydalı bir gezi olduğunu düşünüyorum ,gitmek isteyenler için yönlendirici bir yazı olmuş,ben müstefid oldum, tebrik ederim
    Beğendiğinize sevindim, bizimkiler ufak tefek kaçışlar... Gezi bile sayılır mı bilmiyorum. Kafa dağıtmak isteyenlere güzel rotalar işte.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:02 ----------

Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazar yok Selim'cim..
    Emre'de benden, cumartesici

Bu Cumartesi işin yoksa gel seninle bir yerlere gidelim..Birazdan arıyorum seni aç telefonu
    Evet pazar gezileri sağlık açısından sorun yaratabiliyor.

Engin senin plan hala geçerli, değil mi?
    Ağır metal insanı...

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı emrello adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beğendiğinize sevindim, bizimkiler ufak tefek kaçışlar... Gezi bile sayılır mı bilmiyorum. Kafa dağıtmak isteyenlere güzel rotalar işte.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:02 ----------

Evet pazar gezileri sağlık açısından sorun yaratabiliyor.

Engin senin plan hala geçerli, değil mi?
    Geçerli, geçerli ama bana yarın gün içinde kesin birşey söyle de ona göre malzeme alacağım yanıma..

Motosikleti
    TA '07 (Anya)
    Osbourne (Engin) ile yaptığımız yeni bir gezinin linki burada, hoşunuza gidebilir diye ekleyeyim dedim:

http://www.motosiklet.net/forum/etki...a-armutlu.html
    Ağır metal insanı...

Motosikleti
    TA '07 (Anya)
    Yine bu civarlarda farklı bir güzergah - Emrello'nun Kaçış Rotaları 7:

http://www.motosiklet.net/forum/etki...ak-mevkii.html
    Ağır metal insanı...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler