Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Denizli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Regal Raptor 250cc spyder
    Arkadaşlar , biraz geç oldu belki ama benim işlerim yoğun olduğu için pek ilgilenemiyorum bu aralar , şimdi gelelim şu t-shirt işine , kimler kaç adet t-shirt istiyorsa istediği renkten ve ebattan kendisi temin edecek ve bana teslim edecek , bende t-shirt başına 5 TL gibi sembolik bir rakama baskı değil nakış yaptıracağım , herhalde bundan daha ucuza da yapan olmaz , genel olarak bir düşünün ve ortak karar alalım ona göre bana bilgi verirsiniz , şekil büyüklük veya renk sayısı önemli değil , bu işle ilgilenen arkadaş bana buradan resimleri yükleyebileceğim şekilde veya facebook'tan göndersin , gerisini ben hallederim ok? acele etmemize gerek yok yavaş olsun temiz olsun , nakış olmasının avantajı baskıya göre daha dayanıklı olmasıdır yıkamaya veya herhangi bir dış etkene karşı , hepimizim tekeri düz bassın kardeşler...
    zongoku bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cardoso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni caracal 200
    Alıntı Denizlee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar , biraz geç oldu belki ama benim işlerim yoğun olduğu için pek ilgilenemiyorum bu aralar , şimdi gelelim şu t-shirt işine , kimler kaç adet t-shirt istiyorsa istediği renkten ve ebattan kendisi temin edecek ve bana teslim edecek , bende t-shirt başına 5 TL gibi sembolik bir rakama baskı değil nakış yaptıracağım , herhalde bundan daha ucuza da yapan olmaz , genel olarak bir düşünün ve ortak karar alalım ona göre bana bilgi verirsiniz , şekil büyüklük veya renk sayısı önemli değil , bu işle ilgilenen arkadaş bana buradan resimleri yükleyebileceğim şekilde veya facebook'tan göndersin , gerisini ben hallederim ok? acele etmemize gerek yok yavaş olsun temiz olsun , nakış olmasının avantajı baskıya göre daha dayanıklı olmasıdır yıkamaya veya herhangi bir dış etkene karşı , hepimizim tekeri düz bassın kardeşler...
    taman en kısa zamanda bilgi vereceyiz
    Her Ne Kadar Sosyetik Olmasakta Her Genc Kizda Resmimiz Her Yerde Izimiz Vardir Cunku Biz DENİZLİLİYİZ (DENİZLİ MT)

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Vayy süper olmuş emekleriniz için çok teşekkür ederiz. Gerçekten çok düşük bi rakam olmuş nakışlı olmasına rağmen. Emekleriniz için çok teşekkür ediyorum. Resimler bende mevcut Cumartesi günü buluşmada herkesle konuşup Cumartesi gece size gerekli resim yüklemesini kimin ne kadar istediği gibi bütün bilgileri yollarız. İnşallah sizde buluşmaya katılabilirsiniz daha iyi olur. Çok teşekkürler. Selamlar.

Motosikleti
    Bayram kardeşim , buluşmak ve tanışmak için bende gelmeyi çok istiyorum ama işim gereği vaktim kısıtlı ve akşamları pek dışarıya çıkabilecek vaktim de olmuyor açıkcası , ama şöyle havalar bir ısınsın bakalım o zaman daha bol vaktim olacak , tanışırız , yankıl şöyle bir durum var , nakış yapılacak olan desenlerde herkesin t-shirt'ünde aynı desenler olacak , yani herkesin kullandığı özel ismini t-shirt'lere nakşetmek pek mümkün görünmüyor , bundan dolayı en son gördüğüm bir t-shirt resmi vardı , siyah üzerine sağ üstte motosiklet.com arması ve sol altta motorsiklet resmi , bunu aynen korumaya çalışarak , arka tarafına isim yazdırmak yerine , herkesin t-shirt'ünde aynı olacak şekilde "no fear" amblemi ve kızgın göz figürünü koymayı deneyebilirim , görüşürsünüz , faceden ya da buradan bana dönersiniz , şimdiden sizlere iyi eğlenceler...

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Bayram kardeşim , buluşmak ve tanışmak için bende gelmeyi çok istiyorum ama işim gereği vaktim kısıtlı ve akşamları pek dışarıya çıkabilecek vaktim de olmuyor açıkcası , ama şöyle havalar bir ısınsın bakalım o zaman daha bol vaktim olacak , tanışırız , yankıl şöyle bir durum var , nakış yapılacak olan desenlerde herkesin t-shirt'ünde aynı desenler olacak , yani herkesin kullandığı özel ismini t-shirt'lere nakşetmek pek mümkün görünmüyor , bundan dolayı en son gördüğüm bir t-shirt resmi vardı , siyah üzerine sağ üstte motosiklet.com arması ve sol altta motorsiklet resmi , bunu aynen korumaya çalışarak , arka tarafına isim yazdırmak yerine , herkesin t-shirt'ünde aynı olacak şekilde "no fear" amblemi ve kızgın göz figürünü koymayı deneyebilirim , görüşürsünüz , faceden ya da buradan bana dönersiniz , şimdiden sizlere iyi eğlenceler...
    Anladım. emekleriniz için çok teşekkürler. Bugün akşam toplantıda arkadaşlarla konuşup karara bağlamaya çalışırız ve sizinle iletişime geçeriz. Çok teşekkürler. Selamlar.

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    beyler bu yazdıklarımı kişisel olarak algılamayın fakat herkes herkese katlanmak zorunda önemli olan en başta olmak değildir ekiple güzel zaman geçirmek ekibi çevirip mutlu edebilmek bütünlüğü sağlamaktır tamam herkes bazen sınırlarını aşabilir fakat en önemli olan liderlik burda başlar alttan almak biz bir aileyiz bunu hiç bir zaman unutmayın ne oldu ne değişti bilmiyorum ama herkes lütfen kendine dikkat etsin hep bir arada kalmaya çalışın

Motosikleti
    kanuni caracal 200
    taman okaycım
    Her Ne Kadar Sosyetik Olmasakta Her Genc Kizda Resmimiz Her Yerde Izimiz Vardir Cunku Biz DENİZLİLİYİZ (DENİZLİ MT)

Motosikleti
    hayırdır Okay Bey , iki gün takılmadık nette bir problem mi olmuş arkadaşlar arasında acaba ...

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler bu yazdıklarımı kişisel olarak algılamayın fakat herkes herkese katlanmak zorunda önemli olan en başta olmak değildir ekiple güzel zaman geçirmek ekibi çevirip mutlu edebilmek bütünlüğü sağlamaktır tamam herkes bazen sınırlarını aşabilir fakat en önemli olan liderlik burda başlar alttan almak biz bir aileyiz bunu hiç bir zaman unutmayın ne oldu ne değişti bilmiyorum ama herkes lütfen kendine dikkat etsin hep bir arada kalmaya çalışın
    Okay hayırdır kardeşim bi problem mi oldu? Benim bildiğim bi sıkıntı yok herkesin keyfi yerinde merak ettim şimdi nedir durum?

Motosikleti
    Bayram Bey , nasıl geçti cumartesi günü buluşma? var mı bir gelişme ,...

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Bayram Bey , nasıl geçti cumartesi günü buluşma? var mı bir gelişme ,...
    Vallahi Hilmi kardeşimiz işi sebebiyle bi 15 dk muhabbet etti sonra ayrıldı. quadro İsmail abi vardı kendisi de bizle oturdu 1 buçuk 2 saat. Daha sonra Önder, Oğuzhan ve ben kaldık. Dolayısıyla tişört meselesi konuşulamadı. Fakat yinede ben size face den yolliyim isterseniz resimleri. Siz kafanızdakini planlayın face den arkadaşların yorumlarına açalım size de uygunsa tabi?

Motosikleti
    kanuni caracal 200

Motosikleti
    hmm , desene 5 kişiydiniz , neyse ilerde daha çok sayıda katılımın olduğu daha güzel bir hava da tekrar buluşacağız nasıl olsa , sen face grup'tan bana olmasını istediğin son hallerini ( özel isimlerimiz olmadan ) gönder , bakalım ben neler yapabiliyorum...

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    hmm , desene 5 kişiydiniz , neyse ilerde daha çok sayıda katılımın olduğu daha güzel bir hava da tekrar buluşacağız nasıl olsa , sen face grup'tan bana olmasını istediğin son hallerini ( özel isimlerimiz olmadan ) gönder , bakalım ben neler yapabiliyorum...
    Mutlaka daha güzel buluşmalar yapcaz kaçarı yokFace de koydum özel isimli kısmı sildim. Bütün resimleri ayrı ayrı koydum. En son bu şekilde olsun denmişti. Kolay gelsin.

Motosikleti
    FAZER 600
    UĞRAŞTIRDI BİRAZ AMA BENCE GÜZEL OLDU DENİZLİDE BAŞKA YOK SANIRIM
    http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater
    Denizlee bunu beğendi.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı yavuz_kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel olmuş elinize sağlık. Bende yanak boyama işine girdim ama pek beceremedim. Başka boyayla denicem inşallah. Şeritleri bende düz beyaz çektim. Sizin şeritler denizlide tek olmuş bencede.

Motosikleti
    kanuni caracal 200
    Alıntı yavuz_kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel olmus bence bayram mercekli zenon güzel olmuyormus ben öyle duydum

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı cardoso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel olmus bence bayram mercekli zenon güzel olmuyormus ben öyle duydum
    Abi nasıl olmuyomuş kullanan biri mi söyledi? Olmadı yapmayız ya zaten şu sıralar parasız kaldım ondan pek xenon yapcak durumda değilim ama yazın bi bakarız ya olmadı kaliteli ampuller var onlardan takarız. Daha ucuz. Sen nerlerdesin ya aldın mı motoru?

Motosikleti
    Skygo SG 125-30

S.a arkadaslar. bende denizliliyim ve 1 aya kadar ehliyetim cıkıyor. ve honda cbr 125 almayı düsünüyorum. Sizce almalımıyım . Sizler tecrübelisiniz sonucta. yada baska Motor söylersenizde olur. Son bir soru motoru nereden aliyim güvenilir bi motorcu varmı denizlide

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler