Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Harley Night Rod hakkında fikirleriniz, bildikleriniz

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Naked :)
    Arkadaşlar malum gelecek sezon için arayış içindeyim. Harley konusunda değişik modelleri de düşündüm ama pek aklıma yatmadı. Almışken en az 3-4 sene zevkle kullanabilceğim bir motosiklet istiyorum. Kesenin ağzını bu kadar açmak aklımda yoktu ama zevk alacaksam değer diye düşünüyorum. VRSC serisi ilk çıktığından bu yana ilgimi çekiyordu. Ama o zamanlar racing sevdalısıydık. Şimdi biraz yavaşladık. z1000 gibi nakedları seven biriyim sonuçta. Cruiser tarzını da denemek istediğimi açtığım konulardan anlamışsınızdır. Bir drag motoru olarak tasarlandığını biliyorum. Dolayısıyla virajlarda çok iyi değildir diye tahmin ediyorum. Hoş ben virajlarda bu tozlu topraklı yollarda çok yatma taraftarı değilim zaten. Görüntü değişik pek ne olduğunu kestirmek zor belki ama sonuçta o motora güzel demeyecek insan sayısı azdır heralde. Harley olması bile başlı başına bir sebep olabilir alınması için, birçok motorcu tarafından. Ne yalan söyliyim arka görüntü de çok çok hoş 'bence'.

Night Rod hakkında görüşlerinizi bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:33 ----------

Bu kadar kötümü yaw

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Geçen gün Harley Davidson servisi "Milwaukee Garage" daydım, çok güzel bir mekan, sahipleride harika insanlar saolsunlar, orada çay içerken bir ara Night Rod'u çalıştırdılar, hemde dükkanın içinde! o nasıl bir sestir sonra dışarı çıkardılar motoru, o nasıl bir gidiştir... uzun bir zaman kendi motoruma binemedim bütün Harley ler güzel ama bu tam bir yaratık

Motosikleti
    Ses klasik motorlarındaki gibi değil ama yine de çok iyi bencede. Özellikle modlu bir egzozla...

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Hayırrrrrrrrrrrrrrr yinemiiiiii dayanamam ben bu fikir karmaşasına emekli olmak istiyorum hemn dilekçe yazacağım MT yönetimine ....
    cousinecruis bunu beğendi.
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Motosikleti
    CBF 500
    Hocam sanırım sen Harley almak konusunda tam karar veremedin doğru mu, bu iş canlı görmeden olmaz bence, müsait bir zamanında git bir gör makinayı, Dyna larda çok güzel mesela, onlarada bak, bütçen yetiyorsa çok düşünmeye gerek yok derim

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Harley davidson bir felsefe ve kölkü geçmişi olan bir firma ama v-rod harley değil diyip bi kenara atılmasına karşıyım. İstenen performans-dizayn ve prestij ise isteneni veriyor

Bence yeni nesil bir motor olarak dizayn olarak çok başarılı ve gösterşli. Harley alemi içinde değilde normal Türk insanında yapacağı şok harley etkisi içinde alıcak olsam night rod değilde parlak kromajlı olanını alrım.

Bakınca 50-60 bin dediritiyor. Anlayan anlamayan kafaları net bi şekilde çevirir diye düşünüyorum

Yazdıklarım yüzeysel ve görsel beğeni niteliğinde ama kimin Sehir içinde Renge Rover- BMW X6 gibi araçlara gerçekten gereksinimi var ki. Harleyin %51 i imaj kimse kızmasın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ne kadar kötü ya türkiyede test motoru anlayışının olmayışı oysaki yurtdışında insan biner motora test eder alıras almazsa alaz burda millet deli dana gibi aranıyor para veriyor sonra satıyor bunlar hep ithalatçılardan kaynaklanıyor

Motosikleti
    Harleyin ankara bayisi vardı bir zamanlar oran tarafında. Ama belliki satış yapamadılar ve kapandı. Malesef başkentte değil test sürüsü motoru görerek alma şansı honda dısında yok. Night rodun üstüne binme sansım oldu 4 5 ay kadar önce. Beğenmiştim. Ama sürüşünü bilemiyorum. Oocan abi kırıyosun beni

Motosikleti
    CBF 500
    Ankarada bayii yok sanırım dediğiniz gibi, 2 tane servis var benim bildiğim, onun dışında ya fuar olacak o zaman göreceğiz modelleri, ya da Harley sahibi bir tanıdık olacak falan... Ama sürmeden de nasıl ikna olunup motor alınır bende bilemedim

Motosikleti
    Benim bana bakılsın hava atıyım gibi bir derdim yok. O işi bir xj6 bile beceriyor. Zamanında işime yaramıştı açıkcası karşı cinş açısından. Benim için önemli olan kendimim motoru çok beğenmesi barışık olması. Hog mog olsada olur olmasada.

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı luthier76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harleyin ankara bayisi vardı bir zamanlar oran tarafında. Ama belliki satış yapamadılar ve kapandı. Malesef başkentte değil test sürüsü motoru görerek alma şansı honda dısında yok. Night rodun üstüne binme sansım oldu 4 5 ay kadar önce. Beğenmiştim. Ama sürüşünü bilemiyorum. Oocan abi kırıyosun beni
    Benimle iyi geçinseydin Night Rod olmasada bi V-Rod muscle ı yakından inceleme fırsatı bulabilirdin ama maalesef o gün teklifime icabet etmedin sevgili kardeşim.

Sevgiler
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Motosikleti
    abi antalyadaydım görüşme şansımız yoktu. Mümkün olursa sevinirim iyi olur gerçekten.

seckin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R1150GS Adv
    Night Rod dedin beni benden aldın şimdi...

Tekrar Cruiser'a dönüş yaptığımda ilk alacağım makinedir kendisi... O nasıl bir tip, o nasıl bir ses, o nasıl bir gidiş vs. vs. motorun m'sinden anlamayan adamı gözden kaybolana kadar baktırır kendine o kadar diyorum...
    FOR THE HORDE...

BBelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı seckin_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Night Rod dedin beni benden aldın şimdi...

Tekrar Cruiser'a dönüş yaptığımda ilk alacağım makinedir kendisi... O nasıl bir tip, o nasıl bir ses, o nasıl bir gidiş vs. vs. motorun m'sinden anlamayan adamı gözden kaybolana kadar baktırır kendine o kadar diyorum...
    Doğru, motorun m'sinden anlamayan adamı baktırır
    I'm all alone, I smoke my friends down to the filter...

Kendim gibi bilmeyenler için bir kaç fotoğraf ekleyeyim.

Çok güzel alet...Harley demi le bu. (Bknz:Yürü gari ibram)
    Çok karizmatik motosiklet.İnşallah siz de alırsınız.Konuyu takipteyim.

Motosikleti
    bu sefer tutturucam galiba inşallah. Teşekkürler.

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Usta kalk gel izmir e . İzmir de açılan Harley Davidson mağazasında test motorları var. Night Rod da var ama onu denetirler mi bilmiyorum. Ben alıcı olmadığımı peşinen söylememe rağmen test motoru önerdiler ve deneyebildim. Sen alıcı olduğunu söyleyip girersen mevzuya zannediyorum istediğin motoru deneyebilirsin. Çok ilgililer ve istanbuldan çok daha uygun fiyatları.
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

Forumdan Uzaklaştırıldı
    sahibi olmuş biri olaak söylüyorum uzun yol yapamazsın çantalar ıvır zıvır için çok para dökmen lazım ve yere çok yakın oldugundan köy aralarında dolaşamazsın artçı için rahatsız bir motor.Titreşim az motor performanslı ama yakıt çok yiyor.oturuş pozisyonu rahatsız değiştiremiyorsun gidon takarsa tipi bozuluyorviraj alması için çok ugraşıyorsun yoruyor bir zaman sonra.Bu bir drag motoru kısaca drag motorunun yeri pistir ve grajdır zaten amerikanın en az satan harleyi kimse binmek istemiyor bende tipine kanıp almıştım.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    tek bildiğim pahalı olduğu

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Tipsiz bir motor, estetik değil. Harley'e yakıştıramadım; az satması da normal.
    pislikk bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)