Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Denizli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    Zongoku - Bayram Mert Duran ------------> 2 Adet L- 1 Adet S Beden- Hepsi V yaka
    Denizlee - Süleyman Deniz ----------------> 3 Adet- L beden- 1 adet V yaka, 2 adet yuvarlak yaka
    Tekteker_Ramço - Ramazan Can -----------> 2 Adet- L beden- Yuvarlak Yaka
    byramdenizli - Bayram Öztürk--------------> 2 Adet XL- 1 Adet S beden- ??????
    Soccer- Ali Yılmaz-------------------------> 2 Adet M Beden- ??????
    Alper55-----------------------------------> 2 Adet- L beden- V yaka
    Dentekklima - Hüseyin İnan-------------------------------> 3 Adet- M Beden- V yaka
    Gangster90----resul -------------------------------> 1 adet - M beden yuwarlak yaka
    ::xrock:: [B][I][COLOR="#FF0000"]YaMaHa[/COLOR][/I][/B] [COLOR="#B22222"]YA[/COLOR]rış[COLOR="#B22222"]MA[/COLOR]kinası[COLOR="#B22222"]HA[/COLOR]cı , [COLOR="#800080"]BİNİVEEE GARİİİ !!![/COLOR] ::xrock::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sadeceo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    Zongoku - Bayram Mert Duran ------------> 2 Adet L- 1 Adet S Beden- Hepsi V yaka
    Denizlee - Süleyman Deniz ----------------> 3 Adet- L beden- 1 adet V yaka, 2 adet yuvarlak yaka
    Dentekklima - Hüseyin İnan-------------------------------> 3 Adet- M Beden- V yaka
    Gangster90----resul -------------------------------> 1 adet - M beden yuwarlak yaka
    Sadeceo --- Ödr ----------------------------------> 3 adet - S Beden

Motosikleti
    Asya Ghost 350 cc
    ok.bekliyeceğim

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    Beyler SATILIK
    Denizli Mt üyelerine Biraz fazladan indirim yapılır , ilan için resme tıklayın
    zongoku bunu beğendi.
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

cardoso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni caracal 200
    DENİZLİ MOTOSİKLET AŞIKLARI
    1black_ıce
    2bygkhn
    3sadeceo
    4 sey_47
    5 gangster90
    6 zongoku
    7savatage
    8 ms90
    10 uğuralp
    11 cardoso
    12 mrt20
    13 quadro
    14 denizlee
    15 byramdenizli
    16 alper55
    17 dentekklima
    18 mustanoglu
    19 mehmet mumtaz

yeni gelen arkadaslar hos geldiniz en kısa zamanda tanısmak üzere
    zongoku bunu beğendi.
    Her Ne Kadar Sosyetik Olmasakta Her Genc Kizda Resmimiz Her Yerde Izimiz Vardir Cunku Biz DENİZLİLİYİZ (DENİZLİ MT)

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Arkadaşlar 11 Nisan Çarşamba günü saat 19.30 da Denizli Belediye Meydanında toplanıyoruz.

Bazı arkadaşlarımızın Cumartesi günü uygun olamaması ve bazı kardeşlerimizin de ehliyetini kutlamak açısından ve katılımın hafta içi nasıl olacağını da görmek açısından böyle bir şey düşündük. Zamanı uygun olan abilerimizi kardeşlerimizi 1 saatte olsa bekleriz tanışmış oluruz. Selamlar. Saygılar.
    cardoso bunu beğendi.
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

cardoso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni caracal 200
    Sadeceo --- Ödr ----------------------------------> 3 adet - S Beden
    cardoso..... hilmi ----------------------------------- 5adet xl tisort modelleri ortaya karısık
    sey_47 -------ibrahim 1adet xl
    Her Ne Kadar Sosyetik Olmasakta Her Genc Kizda Resmimiz Her Yerde Izimiz Vardir Cunku Biz DENİZLİLİYİZ (DENİZLİ MT)

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Zongoku - Bayram Mert Duran --------------------------> 2 Adet L- 1 Adet S Beden- Hepsi V yaka
    Denizlee - Süleyman Deniz -----------------------------> 3 Adet- L beden- 1 adet V yaka, 2 adet yuvarlak yaka
    Tekteker_Ramço - Ramazan Can -----------------------> 2 Adet- L beden- Yuvarlak Yaka
    byramdenizli - Bayram Öztürk---------------------------> 2 Adet XL- 1 Adet S beden- ??????
    Soccer- Ali Yılmaz--------------------------------------> 2 Adet M Beden- ??????
    Alper55------------------------------------------------> 2 Adet- L beden- V yaka
    Dentekklima - Hüseyin İnan-----------------------------> 3 Adet- M Beden- V yaka
    Gangster90----resul -----------------------------------> 1 adet - M beden yuwarlak yaka
    Sadeceo --- Ödr ---------------------------------------> 3 adet - S Beden- ??????
    cardoso ---- Hilmi --------------------------------------> 5 adet - xl Beden- tişört modelleri ortaya karısık
    sey_47 ---ibrahim --------------------------------------> 1 adet - xl Beden- ??????

Şu anda 28 adet ve artmaktadır.
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı zongoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 11 Nisan Çarşamba günü saat 19.30 da Denizli Belediye Meydanında toplanıyoruz.

Bazı arkadaşlarımızın Cumartesi günü uygun olamaması ve bazı kardeşlerimizin de ehliyetini kutlamak açısından ve katılımın hafta içi nasıl olacağını da görmek açısından böyle bir şey düşündük. Zamanı uygun olan abilerimizi kardeşlerimizi 1 saatte olsa bekleriz tanışmış oluruz. Selamlar. Saygılar.
    .........................

Motosikleti
    Asya Ghost 350 cc
    günaydın beyler,bayanlar varsa onlarada günaydın 11/4/2012 Denizli Belediyesi meydan demişsiniz, güzel de hiç hava durumuna bakmadınız mı? çarşamba hava sağnak yağışlı ve 19 derece görünüyor.elbette bir çoğunuza yağmur ve soğuk dokunmuyordur ama ben ihtiyar bir adamım,bana dokunuyor ama hava iyi olmaz ve uygun olursam,sizlerle tanışmka için gelmeye çalışacağım

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Havalar problem değil ya kapalı yerde otururuz Tabiki de çok yağmurlu olursa iptal ediveririz İnşallah hava güzel olur hiç olmazsa yağmur yağmaz da görüşmek nasip olur

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Motorlar gıcr gıcır oldu

Ben, Mesut ve Oğuzhan kardeşim motorları temizledik az önce yağmura yakalanmadan hallettik şükür.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    denizli de yaşıyorsunuz 20 plaka yok.. ben istanbuldayım bende 20 plaka var...

Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Skygo SG 125-30

Arkadaşlar yarın havaya bağlı olarak tabi buluşma yapılacaktır. Plan halen devam etmektedir herhangi bir iptal durumu yoktur.

---------- Post added at 17:19 ---------- Previous post was at 17:16 ----------

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    denizli de yaşıyorsunuz 20 plaka yok.. ben istanbuldayım bende 20 plaka var...

http://g1204.hizliresim.com/w/b/496v2.jpg
    Ramazan abi sen bizden çok Denizli li oldun ya Mesutun plaka 20 de tam gözükmemiş

Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    Biz eşşek miyiz ? şam babası mı ?

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Zongoku - Bayram Mert Duran --------------------------> 2 Adet L- 1 Adet S Beden- Hepsi V yaka
    Denizlee - Süleyman Deniz -----------------------------> 3 Adet- L beden- 1 adet V yaka, 2 adet yuvarlak yaka
    Tekteker_Ramço - Ramazan Can -----------------------> 2 Adet- L beden- Yuvarlak Yaka
    byramdenizli - Bayram Öztürk---------------------------> 2 Adet XL- 1 Adet S beden- ??????
    Soccer- Ali Yılmaz--------------------------------------> 2 Adet M Beden- ??????
    Alper55------------------------------------------------> 2 Adet- L beden- V yaka
    Dentekklima - Hüseyin İnan-----------------------------> 3 Adet- M Beden- V yaka
    Gangster90----resul -----------------------------------> 1 adet - M beden yuwarlak yaka
    Sadeceo --- Ödr ---------------------------------------> 3 adet - S Beden- ??????
    cardoso ---- Hilmi --------------------------------------> 5 adet - xl Beden- tişört modelleri ortaya karısık
    sey_47 ---ibrahim --------------------------------------> 1 adet - xl Beden- ??????

Şu anda 28 adet ve artmaktadır.
    Tişört listesi de devam etmektedir. Mehmet abinin yaptığı çalışmayı yarın buluşmadan önce firmaya götüreceğiz. Son durumu bildiririz.

---------- Post added at 17:24 ---------- Previous post was at 17:21 ----------

Alıntı sadeceo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz eşşek miyiz ? şam babası mı ?
    Aga bak ya hemen ne köpürüyon sen çalışmıyon mu aga nasıl gelcen acep??????????????????

Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    Tişört listesi de devam etmektedir. Mehmet abinin yaptığı çalışmayı yarın buluşmadan önce firmaya götüreceğiz. Son durumu bildiririz.

---------- Post added at 17:24 ---------- Previous post was at 17:21 ----------

Aga bak ya hemen ne köpürüyon sen çalışmıyon mu aga nasıl gelcen acep??????????????????

Vay bieahhh vay bieahhhh bide cevap veriyor bak

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Vay bieahhh vay bieahhhh bide cevap veriyor bak
    Tamam aga sustum

Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    Tamam aga sustum

Hangi ifadeye inanayım nan üç yüzlü gibi olmuş
    zongoku bunu beğendi.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Hangi ifadeye inanayım nan üç yüzlü gibi olmuş
    Sen bilin aga masumum ben masum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler