Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Eskişehir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    zengo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aranıza kabul ettiğiniz için teşekkürler
    Ben çok araştırdım piyasayı ve gv250 almaya karar verdim ama biraz daha araştırınca kuralkan ile globalin kavgalı olduğunu gördüm motor isim hakkı yüzünden felan az daha araştırınca hyosungun s&t ye katıldığını ve s&t ninde kuralkan ile anlaşma yaptığını öğrendim yani çok büyük ihtimal s&t kanuni gv250 alacağım ama bu seferde bu motorların injeksiyon lu olduğunu duydum karbüratörlüyü heryerde yaparlar ama injeksiyonlu motordan anlayan kanuni servisi yok denecek kadar az felan diyorlar.Eskişehirde de böyle mi.İş biraz ciddiye binsin zaten arayıp konuşacağımda yorumlarınızı almak istiyorum böyle tecrübeyi başka yerde bulamam.
    Birde güvenlik olarak zaten sanırım bir 3 4 zincir takacağım alarm felan ama apartmanın içine girip de daha 40ı çıkmamış bisikletimi :( gündüz vakti zinciri tek hamlede kırıp götüren olduktan sonra yinede diken üstünde olurum gibi ama hele bi alalım gerekirse hergün eve çıkartırım
    Harleylerde çok süper duruyor bu arada haberim olmadı inşallah kaldırılmadan yetişebilirim tam benim tarzım motorlar
    Bu arada ismim Enver tanıştığımıza memnun oldum.kusura bakmayın heyecan.
    An old man dies, A young girl lives.A fair trade...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı zengo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben çok araştırdım piyasayı ve gv250 almaya karar verdim ama biraz daha araştırınca kuralkan ile globalin kavgalı olduğunu gördüm motor isim hakkı yüzünden felan az daha araştırınca hyosungun s&t ye katıldığını ve s&t ninde kuralkan ile anlaşma yaptığını öğrendim yani çok büyük ihtimal s&t kanuni gv250 alacağım ama bu seferde bu motorların injeksiyon lu olduğunu duydum karbüratörlüyü heryerde yaparlar ama injeksiyonlu motordan anlayan kanuni servisi yok denecek kadar az felan diyorlar.Eskişehirde de böyle mi.İş biraz ciddiye binsin zaten arayıp konuşacağımda yorumlarınızı almak istiyorum böyle tecrübeyi başka yerde bulamam.
    Birde güvenlik olarak zaten sanırım bir 3 4 zincir takacağım alarm felan ama apartmanın içine girip de daha 40ı çıkmamış bisikletimi :( gündüz vakti zinciri tek hamlede kırıp götüren olduktan sonra yinede diken üstünde olurum gibi ama hele bi alalım gerekirse hergün eve çıkartırım
    Harleylerde çok süper duruyor bu arada haberim olmadı inşallah kaldırılmadan yetişebilirim tam benim tarzım motorlar

adamım adınla kendını tanıtırsan herkes tanır seni , eskişehirde öyle özelliği bol motorlarla uğraşan ustalarımız mevcut seni kendileri ile tanıştırırız.

tarzımız aynı seninle sen gv 250 al bir tane eskişehir cruıser gorsun
    eşeğinide sağlam direğe bağla tevekkül et allaha hiçbir şey olmaz
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

eminn26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Honda CBF 1000 FA
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar emin senden ümidi kestiydik

dağ keçileri sizii

) bu aralar şehir dışı işi vardı yoğunlukta olunca pek giremedim...
    2008 HONDA CBF 150 < 2014 SUZUKİ INAZUMA < 2012 HONDA CBF 1000 FA

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Bu arada ismim Enver tanıştığımıza memnun oldum.kusura bakmayın heyecan.
    eyvallah enver herkese kapımız açık tercihin için kutlarım. sana şunu da söliyim, dost şehir arkadaşlarımızdan Kütahya MT'de orjinal hyosung gv 250 satan arkadaşımız var. mt sayfasına bakarsan 1-2 sayfa içinde linki olması lazım. bi görüş istersen o dediğin enjeksiyon olayından haberim yok illa servis olması şart değil. parça sorunu olmaz markalardan birisi zaten s&t kanuni ya da hyosung.

zengo ne demek ?

Alıntı eminn26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ) bu aralar şehir dışı işi vardı yoğunlukta olunca pek giremedim...
    hayırlı işler öleyse

bende kütahya plakalı motorumu üstüme aldım bugün hemide adıma uyuyo (S)inan(A)tak

zengo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eyvallah enver herkese kapımız açık tercihin için kutlarım. sana şunu da söliyim, dost şehir arkadaşlarımızdan Kütahya MT'de orjinal hyosung gv 250 satan arkadaşımız var. mt sayfasına bakarsan 1-2 sayfa içinde linki olması lazım. bi görüş istersen o dediğin enjeksiyon olayından haberim yok illa servis olması şart değil. parça sorunu olmaz markalardan birisi zaten s&t kanuni ya da hyosung.

zengo ne demek ?

Evet o motoru ilk sitede gezi resimlerine bakarken görmüştüm sonrada satılık olduğunu okudum çok heyecanlanmıştım fiyatıda uygun geldi banada hem şu kuralkan global atışması tedirgin etti beni hemde daha kredi çekme koşullarını felan öğrenmek için bankaları araştıracağım umarım herşey berraklaştığında ilan hala geçerli olur yazdım bi kenara.
    Zengo'da hem bi japon ismi hemde bi dövüş sanatında bir duruşun ismi japon kültürüne çok ilgim varda belki motoru alınca ilk iş japonya ya giderim bikaç aya
    An old man dies, A young girl lives.A fair trade...

Bunun kötü bir şaka olmasını diliyorum.

http://www.facebook.com/group.php?gid=17861417820

tarçın cafenin sahibi çok sevdiğimiz Ümit Abimizi 16temmuz akşamı geçirdiği kalp krizi sonucu kaybetmiş bulunmaktayız.

az önce eşiyle yapmış oldugum görüşme sonrasında, şuan yolda olduklarını adanaya gittiklerini öğrendim.

hepimizin başı sağolsun!!!!

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı viper_1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

allah rahmet eylesin allah hep iyi kullanırını erken alıyor yanına çok iyi babacan bir adamdı nur içinde yatsın

tüm eskişehir mt ailesinin başı sagolsun

Motosikleti
    Yamaha YZF R125 & Honda Activa
    Hepimizin başı sağolsun Allah geride kalanlara sabır versin...

@Sinan Abi,Bi TF'ci Rusya'da...Diğeri plakasını SA yaptı kaldı mı Eray tek başına Eray,adamım bu TF'ciler seni yalnız bırakmışlar baksana Gönüller bir olsun Bugün bir abimin ZZR 1100'üyle biraz gaz açtım kendime geldim.Uzun zamandır 100 km'nin üstünde hız göremiyordum Malum Honda Activa ile gaz açıyoruz Yalnız biraz boy sorunum oldu Yeni bisiklet almış küçük çocuklar gibi kaldırım kenarında durmak zorunda kaldım Yine de süperdi Kader anı geliyor...Babam önümüzdeki hafta içi Eskişehir'de
    :bounce:[B]тєк вαѕıηαℓıgıη уσℓ¢υѕυ тєк σℓυя...[/B]:bounce:

ozi2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Google arama motoru
    Abi akşam aklıma geldi herif murat ve farukla anmıştık.ALLAH rahmet eylesin üzüldüm walla.
    [COLOR="red"][B][I] 4 zamanlı --> ::144:: <-- 2 zamanlı (A rh 2TT)[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Yamaha FZ-6n Honda VFR 800a
    Sen Hepimize en güzel abiliği yaptın Bir Melek olmadığın kalmıştı şimdi melekte oldun seni hiç unutmayacağım Seni Çok Seviyorum Çok Özleyeceğim Mekanın Cennet Olsun ÜMİT ABİM...
    YAMAHA Yaşamı Başka Yerde ARAMA veya Honda Hayat Onda Bence Yaşamda Hayatta Sürmekte ...

Motosikleti
    Evet o motoru ilk sitede gezi resimlerine bakarken görmüştüm sonrada satılık olduğunu okudum çok heyecanlanmıştım fiyatıda uygun geldi banada hem şu kuralkan global atışması tedirgin etti beni hemde daha kredi çekme koşullarını felan öğrenmek için bankaları araştıracağım umarım herşey berraklaştığında ilan hala geçerli olur yazdım bi kenara.
    Zengo'da hem bi japon ismi hemde bi dövüş sanatında bir duruşun ismi japon kültürüne çok ilgim varda belki motoru alınca ilk iş japonya ya giderim bikaç aya
    o zaman sen japoncu'ysan sana cillop gibi bi ybr 250 gider boşver hyo'ları filan

Alıntı viper_1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yapma be ümit abi oldumu şimdi ? sensiz napcaz o kafeyi

Alıntı just_hmz_26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepimizin başı sağolsun Allah geride kalanlara sabır versin...

@Sinan Abi,Bi TF'ci Rusya'da...Diğeri plakasını SA yaptı kaldı mı Eray tek başına Eray,adamım bu TF'ciler seni yalnız bırakmışlar baksana Gönüller bir olsun Bugün bir abimin ZZR 1100'üyle biraz gaz açtım kendime geldim.Uzun zamandır 100 km'nin üstünde hız göremiyordum Malum Honda Activa ile gaz açıyoruz Yalnız biraz boy sorunum oldu Yeni bisiklet almış küçük çocuklar gibi kaldırım kenarında durmak zorunda kaldım Yine de süperdi Kader anı geliyor...Babam önümüzdeki hafta içi Eskişehir'de
    çocukluğumun hayaliydi be o plaka diyodum kendi kendime taa bisiklete binerken, "büyüyünce kendime ait motosikletim (araba değil bak taa o zamandan belli nolcağım) olunca plakasını ya AS ya da SA alacağım diye sölenip duruyordum ama o zamanlar serii K'lerde filandı. hatırlıyorum da 06 plaka şahin almıştık babam onun plakasını da AT almıştı. babamdan bana geçti işte harf takıntısı

valla sen RR'ın üstünde nsaıl durursun bilmem bence sana bi kemer yapmak lazım ya da durduğunda otomatik açılan yan ayaklık

Alıntı ozi2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi akşam aklıma geldi herif murat ve farukla anmıştık.ALLAH rahmet eylesin üzüldüm walla.
    içine mi doğdu hacıı

gökhan'ım nasılsın ?

slayer2694 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 zx636r
    hayırlı olsun sinan yeni görüyorum daha

Motosikleti
    Alıntı slayer2694 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun sinan yeni görüyorum daha
    sağol hacı. bağlarda gördüğün ata'yla beraberken sana korna çalan, kafa grenajlı, beyaz tekerlek şeritli, kırmızı 2005 model ybr bendim

Motosikleti
    ZAT 150
    Sinan bu akşam migros kavşagında karşılaştık ama tanışamadık.migros ışıklarda bekliyordum ben, bana dogru baktın ama tanıyamadın dogal olarak .bu arada adım Levent daha önce yazmamış olabilirinm belki.gruptakilerle tanışmak için bi toplantı ayarlıyabilirmiyiz

Motosikleti
    Alıntı leo7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sinan bu akşam migros kavşagında karşılaştık ama tanışamadık.migros ışıklarda bekliyordum ben, bana dogru baktın ama tanıyamadın dogal olarak .bu arada adım Levent daha önce yazmamış olabilirinm belki.gruptakilerle tanışmak için bi toplantı ayarlıyabilirmiyiz
    evet baktım özellikle zat'cı diye artçı'n vardı korna çalmadım mahsustan gördüğüm motorcuyla göz göze geliyoz ister istemez zaten zaten eski mesleğim olan kuryelikten kalma alışkanlık motor üstünde bi en az 40-50km gitmeden doymuyorum gezmeye arkadaşlar en çok beni görürler zaten çarşı bağlar kısımlarında

levent, bu aralar bizimkilerin kıştan yaptıkları plaj sahil güneş planları var çoğu oralara yalova'ya filan gittiler kışın daha çok toplanıyoz genelde de sıradan günü birlik çarşıda tek tük takılırken denkgeliyoruz öle planlı toplantımız pek olmuyor eskisi gibi ama olursa haberin olur muhakkak

BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    Seni Unutmayacağız Ümit Abi Mekanın Cennet Toprağın Bol Olsun.
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

basaranmotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet baktım özellikle zat'cı diye artçı'n vardı korna çalmadım mahsustan gördüğüm motorcuyla göz göze geliyoz ister istemez zaten zaten eski mesleğim olan kuryelikten kalma alışkanlık motor üstünde bi en az 40-50km gitmeden doymuyorum gezmeye arkadaşlar en çok beni görürler zaten çarşı bağlar kısımlarında

levent, bu aralar bizimkilerin kıştan yaptıkları plaj sahil güneş planları var çoğu oralara yalova'ya filan gittiler kışın daha çok toplanıyoz genelde de sıradan günü birlik çarşıda tek tük takılırken denkgeliyoruz öle planlı toplantımız pek olmuyor eskisi gibi ama olursa haberin olur muhakkak
    sinan selamlar kardeşim nasılsın.bende emenetin var uğrarsan verebilirim.iyi akşamlar
    karizmatik motorcu

Motosikleti
    Kawasaki VN 800

3 sonra ki pazar günü gidelim bir yerlere bu pazar abimin kınası var öteki pazar düğün . anca öbür pazara bir şeyler yapabılırız

Motosikleti
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 sonra ki pazar günü gidelim bir yerlere bu pazar abimin kınası var öteki pazar düğün . anca öbür pazara bir şeyler yapabılırız
    yaz da bitiyo ya neyse artık

Konuyu Toplam 3 üye okuyor. (3 Kayıtlı üye ve 0 Misafir)
    digi_boy26, ondeer, halidbin

önder abi napıyon 2 kiş olduk yıbır'cı senin plakayı unuttum ya özel'den atıver görürsem çarşıda filan az lafalrız

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    abi bitsin farketmez ben ıne bınerım ,

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler