Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Eskişehir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    readymehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650 & DT 125 & CBR600F
    merhaba arkadaşlar
    herkese ii geceler... ben şu an kütahyadayım tlf um bozuldu numaralarım gitti. yarın bugun veya yarın eskişehire gelmeyi düşünüyorum

Alıntı halidbin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yalovaya kismet olursa 2 motor biz gidecegiz
    hayırlı yolculuklar CÜNEYT ABİ
    yüreginin götürdügü yere git

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    onu ayarlayacam kardesım daha erken yavas yavas soyluyorum 10 gun sonra koyacam bır de 3 gun kala
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ramzey QM200GY
    17 temmuz perşembe sabah 08:00 çevre yolu Karacan petrolden (Koçtaş)YALOVA MOTOFEST e 4 motor hareket ediyoruz gelmek,katılmak isteyen arkadaşlar olursa beraber gidebiliriz...

buralpdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık var
    Alıntı gripi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    17 temmuz perşembe sabah 08:00 çevre yolu Karacan petrolden (Koçtaş)YALOVA MOTOFEST e 4 motor hareket ediyoruz gelmek,katılmak isteyen arkadaşlar olursa beraber gidebiliriz...
    yalovada görüşürüz bir aksilik olmazsa allahtan oradayım sevgiler
    İlo 50cc-Jawa250-Jawalazer-Honda Strada200cc-Honda Titan-Mondial 110ft-Cbr600-Dr 800-Afrikatwin-Varedero-QM200GY-Honda İnnova-Cb125e-Mondial Prostreet

Motosikleti
    ramzey QM 200 GY
    Alıntı buralpdi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yalovada görüşürüz bir aksilik olmazsa allahtan oradayım sevgiler
    ooo hocam RAMZEY timini EMOK ta olduğu gibi Yalovadada kuruyoruz sence sakıncası yoksa gene bir arada olalım... Yanlızzzz karşılama komitesi isteriz

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    vay be eskişehirden tanımadıgımız ne motorcular varmıs ...

Motosikleti
    Yamaha YZF R125 & Honda Activa
    Arkadaşlar Espark AVM'de 15-27 Temmuz Tarihleri Arasında Efsaneleşmiş Harley Davidson Modelleri Sergilenecek.Dün İşim Biraz Uzun Sürdüğü İçin Sabaha Karşı 3'te Çıkabildim İşten.Çıkmadan Bir Bakayım Dedim Modellere.Güzel Modeller Var Hele ki İkinci Kattaki Üç Makinadan Ortadaki Gerçekten Harika.Bence Kaçırılmayacak Bir Sergi Hepinizin Bir Göz Atmasını Öneririm.
    :bounce:[B]тєк вαѕıηαℓıgıη уσℓ¢υѕυ тєк σℓυя...[/B]:bounce:

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı just_hmz_26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Espark AVM'de 15-27 Temmuz Tarihleri Arasında Efsaneleşmiş Harley Davidson Modelleri Sergilenecek.Dün İşim Biraz Uzun Sürdüğü İçin Sabaha Karşı 3'te Çıkabildim İşten.Çıkmadan Bir Bakayım Dedim Modellere.Güzel Modeller Var Hele ki İkinci Kattaki Üç Makinadan Ortadaki Gerçekten Harika.Bence Kaçırılmayacak Bir Sergi Hepinizin Bir Göz Atmasını Öneririm.
    haberını aldım ( motorum servıste bakımda oldugu için ) bisikletımle gidecegım içleride çok eski yıllardan kalan da varmıs oyle dedıler harley olsun çamurdan olsun yaşasın choppercı , cruısercı gençlik bu akşam ordayım

buralpdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık var
    Alıntı kuscu63 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooo hocam RAMZEY timini EMOK ta olduğu gibi Yalovadada kuruyoruz sence sakıncası yoksa gene bir arada olalım... Yanlızzzz karşılama komitesi isteriz
    benden önce gideceksiniz karşılama komitesini ben isterim
    cuma işten çıkınca geleceğim görüşürüz
    İlo 50cc-Jawa250-Jawalazer-Honda Strada200cc-Honda Titan-Mondial 110ft-Cbr600-Dr 800-Afrikatwin-Varedero-QM200GY-Honda İnnova-Cb125e-Mondial Prostreet

eminn26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Honda CBF 1000 FA
    slm iyi aksamlar herkese....))
    2008 HONDA CBF 150 < 2014 SUZUKİ INAZUMA < 2012 HONDA CBF 1000 FA

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ramzey QM200GY
    Alıntı buralpdi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benden önce gideceksiniz karşılama komitesini ben isterim
    cuma işten çıkınca geleceğim görüşürüz
    O zaman karşılama bizden sen bizi Emok tan dönerken kahve ile uğurlamıştın bizde seni Yalova da kahve ile karşılarız artık

Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay be eskişehirden tanımadıgımız ne motorcular varmıs ...
    valla bizim asfaltla aramız biraz bozuk o yüzde tanımıyor olabilirsin...

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Alıntı eminn26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm iyi aksamlar herkese....))
    iyi akşamlar emin senden ümidi kestiydik

O zaman karşılama bizden sen bizi Emok tan dönerken kahve ile uğurlamıştın bizde seni Yalova da kahve ile karşılarız artık

dağ keçileri sizii

Motosikleti
    Kawasaki VN 800

senın motoru tam olarak bılmıyorum cross tıpımı asfalt size göre degılse dağ bayır size göredir neyse hayırlı yolculuklar gıdecek kısılere

zengo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Selamlar

İyi akşamlar herkese.Bende bi eskişehirli olarak ilk motorumu almak üzereyim ağustos sonuna doğru (biraz geç ama olsun yeter artık bekleye bekleye çatlayacağım) birkaç sorum vardı sizlere.
    İlk önce Eskişehir de motosiklet hırsızlıkları ne durumda daha geçen yeni aldığım bianchi bisikletimi apartmanın içinden çaldılar bu yüzden içim hiç rahat değil illa paralı otoparkamı çekmem gerekiyor yoksa koy arkadaşım sen motoru sokağa bide kilit vur ben senelerdir öyle yapıyorum hiç birşey olmadı diyen olacak mı.
    İkinciside ben hyosung almayı düşünüyordum ama st nin kanuni ile yaptığı ortaklık benim kafamı çok karıştırdı ikinci el bir hyo alsam ilerde sorun olur mu ve eskişehirdeki hyosung ve kanuni servislerinin kalitelerini yeterli buluyor musunuz.Yoksa bunda da aman eskişehirin kanuni servisinden uzak dur yada hyo servisinden uzak dur diyeceğiniz bir olay yaşadınız mı.Şimdilik aklıma gelenler bunlar biraz uzun oldu ama mazur görün çok heyecanlıyım.
    (Yazdıklarımın yeri burası değilse söyleyin ikilerim )
    Saygılarımla.
    An old man dies, A young girl lives.A fair trade...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ramzey QM200GY
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar emin senden ümidi kestiydik

dağ keçileri sizii
    Teşhis doğrudur...

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı zengo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar herkese.Bende bi eskişehirli olarak ilk motorumu almak üzereyim ağustos sonuna doğru (biraz geç ama olsun yeter artık bekleye bekleye çatlayacağım) birkaç sorum vardı sizlere.
    İlk önce Eskişehir de motosiklet hırsızlıkları ne durumda daha geçen yeni aldığım bianchi bisikletimi apartmanın içinden çaldılar bu yüzden içim hiç rahat değil illa paralı otoparkamı çekmem gerekiyor yoksa koy arkadaşım sen motoru sokağa bide kilit vur ben senelerdir öyle yapıyorum hiç birşey olmadı diyen olacak mı.
    İkinciside ben hyosung almayı düşünüyordum ama st nin kanuni ile yaptığı ortaklık benim kafamı çok karıştırdı ikinci el bir hyo alsam ilerde sorun olur mu ve eskişehirdeki hyosung ve kanuni servislerinin kalitelerini yeterli buluyor musunuz.Yoksa bunda da aman eskişehirin kanuni servisinden uzak dur yada hyo servisinden uzak dur diyeceğiniz bir olay yaşadınız mı.Şimdilik aklıma gelenler bunlar biraz uzun oldu ama mazur görün çok heyecanlıyım.
    (Yazdıklarımın yeri burası değilse söyleyin ikilerim )
    Saygılarımla.

eskişehirli adam eskişehir mt ye yazar ikilemene gerek yok valla kanuninin 5 tane servisi var gezersin hangisinde muameleyi beğenirsen onunla çalışırsın hyosungun hangı modelını alacaksın o önemli

Motosikleti
    Harley Davidson İşte benim favorilerim

[QUOTE=just_hmz_26;1169099]Harley Davidson İşte benim favorilerim

:rendeer:Eskişehir Enduro:rendeer:

Motosikleti
    Motosiklet harika birşey ya 1 kg altın kullanılmış motorun süslenmesinde.Ve altınların üzerinde el işlemesi motifler var bayıldım Selesindede Harley-Davidson Arması Nakışı var 1984 Model

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    zengo dostum hoşgeldin. ben eski bir kanuni'ci olarak motorumdan da memnundum servisimden de.kanuni rokko scooterla tam 20.000 km gezmiştim arkadaşlar şahit eskişehir'de kanuni için kaliteli servisler var gerçekten. hatta birisi bizim sevdiğimiz arkadaşımız ozi2002 nickinde servis dışında kaliteli motosiklet ustalarımız da var.sen bize motorun hakkında biraz daha bilgi ver ne tür alcaksın ? st&kanuni dediğin zaman akla direk benim gt 250r ya da gv250 geliyor ya da racer-s 200 de olabilir bunlar harika motorlar.

güvenlik için de şehir bu konuda diğer büyük illerin yarısı kadar da risk var. zaten hırsızlık olayları belli semtlerde oluyor. yani dikkat çekiliyor bu semtlere. tabi sana düşen aldığın motoru en güvenli şekilde içine sindiği şekilde park etmek. zincir, disk kilidi, alarm vs vs.

ben sinan memnun oldum kardeşim. sen motorunu al bakalım biz seni gereken servisle kişilerle tanıştırırız cherry:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler