Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Denizli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaslar merhaba bende almak istiyorum L beden

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    soccer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki inazuma
    2 tane "m" beden de ben alayım mert.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    RTR 150
    denizliden festivallere gidecek olan varsa gurup halinde gidelim diyorum.
    özellikle izmir motofesti kaçırmak istemiyorum ama sap gibi de tek gitmek istemiyorum.
    niyetlenecek olan varsa ısparta izmir antalya ve muğla festivallerine gitmeyi düşünüyorum.
    herkez bi düşünsün gözden geçirsin.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Zongoku - Bayram Mert Duran ------------> 2 Adet L - 1 Adet S Beden
    Denizlee - Süleyman Deniz ----------------> 3 Adet- L beden
    Tekteker_Ramço - Ramazan Can -----------> 2 Adet- L beden
    byramdenizli - Bayram Öztürk--------------> 2 Adet XL- 1 Adet S beden
    Soccer- Ali Yılmaz-------------------------> 2 Adet M Beden

---------- Post added at 07:45 ---------- Previous post was at 07:43 ----------

Alıntı ALPER55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben v yakadan başka giymem.v yaka olursa ben de alırım v olursa 2 adet "L"
    Tişörtler bizim istediğimiz şekilde yapılcak. Yani V yaka yaptırma imkanımız var. Bende V yaka yaptırcam zaten. İletişim bilgilerinizi özelden yollayabilirseniz sevinirim. Daha sonra bilgilendirme için ulaşmamız kolay olur. Teşekkürler.

---------- Post added at 07:49 ---------- Previous post was at 07:45 ----------

Alıntı dentekklima adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar merhaba bende almak istiyorum L beden
    Merhabalar hoşgeldiniz. Adet belirtebilirseniz bir de iletişim bilgileriniz özelden yollayabilirseniz seviniriz.

---------- Post added at 07:54 ---------- Previous post was at 07:49 ----------

Alıntı soccer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 tane "m" beden de ben alayım mert.
    Tamam Ali abi ekledim.

---------- Post added at 08:00 ---------- Previous post was at 07:54 ----------

Alıntı Mustanoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    denizliden festivallere gidecek olan varsa gurup halinde gidelim diyorum.
    özellikle izmir motofesti kaçırmak istemiyorum ama sap gibi de tek gitmek istemiyorum.
    niyetlenecek olan varsa ısparta izmir antalya ve muğla festivallerine gitmeyi düşünüyorum.
    herkez bi düşünsün gözden geçirsin.
    Benim Kpss hazırlıklarından dolayı Temmuzdan önceki festivallere katılma durumum yok malesef. Anca aşşağıda belirttiklerimden birine gidebilirim. Eskişehir- Kocaeli-Yalova-Muğla yapabilirim ya da bu festivallerden 2 sini seçebilirim. Aslında memleketim Muğla dakine gitme ihtimalim en yüksek olanı. Tabi o da maddi durumu ayarlayabilirsem.
    ‎2012 MOTOSİKLET FESTİVALLERİ TARİHLERİ

-17-18-Mart-2012 1.Çanakkale M otosiklet Festivali - ÇANAKKALE
    -24-25-26-27 Mayıs-2012 2.Uluslararası İzmir Motosiklet Festivali - İZMİR
    -25-26-27-Mayıs-2012 Hitit Motosiklet Kulübü-Enduro Fest KONYA/Cihabeyli
    -31-Mayıs/1-2-3-Haziran-2012 Didim Motofest-Özel Adamlar AYDIN/Didim
    -31-Mayıs-2012 / 3-Haziran-2012 3.Eğridir Motosiklet festivali - Eğridir
    -7-8-9-10-Haziran-2012 Manavgat Motosiklet Festivali Manavgat/ANTALYA
    -8-9-10-Haziran-2012 4.Samsun Motosiklet Festivali SAMSUN
    -14-15-16-17-Haziran 2012 6. Kuşadası Motofest-KUŞADASI
    -21-22-23-24 Haziran-2012 Bursa Enduro Bahar Festivali - BURSA
    -22-23-24-Haziran-2012 Artvin Motosiklet Festivali - ARTVİN
    -29-30-Haziran / 1-Temmuz-2012 Balıkesir Motosiklet Festivali /ERDEK
    -29-Haziran / 1-Temmuz-2012 Emok Festivali – ESKİŞEHİR
    -6-7-8-Temmuz-2012 6.Sakarya/Poyrazlar Motosiklet Festivali - SAKARYA
    -23-24-25-26-Ağustos-2012 3.Batum Motosiklet Festivali Gürcistan/BATUM
    -30-Ağostos-2-Eylül-2012 2.Eskişehir Sonbahar Motosiklet Festivali - ESKİŞEHİR
    -1-2-Eylül-2012 4.Kartepe Motosiklet Festivali - KOCAELİ
    - 7-8-9-Eylül-2012 7.Yalova Motosiklet Festivali – YALOVA
    - 6-7-8-9-Eylül-2012 ULUSLARARASI YATAĞAN MOTOFEST - MUĞLA/Yatağan

- 5-6-7-8-9-Eylül 2012 Greek Treffen Motofest 2012 YUNANİSTAN
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ben v yaka istemiyorum... diyer türlü olsun...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Arkadaşlar tişörtlerin son hali bu şekildedir. Daha önceki sayfalarda gördüğünüz, hazırladığımız tişörtte yaptıracağımız firmanın değişiklikleriyle birlikte son hali bu şekildedir. Tişörtlerin dayanıklı olması açısından nakış şekilde yaptırmayı düşündük. Cumartesi günkü buluşmada katılan arkadaşlarımız, abilerimizle sohbetlerimiz sonucunda nakış olmasının iyi olacağına karar verdik. Lütfen buradan da fikri olan arkadaşımız belirtsin. Arkadaşlar nakış olduğu için tek desen oluyor. Yani farklı desende fiyat artıyor. Bu nedenle sırtta ve önde aynı desen bulunmaktadır.

Tişört nakış olacaktır arkadaşlar. Ve tişörtler firma tarafından sağlanacak. Tişörtlerin kalitesine dün gittik baktık gayet güzel yani penye şeklinde bez ve dandik tişörtlerden değil.

-Arkadaşlar 25 Adet tişört fiyatı 150 TL. Yani 1 tişört 6 Tl.
    -Nakışın boyutlandırılmasıyla ilgili bi olay var yani tekstil firmasına gidip nakış için makinanın yapacağı gerekli darbeler boyut falan ayarlanıyor ne dendiğini şu anda unuttum bu işlemin maliyeti de ister 25 adet olsun ister 100 adet olsun 50 Tl. 25 adet tişörtten hesap edersek bu işlemin maliyeti de tişört başına 2 Tl.
    -25 Adet tişörtün nakış maliyeti de 100 Tl. Yani tişört başına 4 Tl dir.
    - Son olarak 25 Adet tişört üzerinden hesaplarsak kişi başına 1 tişört maliyeti 12 Tl dir.

Bu tişörtün sırt kısmıdır.

Bu da ön kısmıdır.

Tişört boyutları olarak şöyle bir bilgi verebiliriz. Benim boyum 1.78, kilom 85 L beden bana uyacak. Hafifte bol olabilir. Bu şekilde beden olayını değerlendirebilirsiniz.
    Arkadaşlar tişörtleri istediğimiz şekilde seçebiliyoruz. Yani V yaka- Lakos(Yakalı)- Ya da normal yuvarlak yaka seçebilirsiniz. Bu nedenle listelere ismini yazdıran arkadaşlar hangi tür tişört istediğini de yeniden belirtirse seviniriz. İletişim bilgileri olmayan arkadaşlar özelden İsim-Tel gibi bilgilerini yollarlarsa seviniriz.

Arkadaşlar tişört konusunda sıkıntısı olan bilgi almak isteyen varsa bilgilendiririz. Şu anda öncelikle tam ve net sayıya ulaşmamız gerekiyor. Çünkü firmadaki abi tam net sayı belirlememizi istedi. Daha sonra ekleme ya da çıkarma yapmanın sıkıntı doğurabileceğini belirtti. Bu nedenle herkes almak istediği net adet sayısını belirtirse daha güzel olur.

Herkese Teşekkürler....

Zongoku - Bayram Mert Duran ------------> 2 Adet L - 1 Adet S Beden- Hepsi V yaka
    Denizlee - Süleyman Deniz ----------------> 3 Adet- L beden- ??????
    Tekteker_Ramço - Ramazan Can -----------> 2 Adet- L beden- ??????
    byramdenizli - Bayram Öztürk--------------> 2 Adet XL- 1 Adet S beden- ??????
    Soccer- Ali Yılmaz-------------------------> 2 Adet M Beden- ??????
    Alper55----------------------------------->2 Adet- L beden- V yaka
    Dentekklima------------------------------->?????- L Beden- ????

---------- Post added at 08:27 ---------- Previous post was at 08:23 ----------

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben v yaka istemiyorum... diyer türlü olsun...
    Nasıl yani abi yuvarlak yaka mı?
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    resimdeki gibi istiyorum... eğer olmazsa fark etmez ... ama ben bu tişörtlerden 2 adet istiyorum....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resimdeki gibi istiyorum... eğer olmazsa fark etmez ... ama ben bu tişörtlerden 2 adet istiyorum....
    Tamam abi aynen resimdeki gibi ayarlarız sen nasıl oldun karaciger yeniliyo mu kendini:D

ADIM HÜSEYİN İNAN BİR ADET L BEDEN ISTIYORUM
    TEL 265 45 70
    0544 480 4770

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:55 ----------

Tişört v yaka olsun

bırde korteje nerede toplanıyorsunuz??*

arkadaşlar tisörtlerden benım toplam istediğim adet
    3 tane M beden

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Zongoku - Bayram Mert Duran ------------> 2 Adet L- 1 Adet S Beden- Hepsi V yaka
    Denizlee - Süleyman Deniz ----------------> 3 Adet- L beden- ??????
    Tekteker_Ramço - Ramazan Can -----------> 2 Adet- L beden- Yuvarlak Yaka
    Alper55----------------------------------->2 Adet- L beden- V yaka
    Dentekklima - Hüseyin İnan------------------------------->3 Adet- M Beden- V yaka

---------- Post added at 17:56 ---------- Previous post was at 17:52 ----------

Alıntı dentekklima adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ADIM HÜSEYİN İNAN BİR ADET L BEDEN ISTIYORUM
    TEL 265 45 70
    0544 480 4770

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:55 ----------

Tişört v yaka olsun

bırde korteje nerede toplanıyorsunuz??*
    Valla belediyenin önünde bekledik ama gelen olmadı biz gittik artık tek motordum orada Denizli Mt olarak İnşallah en yakın gezide sizlerle de tanışırız.

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    Beyler benim tasarımım :D

Denizlee bunu beğendi.
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

Motosikleti
    Asya Ghost 350 cc
    arkadaşlar telefonum : 505.633 86 33...tişört ve 2012 festivalleri hakkında konuşalım.izmir-didim-kuşadası ve yatağan muğla yı düşünüyorum.elbette o tarihlerde ki işlere bağlı.ama ben gitmeyi düşünüyorum.iletişime geçelim.ben aranızda yeniyim. cuma akşam da bir yerlerde buluşup tanışalımgörüşmek üzere

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:33 ----------

bu arada tişortlardan beyaz da yaptıralım.bu sayede herhalde sayı da çoğalır.maaliyet düşer.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:36 ----------

beyaz olursa da 2 tane de beyaz alırım ayrıca beden ve sayı olarak da çoğaltabilirim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    RTR 150
    Alıntı mehmetmumtaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler benim tasarımım :D

http://e1204.hizliresim.com/w/8/475hd.jpg
    KAWAZAKİ REKLAMINDAN DAHA İYİ OLMUŞ

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    arkadaşlar telefonum : 505.633 86 33...tişört ve 2012 festivalleri hakkında konuşalım.izmir-didim-kuşadası ve yatağan muğla yı düşünüyorum.elbette o tarihlerde ki işlere bağlı.ama ben gitmeyi düşünüyorum.iletişime geçelim.ben aranızda yeniyim. cuma akşam da bir yerlerde buluşup tanışalımgörüşmek üzere

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:33 ----------

bu arada tişortlardan beyaz da yaptıralım.bu sayede herhalde sayı da çoğalır.maaliyet düşer.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:36 ----------

beyaz olursa da 2 tane de beyaz alırım ayrıca beden ve sayı olarak da çoğaltabilirim
    Cumartesi akşamlar 19.00-19.30 arası toplanıyoruz size de uyarsa bekleriz. Dediğiniz gibi festivalleri de konuşuruz güzel olur içimizdeki heves açığa çıkar Vallahi şu Temmuzu atlatabilsem gerisi bi şekilde halledilir hayırlısı ya

Tişört işini de isterseniz sizin içinde uygunsa önümüzdeki cumartesi günü konuşalım buluşmada. Fikir alışverişi yaparız güzel olur. Selamlar...

Motosikleti
    Asya Ghost 350 cc
    bu daha iyi.aslında bunu yaptıralım..hem daha esprili ciddiyim.bu olsun

Motosikleti
    Asya Ghost 350 cc
    cumartesi benim için pek uygun olmuyor.ama yinede haberleşelim.en azından cuma haber verin, nerde buluşuyorsunuz vs.vs. telefon edin yada mesaj çekin.ben size dönüş yaparım.

Motosikleti
    Regal Raptor 250cc spyder
    533 559 70 57 arkadaşlar 1 adet V yaka , 2 adet yuvarlak yaka olsun benimkisi , bu arada mehmet mümtaz arkadaşımızın yapmış olduğu tasarım çok güzel gerçekten , bunu da değerlendirelim derim .

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    RTR 150
    ÜZERİNDE AŞIK MAŞUK YAZMASA BEN DE ALIRIM

RED DEVILS MC DENİZLİ

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    cumartesi benim için pek uygun olmuyor.ama yinede haberleşelim.en azından cuma haber verin, nerde buluşuyorsunuz vs.vs. telefon edin yada mesaj çekin.ben size dönüş yaparım.
    Tamamdır mutlaka haber veririz telefondan

---------- Post added at 21:45 ---------- Previous post was at 21:41 ----------

Zongoku - Bayram Mert Duran ------------> 2 Adet L- 1 Adet S Beden- Hepsi V yaka
    Denizlee - Süleyman Deniz ----------------> 3 Adet- L beden- 1 adet V yaka, 2 adet yuvarlak yaka
    Tekteker_Ramço - Ramazan Can -----------> 2 Adet- L beden- Yuvarlak Yaka
    Alper55-----------------------------------> 2 Adet- L beden- V yaka
    Dentekklima - Hüseyin İnan-------------------------------> 3 Adet- M Beden- V yaka

---------- Post added at 21:47 ---------- Previous post was at 21:45 ----------

Alıntı Mustanoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ÜZERİNDE AŞIK MAŞUK YAZMASA BEN DE ALIRIM

http://www.reddevilsmcturkey.com/229...mages/logo.gif
    RED DEVILS MC DENİZLİ
    Grubumuzun face de geçen adı Denizli Motosiklet Aşıkları olduğu için tişörtlere koymayı düşündük.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler