Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Eskişehir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Alıntı defender2023 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Tekrar Herkese...ben Orhan Yurtsuz... Anadolu üniversitesi Endüstri Mühendisliği Son Sınıf öğrencisiyim...aslen Manisalıyım...bahçelievler Mah..aytaç Caddesi üzerinde Oturuyorum...eğer Bi Tigerin üstünde Yuvarlak Bişey Görürseniz Işte O Benimdir...herkse şimdiden Tekrar Selammm
    ya sen geçen serviste denkgelen değilmisin ? motoruna baktırıyodun irfan abinin orda ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KANUNİ TİGER 250 CC

:=)

doğrudur ağbi... irfan ağbiye baktırıyodum motoru ilk bakım diye... seninle tanışmıştık senin için parça bulmaya mı ne gitmişti senin motorla galiba eğer bende yanlış hatırlamıyorsam...irfan ağbi yoktu ikimizde beklemiştik...doğru hatırlıyor muyum yoksa yaşlandım mı

Motosikleti
    hatta ben anlatmıştım sana motoru tanıyorum diye selesi fila söküktü demi sen şarzlı'yla gelmiştin dimi

BLaCK_j.W.a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz S600
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gündür sonu 5-6 rakamlı msn adresleri eklemesi geliyor. genelde isim soyisim ve 5-6rakamdan oluşan. sonra sanki karşındakiyle konuşuyormuş gibi site linki gönderiyor. sakın eklemeyi kabul etmeyin ya da kabul edin ama linke tıklamayın. az önceki varsayılan konuşmayı gösteriyorum ize... güyaa adı çiçek...
    Abi banada dadandıılarr biraz stres attım bende sövve sövve

defender2023 Arkadaşım aramıza
    insan kadar kendine guvenen bir aciz gormedim!
    insan kadar nankorunu bahsettiginiz kedilerde bile gormedim!........ Sagopa Kajmer

Motosikleti
    KANUNİ TİGER 250 CC

:)

evet ağbi doğru bildin... bu arada arkadaşlar benim bide şarjlı motosiklet mi dersiniz bisiklet mi o size kalmış ama ben çirkinn tosbaa diyom kısaca ona ondanda var bazen tigerla bazen onunla geziyorum...
    arkadaşlar msn den arkadaşlarınızdan sizinle normal konuşma yapmadan gelen arkdaşım nasılsın gibi bir yazıdan sonra gelen linke tıklamayın yoksa aynı hastalığa sizin bilgisayarda yakalanır ve virüsü üreten kişi sizin adres defterinizden sizin haberiniz olmadan diğer kişilere mail ve msn yazışmaları atar...ve ayrıca bildiğiniz arkadaşlarınızdan dahi gelse güvenmediğiniz mail içeriklerini açmayınız...yoksa yine taşıyıcı olursunuz...yani trojen yada virüsü yersiniz afiyetle...böyle ufak şeylere dikkat edersek hiç birimiz yemeyiz... şahsen ben çok yedim de...
    bu arada hoşgeldin diyenb bütün arkadaşlara hoşbulduk diyor sewgilerimi iletiyorum...yapabileceğim herşeyde kapım sonuna kadar açıktır...

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hoşgeldin kardeş salim ustanın orada tanışmıştık benim dül dül tamirdeydi hatırlarsın bu pazar hava iyi olursa sakar ılıcalarında mangal yapalım diyoruz birbirimize tel vermiştik telden yada buradan haberleşiriz gidecek olursak

boş olan arkadaşlar varsa bügünde bi keskin yapacağım saat13 gibi yola çıkacağım dolana dolana esk'e döneceğim isteyenler katılabilir..

Motosikleti
    Yamaha YZF R125 & Honda Activa
    Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin kardeş salim ustanın orada tanışmıştık benim dül dül tamirdeydi hatırlarsın bu pazar hava iyi olursa sakar ılıcalarında mangal yapalım diyoruz birbirimize tel vermiştik telden yada buradan haberleşiriz gidecek olursak

boş olan arkadaşlar varsa bügünde bi keskin yapacağım saat13 gibi yola çıkacağım dolana dolana esk'e döneceğim isteyenler katılabilir..
    Hayırlı yolculuklar abi tekerin düz bassın...Bende bugün ve yarın arkadaşın doğumgünü nedeniyle çukurhisar taraflarında bir bağ evinde olucam o yüzden bugünkü ve yarınki programlara katılamıcam hoş ztn motor yok ama artçı olarak gelirdim Bi dahaki sefere inşallah
    :bounce:[B]тєк вαѕıηαℓıgıη уσℓ¢υѕυ тєк σℓυя...[/B]:bounce:

Motosikleti
    KANUNİ TİGER 250 CC

teşekkür

çok sağol bora ağbi...ama benden kötü bi haber iki gün önce geri zekalı bir dolmuşçu yüzünden kaza yaptım motor uzun yola gelemez zannımca...bendeki de şans olsa şaşarım zaten...ağbi bir dahaki gezilere inşallah hep beraber çıkarız....saygılarla...

basaranmotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam Arkadaslar Ben Basaran Motor Salim Uzun Tanısmak Için Hepinizi Bekliyorum Derman Caddesinde Akar Sokagın Kösesindeyim Gruptaki Arkadaslara Indirimli Fiyatlarla Calısacagım Referans Arkadaslarım B Baday Defender 2023 Keewaycı Durmus Gelin Tanısalım Cayımızı Içelim Saygılar Basaran Motor

Motosikleti
    KANUNİ TİGER 250 CC

hoşgeldin...

vay salim AĞBİM HOŞGELDİN...ağbiler salim usta manyak bi ustadır...valla motoru görür görmez hastalığını söyledi korktum adamdan ya bugün de yanına gitcem birazdan....

keskine gittim gezdim geldim gitmeden eray'la beraber salim ustanın oradaydık birkaç dakka takıldık az sonrada carrefour a motosiklet için gozluk almaya gideceğim gelirsen konusuruz salim ustanın dükkanında

readymehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650 & DT 125 & CBR600F
    olum hiç arayıp sormuyorsun, aksam müşterin yoksa görüşelim
    yüreginin götürdügü yere git

headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    ohoooo millet uçmuş mahabbete sınr yok maaşallah.Allah bozmasın bu sıkı muhabbetleri.yeni katılanlar hoşgeldiniz sefa getirdiniz inş. en kısa zamanda tanışmak ümdiyle...

yorucu geçen günlerin arasında bi bozdağ yapayım ddim süper oldu.herkese tavsiye ederim valla saat 16 gibi gidin hem güneşin ufak ufak alçaldığını hemde masmavi gökyüzünün güzelliğini görün derim.tamamen pozitif enerjiyle doldumhatta kan grubum A Rh(-) iken (+) oldu bile diyebilirim
    herkese iyi akşamlar olsun...
    ..:: Nerde O Eski Günler? ::..

Motosikleti
    celik wind hunteRR
    iyi akşamlar esk mt nasılsınız??

headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    Konuyu Toplam 4 üye okuyor. (3 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
    headhunter251, torento1987, genc26mt

to to to torento mu yazıyo bana mı öyle geliyo
    ..:: Nerde O Eski Günler? ::..

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    selam arkadaslar
    dominos pizza da kalan son mt temsilcisi olarak bu görevden ayrıldıgımı kamuoyuna bildiririm.
    saygılarımla....

nisan da askere gideceğim o zamana kadar özgürüm.
    artık gelsin geziler. ben en az 5 il gezmeyi düşünüyorum ybr ile..
    [COLOR="Blue"]ENGİN[/COLOR]de yavaş yavaş, günün minesi soldu,derdim bana arkadaş,bugün de akşam oldu

basaranmotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar unutmadan yol yardımı yapabilirim sorun küçük ise yerinde giderebilirim.BAŞARAN MOTOR YOL YARDIM TEL ; 0 505 914 36 85 hepinize iyi yolculuklar

Alıntı basaranmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar unutmadan yol yardımı yapabilirim sorun küçük ise yerinde giderebilirim.BAŞARAN MOTOR YOL YARDIM TEL ; 0 505 914 36 85 hepinize iyi yolculuklar

valla sen büyük nimetsin salim abi hiç unutmuyorum ılıcaya kadar gelip yeni zincir takmanı işin aslı umutsuzdum gelmezsin sandım ama geldin

len ahmet hana akü nerde

Salim ustacım merhaba seni burda görmek ne kadar güzel tabi buda kim diyosundur ben serdar kendine iyi bak ustacım bundan sonra herhalde yol yardımlarında karşılacagız bi orda karşılaşmadık neyse ustaların ustası (anladın sen onu ) saglık sıhat ve hayırlı işler dilerim ustacım .

Motosikleti
    Alıntı BLaCK_j.W.a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi banada dadandıılarr biraz stres attım bende sövve sövve
    vay süleyman kardeşim nasılsın rx nasıl evet o açıdan güzel oldu bana da neler yazdım da eklemdedim buraya

Selam Arkadaslar Ben Basaran Motor Salim Uzun Tanısmak Için Hepinizi Bekliyorum Derman Caddesinde Akar Sokagın Kösesindeyim Gruptaki Arkadaslara Indirimli Fiyatlarla Calısacagım Referans Arkadaslarım B Baday Defender 2023 Keewaycı Durmus Gelin Tanısalım Cayımızı Içelim Saygılar Basaran Motor
    hoşgeldin.tamamdır abi. urarım ben arada. durmuş bora bizim ekipten işte zaten

Alıntı headhunter251 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu Toplam 4 üye okuyor. (3 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
    headhunter251, torento1987, genc26mt

to to to torento mu yazıyo bana mı öyle geliyo
    ahanda

Alıntı forester adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaslar
    dominos pizza da kalan son mt temsilcisi olarak bu görevden ayrıldıgımı kamuoyuna bildiririm.
    saygılarımla....

nisan da askere gideceğim o zamana kadar özgürüm.
    artık gelsin geziler. ben en az 5 il gezmeyi düşünüyorum ybr ile..
    vaay engin'im selamlar sana da. ybryi satcanmı bek ben arayışa girdim şuanda baya bi göz atmaktayım fiyatta anlaşırsak alırım.

abi şimdi ne desemki. hizmetin için teşekkürler ama inşallah gerek duymayız diyesim var da dilim varmıyo bora abi bahsetmişti senden

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler