Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Denizli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    apacheeeeeeee
    Alıntı kuralsızlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar.arkadaşımın tavsiyesiyle bende bu fana katıldım.2 yıldır motor kullanıyorum inş güney gezisinede katılmak isteriim.bu arada apache kullanıcısıyım.
    hoş geldin kardeşim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kuralsızlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rtr 150 apache
    arkadaşlar güney gezisi kesinmi acaba saati falan?? bu arada pau de okuyorum eğitimde farklı etkinlikler yapabiliriz..

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Arkadaşlar motor acilen satılık 1500 den vericem. Motor bakan tanıdıklarınız varsa da haber verebilirsiniz. Motorda hiç bir sıkıntı yok zaten Denizli MT den bilir arkadaşlar.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4329122/detay/
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    Alıntı zongoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motor acilen satılık 1500 den vericem. Motor bakan tanıdıklarınız varsa da haber verebilirsiniz. Motorda hiç bir sıkıntı yok zaten Denizli MT den bilir arkadaşlar.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4329122/detay/
    Pazar Günü Sevindik Otomobil Pazarına Götür Üzerine SATILIK Yaz bekle müşteri illaki çıkacaktır.fiyatıda direk olacağı fiyatı söyleme pazarlık yapmak isterler her zaman
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    gerekirse öyle yapıcaz artık abi
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    ordudan selamlar
    motosikletlerini satan arkadaşlara hayırlı satışlar

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı MkD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ordudan selamlar
    motosikletlerini satan arkadaşlara hayırlı satışlar
    Selamlar kardeşim Teşekkürler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    RTR 150
    nur moto sahibi; yarın polislerle şehir içinde gezi yapılacak dedi 150 motosiklet katılacakmış bilgisi olan var mı ? saat 13:00 de başlayacak dedi ?

Motosikleti
    Asya Ghost 350 cc
    arkadaşlar bu akşam belediyenin önüne geldim ama sanırım geç kalmışım.tam o sıralar 3-4 motor geçti,sanırım sizlerdiniz.istiklal yönüne doğru gidiyorlardı.ben de o grubu geçip gittim.ben beyaz motorluydum.ayrıca yarın ki gezi hakkında extra bilgi ve mustanoğlu'nun yazdığı saat:13:00 deki gezi hakkında bilginiz var mı?

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı Mustanoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nur moto sahibi; yarın polislerle şehir içinde gezi yapılacak dedi 150 motosiklet katılacakmış bilgisi olan var mı ? saat 13:00 de başlayacak dedi ?
    Herhangi bir bilgimiz yok geçenlerde polislerle kortej yapmıştık ama bu konuda bilgim yok

---------- Post added 06-05-2012 at 00:01 ---------- Previous post was 05-05-2012 at 23:59 ----------

Alıntı ALPER55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu akşam belediyenin önüne geldim ama sanırım geç kalmışım.tam o sıralar 3-4 motor geçti,sanırım sizlerdiniz.istiklal yönüne doğru gidiyorlardı.ben de o grubu geçip gittim.ben beyaz motorluydum.ayrıca yarın ki gezi hakkında extra bilgi ve mustanoğlu'nun yazdığı saat:13:00 deki gezi hakkında bilginiz var mı?
    Aha beyaz motor siz miydiniz evet o grup bizdik siz hatta tam recep yazıcı oğluna gelmeden sağa ara sokağa girdiniz önünüzdeki araba da tam giremedi falan tüh vallahi motoru bilseydik önceden hemen anlardıkta işte motoru bilmediğimizden böyle oldu neyse sağlık olsun yarına tanışırız

kuralsızlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rtr 150 apache
    bugün geziye gelemedim mororum sabaha karşı çalındı.belki bi gören olur diye yazıyorum 20 NF 408 PİLAKALI KIRMIZI TVS APACHE..

Motosikleti
    Asya Ghost 350 cc
    yuh be...geçmiş olsun,umarım bulunur:(

sadeceo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    bugün geziye gelemedim mororum sabaha karşı çalındı.belki bi gören olur diye yazıyorum 20 NF 408 PİLAKALI KIRMIZI TVS APACHE..
    Not aldım kardeşim. İnşallah denk gelir ben böyle çok motosiklet bisiklet buldum çalınan hayırlısı ile sağ sağlim bulunur inşallah.

soccer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki inazuma
    geçmiş olsun, gezide duyduk çok üzüldük. umarım kısa sürede bulunur.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Geçmiş olsun İnşallah bulursun yakın zamanda motorunu gözüm kırmızı apachelerde olcak

---------- Post added at 19:25 ---------- Previous post was at 19:22 ----------

http://www.motosiklet.net/forum/etki...ml#post2673958

yesewi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    Çivril
    Kıralan Kasabası
    Tarım Hayvancılık & Traktör Festivali
    11-12-13 Mayıs 2012

Sanatçılar : Mustafa Yıldızdoğan , Murat Kekilli, SerdanCAN , Komedi Dansç 3lüsü, Neslihan , Anakaralı Yasemin.
    Ne Adamlar gördüm Altında Motor Yok. Ne Motorlar Gördüm Üzerinde Adam Yok.....

Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    Alıntı yesewi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çivril
    Kıralan Kasabası
    Tarım Hayvancılık & Traktör Festivali
    11-12-13 Mayıs 2012

Sanatçılar : Mustafa Yıldızdoğan , Murat Kekilli, SerdanCAN , Komedi Dansç 3lüsü, Neslihan , Anakaralı Yasemin.

Merhaba,

Meslek çiftçi mi ?

yesewi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    Alıntı sadeceo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Meslek çiftçi mi ?

Yok yatırım Uzmanıyım
    Ne Adamlar gördüm Altında Motor Yok. Ne Motorlar Gördüm Üzerinde Adam Yok.....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    RTR 150
    2 hafta sonra izmir uluslararası motosiklet festivali var şimdiden aklımızın bi köşesine yazalım ;)

Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    Alıntı yesewi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok yatırım Uzmanıyım
    Neye yatırım ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler